2. Процедура
Процедура
Заглавие: Leveren van mobiele transformator- stations
Описание: Het Energie Distributie Bedrijf (EDB) van het Ministerie van Defensie in Den Helder beheert de distributie en productie van elektriciteit en warmte op diversen defensie locaties in Den Helder. Door de verplichting van het schoon en emissieloos bouwen moet het EDB voor (bouw)projecten snel en eenvoudig in grote hoeveelheden bouwstroom en tijdelijke elektrische voedingen kunnen voorzien. Om aan deze vraag te kunnen voldoen bestaat de behoefte aan een aantal lichtgewicht en makkelijk te verplaatsen mobiele transformatorstations die naar behoeft snel en simpel in het net kunnen worden ingelast.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31100000 Електрически двигатели, генератори и трансформатори
Допълнителна класификация (cpv): 31170000 Трансформатори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Количество: 2
Варианти:
Описание на опциите: Optie op één extra mobiele transformatorstation binnen 24 maanden na levering eerste twee mobiele transformatorstations
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31100000 Elektromotory, generátory a transformátory
Další klasifikace (cpv): 31170000 Transformátory
5. Část
Část: LOT-0000
Množství: 2
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31100000 Electric motors, generators and transformers
Additional classification (cpv): 31170000 Transformers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 2
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31100000 Motores, generadores y transformadores eléctricos
Clasificación adicional (cpv): 31170000 Transformadores
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 2
Opciones:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31100000 Sähkömoottorit, -generaattorit ja -muuntajat
Lisäluokitus (cpv): 31170000 Muuntajat
5. Osa
Osa: LOT-0000
Määrä: 2
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 31170000 Transformers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Cainníocht: 2
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31100000 Električni motori, generatori i transformatori
Dodatna klasifikacija (cpv): 31170000 Transformatori
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Količina: 2
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31100000 Elektros varikliai, generatoriai ir transformatoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31170000 Transformatoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiekis: 2
Pasirinkimo galimybės:
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31100000 Elektromotori, ģeneratori un transformatori
Daudzums: 2
Iespējas:
Izpildes vieta
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31100000 Muturi, ġeneraturi u trasformaturi ta' l-elettriku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31170000 Trasformaturi
5. Lott
Lott: LOT-0000
Kwantità: 2
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31100000 Elektromotoren, elektrische generatoren en elektrische transformatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 2
Opties:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31100000 Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Clasificare suplimentară (cpv): 31170000 Transformatoare
Cantitate: 2
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31170000 Transformátory
5. Časť
Časť: LOT-0000
Množstvo: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
Dodatna klasifikacija (cpv): 31170000 Transformatorji
5. Sklop
Sklop: LOT-0000