463108-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Охранителни услуги – Acord Cadru 2 ani - Servicii de paza cu personal calificat – 7 posturi - DRDP Brasov
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAcord Cadru 2 ani - Servicii de paza cu personal calificat – 7 posturi - DRDP Brasov
ОписаниеAcord Cadru 2 ani - Servicii de paza cu personal calificat – 7 posturi - DRDP Brasov In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (1) din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este cu 20 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 160 alin. (2) din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, Autoritatea Contractanta stabileste un singur termen limita in care va raspunde tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare, dupa cum urmeaza: in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор16054368/2026/1074/S/1+2
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79713000 Охранителни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ЗаглавиеDefault lot
ОписаниеCantitatea minima (nr. de ore total Acord cadru) este de 81.760 ore Cantitatea maxima (nr. de ore total Acord cadru) este de 122.640 ore Frecvența și valoarea contractelor subsecvente ce vor fi atribuite astfel: - autoritatea contractanta estimează să încheie minim 2 (doua) contracte subsecvente, cu o frecventă de minim un contract subsecvent pe an, cu încadrarea în bugetul de venituri și cheltuieli aprobat anual, pentru încheierea contractelor subsecvente. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 2.020.494,00 lei fara TVA.
Вътрешен идентификатор1
463108-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID16054368/2026/1074/S/1+2
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79713000 Vagttjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Intern ID1
463108-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier16054368/2026/1074/S/1+2
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Internal identifier1
463108-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus16054368/2026/1074/S/1+2
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79713000 Valveteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
463108-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste16054368/2026/1074/S/1+2
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79713000 Vartiointipalvelut
Ilmoituksen nimiDefault lot
Sisäinen tunniste1
463108-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne16054368/2026/1074/S/1+2
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79713000 Services de gardiennage
TitreDefault lot
Identifiant interne1
463108-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach16054368/2026/1074/S/1+2
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
463108-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító16054368/2026/1074/S/1+2
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79713000 Őrzési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0000
CímDefault lot
Belső azonosító1
463108-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno16054368/2026/1074/S/1+2
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 79713000 Servizi di guardia
5. Lotto
LottoLOT-0000
TitoloDefault lot
Identificativo interno1
463108-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern16054368/2026/1074/S/1+2
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79713000 Servizzi ta' gwardji
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
463108-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode16054368/2026/1074/S/1+2
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
463108-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator16054368/2026/1074/S/1+2
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79713000 Usługi strażnicze
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
TytułDefault lot
Wewnętrzny identyfikator1
463108-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79713000 Serviços de guarda
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
463108-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 79713000 Servicii de pază
Identificator intern1
463108-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor16054368/2026/1074/S/1+2
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79713000 Strážne služby
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1
463108-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79713000 Storitve varovanja z varnostniki
5. Sklop
SklopLOT-0000
NaslovDefault lot
Notranji identifikator1
463108-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare16054368/2026/1074/S/1+2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1