See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Transportlīdzekļu iegāde
Описание: Transportlīdzekļu iegāde
Вътрешен идентификатор: RS2026/065/AK
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34000000 Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 5 (pieci) elektromobiļi
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 1 (viens) vieglais mazās daudzfunkciju klases elektromobilis
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3 (trīs) vieglie mazās daudzfunkciju klases automobiļi
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4 (četri) operatīvie kravas furgons ar 6 sēdvietām
2. Procedure
Procedure
Titel: Transportlīdzekļu iegāde
Beskrivelse: Transportlīdzekļu iegāde
Intern ID: RS2026/065/AK
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34000000 Transportudstyr og transporthjælpemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 5 (pieci) elektromobiļi
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: Transportlīdzekļu iegāde
Interne Kennung: RS2026/065/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Transportlīdzekļu iegāde
Περιγραφή: Transportlīdzekļu iegāde
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RS2026/065/AK
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34000000 Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 5 (pieci) elektromobiļi
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Title: Transportlīdzekļu iegāde
Description: Transportlīdzekļu iegāde
Internal identifier: RS2026/065/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 5 (pieci) elektromobiļi
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Transportlīdzekļu iegāde
Descripción: Transportlīdzekļu iegāde
Identificador interno: RS2026/065/AK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 5 (pieci) elektromobiļi
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Transportlīdzekļu iegāde
Kirjeldus: Transportlīdzekļu iegāde
Sisemine tunnus: RS2026/065/AK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34000000 Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 5 (pieci) elektromobiļi
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Transportlīdzekļu iegāde
Kuvaus: Transportlīdzekļu iegāde
Sisäinen tunniste: RS2026/065/AK
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34000000 Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet
Ilmoituksen nimi: 5 (pieci) elektromobiļi
2. Procédure
Procédure
Titre: Transportlīdzekļu iegāde
Identifiant interne: RS2026/065/AK
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34000000 Équipement de transport et produits auxiliaires pour le transport
Titre: 5 (pieci) elektromobiļi
2. Postupak
Postupak
Naslov: Transportlīdzekļu iegāde
Opis: Transportlīdzekļu iegāde
Interna identifikacijska oznaka: RS2026/065/AK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34000000 Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 5 (pieci) elektromobiļi
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Transportlīdzekļu iegāde
Leírás: Transportlīdzekļu iegāde
Belső azonosító: RS2026/065/AK
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34000000 Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 5 (pieci) elektromobiļi
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
2. Procedura
Procedura
Titolo: Transportlīdzekļu iegāde
Descrizione: Transportlīdzekļu iegāde
Identificativo interno: RS2026/065/AK
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34000000 Attrezzature di trasporto e prodotti ausiliari per il trasporto
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 5 (pieci) elektromobiļi
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Transportlīdzekļu iegāde
Aprašymas: Transportlīdzekļu iegāde
Vidaus identifikatorius: RS2026/065/AK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34000000 Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 5 (pieci) elektromobiļi
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Nosaukums: Transportlīdzekļu iegāde
Apraksts: Transportlīdzekļu iegāde
Iekšējais identifikators: RS2026/065/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34000000 Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 5 (pieci) elektromobiļi
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Transportlīdzekļu iegāde
Deskrizzjoni: Transportlīdzekļu iegāde
Identifikatur intern: RS2026/065/AK
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34000000 Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 5 (pieci) elektromobiļi
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Beschrijving: Transportlīdzekļu iegāde
Interne identificatiecode: RS2026/065/AK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Tytuł: Transportlīdzekļu iegāde
Wewnętrzny identyfikator: RS2026/065/AK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34000000 Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 5 (pieci) elektromobiļi
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: Transportlīdzekļu iegāde
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34000000 Equipamento e produtos auxiliares de transporte
2. Procedură
Procedură
Descriere: Transportlīdzekļu iegāde
Identificator intern: RS2026/065/AK
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34000000 Echipament de transport şi produse auxiliare pentru transport
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: RS2026/065/AK
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34000000 Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: Transportlīdzekļu iegāde
Intern identifierare: RS2026/065/AK
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004