463341-2026 - Състезателна процедура
България – Медицински консумативи – “Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ”по 4 обособени позиици
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие“Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ”по 4 обособени позиици
Описание“Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ” по 4 обособени позиции , подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция. Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти. Офертите могат да се подават: - за цялата процедура - за една или повече обособени позиции Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция. Участници, които не покриват всички подпозиции в дадена обособена позиция се отстраняват от участие за тази обособена позиция. Договорът ще се сключи за период от 24 /двадесет и четири/ месеца, при периодично извършващи се доставки, след писмена заявка, в зависимост от потребностите на Възложителя. Срок на валидност на офертите-120 календарни дни от крайния срок за подаване на офертите. Срок за доставка: Срокът за на доставка е по предложение на участника в календарни дни, но не може да бъде по-дълъг от 2 дни, а при необходимост до 3/три/ часа от получаване на писмена заявка на Възложителя. Остатъчният срок на годност на медицинските изделия и консумативи е не по–малък от 75% от обявения от производителя към датата на доставка. Изделията трябва да имат ЕС сертификат за нанесена „СЕ” маркировка върху изделията или декларация от производителя за съответствие на същите с Директива 93/42/ЕИО.
Вътрешен идентификатор592704
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеПозиция №1 Консумативи и реактиви за хематологичен анализатор BC 760 - затворена система
Описание“Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ” по 4 обособени позиции , подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция. Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти. Офертите могат да се подават: - за цялата процедура - за една или повече обособени позиции Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция. Участници, които не покриват всички подпозиции в дадена обособена позиция се отстраняват от участие за тази обособена позиция. съдържа: ​​​​​​​BC-6000/760 Изотоничен разтвор DS (20 L)брой150 BC-6000/760 Лизиращ разтвор M-6LD (1 L)брой150 BC-6000/760 Лизиращ разтвор M-6LH (1 L)брой100 BC-6000/760 Маркиращ разтвор за левкоцити M-6FD (12 ml)брой250 BC-760 ESR Почистващ разтвор (1 L)брой150 BC-3000/20s/30s/5800/6000/760 Почистващ разтвор M-68 за пробовз. пипетор (50 ml)брой80 BC-6000/760 Контролна кръв, висока (3 ml) 10 BC-6000/760 Контролна кръв, ниска (3 ml) 10 BC-6000/760 Контролна кръв, нормална (3 ml) 10 BC-760 Годишен комплект за профилактика и поддръжкаброй2 BC-760 Лизиращ разтвор LS( 200 ml)брой50 BC-760 hs-CRP Реактив(2 x 50 теста)брой150 BC-760 CRP контрол (2 x 1.5ml) брой10 BC-760 CRP Kалибратор (5 x 0.5 ml)брой4 BC-6000/760 CS Дилуент М -6DR (1 L) брой10 BC-6000/760 CS Маркиращ разтвор за ретикулоцити М -6FR (12ml ) брой10
Вътрешен идентификатор592707
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеПОЗИЦИЯ № 2 Реактивите и консумативите зa автоматичен хематологичен анализатор YUMIZEN H 500
Описание“Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ” по 4 обособени позиции , подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция. Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти. Офертите могат да се подават: - за цялата процедура - за една или повече обособени позиции Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция. Участници, които не покриват всички подпозиции в дадена обособена позиция се отстраняват от участие за тази обособена позиция. съдържа: 1.Minoclair/Разтвор за седмично почистване на апарата / L 10 2.Diluent /Дилуент/ L 1000 3.Клийнър /разтвор за почистване при start up&shut down/ L 50 4.Whitediff/ Лизиращ разтвор/ L 50 5.Контролна кръв - нормално ниво в опаковка от 2 бр. епруветки по 3 ml всяка.2 x 3 ml3 6.Контролна кръв - ниско ниво в опаковка от 2 бр. епруветки по 3 ml всяка.2 x 3 ml3 7.Контролна кръв - високо ниво в опаковка от 2 бр. епруветки по 3 ml всяка.2 x 3 ml3​​​​​​​
Вътрешен идентификатор592716
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеПОЗИЦИЯ № 3 Полимерни клипси за лигиране
Описание“Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ” по 4 обособени позиции , подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция. Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти. Офертите могат да се подават: - за цялата процедура - за една или повече обособени позиции Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция. Участници, които не покриват всички подпозиции в дадена обособена позиция се отстраняват от участие за тази обособена позиция. съдържа: ​​​​​​​Полимерни клипси за лигиране L,съвместими с клипапликатор Gгena за лапароскопска хирургия,6 клипси в касета /20 касети в кутия/120 клипси. - 3бр.
Вътрешен идентификатор592724
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеПОЗИЦИЯ № 4 Реактиви и консумативи за Апарат BACT/ALERT FA PLUS
Описание“Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ” по 4 обособени позиции , подробно описани по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер, наименование, изисквания, мярка и съответното количество в Техническата спецификация. Всеки продукт/ медицински консуматив/ трябва напълно да отговаря на описаните технически характеристики и показатели. Несъответствието е основание за декласиране на участник за съответната обособена позиция. Участникът представя само една оферта, като не се допуска представяне на варианти. Офертите могат да се подават: - за цялата процедура - за една или повече обособени позиции Участието за обособена позиция е комплексно, като участниците следва да покриват всички подпозиции, съдържащи се в тази обособена позиция. Участници, които не покриват всички подпозиции в дадена обособена позиция се отстраняват от участие за тази обособена позиция. съдържа: ​​​​​​​1.BACT/ALERT FA PLUS- 4 оп.
Вътрешен идентификатор592727
463341-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor592704
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor592707
ČástLOT-0002
Interní identifikátor592716
ČástLOT-0003
Interní identifikátor592724
ČástLOT-0004
Interní identifikátor592727
463341-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID592704
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID592707
DelkontraktLOT-0002
Intern ID592716
DelkontraktLOT-0003
Intern ID592724
DelkontraktLOT-0004
Intern ID592727
463341-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung592704
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung592707
LosLOT-0002
Interne Kennung592716
LosLOT-0003
Interne Kennung592724
LosLOT-0004
Interne Kennung592727
463341-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier592704
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier592707
LotLOT-0002
Internal identifier592716
LotLOT-0003
Internal identifier592724
LotLOT-0004
Internal identifier592727
463341-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus592704
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus592707
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus592716
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus592724
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus592727
463341-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – “Доставка на медицински консумативи за нуждите на МБАЛ -Самоков ЕООД ”по 4 обособени позиици
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste592704
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sisäinen tunniste592707
Sisäinen tunniste592716
Sisäinen tunniste592724
Sisäinen tunniste592727
463341-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka592704
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka592707
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka592716
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka592724
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka592727
463341-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno592704
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno592707
LottoLOT-0002
Identificativo interno592716
LottoLOT-0003
Identificativo interno592724
LottoLOT-0004
Identificativo interno592727
463341-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius592704
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius592707
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius592716
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius592724
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius592727
463341-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators592704
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators592707
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators592716
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators592724
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators592727
463341-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern592704
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern592707
LottLOT-0002
Identifikatur intern592716
LottLOT-0003
Identifikatur intern592724
LottLOT-0004
Identifikatur intern592727
463341-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode592704
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode592707
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode592716
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode592724
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode592727
463341-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator592704
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator592707
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator592716
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator592724
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator592727
463341-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno592704
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno592707
LoteLOT-0002
Identificador interno592716
LoteLOT-0003
Identificador interno592724
LoteLOT-0004
Identificador interno592727
463341-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern592704
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern592707
Identificator intern592716
Identificator intern592724
Identificator intern592727
463341-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare592704
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare592707
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare592716
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare592724
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare592727