2. Процедура
Процедура
Заглавие: Výstroj bezpečnostních pracovníků a uklízeček (RD)
Описание: Předmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem na dodávky výstroje bezpečnostních pracovníků a uklízeček v předem neurčitém množství na místo plnění včetně poskytování souvisejících služeb.
Вътрешен идентификатор: VLS-NAK-2026-346-1900
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18222000 Служебно облекло
Допълнителна класификация (cpv): 18220000 Дрехи за предпазване от лошо време, 18224000 Дрехи от промазана или импрегнирана тъкан, 18230000 Различни връхни дрехи, 18425000 Колани, 18424000 Ръкавици, 18443300 Изделия за покриване на главата
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Předmětem této VZ je uzavření RD s jedním dodavatelem na dodávky výstroje bezpečnostních pracovníků a uklízeček v předem neurčitém množství na místo plnění včetně poskytování souvisejících služeb. Oblečení a další části výstroje budou dle uzavřené RD dodávány pro zaměstnance zadavatele dle jeho aktuálních potřeb na základě výzvy k plnění bez obnovení soutěže dle § 134 ZVZ.
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen (zejména v případě, kdy vybraný dodavatel nebude své povinnosti plnit řádně), konkrétně dle důvodů uvedených ve smlouvě.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VLS-NAK-2026-346-1900
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18222000 Virksomhedsbeklædning
Supplerende klassifikation (cpv): 18220000 Vejrfast beklædning, 18224000 Beklædningsartikler af overtrukne eller imprægnerede tekstilstoffer, 18230000 Diverse ydertøj, 18425000 Bælter, 18424000 Handsker, 18443300 Hovedbeklædning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
463521-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόVLS-NAK-2026-346-1900
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18222000 Συλλογικός ρουχισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 18220000 Ρουχισμός προστασίας από την κακοκαιρία, 18224000 Ενδύματα από επικαλυμμένες ή εμποτισμένες υφαντικές ύλες, 18230000 Διάφορα είδη ρουχισμού, 18425000 Ζώνες, 18424000 Γάντια, 18443300 Καλύμματα κεφαλής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
463521-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierVLS-NAK-2026-346-1900
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 18222000 Corporate clothing
Additional classification (cpv): 18220000 Weatherproof clothing, 18224000 Clothing made of coated or impregnated textile fabrics, 18230000 Miscellaneous outerwear, 18425000 Belts, 18424000 Gloves, 18443300 Headgear
5. Lot
LotLOT-0001
Options
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VLS-NAK-2026-346-1900
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18222000 Ametirõivad
Täiendav liigitus (cpv): 18220000 Ilmastikukindlad rõivad, 18224000 Pealistatud või impregneeritud riidest rõivad, 18230000 Mitmesugused pealisrõivad, 18425000 Vööd/rihmad, 18424000 Kindad, 18443300 Peakatted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VLS-NAK-2026-346-1900
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 18222000 Vêtements de fonction
Nomenclature complémentaire (cpv): 18220000 Vêtements de protection contre les intempéries, 18224000 Vêtements en tissu enduit ou imprégné, 18230000 Vêtements d'extérieur divers, 18425000 Ceintures, 18424000 Gants, 18443300 Coiffures
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VLS-NAK-2026-346-1900
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18222000 Corporate clothing
Aicmiú breise (cpv): 18220000 Weatherproof clothing, 18224000 Clothing made of coated or impregnated textile fabrics, 18230000 Miscellaneous outerwear, 18425000 Belts, 18424000 Gloves, 18443300 Headgear
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VLS-NAK-2026-346-1900
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 18222000 Poslovna odjeća
Dodatna klasifikacija (cpv): 18220000 Odjeća za zaštitu od vremenskih nepogoda, 18224000 Odjeća od prevučenih ili impregniranih tekstilnih materijala, 18230000 Razna vanjska odjeća, 18425000 Pojasevi, 18424000 Rukavice, 18443300 Pokrivala za glavu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
463521-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoVLS-NAK-2026-346-1900
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 18222000 Tenute professionali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 18220000 Indumenti resistenti alle intemperie, 18224000 Indumenti in tessuto rivestito o impregnato, 18230000 Indumenti esterni vari, 18425000 Cinture, 18424000 Guanti, 18443300 Copricapo
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: VLS-NAK-2026-346-1900
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18222000 Lietišķie apģērbi
Papildu klasifikācija (cpv): 18220000 Pret atmosfēras iedarbību aizsargāti apģērbi, 18224000 Apģērbs no impregnētiem audumiem, 18230000 Dažādas virsdrēbes, 18425000 Jostas, 18424000 Cimdi, 18443300 Galvassegas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VLS-NAK-2026-346-1900
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18222000 Ilbies tal-korporazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 18220000 Ilbies tal-protezzjoni mit-temp, 18224000 Ilbies magħmul minn drappijiet tessili miksija jew impregnati, 18230000 Ilbies varju, ta' barra, 18425000 Ċintorini, 18424000 Ingwanti, 18443300 Xedd ir-ras
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Interne identificatiecode: VLS-NAK-2026-346-1900
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18222000 Bedrijfskleding
Aanvullende classificatie (cpv): 18220000 Weerbestendige kleding, 18224000 Kleding van beklede of geïmpregneerde textielstof, 18230000 Diverse bovenkleding, 18425000 Ceintuurs, 18424000 Handschoenen, 18443300 Hoofddeksels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties: