2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa 3 szt. samochodów dowodzenia i łączności (batalionowe stanowisko dowodzenia)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. samochodów dowodzenia i łączności (batalionowe stanowisko dowodzenia). Pojazdy muszą być fabrycznie nowe. Prędkość maksymalna minimum 100 km/h. Skrzynia biegów automatyczna lub mechaniczna z automatycznym sterowaniem zmianą biegów (tzw. zautomatyzowana). Silnik zdolny do ciągłej pracy przez min. 4 h w normalnych warunkach pracy w czasie postoju bez uzupełniania paliwa, cieczy chłodzącej lub smarów. W tym czasie w normalnej temperaturze eksploatacji, temperatura silnika i układu przeniesienia napędu nie powinny przekroczyć wartości określonych przez producenta. Pojemność zbiornika paliwa powinna zapewniać przejazd min. 300 km. Samochody muszą posiadać zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatorów, automatyczny wyłącznik prądu dla części podwoziowej działający po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Kolorystyka: - nadwozie - RAL 3000, - błotniki i zderzaki - białe, - podwozie - czarne lub ciemno szare. Zabudowa wykonana w całości z materiałów kompozytowych (laminat poliestrowo-szklany), jako konstrukcja samonośna o nieograniczonej odporności na korozję. Cała powłoka zewnętrzna oprócz powierzchni szklanych powinna być zabezpieczona trwale przed przenikaniem ciepła oraz niskich temperatur. Dopuszcza się zamocowanie zabudowy na ramie pośredniej stalowej lub wykonanej z innych materiałów zabezpieczonych przed korozją lub odpornych na korozję. Dopuszcza się zastosowanie miejscowych wzmocnień wykonanych ze stali nierdzewnej, wklejonych lub trwale zamontowanych do laminatu poliestrowo-szklanego. Stosowanie ww. wzmocnień dopuszcza się w miejscach montażu osprzętu (np. foteli, nóg od stołów, ciężkich elementów wyposażenia) lub w miejscach połączenia zabudowy z ramą pośrednią. Przedziały S i O muszą zostać oddzielone przesuwną ścianką umożliwiającą całkowite oddzielenie obu przedziałów z zachowaniem funkcjonalności oddzielenia akustycznego. Usytuowanie oraz wielkość oddzielenia należy uzgodnić z ZAMAWIAJĄCYM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: WZP.2370.14.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 35412500 Командни машини и машини за свръзка
Допълнителна класификация (cpv): 34114110 Превозни средства за спасителни операции, 34144200 Превозни средства, използвани за оказване на помощ, 34144210 Пожарни коли, 34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: została opisana w załączniku nr 2
463237-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Οχήματα διοίκησης και οχήματα συνδέσμου διοίκησης – Dostawa 3 szt. samochodów dowodzenia i łączności (batalionowe stanowisko dowodzenia)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόWZP.2370.14.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35412500 Οχήματα διοίκησης και οχήματα συνδέσμου διοίκησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34114110 Οχήματα διάσωσης, 34144200 Οχήματα για τις υπηρεσίες εκτάκτου ανάγκης, 34144210 Πυροσβεστικά οχήματα, 34144000 Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: WZP.2370.14.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 35412500 Vehículos de mando y enlace
Clasificación adicional (cpv): 34114110 Vehículos de salvamento, 34144200 Vehículos para servicios de emergencia, 34144210 Vehículos de extinción de incendios, 34144000 Vehículos de motor para usos especiales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: została opisana w załączniku nr 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: WZP.2370.14.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35412500 Komento- ja yhteysajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34114110 Pelastusajoneuvot, 34144200 Hälytyspalveluajoneuvot, 34144210 Paloautot, 34144000 Erikoismoottoriajoneuvot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: WZP.2370.14.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 35412500 Véhicules de commandement et de liaison
Nomenclature complémentaire (cpv): 34114110 Véhicules de sauvetage, 34144200 Véhicules des services de secours, 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie, 34144000 Véhicules automobiles à usage spécifique
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: WZP.2370.14.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 35412500 Zapovjedna vozila i vozila za vezu
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114110 Vozila za spašavanje, 34144200 Vozila za interventne službe, 34144210 Vatrogasna vozila, 34144000 Motorna vozila za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: WZP.2370.14.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35412500 Parancsnoki és összekötő járművek
További osztályozás (cpv): 34114110 Mentőjárművek, 34144200 Járművek segélyszolgálatok számára, 34144210 Tűzoltójárművek, 34144000 Különleges célú gépjárművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: WZP.2370.14.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35412500 Vadovavimo ir ryšio mašinos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34114110 Pagalbos transporto priemonės, 34144200 Avarinių tarnybų transporto priemonės, 34144210 Ugniagesių automobiliai, 34144000 Specialios paskirties motorinės transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: WZP.2370.14.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35412500 Vadības un sakaru transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34114110 Glābšanas transportlīdzekļi, 34144200 Avārijas dienestu transportlīdzekļi, 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi, 34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WZP.2370.14.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35412500 Besturings- en verbindingsvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34114110 Reddingsvoertuigen, 34144200 Voertuigen voor de hulpdiensten, 34144210 Brandbluswagens, 34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: została opisana w załączniku nr 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WZP.2370.14.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35412500 Pojazdy dowodzenia i łączności
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34114110 Pojazdy ratownicze, 34144200 Pojazdy służb ratowniczych, 34144210 Wozy strażackie, 34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
463237-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoWZP.2370.14.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 35412500 Veículos de comando e ligação
Classificação adicional (cpv): 34114110 Veículos de socorro, 34144200 Veículos para os serviços de emergência, 34144210 Veículos de combate a incêndios, 34144000 Veículos a motor para usos especiais
LoteLOT-0001
Opções
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: WZP.2370.14.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35412500 Vehicule de comandament şi de legătură
Clasificare suplimentară (cpv): 34114110 Vehicule de salvare, 34144200 Vehicule pentru servicii de urgenţă, 34144210 Vehicule de pompieri, 34144000 Autovehicule cu utilizare specială
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: WZP.2370.14.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35412500 Poveljniška vozila in vozila za zvezo
Dodatna klasifikacija (cpv): 34114110 Reševalna vozila, 34144200 Vozila za intervencijsko ukrepanje, 34144210 Gasilska vozila, 34144000 Motorna vozila za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti: