See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 9 pakietów. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projektach umów stanowiących załączniki nr 5 i 5a do swz.
Вътрешен идентификатор: P/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба, 42513000 Оборудване за охлаждане и замразяване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 1 System do oczyszczania wody
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 2 Poz.1 - Aparat do fakoemulsyfikacji, Poz. 2 - Materiały jednorazowego użytku
Вътрешен идентификатор: 2
Допълнителна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Варианти:
Описание на опциите: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 3 Poz. 1 - Aparat do fakowitrektomii, Poz. 2 - Materiały jednorazowego użytku
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 4- Zamrażarka -30 s.t. C.
Вътрешен идентификатор: 4
Допълнителна класификация (cpv): 42513000 Оборудване за охлаждане и замразяване
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 5 Doposażenie wielofunkcyjnego okulistycznego aparatu do elektrofizjologii z wbudowanym aparatem do wykonywania testu FST o opcję wieloogniskowego ERG i VEP
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Вътрешен идентификатор: 7
Допълнителна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 9 -Aparat do badania pola widzenia statyczny
Вътрешен идентификатор: 9
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití, 42513000 Chladící a mrazící zařízení
5. Část
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 2
Další klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
Možnosti:
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 4
Další klasifikace (cpv): 42513000 Chladící a mrazící zařízení
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0007
Název: Pakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0008
Název: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Interní identifikátor: 7
Další klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Část: LOT-0010
Název: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: 9
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer, 42513000 Køle- og fryseapparatur
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 2
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 4
Supplerende klassifikation (cpv): 42513000 Køle- og fryseapparatur
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Intern ID: 7
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: P/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά, 42513000 Εξοπλισμός ψύξης και κατάψυξης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42513000 Εξοπλισμός ψύξης και κατάψυξης
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos, 42513000 Equipos de refrigeración y congelación
5. Lote
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Opciones:
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 4
Clasificación adicional (cpv): 42513000 Equipos de refrigeración y congelación
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Identificador interno: 7
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 9
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad, 42513000 Jahutus- ja külmutusseadmed
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Szaserów 128
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 04-141
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet, 42513000 Jäähdytys- ja pakastuslaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 2
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33141000 Muut kuin kemialliset lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet ja hematologiset tarvikkeet
Optiot:
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 4
Lisäluokitus (cpv): 42513000 Jäähdytys- ja pakastuslaitteet
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 7
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: 9
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques, 42513000 Matériel de réfrigération et de congélation
5. Lot
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Options:
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 4
Nomenclature complémentaire (cpv): 42513000 Matériel de réfrigération et de congélation
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0007
Titre: Pakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Identifiant interne: 6
Lot: LOT-0008
Titre: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Identifiant interne: 7
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Lot: LOT-0010
Titre: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Identifiant interne: 8
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
Aicmiú breise (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 42513000 Refrigerating and freezing equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 2
Aicmiú breise (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 4
Aicmiú breise (cpv): 42513000 Refrigerating and freezing equipment
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 7
Aicmiú breise (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 9
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal, 42513000 Rashladna oprema i oprema za zamrzavanje
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Szaserów 128
Grad: Warszawa
Poštanski broj: 04-141
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök, 42513000 Hűtő- és fagyasztóberendezés
5. Rész
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 2
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
Opciók:
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 4
További osztályozás (cpv): 42513000 Hűtő- és fagyasztóberendezés
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Belső azonosító: 7
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 9
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico, 42513000 Apparecchi di refrigerazione e congelazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico
Opzioni:
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42513000 Apparecchi di refrigerazione e congelazione
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Identificativo interno: 7
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 9
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: P/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos, 42513000 Šaldymo ir užšaldymo įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42513000 Šaldymo ir užšaldymo įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 7
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 9
Iekšējais identifikators: P/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli, 42513000 Dzesēšanas un saldēšanas iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 2
Papildu klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Iespējas:
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 4
Papildu klasifikācija (cpv): 42513000 Dzesēšanas un saldēšanas iekārtas
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 7
Papildu klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 9
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali, 42513000 Apparat tar-refriġerazzjoni u ta' l-iffriżar
5. Lott
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Għażliet:
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42513000 Apparat tar-refriġerazzjoni u ta' l-iffriżar
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0007
Titlu: Pakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0008
Titlu: Pakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Identifikatur intern: 7
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Lott: LOT-0010
Titlu: Pakiet nr 8 -Fluorymetr
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 9
Interne identificatiecode: P/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie, 42513000 Koel- en diepvriesuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
Opties:
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 42513000 Koel- en diepvriesuitrusting
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 7
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 9
463160-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorP/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 42513000 Urządzenia chłodnicze i mrożące
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Opcje
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42513000 Urządzenia chłodnicze i mrożące
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator5
Część zamówieniaLOT-0007
TytułPakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Wewnętrzny identyfikator6
Część zamówieniaLOT-0008
TytułPakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Wewnętrzny identyfikator7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Część zamówieniaLOT-0010
TytułPakiet nr 8 -Fluorymetr
Wewnętrzny identyfikator8
Część zamówieniaLOT-0011
Wewnętrzny identyfikator9
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos, 42513000 Equipamento de refrigeração e congelação
Classificação adicional (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
Opções:
Classificação adicional (cpv): 42513000 Equipamento de refrigeração e congelação
Classificação adicional (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
463160-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internP/320/2026/SZ/WIM/MON –80/ZP/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice, 42513000 Echipamente de refrigerare şi de congelare
LotLOT-0002
Identificator intern1
LotLOT-0003
Identificator intern2
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Opțiuni
LotLOT-0004
Identificator intern3
LotLOT-0005
Identificator intern4
Clasificare suplimentară (cpv): 42513000 Echipamente de refrigerare şi de congelare
LotLOT-0006
Identificator intern5
LotLOT-0007
TitluPakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Identificator intern6
LotLOT-0008
TitluPakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Identificator intern7
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
LotLOT-0010
TitluPakiet nr 8 -Fluorymetr
Identificator intern8
LotLOT-0011
Identificator intern9
463160-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál, 42513000 Chladiace a mraziace zariadenia
5. Časť
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Možnosti
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor3
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42513000 Chladiace a mraziace zariadenia
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor5
ČasťLOT-0007
NázovPakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Interný identifikátor6
ČasťLOT-0008
NázovPakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Interný identifikátor7
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
ČasťLOT-0010
NázovPakiet nr 8 -Fluorymetr
Interný identifikátor8
ČasťLOT-0011
Interný identifikátor9
463160-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 42513000 Kyl- och frysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare2
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare4
Ytterligare klassificering (cpv): 42513000 Kyl- och frysutrustning
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelPakiet nr 6 Zamrażarka -86 st. C
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelPakiet nr 7 Autorefrakeratometr
Intern identifierare7
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelPakiet nr 8 -Fluorymetr
Intern identifierare8
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierare9