2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa zasilaczy UPS
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilaczy UPS, w podziale na następujące części: 1.1. Część nr 1 - Dostawa oraz wymiana modułów w UPS F i G oraz modernizacja baterii polegająca na zwiększeniu czasu podtrzymania w budynku CZRL (Warszawa) 1.2. Część nr 2 - Dostawa oraz wymiana zasilaczy UPS 1, 2, 3 wraz z bateriami w budynku OSA (Warszawa) 1.3. Część nr 3 - Dostawa oraz wymiana zasilaczy UPS 40 kVA – 120 kVA wraz z bateriami 1.4. Część nr 4 - Dostawa zasilaczy UPS z bateriami i stelażem (Warszawa) Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 041/MZP/2026/P/MRA
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35100000 Оборудване за авариини ситуации и осигуряване на безопасност
Допълнителна класификация (cpv): 31682530 Аварийно електрическо захранване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 1 – Dostawa oraz wymiana modułów w UPS F i G oraz modernizacja baterii polegająca na zwiększeniu czasu podtrzymania w budynku CZRL (Warszawa)
Описание: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część nr 1 – Dostawa oraz wymiana modułów w UPS F i G oraz modernizacja baterii polegająca na zwiększeniu czasu podtrzymania w budynku CZRL (Warszawa)
Основна класификация (cpv): 31682530 Аварийно електрическо захранване
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 2 – Dostawa oraz wymiana zasilaczy UPS 1, 2, 3 wraz z bateriami w budynku OSA (Warszawa)
Вътрешен идентификатор: Część nr 2 – Dostawa oraz wymiana zasilaczy UPS 1, 2, 3 wraz z bateriami w budynku OSA (Warszawa)
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część nr 3 - Dostawa oraz wymiana zasilaczy UPS 40 kVA – 120 kVA wraz z bateriami
Вътрешен идентификатор: Część nr 3 - Dostawa oraz wymiana zasilaczy UPS 40 kVA – 120 kVA wraz z bateriami
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część nr 4 - Dostawa zasilaczy UPS z bateriami i stelażem (Warszawa)
Вътрешен идентификатор: Część nr 4 - Dostawa zasilaczy UPS z bateriami i stelażem (Warszawa)
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa zasilaczy UPS
Interní identifikátor: 041/MZP/2026/P/MRA
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 35100000 Nouzové a bezpečnostní zařízení
Další klasifikace (cpv): 31682530 Pohotovostní zdroje energie
5. Část
Část: LOT-0003
Hlavní klasifikace (cpv): 31682530 Pohotovostní zdroje energie
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zasilaczy UPS
Interne Kennung: 041/MZP/2026/P/MRA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa zasilaczy UPS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 041/MZP/2026/P/MRA
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35100000 Εξοπλισμός εκτάκτου ανάγκης και ασφαλείας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31682530 Εφεδρικά συστήματα παροχής ενέργειας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0003
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31682530 Εφεδρικά συστήματα παροχής ενέργειας
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa zasilaczy UPS
Identificador interno: 041/MZP/2026/P/MRA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35100000 Equipo de emergencia y seguridad
Clasificación adicional (cpv): 31682530 Fuentes de alimentación eléctrica de emergencia
5. Lote
Lote: LOT-0003
Clasificación principal (cpv): 31682530 Fuentes de alimentación eléctrica de emergencia
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31682530 Avarii-toiteallikad
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Wieżowa 8
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 02-147
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Dostawa zasilaczy UPS
Sisäinen tunniste: 041/MZP/2026/P/MRA
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35100000 Pelastus- ja turvavälineet
Lisäluokitus (cpv): 31682530 Varavirtalähteet
5. Osa
Osa: LOT-0003
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31682530 Varavirtalähteet
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
2. Procédure
Procédure
Titre: Dostawa zasilaczy UPS
Identifiant interne: 041/MZP/2026/P/MRA
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 35100000 Matériel de secours et de sécurité
Nomenclature complémentaire (cpv): 31682530 Alimentation électrique de secours
5. Lot
Lot: LOT-0003
Nomenclature principale (cpv): 31682530 Alimentation électrique de secours
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawa zasilaczy UPS
Aitheantóir inmheánach: 041/MZP/2026/P/MRA
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 35100000 Emergency and security equipment
Aicmiú breise (cpv): 31682530 Emergency power supplies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0003
Príomhaicmiú (cpv): 31682530 Emergency power supplies
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawa zasilaczy UPS
Belső azonosító: 041/MZP/2026/P/MRA
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35100000 Vészhelyzeti és biztonsági berendezések
További osztályozás (cpv): 31682530 Vészhelyzeti áramellátás
5. Rész
Rész: LOT-0003
Fő osztályozás (cpv): 31682530 Vészhelyzeti áramellátás
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dostawa zasilaczy UPS
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35100000 Apparecchiature di emergenza e di sicurezza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31682530 Materiale per alimentazione elettrica di emergenza
5. Lotto
Lotto: LOT-0003
Classificazione principale (cpv): 31682530 Materiale per alimentazione elettrica di emergenza
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Dostawa zasilaczy UPS
Vidaus identifikatorius: 041/MZP/2026/P/MRA
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35100000 Avariniai ir apsaugos įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31682530 Avarinio maitinimo sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31682530 Avarinio maitinimo sistemos
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Nosaukums: Dostawa zasilaczy UPS
Iekšējais identifikators: 041/MZP/2026/P/MRA
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35100000 Iekārtas ārkārtējām situācijām un drošības iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 31682530 Avārijas elektropadeve
5. Daļa
Daļa: LOT-0003
Galvenā klasifikācija (cpv): 31682530 Avārijas elektropadeve
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
463201-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Apparat ta' l-emerġenza u s-sigurtà – Dostawa zasilaczy UPS
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa zasilaczy UPS
Identifikatur intern041/MZP/2026/P/MRA
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35100000 Apparat ta' l-emerġenza u s-sigurtà
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31682530 Fornimenti ta' l-enerġija f'każ ta' emerġenza
5. Lott
LottLOT-0003
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31682530 Fornimenti ta' l-enerġija f'każ ta' emerġenza
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 041/MZP/2026/P/MRA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35100000 Nood- en veiligheidsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 31682530 Noodstroombenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 31682530 Noodstroombenodigdheden
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
2. Postup
Postup
Názov: Dostawa zasilaczy UPS
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 35100000 Pohotovostné a zabezpečovacie zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31682530 Núdzové/pohotovostné napájanie
5. Časť
Časť: LOT-0003
Hlavná klasifikácia (cpv): 31682530 Núdzové/pohotovostné napájanie
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
463201-2026 - Javni razpis
Poljska – Oprema za nujne primere in varnost – Dostawa zasilaczy UPS
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
NaslovDostawa zasilaczy UPS
Notranji identifikator041/MZP/2026/P/MRA
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35100000 Oprema za nujne primere in varnost
Dodatna klasifikacija (cpv): 31682530 Potrebščine za zasilno oskrbo z elektriko
5. Sklop
SklopLOT-0003
OpisZgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31682530 Potrebščine za zasilno oskrbo z elektriko
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
SklopLOT-0006