2. Процедура
Процедура
Заглавие: PROVOZOVATEL SBĚRNÉHO DVORA V KAZNĚJOVĚ 2026 2031
Описание: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady ve sběrném dvoře v Kaznějově, jejíž závazný text tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je ve všech podrobnostech včetně podrobného vymezení požadovaných služeb, podrobného vymezení druhů odpadů, jichž se poskytování služeb týká, podrobného vymezení dalších povinností účastníka, obchodních, platebních a jiných smluvních podmínek, vymezen touto zadávací dokumentací a závazným textem Smlouvy o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady ve sběrném dvoře, která tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90512000 Услуги по събиране на хартия, 90513100 Услуги по отстраняване на битови отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90512000 Odvoz odpadu, 90513100 Likvidace odpadu z domácností
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων, 90513100 Υπηρεσίες διάθεσης οικιακών απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90513100 Services d'élimination des ordures ménagères
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Aicmiú breise (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90512000 Usluge prijevoza otpada, 90513100 Usluge zbrinjavanja kućnog otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti, 90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90512000 Atliekų vežimo paslaugos, 90513100 Buitinių atliekų šalinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 90513100 Mājsaimniecību atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513100 Verwijderen van huisvuil
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: LOT-0001
463335-2026 - Concurso
Chéquia – Serviços relativos a resíduos e lixos – PROVOZOVATEL SBĚRNÉHO DVORA V KAZNĚJOVĚ 2026 2031
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90512000 Serviços de transporte de resíduos, 90513100 Serviços de eliminação de resíduos domésticos
LoteLOT-0001
Identificador internoLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 90513100 Servicii de eliminare a deşeurilor menajere
Identificator intern: LOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90512000 Služby na prepravu odpadu, 90513100 Likvidácia odpadu z domácností
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: LOT-0001
463335-2026 - Javni razpis
Češka – Storitve v zvezi z odpadki – PROVOZOVATEL SBĚRNÉHO DVORA V KAZNĚJOVĚ 2026 2031
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90512000 Storitve prevoza odpadkov, 90513100 Storitve odstranjevanja gospodinjskih odpadkov
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport, 90513100 Disponering av hushållssopor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: LOT-0001