2. Процедура
Процедура
Заглавие: Trīspusējā pašizgāzēja ar iekraušanas manipulatoru un greifera kausu piegāde
Описание: Trīspusējā pašizgāzēja ar iekraušanas manipulatoru un greifera kausu piegāde
Вътрешен идентификатор: SKS 2026/8
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34142300 Саморазтоварващи се самосвали
Допълнителна класификация (cpv): 34142000 Камиони кранове и саморазтоварващи се самосвали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SKS 2026/8
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34142300 Dumpere
Supplerende klassifikation (cpv): 34142000 Kranbiler og dumpere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Internal identifier: SKS 2026/8
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34142300 Dumper trucks
Additional classification (cpv): 34142000 Crane and dumper trucks
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SKS 2026/8
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34142300 Camiones volquete
Clasificación adicional (cpv): 34142000 Camiones grúa y camiones volquete
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SKS 2026/8
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34142300 Kippiautot
Lisäluokitus (cpv): 34142000 Nosturi- ja kippiautot
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SKS 2026/8
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34142300 Tombereaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 34142000 Camions-grues et camions à plate-forme élévatrice
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SKS 2026/8
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SKS 2026/8
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34142300 Dömperek
További osztályozás (cpv): 34142000 Darus teherautók és dömperek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: SKS 2026/8
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34142300 Camion ribaltabili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34142000 Autogru e camion ribaltabili
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SKS 2026/8
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34142300 Savivarčiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34142000 Automobiliniai kranai ir savivarčiai sunkvežimiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: SKS 2026/8
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34142300 Pašizgāzēji
Papildu klasifikācija (cpv): 34142000 Autoceltņi un pašizgāzēji
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: SKS 2026/8
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34142300 Hydraulische kipwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34142000 Kranen en containerladers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: SKS 2026/8
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34142300 Pojazdy samowyładowcze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34142000 Ciężarówki wyposażone w dźwig i pojazdy samowyładowcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34142300 Camiões todo-o-terreno (dumpers)
Classificação adicional (cpv): 34142000 Camiões-guindaste e camiões todo-o-terreno (dumpers)
463141-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internSKS 2026/8
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34142300 Autobasculante
Clasificare suplimentară (cpv): 34142000 Camioane macara şi autobasculante
LotLOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SKS 2026/8
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34142300 Terénne vyklápacie nákladné vozidlá (dampre)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34142000 Žeriavové automobily a terénne vyklápacie nákladné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SKS 2026/8
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34142300 Prekucniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 34142000 Vozila z dvigali in prekucniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SKS 2026/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34142300 Dumprar
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000