2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Описание: Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
463242-2026 - Zadávání
Španělsko – Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
5. Část
ČástLOT-0000
463242-2026 - Konkurrencevilkår
Spanien – Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
463242-2026 - Διαγωνισμός
Ισπανία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50400000 Lääketieteellisten laitteiden ja tarkkuuslaitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
463242-2026 - Procedura konkurencyjna
Hiszpania – Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
463242-2026 - Concurso
Espanha – Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão
5. Lote
LoteLOT-0000
463242-2026 - Procedură concurențială
Spania – Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50400000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
5. Lot
LotLOT-0000
463242-2026 - Konkurrensutsättning
Spanien – Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning – Servicio de soporte integral del One Step Ictus del Hospital Universitari Vall d'Hebron
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000