2. Процедура
Процедура
Заглавие: "Rekonstrukce žst. Turnov – Infrastruktura" a "Rekonstrukce výpravní budovy ŽST Turnov, 3. etapa"
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky „Rekonstrukce žst. Turnov – Infrastruktura“ a „Rekonstrukce výpravní budovy ŽST Turnov, 3. etapa“ je: • zhotovení souboru staveb dle zadávací dokumentace, • zpracování Realizační dokumentace stavby, • zřízení, zpřístupnění a správa Společného datového prostředí (CDE), a to pro celou Investiční akci, • zpracování podkladů pro zajištění ES prohlášení o ověření subsystému, • vypracování kompletní Dokumentace skutečného provedení stavby pro celou Investiční akci, tzn. včetně částí zhotovovaných v rámci ostatních zakázek (na základě podkladů dodaných od jednotlivých zhotovitelů) včetně geodetické části a dokladů pro kolaudaci (popis odchylek a dokumentaci pro povolení stavby s vyznačením odchylek), • zajištění koordinace s ostatními zhotoviteli Investiční akce. Bližší specifikace předmětu plnění Veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45234110 Междуградски релсови пътища
Допълнителна класификация (cpv): 45213320 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради на релсовия транспорт, 45213321 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на железопътни гари
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny ve smlouvě. Vyhrazenou změnou závazku je zejména doměření množství položky ve Výkazu výměr podle článku 12 Smluvních podmínek, jejíž množství nebylo předmětem Variace podle článku 13 Smluvních podmínek. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 ZZVZ. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými smlouvou podle článku 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, smluvní cena sjednaná ve smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Vyhrazenou změnou je i výhrada změny dodavatele dle čl. 14 Pokynů pro dodavatele a výhrada změny závazku spočívající v oprávnění učinit změnu ve složení dodavatele dle 1.14 a 15.2 písm. n) Smluvních podmínek. Vyhrazenou změnou závazku je prodloužení doby splatnosti daňových dokladů a stanovených termínů plnění, pokud k nim dojde v případech a v rozsahu stanoveném ve Smlouvě o dílo, stejně jako vypořádání finančních nároků obou smluvních stran v rámci uplatněných claimů.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45234110 Výstavba meziměstských železničních drah
Další klasifikace (cpv): 45213320 Stavební úpravy objektů sloužících železniční dopravě, 45213321 Výstavba železničních nádraží
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45234110 Intercityjernbanearbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45213320 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger i tilknytning til jernbanetransport, 45213321 Anlæg af banegårde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr, 45213321 Bau von Bahnhöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45234110 Εργασίες σε υπεραστικούς σιδηρόδρομους
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45213320 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια σχετιζόμενα με τις σιδηροδρομικές μεταφορές, 45213321 Κατασκευαστικές εργασίες για σιδηροδρομικούς σταθμούς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Internal identifier: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234110 Intercity railway works
Additional classification (cpv): 45213320 Construction work for buildings relating to railway transport, 45213321 Railway station construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45234110 Kaupunkien välisten junaratojen työt
Lisäluokitus (cpv): 45213320 Rautatiekuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt, 45213321 Rautatieasemien rakennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
463308-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45234110 Chemin de fer interurbain
Nomenclature complémentaire (cpv): 45213320 Travaux de construction de bâtiments liés aux transports ferroviaires, 45213321 Travaux de construction de gares de chemin de fer
LotLOT-0001
Options
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45234110 Građevinski radovi na međugradskoj željezničkoj pruzi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45213320 Građevinski radovi na zgradama vezanim za željeznički promet, 45213321 Građevinski radovi na željezničkim postajama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
463308-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Xogħol tal-kostruzzjoni għal-ferroviji ta’ bejn il-bliet – "Rekonstrukce žst. Turnov – Infrastruktura" a "Rekonstrukce výpravní budovy ŽST Turnov, 3. etapa"
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45234110 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-ferroviji ta’ bejn il-bliet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45213320 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini assoċċjat mat-trasport tal-ferrovija, 45213321 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjonijiet tal-ferrovija
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Interne identificatiecode: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234110 Werkzaamheden aan intercityspoorwegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45213320 Gebouwen in verband met vervoer per spoor, 45213321 Bouwen van spoorstation
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45234110 Budowa kolei międzymiastowej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45213320 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem kolejowym, 45213321 Roboty budowlane w zakresie stacji kolejowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45234110 Căi ferate interurbane
Clasificare suplimentară (cpv): 45213320 Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar, 45213321 Lucrări de construcţii de gări feroviare
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45234110 Dela na medkrajevni železnici
Dodatna klasifikacija (cpv): 45213320 Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom, 45213321 Gradbena dela na železniški postaji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
463308-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare79757/2026-SŽ-GŘ-O7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45234110 Arbeten för intercity-linjer
Ytterligare klassificering (cpv): 45213320 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till järnvägstransport, 45213321 Byggnation av järnvägsstation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner