See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Achiziționarea centralizată a Pieselor de Schimb/Accesoriilor/ Consumabilelor pentru dispozitive medicale suplimentar conform necesităților IMSP beneficiare pentru anul 2027 (Partea 1)
Описание: Livrarea pieselor de schimb, accesoriilor și consumabilelor pentru dispozitive medicale, suplimentar conform necesităților IMSP beneficiare pentru anul 2027 (Partea 1). Procedură: licitație publică. Incoterms 2020 DDP - Franco Destinație Vămuit, cu transportul Furnizorului/Prestatorului, pe parcursul anului 2027, în termen de până la 30 zile de la plasarea bonului de comandă-livrare.
Вътрешен идентификатор: CAPCS-2027-PART1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lot nr. 1 Active carbon post-filter OMNIPURE Sistema pentru pregătirea apei purificate
Описание: Active carbon post-filter OMNIPURE Sistema pentru pregătirea apei purificate Active carbon post-filter OMNIPURE Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2460.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lot nr. 2 Adaptor de flux tip 1 ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia
Описание: Adaptor de flux tip 1 ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia piese compatibile cu ETD 4, Olympus Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lot nr. 3 Antibacterial filtration RT 106/ NOVAIR S.A.S Franţa
Описание: Antibacterial filtration RT 106/ NOVAIR S.A.S Franţa Antibacterial filtration Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lot nr. 4 Bateria pentru panoul de control PP65 S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Bateria pentru panoul de control PP65 S1008-E2/ Matachana Group Spania Bateria pentru panoul de control PP65, p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 460.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lot nr. 5 Cablu interconexiune SpO2 BeneVision N12 Mindray
Описание: Cablu interconexiune SpO2 BeneVision N12 Mindray Cablu interconexiune SpO2 compatibil cu monitor de pacient "N12, Mindray" Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lot nr. 6 Cuve pentru ser set 1000buc
Описание: Cuve pentru ser set 1000buc Cantitate: 15 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8294.38 MDL.
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lot nr. 7 Filtru 40 mcm pentru regulator de presiune S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Filtru 40 mcm pentru regulator de presiune S1008-E2/ Matachana Group Spania Filtru 40 mcm pentru regulator de presiune, p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 790.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lot nr. 8 Filtru de aer steril MAT LD521 XLS Matachana Group Spania
Описание: Filtru de aer steril MAT LD521 XLS Matachana Group Spania Filtru de aer steril pentru mașina de spălare și dezinfecție, MAT LD521XLS Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20420.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lot nr. 9 Filtru din cupru presat (suction filter) RT 106/ NOVAIR S.A.S Franţa
Описание: Filtru din cupru presat (suction filter) RT 106/ NOVAIR S.A.S Franţa Filtru din cupru presat (suction filter) Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lot nr. 10 Forceps pentru electrocoagulator GN60 , de tip Aesculap
Описание: Forceps pentru electrocoagulator GN60 , de tip Aesculap Pencetă bipolară tip baionetă poleita cu aur roz reutilizabilă cu cablu de interconexiune lungimea cablului nu mai mică de 3m, compatibil cu electrocoagulatorul de tip Aesculap GN60 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 33333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lot nr. 11 Granular active carbon + special polyphosphates OMNIPURE (GACFOS) Sistema pentru pregătirea apei purificate
Описание: Granular active carbon + special polyphosphates OMNIPURE (GACFOS) Sistema pentru pregătirea apei purificate Granular active carbon + special polyphosphates OMNIPURE (GACFOS) Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6820.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lot nr. 12 Hidropneumocilindru
Описание: Hidropneumocilindru Cantitate: 1 Set. Valoarea estimată fără TVA: 2333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lot nr. 13 Încălzitor pentru generatorul de abur, 20kW S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Încălzitor pentru generatorul de abur, 20kW S1008-E2/ Matachana Group Spania Încălzitor pentru generatorul de abur, 20kW, p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 15750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lot nr. 14 Inel de etanșare din viton pentru clamp combinat 1" S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Inel de etanșare din viton pentru clamp combinat 1" S1008-E2/ Matachana Group Spania Inel de etanșare din viton pentru clamp combinat 1", p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 520.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lot nr. 15 Kit de mentenanță pentru 600 de cicluri RENO-S130D/ RENOSEM Co., Ltd. Korea de Sud
Описание: Kit de mentenanță pentru 600 de cicluri RENO-S130D/ RENOSEM Co., Ltd. Korea de Sud 1. Ulei 2. Filtru de carbon 3. Garnituri I/O pentru pompa Laybold Cantitate: 1 Set. Valoarea estimată fără TVA: 19556.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lot nr. 16 Lampă ultraviolet (UV) ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia
Описание: Lampă ultraviolet (UV) ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia piese compatibile cu ETD 4, Olympus Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 35666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lot nr. 17 Mască prone view MOT-3602 , Mizuho
Описание: Mască prone view MOT-3602 , Mizuho Mască anesteziologică cu oglimdă pentru poziționare pacientului în decubit ventral, reutilizabilă, lavabilă, mărime medie. Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 66666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Lot nr. 18 Particles cartridge PURTREX 5 microns 10” height Sistema pentru pregătirea apei purificate
Описание: Particles cartridge PURTREX 5 microns 10” height Sistema pentru pregătirea apei purificate Particles cartridge PURTREX 5 microns 10” height Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 900.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Описание: PHOTOMETRIC LAMP Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2143.13 MDL.
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Lot nr. 20 Piesă 220-0,45 pentru Cablu pentru coagulator chirurgical Bowa Bowa,Germania,
Описание: Piesă 220-0,45 pentru Cablu pentru coagulator chirurgical Bowa Bowa,Germania, 220-0,45(conector diametru 3mm) sau echivalent Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Lot nr. 21 Piesă acumulator pentru Incubator pentru nou-născuți Cristina -SC, Cobams,
Описание: Piesă acumulator pentru Incubator pentru nou-născuți Cristina -SC, Cobams, acumulator, compatibil incubator p/u n/n Cristina Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Lot nr. 22 Piesă acumulator pentru Ventilator pulmonar Reanimator F120,
Описание: Piesă acumulator pentru Ventilator pulmonar Reanimator F120, acumulator, compatibil cu ventilator Reanimator F120 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Lot nr. 23 Piesă Acumulator pentru Ventilator pulmonar Lowenstein Prisma VENT-50-C,acumulator Letion Prisma VENT-50-C Germania,
Описание: Piesă Acumulator pentru Ventilator pulmonar Lowenstein Prisma VENT-50-C,acumulator Letion Prisma VENT-50-C Germania, U=39,6-40,37V:I=2900mA ,acumulator cu conector 6 fire sau echivalent Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Lot nr. 24 Piesă balama pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă balama pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, balama ușa din față dreapta/stînga compatibil cu incubator BT-500 Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Lot nr. 25 Piesă balama pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă balama pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, balama ușa din spate dreapta/stînga compatibil cu incubator BT-500 Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Lot nr. 26 Piesă bandă elastică pentru monitor fetal BT-350, Bistos,
Описание: Piesă bandă elastică pentru monitor fetal BT-350, Bistos, bandă elastică pentru fixarea sondelor la monitor Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Lot nr. 27 Piesă Bisturiu electric monopolar, reutilizabil pentru ,
Описание: Piesă Bisturiu electric monopolar, reutilizabil pentru , Bisturiu electric monopolar, reutilizabil min. 100 cicluri de sterilizare, dotat cu 2 butoane (coagulare și tăiere). Lungimea fir 4.5m, lungimea mîner 155mm. Rezistent la curent 6000VP., compatibil cu electrocoagulator Bowa AR350 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 31666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Lot nr. 28 Piesă BLDC motor pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă BLDC motor pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, BLDC motor, compatibil cu incubator BT-500 Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Lot nr. 29 Piesă bloc de alimentare pentru pulsoximetru TruSat, GE,
Описание: Piesă bloc de alimentare pentru pulsoximetru TruSat, GE, bloc de alimentare compatibil cu pulsoximetrul TruSat Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Lot nr. 30 Piesă board cod 453564271841 pentru monitor pacient MX550, Philips,
Описание: Piesă board cod 453564271841 pentru monitor pacient MX550, Philips, board cod 453564271841, compatibil cu monitor de pacient Philips MX 550 cu instalare Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Lot nr. 31 Piesă botton case pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor ,
Описание: Piesă botton case pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor , bottom case compatibil cu pulsoximetrul Nellcor N-560 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Lot nr. 32 Piesă Cablu 220-145 pentru Cablu pentru coagulator chirurgical Bowa Bowa,Germania,
Описание: Piesă Cablu 220-145 pentru Cablu pentru coagulator chirurgical Bowa Bowa,Germania, Cablu 220-145 (conector diametru 4mm) sau echivalent Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Lot nr. 33 Piesă cablu ECG pentru monitor de pacient Drager Vista 120,
Описание: Piesă cablu ECG pentru monitor de pacient Drager Vista 120, cablu ECG compatibil cu monitorul de Draeger Vista 120 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Lot nr. 34 Piesă cablu ECG cu 5 fire pentru monitor de pacient Benevision N12, Mindray ,
Описание: Piesă cablu ECG cu 5 fire pentru monitor de pacient Benevision N12, Mindray , cablu ECG cu 5 fire compatibil monitor Benevision N12, Mindray Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Lot nr. 35 Piesă cablu ECG cu 5 fire pentru monitor de pacient MX 550, Philips ,
Описание: Piesă cablu ECG cu 5 fire pentru monitor de pacient MX 550, Philips , cablu ECG cu 5 fire compatibil cu MX 550, Philips Cantitate: 13 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 9750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Lot nr. 36 Piesă cablu interconectare ECG pentru monitor de pacient Drager Vista 120,
Описание: Piesă cablu interconectare ECG pentru monitor de pacient Drager Vista 120, cablu interconectare ECG compatibil Drager Vista 120 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Lot nr. 37 Piesă cablu interconectare ECG pentru monitor de pacient MX 550, Philips ,
Описание: Piesă cablu interconectare ECG pentru monitor de pacient MX 550, Philips , cablu interconectare ECG compatibil MX 550, Philips Cantitate: 13 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 9750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Lot nr. 38 Piesă cablu interconectare sensor flux pentru Ventilator pulmonar BabyLoyInfinity, Drager ,
Описание: Piesă cablu interconectare sensor flux pentru Ventilator pulmonar BabyLoyInfinity, Drager , cablu interconectare sensor flux compatibil cu ventilatorul pulmonar BabyLoyInfinity Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Lot nr. 39 Piesă cablu interconectare sensor flux pentru Ventilator pulmonar SLE6000, SLEE Medical ,
Описание: Piesă cablu interconectare sensor flux pentru Ventilator pulmonar SLE6000, SLEE Medical , cablu interconectare sensor flux compatibil cu dispozitivul SLE6000 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4583.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Lot nr. 40 Piesă cablu interconectare sensor SpO2 pentru monitor de pacient Benevision N12, Mindray ,
Описание: Piesă cablu interconectare sensor SpO2 pentru monitor de pacient Benevision N12, Mindray , cablu interconectare sensor SpO2 compatib monitor Benevision N12, Mindray Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Lot nr. 41 Piesă cablu interconectare sensor SpO2 pentru monitor de pacient MX 550, Philips ,
Описание: Piesă cablu interconectare sensor SpO2 pentru monitor de pacient MX 550, Philips , cablu interconectare sensor SpO2 compatibil monitor MX 550, Philips Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Lot nr. 42 Piesă cablu pacient ECG pentru Electrocardiograf E-dan SE3,SE101 E-Dan,
Описание: Piesă cablu pacient ECG pentru Electrocardiograf E-dan SE3,SE101 E-Dan, Rezistenta fiecarui fir/electrod = 10kOm sau echivalent Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Lot nr. 43 Piesă cablu și conectori terminali rezistente pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă cablu și conectori terminali rezistente pentru autoclav Plusteam 6, TBT, cablu și conectori terminali rezistente compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Lot nr. 44 Piesă camera de sterilizare pentru Autoclav GK100-3 Rusia,
Описание: Piesă camera de sterilizare pentru Autoclav GK100-3 Rusia, 324x304x10mm sau echivalent Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Lot nr. 45 Piesă capcană de abur ( steam trap) pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă capcană de abur ( steam trap) pentru autoclav Plusteam 6, TBT, capcană de abur ( steam trap) compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Lot nr. 46 Piesă capcană de apă pentru Ventilator de anestezie Fabius Plus, Drager ,
Описание: Piesă capcană de apă pentru Ventilator de anestezie Fabius Plus, Drager , capcana de apa Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Lot nr. 47 Piesă capcană de apă pentru Ventilator de anestezie Leon Plus, Lowenstein ,
Описание: Piesă capcană de apă pentru Ventilator de anestezie Leon Plus, Lowenstein , capcana de apa Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Lot nr. 48 Piesă capcană de apă pentru Ventilator de anestezie Wato-EX-65PRO, Mindray ,
Описание: Piesă capcană de apă pentru Ventilator de anestezie Wato-EX-65PRO, Mindray , capcana de apa Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Lot nr. 49 Piesă carcasă topcover compatibil cu incubator BT-500 pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă carcasă topcover compatibil cu incubator BT-500 pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, carcasă topcover Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Lot nr. 50 Piesă cauciuc pentru ușă pentru autoclav Euroclav 23 S+, Melag, Germania,
Описание: Piesă cauciuc pentru ușă pentru autoclav Euroclav 23 S+, Melag, Germania, cauciuc pentru ușă compatibil cu Euroclav 23S Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Lot nr. 51 Piesă circuit de unica utilisare pentru ventilator pulmonar Event Evolution 3e,
Описание: Piesă circuit de unica utilisare pentru ventilator pulmonar Event Evolution 3e, circuit de ynica utilizare nCPAP dual limb+Generator+canule nazale+mățti+cîciuliță, cu element încălzitor inspir, cu capcană de apă expir+camere umidificare cu auto umplere, compatibil cu umidificatorul MR850 compatibil ci VAP eVent Evolution 3E Cantitate: 50 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 37500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Lot nr. 52 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Avea Standard, Viasys ,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Avea Standard, Viasys , circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator Avea Standard Cantitate: 50 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 33333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Lot nr. 53 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar BabyLog Infinity, Drager ,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar BabyLog Infinity, Drager , circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator SynoVent E8 Cantitate: 50 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 33333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Lot nr. 54 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Elisa 800, Lowenstein , circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator SynoVent E10 Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Lot nr. 55 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Reanimator F120,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Reanimator F120, circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator SynoVent E7 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 55
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Lot nr. 56 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar SLE6000, SLEE Medical ,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar SLE6000, SLEE Medical , circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator SynoVent E6 Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 56
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: Lot nr. 57 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar SV650, Mindray ,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar SV650, Mindray , circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator SynoVent E9 Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 57
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: Lot nr. 58 Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Syno Vent E5, Mindray ,
Описание: Piesă circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare pentru ventilator pulmonar Syno Vent E5, Mindray , circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu cameră de umidificare integrată compatibilă cu umidificatorul MR*%), cu element încălzitor inspir+capcană de apă expir, compatibil cu ventilator SynoVent E5 Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 58
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: Lot nr. 59 Piesă clipse pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia,
Описание: Piesă clipse pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia, clipse pentru peretele dublu compatibil cu incubator OKM-802 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 59
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: Lot nr. 60 Piesă CLUSTER LED CENTRU pentru Lampa de operație Lampa Star LED 3NX,
Описание: Piesă CLUSTER LED CENTRU pentru Lampa de operație Lampa Star LED 3NX, cluster led centru compatibil cu lampa Star Led 3NX Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 60
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: Lot nr. 61 Piesă CLUSTER LED PERIFERIC pentru Lampa de operație Lampa Star LED 3NX,
Описание: Piesă CLUSTER LED PERIFERIC pentru Lampa de operație Lampa Star LED 3NX, cluster led periferic compatibil cu Star Led 3NX Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 61
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: Lot nr. 62 Piesă comutator electropneumatic COLL pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă comutator electropneumatic COLL pentru autoclav Plusteam 6, TBT, comutator electropneumatic compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 62
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: Lot nr. 63 Piesă electrod cauciuc neutru pentru electrocoagulator Olympus Olympus UES-40,
Описание: Piesă electrod cauciuc neutru pentru electrocoagulator Olympus Olympus UES-40, electrod cauciuc neutru compatibil cu electrocoagulator Olympus UES-40 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 63
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: Lot nr. 64 Piesă electrod cauciuc neutru +cablu de interconectare pentru electrocoagulator Olympus ESG-400,
Описание: Piesă electrod cauciuc neutru +cablu de interconectare pentru electrocoagulator Olympus ESG-400, electrod cauciuc neutru +cablu interconectare compatibil cu electrocoagulatorul Olympus ESG-400 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 64
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: Lot nr. 65 Piesă Electrozi holter ECG - 72h pentru Holter ECG Sciller, Medilog FD,
Описание: Piesă Electrozi holter ECG - 72h pentru Holter ECG Sciller, Medilog FD, Electrozi ECG calitate superioară pentru holter 24-72h ,material din țesătură, hârtie respirabilă, bumbac sau PE și spumă cu adeziv hipoalergenic medical, compatibil cu holter Schiller Medilog FD Cantitate: 500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 65
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: Lot nr. 66 Piesă filtre air pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă filtre air pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, filtre air compatibil cu incubatorBistos BT-500 Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 66
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: Lot nr. 67 Piesă filtre air pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia,
Описание: Piesă filtre air pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia, filtre air compatibil cu incubator OKM-801 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 67
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: Lot nr. 68 Piesă filtru antibactericid pentru autoclav BKQ-Z100H, Biobase, China ,
Описание: Piesă filtru antibactericid pentru autoclav BKQ-Z100H, Biobase, China , valvă siguranță compatibil cu BKQ-Z100H Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 68
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: Lot nr. 69 Piesă filtru Hepa pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă filtru Hepa pentru autoclav Plusteam 6, TBT, filtru Hepa compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 69
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: Lot nr. 70 Piesă filtru intrare turbina pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein ,
Описание: Piesă filtru intrare turbina pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein , filtru intrare turbina compatibil cu dispozitivul Elisa 300 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 70
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: Lot nr. 71 Piesă front panel assembly pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor ,
Описание: Piesă front panel assembly pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor , front panel assembly compatibil cu pulsoximetrul Nellcor N-560 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 71
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: Lot nr. 72 Piesă furtun cu conector pentru autoclav Euroclav 23 VS+, Melag, Germania,
Описание: Piesă furtun cu conector pentru autoclav Euroclav 23 VS+, Melag, Germania, furtun cu conector pentru drenarea apei compatibil cu Euroclav 23VS+ Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 72
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: Lot nr. 73 Piesă Furtun NIBR pentru monitor de pacient MX 550, Philips ,
Описание: Piesă Furtun NIBR pentru monitor de pacient MX 550, Philips , Furtun NIBR compatiril monitor MX 550, Philips Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 73
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: Lot nr. 74 Piesă garnitură ușă pentru autoclav BKQ-Z100H, Biobase, China ,
Описание: Piesă garnitură ușă pentru autoclav BKQ-Z100H, Biobase, China , filtru antibactericid compatibil cu BKQ-Z100H Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 74
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: Lot nr. 75 Piesă garnitură ușa pentru autoclav BKQ-Z100H, Biobase, China ,
Описание: Piesă garnitură ușa pentru autoclav BKQ-Z100H, Biobase, China , garnitură ușa compatibil cu BKQ-Z100H Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 75
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: Lot nr. 76 Piesă garnitură ușa pentru autoclav Plusteam 6,TBT,
Описание: Piesă garnitură ușa pentru autoclav Plusteam 6,TBT, garnitură ușa compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 76
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: Lot nr. 77 Piesă hîrtie termosensibilă pentru monitor fetal BT-350, Bistos,
Описание: Piesă hîrtie termosensibilă pentru monitor fetal BT-350, Bistos, hîrtie termosensibilă 152x90x150, tip pliantă, compatibil cu monitorul fetal BT-350 Cantitate: 500 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 77
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: Lot nr. 78 Piesă incălzitor pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia,
Описание: Piesă incălzitor pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia, încălzitor compatibil cu incubator OKM-801 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 22500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 78
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: Lot nr. 79 Piesă încălzitor pentru masa de încălzit RW82-1C, Draeger, Germania,
Описание: Piesă încălzitor pentru masa de încălzit RW82-1C, Draeger, Germania, încălzitor, compatibil cu masa de încălzit RW82-1C Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 79
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: Lot nr. 80 Piesă Incalzitor electric termic(винтообразные) pentru Distilator AD-25 Rusia,
Описание: Piesă Incalzitor electric termic(винтообразные) pentru Distilator AD-25 Rusia, 2kw,diametru flansa-14mm sau echivalent Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2082.50 MDL.
Вътрешен идентификатор: 80
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: Lot nr. 81 Piesă Inele pentru autoclav pentru Autoclav GK100-3 Rusia,
Описание: Piesă Inele pentru autoclav pentru Autoclav GK100-3 Rusia, generator de aburi 324x304x10mm sau echivalent Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 81
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: Lot nr. 82 Piesă Inele pentru autoclav pentru Autoclav VK75 Rusia,
Описание: Piesă Inele pentru autoclav pentru Autoclav VK75 Rusia, garnitura 414x390x12mm sau echivalent Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 82
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: Lot nr. 83 Piesă kit de mentenanță pentru ventilator de anestezie Perseus A500, Drager ,
Описание: Piesă kit de mentenanță pentru ventilator de anestezie Perseus A500, Drager , kit de mentenanță compatibil Perseus A500, Drager Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 83
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: Lot nr. 84 Piesă kit de mentenanță pentru ventilator de anestezie Primus, Drager ,
Описание: Piesă kit de mentenanță pentru ventilator de anestezie Primus, Drager , kit de mentenanță compatibil Primus, Drager Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 84
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: Lot nr. 85 Piesă kit de mentenanță pentru ventilator de anestezie WATO-EX-65PRO, Mindray ,
Описание: Piesă kit de mentenanță pentru ventilator de anestezie WATO-EX-65PRO, Mindray , kit de mentenanță compatibil WATO-EX-65PRO, Mindray Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 85
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: Lot nr. 86 Piesă kit de mentenanță pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă kit de mentenanță pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein , kit de mentenanta 4 ani cu acumulator si instalare Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 15000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 86
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: Lot nr. 87 Piesă kit de mentenanțîă pentru Ventilator pulmonar Avea Standard, Viasys ,
Описание: Piesă kit de mentenanțîă pentru Ventilator pulmonar Avea Standard, Viasys , kit de mentenanta 4 ani cu acumulator Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 87
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: Lot nr. 88 Piesă kit mentenanță pentru Ventilator pulmonar Reanimator F120,
Описание: Piesă kit mentenanță pentru Ventilator pulmonar Reanimator F120, kit mentenanță, compatibil cu Reanimator F120 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 88
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: Lot nr. 89 Piesă Lampa bactericida DRT-1000 pentru Lampa bactericida UGD3 Rusia,
Описание: Piesă Lampa bactericida DRT-1000 pentru Lampa bactericida UGD3 Rusia, 330x21,5 d32 sau echivalent Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 89
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: Lot nr. 90 Piesă Lampa bactericida DRT-400 pentru Lampa bactericida UGD3 Rusia,
Описание: Piesă Lampa bactericida DRT-400 pentru Lampa bactericida UGD3 Rusia, 250x95 d22 sau echivalent Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 90
Обособена позиция: LOT-0091
Заглавие: Lot nr. 91 Piesă lampa cu halogen pentru Lampa KREUZER (BLOC DE OPERATII)FARA UMBRA Helion,
Описание: Piesă lampa cu halogen pentru Lampa KREUZER (BLOC DE OPERATII)FARA UMBRA Helion, 24v cu 2 picoare sau echivalent Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 91
Обособена позиция: LOT-0092
Заглавие: Lot nr. 92 Piesă lampi pentru laringoscop pentru Laringoscop Machintosh,
Описание: Piesă lampi pentru laringoscop pentru Laringoscop Machintosh, sau echivalent Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 92
Обособена позиция: LOT-0093
Заглавие: Lot nr. 93 Piesă LED Driver PCB pentru Lampa de operație Lampa Star LED 3NX,
Описание: Piesă LED Driver PCB pentru Lampa de operație Lampa Star LED 3NX, led driver PCB compatibil cu lampa Star Led 3NX Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 93
Обособена позиция: LOT-0094
Заглавие: Lot nr. 94 Piesă mangeta pentru Monitor PM-9000 China,
Описание: Piesă mangeta pentru Monitor PM-9000 China, 22x32;22x42; sau echivalent Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 94
Обособена позиция: LOT-0095
Заглавие: Lot nr. 95 Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, manșetă nou născut, de unica folosință cu 1 tub și cu conector de conectare la furtun de interconectare , mărimea 1, compatibilă cu monitorul de pacient Bistos BT-770 Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 95
Обособена позиция: LOT-0096
Заглавие: Lot nr. 96 Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, manșetă nou născut, de unica folosință cu 1 tub și cu conector de conectare la furtun de interconectare , mărimea 2, compatibilă cu monitorul de pacient Bistos BT-770 Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 96
Обособена позиция: LOT-0097
Заглавие: Lot nr. 97 Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, manșetă nou născut, de unica folosință cu 1 tub și cu conector de conectare la furtun de interconectare , mărimea 3, compatibilă cu monitorul de pacient Bistos BT-770 Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 97
Обособена позиция: LOT-0098
Заглавие: Lot nr. 98 Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă manșetă pentru nou-născuți pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, manșetă nou născut, de unica folosință cu 1 tub și cu conector de conectare la furtun de interconectare , mărimea 4, compatibilă cu monitorul de pacient Bistos BT-770 Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 98
Обособена позиция: LOT-0099
Заглавие: Lot nr. 99 Piesă membrană cu butoane pentru electrocardiograf SE-3, Edan, China,
Описание: Piesă membrană cu butoane pentru electrocardiograf SE-3, Edan, China, membrană cu butoane compatibilă cu electrocardiograful SE-3 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1083.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 99
Обособена позиция: LOT-0100
Заглавие: Lot nr. 100 Piesă microfiltru pentru Unitate CPAP neonatală Arabella, Elveția,
Описание: Piesă microfiltru pentru Unitate CPAP neonatală Arabella, Elveția, microfiltru compatibil cu CPAP Arabella Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 100
Обособена позиция: LOT-0101
Заглавие: Lot nr. 101 Piesă modul capnografie CO2 pentru Ventilator pulmonar SV650, Mindray, China ,
Описание: Piesă modul capnografie CO2 pentru Ventilator pulmonar SV650, Mindray, China , compatibil cu VAP SV650 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 125000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 101
Обособена позиция: LOT-0102
Заглавие: Lot nr. 102 Piesă Modul NIBP pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă Modul NIBP pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, modul NIBP, compatibil cu BT-770 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 102
Обособена позиция: LOT-0103
Заглавие: Lot nr. 103 Piesă motor pentru sterilizator cu aer uscat HAS-TF01, Biobase,
Описание: Piesă motor pentru sterilizator cu aer uscat HAS-TF01, Biobase, motor compatibil cu sterilizatorul HAS-TF01 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 103
Обособена позиция: LOT-0104
Заглавие: Lot nr. 104 Piesă nellcor SpO2 modulle NELL-3 pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor ,
Описание: Piesă nellcor SpO2 modulle NELL-3 pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor , nellcor SpO2 modulle NELL-3 compatibil cu pulsoximetrul Nellcor N-564 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2916.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 104
Обособена позиция: LOT-0105
Заглавие: Lot nr. 105 Piesă panou touchsceen capacitiv (touch digitizer), fara LCD pentru Ventilator pulmonar SV650, Mindray, China ,
Описание: Piesă panou touchsceen capacitiv (touch digitizer), fara LCD pentru Ventilator pulmonar SV650, Mindray, China , compatibil cu VAPSV 800 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 37500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 105
Обособена позиция: LOT-0106
Заглавие: Lot nr. 106 Piesă Penceta bipolara + cablu pentru Electrocoagulator ALSA, EXCELL 350 MCDSe,
Описание: Piesă Penceta bipolara + cablu pentru Electrocoagulator ALSA, EXCELL 350 MCDSe, Penceta bipolara reutilizabila/autoclavabila, izolata, tip baioneta, lungime 18-20 cm, grosime virf 1-1,5mm + cablu reutilizabil/autoclavabil, lungime min.3m, conector tip Valleylab Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 24000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 106
Обособена позиция: LOT-0107
Заглавие: Lot nr. 107 Piesă pentru Pompa cu seringă Alaris GH, BD
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă Alaris GH, BD chassis kit, compatibil cu pompa cu seringă Alaris GH Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 107
Обособена позиция: LOT-0108
Заглавие: Lot nr. 108 Piesă BD plunge pentru Pompa cu seringă Alaris GH, BD
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă Alaris GH, BD plunger assemblu kit compatibil cu Alaris GH Plus Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 108
Обособена позиция: LOT-0109
Заглавие: Lot nr. 109 Piesă sensor pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun sensor board PCB, compatibil cu pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 109
Обособена позиция: LOT-0110
Заглавие: Lot nr. 110 Piesă drive head pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun drive head houing, compatibil cu pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 110
Обособена позиция: LOT-0111
Заглавие: Lot nr. 111 Piesă pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun display board wih display PCPcompatibil cu pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 111
Обособена позиция: LOT-0112
Заглавие: Lot nr. 112 Piesă claw pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun claw mechanism PCPcompatibil cu pompa cu seringă Compact Plus, B.Braun Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 112
Обособена позиция: LOT-0113
Заглавие: Lot nr. 113 Piesă carcasa frontală pentru Pompa cu seringă Medima S300, producător Medima, Polonia
Описание: Piesă carcasa frontală pentru Pompa cu seringă Medima S300, producător Medima, Polonia ansamblu carcasa frontală compatibil cu pompa de perfuzie S300 Cantitate: 9 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 15000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 113
Обособена позиция: LOT-0114
Заглавие: Lot nr. 114 Piesă brate de fixare pentru Pompa cu seringă Medima S300, producător Medima, Polonia
Описание: Piesă brate de fixare pentru Pompa cu seringă Medima S300, producător Medima, Polonia ansamblu brate de fixare flasa seringa (seringe flange holders) compatibil cu pompa de perfuzie S300 Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 114
Обособена позиция: LOT-0115
Заглавие: Lot nr. 115 Piesă back case pentru Pompa cu seringă S300, Medima
Описание: Piesă v pentru Pompa cu seringă S300, Medima back case compatibil cu pompa cu seringă S300, Medima Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 115
Обособена позиция: LOT-0116
Заглавие: Lot nr. 116 Piesă pentru Pompa cu seringă S300, Medima
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă S300, Medima back case compatibil cu pompa cu seringă S300, Medima Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 13333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 116
Обособена позиция: LOT-0117
Заглавие: Lot nr. 117 Piesă LCD pentru Pompa cu seringă TE-SS700, Terumo
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă TE-SS700, Terumo LCD, compatibil cu pompa cu seringă TE-SS700,Terumo Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 117
Обособена позиция: LOT-0118
Заглавие: Lot nr. 118 Piesă front case uni pentru Pompa cu seringă TE-SS700, Terumo
Описание: Piesă pentru Pompa cu seringă TE-SS700, Terumo front case unit, compatibil cu pompa cu seringă TE-SS700,Terumo Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 118
Обособена позиция: LOT-0119
Заглавие: Lot nr. 119 Piesă placa de bază cu software pentru monitor pacient MX550, Philips,
Описание: Piesă placa de bază cu software pentru monitor pacient MX550, Philips, placa de bază cu software compatibil cu monitorul depacient Philips MX550 cu instalare Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 119
Обособена позиция: LOT-0120
Заглавие: Lot nr. 120 Piesă placa frontală cu encoder pentru electrocoagulator Diatermo MB 240, Gima ,
Описание: Piesă placa frontală cu encoder pentru electrocoagulator Diatermo MB 240, Gima , placa frontală cu encoder, compatibil cu electrocoagulator Diatermo MB 240 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 120
Обособена позиция: LOT-0121
Заглавие: Lot nr. 121 Piesă power supply pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor ,
Описание: Piesă power supply pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor , power supply compatibil cu pulsoximetrul Nellcor N-560 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 121
Обособена позиция: LOT-0122
Заглавие: Lot nr. 122 Piesă reductor intrare AIR pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă reductor intrare AIR pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein , reductor intrare AIR compatibil cu dispozitivul Elisa 800 cu instalare Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 122
Обособена позиция: LOT-0123
Заглавие: Lot nr. 123 Piesă reductor intrare O2 pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă reductor intrare O2 pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein , reductor intrare O2, compatibil cu dispozitivul Elisa 800 cu instalare Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 123
Обособена позиция: LOT-0124
Заглавие: Lot nr. 124 Piesă rezervor apa pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă rezervor apa pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, rezervor apa compatibilcu incubator Bistos BT-500 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 124
Обособена позиция: LOT-0125
Заглавие: Lot nr. 125 Piesă sensor board pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă sensor board pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, sensor board compatibil cu incubator BT-500 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 125
Обособена позиция: LOT-0126
Заглавие: Lot nr. 126 Piesă sensor board pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein ,
Описание: Piesă sensor board pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein , sensor board compatibil cu dispozitivul Elisa 300 cu instalare Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 126
Обособена позиция: LOT-0127
Заглавие: Lot nr. 127 Piesă sensor board pentru Ventilator pulmonar C1, Hamilton,
Описание: Piesă sensor board pentru Ventilator pulmonar C1, Hamilton, sensor board compatibil cu ventilatorul pulmonar Hamilton C1 cu instalare Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 127
Обособена позиция: LOT-0128
Заглавие: Lot nr. 128 Piesă sensor capilar pentru autoclav Euroclav 23 VS+, Melag, Germania,
Описание: Piesă sensor capilar pentru autoclav Euroclav 23 VS+, Melag, Germania, sensor capilar compatibil cu Euroclav 23VS+ Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 583.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 128
Обособена позиция: LOT-0129
Заглавие: Lot nr. 129 Piesă sensor de flux expir pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă sensor de flux expir pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein , sensor flux exspir compatibil cu dispozitivul Elisa 800 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 129
Обособена позиция: LOT-0130
Заглавие: Lot nr. 130 Piesă sensor de flux pentru Ventilator de anestezie Aespire,GE, SUA,
Описание: Piesă sensor de flux pentru Ventilator de anestezie Aespire,GE, SUA, sensor flux compatibil cu dispozitivul Aespire 9100C Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 130
Обособена позиция: LOT-0131
Заглавие: Lot nr. 131 Piesă sensor de flux pentru Ventilator de anestezie Fabius Plus, Drager ,
Описание: Piesă sensor de flux pentru Ventilator de anestezie Fabius Plus, Drager , sensor de flux compatibil cu dispozitivul Fabius Plus Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 11666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 131
Обособена позиция: LOT-0132
Заглавие: Lot nr. 132 Piesă sensor de oxigen pentru MonitorBiocare PM-9000 Biocare,
Описание: Piesă sensor de oxigen pentru MonitorBiocare PM-9000 Biocare, sau echivalent Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 132
Обособена позиция: LOT-0133
Заглавие: Lot nr. 133 Piesă Sensor de oxigen pentru ventilator pulmonar Mindray SV 650 pentru Ventilator pulmonar Mindray, SV650,
Описание: Piesă Sensor de oxigen pentru ventilator pulmonar Mindray SV 650 pentru Ventilator pulmonar Mindray, SV650, Sensor de oxygen pentru ventilator pulmonar Mindray SV 650, tip MOX3. Valabile minim 12 luni din data livrării Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 133
Обособена позиция: LOT-0134
Заглавие: Lot nr. 134 Piesă sensor flux expir pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein ,
Описание: Piesă sensor flux expir pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein , sensor flux expir compatibil cu dispozitivul Elisa 300 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 134
Обособена позиция: LOT-0135
Заглавие: Lot nr. 135 Piesă sensor flux pentru Ventilator pulmonar New Port e360T, Coviden,
Описание: Piesă sensor flux pentru Ventilator pulmonar New Port e360T, Coviden, sensor flux compatibil cu dispozitivul Newport e360 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 135
Обособена позиция: LOT-0136
Заглавие: Lot nr. 136 Piesă sensor O2 extern pentru Ventilator de anestezie Leon Plus, Lowenstein ,
Описание: Piesă sensor O2 extern pentru Ventilator de anestezie Leon Plus, Lowenstein , sensor O2 extern compatibil cu dispozitivul Leon Plus Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 136
Обособена позиция: LOT-0137
Заглавие: Lot nr. 137 Piesă sensor O2 intern pentru Ventilator de anestezie Leon Plus, Lowenstein ,
Описание: Piesă sensor O2 intern pentru Ventilator de anestezie Leon Plus, Lowenstein , sensor O2 intern compatibil cu dispozitivul Leon Plus Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 137
Обособена позиция: LOT-0138
Заглавие: Lot nr. 138 Piesă Sensor O2 pentru Masina de anestezie mindray wato-ex-65 Pro wato-ex-65 Pro, China,
Описание: Piesă Sensor O2 pentru Masina de anestezie mindray wato-ex-65 Pro wato-ex-65 Pro, China, MOX2 sau echivalent Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 138
Обособена позиция: LOT-0139
Заглавие: Lot nr. 139 Piesă sensor O2 pentru Unitate CPAP neonatală Arabella, Elveția,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Unitate CPAP neonatală Arabella, Elveția, sensor O2 compatibil cu CPAP Arabella Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 139
Обособена позиция: LOT-0140
Заглавие: Lot nr. 140 Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Aespire, GE, SUA,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Aespire, GE, SUA, sensor O2 compatibil cu dispozitivul Aespire 9100C Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 140
Обособена позиция: LOT-0141
Заглавие: Lot nr. 141 Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Fabius Plus, Drager ,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Fabius Plus, Drager , sensor O2 compatibil cu dispozitivul Fabius Plus Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1416.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 141
Обособена позиция: LOT-0142
Заглавие: Lot nr. 142 Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Servo-i, Maquet,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Servo-i, Maquet, sensor O2 compatibil cu dispozitivul Servo-i Maquet Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3750.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 142
Обособена позиция: LOT-0143
Заглавие: Lot nr. 143 Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Wato-EX-65PRO, Mindray ,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator de anestezie Wato-EX-65PRO, Mindray , sensor O2 compatibil cu dispozitivul Wato EX-65 Pro Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 143
Обособена позиция: LOT-0144
Заглавие: Lot nr. 144 Piesă sensor O2 pentru Ventilator NCPAP VS500S, Heyer,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator NCPAP VS500S, Heyer, sensor O2 compatibil cu VS500S Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 144
Обособена позиция: LOT-0145
Заглавие: Lot nr. 145 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Avea Standard, Viasys ,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Avea Standard, Viasys , sensor O2 compatibil cu dispozitivul Avea Standart Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 145
Обособена позиция: LOT-0146
Заглавие: Lot nr. 146 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Event Evolution 3e,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Event Evolution 3e, sensor O2 compatibil cu ventilatorul pulmonar Event Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 146
Обособена позиция: LOT-0147
Заглавие: Lot nr. 147 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar New Port e360T, Coviden,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar New Port e360T, Coviden, sensor O2 compatibil cu dispozitivul NewPort e360T Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 147
Обособена позиция: LOT-0148
Заглавие: Lot nr. 148 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Reanimator F120,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Reanimator F120, sensor O2, compatibil cu Reanimator F120 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 148
Обособена позиция: LOT-0149
Заглавие: Lot nr. 149 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar SLE6000, SLEE Medical ,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar SLE6000, SLEE Medical , sensor O2 compatibil cu dispozitivul SLE6000 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 149
Обособена позиция: LOT-0150
Заглавие: Lot nr. 150 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar SV300, Mindray ,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar SV300, Mindray , sensor O2 compatibil cu ventilatorul pulmonarSV 300, mindrey Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 150
Обособена позиция: LOT-0151
Заглавие: Lot nr. 151 Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Syno Vent E5, Mindray ,
Описание: Piesă sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Syno Vent E5, Mindray , sensor O2 compatibil cu dispozitivul SynoVent E5 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 151
Обособена позиция: LOT-0152
Заглавие: Lot nr. 152 Piesă Sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Mindray SV-650 Mindray SV-650,China,
Описание: Piesă Sensor O2 pentru Ventilator pulmonar Mindray SV-650 Mindray SV-650,China, MOX3 sau echivalent Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 152
Обособена позиция: LOT-0153
Заглавие: Lot nr. 153 Piesă Sensor SpO2 Masimo, unica folosinta, pediatric 10-50kg, LNCS Pdtx pentru Monitor pentru pacient Philips, MX550,
Описание: Piesă Sensor SpO2 Masimo, unica folosinta, pediatric 10-50kg, LNCS Pdtx pentru Monitor pentru pacient Philips, MX550, Sensor SpO2 unica folosinta, tip Masimo LNCS Pdtx, compatibil cu monitor pentru pacient Philips MX550 Cantitate: 300 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 28000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 153
Обособена позиция: LOT-0154
Заглавие: Lot nr. 154 Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient BeneViewT8, MINDRAY ,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient BeneViewT8, MINDRAY , sensor SpO2 compatibil cu dispozitivul BeneViewT8 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 154
Обособена позиция: LOT-0155
Заглавие: Lot nr. 155 Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient BT-780, Bistos ,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient BT-780, Bistos , sensor SpO2, adult, reutilizabil, integrat, compatibil cu BT-780 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 155
Обособена позиция: LOT-0156
Заглавие: Lot nr. 156 Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient Drager Vista 120,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient Drager Vista 120, sensor SpO2 compatibil cu monitorul de Draeger Vista 120 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 156
Обособена позиция: LOT-0157
Заглавие: Lot nr. 157 Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient Nicon Kohden BSM-1733 ,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru monitor de pacient Nicon Kohden BSM-1733 , senzor SPO2 de multipla utilizare pentru nou-nascuti Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 157
Обособена позиция: LOT-0158
Заглавие: Lot nr. 158 Piesă sensor SpO2 pentru pulsoximetru Rad-G, Massimo,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru pulsoximetru Rad-G, Massimo, sensor SpO2 de unică folosință p/u nou-născuți + cablu interconectare Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 158
Обособена позиция: LOT-0159
Заглавие: Lot nr. 159 Piesă sensor SpO2 pentru pulsoximetru Edan H100B, Edan,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru pulsoximetru Edan H100B, Edan, reutilizabil p/u n/născuți+cablu de interconectare cu fixator din cauciuc, conector DB9 cu 7 pini, nellcor Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 159
Обособена позиция: LOT-0160
Заглавие: Lot nr. 160 Piesă sensor SpO2 pentru pulsoximetru TruSat, GE,
Описание: Piesă sensor SpO2 pentru pulsoximetru TruSat, GE, sensor SpO2 reutilizabil, pediatric+ cablu de interconectare compatibil cu pulsoximetrul TruSat Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 160
Обособена позиция: LOT-0161
Заглавие: Lot nr. 161 Piesă sensor SpO2 tip clește, adult, reutilizabil pentru monitor de pacient MX 550, Philips ,
Описание: Piesă sensor SpO2 tip clește, adult, reutilizabil pentru monitor de pacient MX 550, Philips , sensor SpO2 tip clește, adult,integrat, reutilizabil compatibil MX 550, Philips Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 16666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 161
Обособена позиция: LOT-0162
Заглавие: Lot nr. 162 Piesă sensor SpO2, pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă sensor SpO2, pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, sensor SpO2, reutilizabil pentru nou-născuți Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 162
Обособена позиция: LOT-0163
Заглавие: Lot nr. 163 Piesă sensor temperatură pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă sensor temperatură pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, sensor temperatură piele (skin)reutilizabil pentru nou-născuți, compatibil cu incubator BT-500 Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 163
Обособена позиция: LOT-0164
Заглавие: Lot nr. 164 Piesă sensor temperatură pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia,
Описание: Piesă sensor temperatură pentru Incubator pentru nou-născuți OKM-801, Okuman, Turcia, sensor temperatura skin compatibil cu incubator OKM-803 Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 164
Обособена позиция: LOT-0165
Заглавие: Lot nr. 165 Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit BN-100, Fazzini,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit BN-100, Fazzini, sensor temperetură piele reutilizabil, integrat, nou născuți, compatibil BN-100 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 165
Обособена позиция: LOT-0166
Заглавие: Lot nr. 166 Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit InfaWarmerV-505,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit InfaWarmerV-505, senzor de temperatura piele reutilizabil pentru nou-nascuti, compatibil cu InfaWarmer V-505 Cantitate: 7 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 166
Обособена позиция: LOT-0167
Заглавие: Lot nr. 167 Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit Lifetherm2001,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit Lifetherm2001, senzor de temperatura piele reutilizabil pentru nou-nascuti Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 167
Обособена позиция: LOT-0168
Заглавие: Lot nr. 168 Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit PandaWarmer,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit PandaWarmer, senzor de temperatura piele reutilizabil pentru nou-nascuti, compatibil Panda Warmer Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 168
Обособена позиция: LOT-0169
Заглавие: Lot nr. 169 Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit RW82-1C, Draeger, Germania,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit RW82-1C, Draeger, Germania, sensor temperetură piele reutilizabil, nou-născuți, compatibil cu RW82-1C Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 169
Обособена позиция: LOT-0170
Заглавие: Lot nr. 170 Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit V-505, Atom, SUA,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru masa de încălzit V-505, Atom, SUA, sensor temperetură piele reutilizabil, nou-născuți, compatibil cu V-505 Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 170
Обособена позиция: LOT-0171
Заглавие: Lot nr. 171 Piesă sensor temperatură piele pentru monitor pacient BT-770, Bistos,
Описание: Piesă sensor temperatură piele pentru monitor pacient BT-770, Bistos, sensor temperatură piele reutilizabil p/u n/născuți ( 2,25K) Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 171
Обособена позиция: LOT-0172
Заглавие: Lot nr. 172 Piesă sensor temperatură tip piele , adult, reutilizabil pentru monitor de pacient MX 550, Philips ,
Описание: Piesă sensor temperatură tip piele , adult, reutilizabil pentru monitor de pacient MX 550, Philips , sensor temperatură tip piele , adult, integrat, reutilizabil compatinil adult MX 550, Philips Cantitate: 13 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 172
Обособена позиция: LOT-0173
Заглавие: Lot nr. 173 Piesă sensor temperatură tip piele, adult reutilizabil integrat pentru monitor de pacient IM 60, Edan ,
Описание: Piesă sensor temperatură tip piele, adult reutilizabil integrat pentru monitor de pacient IM 60, Edan , sensor temperatură tip piele adult, reutilizabil, integrat compatibil cu monitorul Edan IM60 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 173
Обособена позиция: LOT-0174
Заглавие: Lot nr. 174 Piesă sensor temperatură tip piele, adult reutilizabil integrat pentru monitor de pacient PM- 900, Biocare,
Описание: Piesă sensor temperatură tip piele, adult reutilizabil integrat pentru monitor de pacient PM- 900, Biocare, sensor temperatură tip piele adult, reutilizabil, integrat compatibil cu monitorul PM- 900 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 174
Обособена позиция: LOT-0175
Заглавие: Lot nr. 175 Piesă senzor de temperatura piele reutilizabil nou nascut pentru monitor de pacient Nicon Kohden BSM-1733 ,
Описание: Piesă senzor de temperatura piele reutilizabil nou nascut pentru monitor de pacient Nicon Kohden BSM-1733 , senzor de temperatura piele reutilizabil nou nascut Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 175
Обособена позиция: LOT-0176
Заглавие: Lot nr. 176 Piesă senzor de temperatura rectal nou nascut pentru monitor de pacient Nicon Kohden BSM-1733 ,
Описание: Piesă senzor de temperatura rectal nou nascut pentru monitor de pacient Nicon Kohden BSM-1733 , senzor de temperatura rectal nou nascut Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 176
Обособена позиция: LOT-0177
Заглавие: Lot nr. 177 Piesă Senzor de temperatura rectal reutilizabil nou nascut pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă Senzor de temperatura rectal reutilizabil nou nascut pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, Senzor de temperatura rectal reutilizabil nou nascut Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 177
Обособена позиция: LOT-0178
Заглавие: Lot nr. 178 Piesă Senzor de temperatura skin reutilizabil nou-nascut pentru monitor de pacient BISTOS BT -770,
Описание: Piesă Senzor de temperatura skin reutilizabil nou-nascut pentru monitor de pacient BISTOS BT -770, Senzor de temperatura skin reutilizabil nou-nascut Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 178
Обособена позиция: LOT-0179
Заглавие: Lot nr. 179 Piesă set senzori nivel H/M/L pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă set senzori nivel H/M/L pentru autoclav Plusteam 6, TBT, set senzori nivel H/M/L compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 1 Set. Valoarea estimată fără TVA: 6250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 179
Обособена позиция: LOT-0180
Заглавие: Lot nr. 180 Piesă sistem de tuburi pentru CPAP CPAP Arabella, Elveția ,
Описание: Piesă sistem de tuburi pentru CPAP CPAP Arabella, Elveția , sistem de tuburi (Infant Continuos Flow Circuit) +generator+căciulă+camera de umidificare cu umplere automată cu set de umplere sterile compatibil cu CPAP Arabella Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 66666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 180
Обособена позиция: LOT-0181
Заглавие: Lot nr. 181 Piesă sistem de tuburi (Infant Continuos Flow Circuit) +generator+căciulă+camera de umidificare cu umplere automată cu set de umplere sterile compatibil cu CPAP Arabella pentru ventilator nCPAP VS500S, Heyer,
Описание: Piesă sistem de tuburi (Infant Continuos Flow Circuit) +generator+căciulă+camera de umidificare cu umplere automată cu set de umplere sterile compatibil cu CPAP Arabella pentru ventilator nCPAP VS500S, Heyer, sistem de tuburi (Infant Continuos Flow Circuit) +generator+căciulă+camera de umidificare cu umplere automată cu set de umplere sterile compatibil cu CPA HEYER VS 500S Cantitate: 50 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 33333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 181
Обособена позиция: LOT-0182
Заглавие: Lot nr. 182 Piesă Sistem pentru deminiralizarea apei MELAdem 53 pentru Masina de spalat si dezinfectarea instrumente medicale MELAtherm10 DTB,
Описание: Piesă Sistem pentru deminiralizarea apei MELAdem 53 pentru Masina de spalat si dezinfectarea instrumente medicale MELAtherm10 DTB, Butelia MELAdem 53 sau echivalent Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 182
Обособена позиция: LOT-0183
Заглавие: Lot nr. 183 Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal BT-350, Bistos,
Описание: Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal BT-350, Bistos, sonda TOCO compatibilă cu dispozitivul BT-350 Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 30000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 183
Обособена позиция: LOT-0184
Заглавие: Lot nr. 184 Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal C22, Comen,
Описание: Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal C22, Comen, Sondă TOCO, compatibilă cu monitorul fetal C22 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 184
Обособена позиция: LOT-0185
Заглавие: Lot nr. 185 Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal FM5000C, Fazzini,
Описание: Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal FM5000C, Fazzini, Sondă TOCO, compatibilă cu monitorul fetal FM5000E Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 185
Обособена позиция: LOT-0186
Заглавие: Lot nr. 186 Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal Star 5000E, Comen,
Описание: Piesă sondă TOCO pentru monitor fetal Star 5000E, Comen, Sondă TOCO, compatibilă cu monitorul fetal Star 5000E Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 186
Обособена позиция: LOT-0187
Заглавие: Lot nr. 187 Piesă sondă US pentru dopller fetal Vcomin FD-300C,
Описание: Piesă sondă US pentru dopller fetal Vcomin FD-300C, Sondă US, compatibilă cu Vcomin FD-300C Cantitate: 7 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 35000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 187
Обособена позиция: LOT-0188
Заглавие: Lot nr. 188 Piesă sondă US pentru monitor fetal BT-350, Bistos,
Описание: Piesă sondă US pentru monitor fetal BT-350, Bistos, sonda US compatibilă cu dispozitivul BT-350 Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 30000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 188
Обособена позиция: LOT-0189
Заглавие: Lot nr. 189 Piesă sondă US pentru monitor fetal C22, Comen,
Описание: Piesă sondă US pentru monitor fetal C22, Comen, Sondă US, compatibilă cu monitorul fetal C22 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 189
Обособена позиция: LOT-0190
Заглавие: Lot nr. 190 Piesă sondă US pentru monitor fetal FM5000C, Fazzini,
Описание: Piesă sondă US pentru monitor fetal FM5000C, Fazzini, Sondă US, compatibilă cu monitorul fetal FM5000E Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 190
Обособена позиция: LOT-0191
Заглавие: Lot nr. 191 Piesă sondă US pentru monitor fetal Star 5000E, Comen,
Описание: Piesă sondă US pentru monitor fetal Star 5000E, Comen, Sondă US, compatibilă cu monitorul fetal Star 5000E Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 191
Обособена позиция: LOT-0192
Заглавие: Lot nr. 192 Piesă Spirolog Flow Sensor (Set, x5) pentru Masina de anestezie Drager, Primus,
Описание: Piesă Spirolog Flow Sensor (Set, x5) pentru Masina de anestezie Drager, Primus, Compatibil cu Maşina de Anestezie Drager Primus, ref.8403735 Cantitate: 2 Set. Valoarea estimată fără TVA: 6000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 192
Обособена позиция: LOT-0193
Заглавие: Lot nr. 193 Piesă tensiometru pentru Tensiometru DrFrei,
Описание: Piesă tensiometru pentru Tensiometru DrFrei, pentru adulti, camera de cauciuc sau echivalent Cantitate: 40 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 193
Обособена позиция: LOT-0194
Заглавие: Lot nr. 194 Piesă top case with quick guide pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor ,
Описание: Piesă top case with quick guide pentru pulsoximetru Nellcor N-560, Nellcor , top case with quick guide compatibil cu pulsoximetrul Nellcor N-560 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 194
Обособена позиция: LOT-0195
Заглавие: Lot nr. 195 Piesă touchscreen pentru monitor fetal FM5000C, Fazzini,
Описание: Piesă touchscreen pentru monitor fetal FM5000C, Fazzini, touchscreen compatibil cu monitorul Fazzini Fm5000C cu instalare si calibrare Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 195
Обособена позиция: LOT-0196
Заглавие: Lot nr. 196 Piesă tub valve pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă tub valve pentru autoclav Plusteam 6, TBT, tub valve compatibil cu Plusteam 6TBT Cantitate: 30 Metru. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 196
Обособена позиция: LOT-0197
Заглавие: Lot nr. 197 Piesă umidificator pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă umidificator pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, umidificator tip heater cu fixator si garnituri compatibil cu incubator Bistos BT-500 Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 197
Обособена позиция: LOT-0198
Заглавие: Lot nr. 198 Piesă unguent garnitură pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă unguent garnitură pentru autoclav Plusteam 6, TBT, unguent garnitură compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 198
Обособена позиция: LOT-0199
Заглавие: Lot nr. 199 Piesă unguent garnitura spray pentru autoclav Plusteam 6, TBT,
Описание: Piesă unguent garnitura spray pentru autoclav Plusteam 6, TBT, unguent garnitură spray compatibil cu Plusteam 6 TBT Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 199
Обособена позиция: LOT-0200
Заглавие: Lot nr. 200 Piesă valvă expir pentru Ventilator de anestezie Servo-i, Maquet,
Описание: Piesă valvă expir pentru Ventilator de anestezie Servo-i, Maquet, valva de expir Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 200
Обособена позиция: LOT-0201
Заглавие: Lot nr. 201 Piesă valvă expir pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein ,
Описание: Piesă valvă expir pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein , valva expir compatibil cu dispozitivul Elisa 300 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 201
Обособена позиция: LOT-0202
Заглавие: Lot nr. 202 Piesă valvă proporțională AIR pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă valvă proporțională AIR pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein , valvă proporțională AIR compatibil cu dispozitivul Elisa 800 cu instalare Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 202
Обособена позиция: LOT-0203
Заглавие: Lot nr. 203 Piesă valvă proporțională AIR pentru Ventilator NCPAP VS500S, Heyer,
Описание: Piesă valvă proporțională AIR pentru Ventilator NCPAP VS500S, Heyer, valvă proporțională AIR Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 203
Обособена позиция: LOT-0204
Заглавие: Lot nr. 204 Piesă valvă proporțională O2 pentru Ventilator NCPAP VS500S, Heyer,
Описание: Piesă valvă proporțională O2 pentru Ventilator NCPAP VS500S, Heyer, valvă proporțională O2 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 204
Обособена позиция: LOT-0205
Заглавие: Lot nr. 205 Piesă valvă proporțională O2 pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein ,
Описание: Piesă valvă proporțională O2 pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 300, Lowenstein , valvă proporțională O2 compatibil cu dispozitivul Elisa 300 cu instalare Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 205
Обособена позиция: LOT-0206
Заглавие: Lot nr. 206 Piesă valvă proporționalî O2 pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein ,
Описание: Piesă valvă proporționalî O2 pentru Ventilator de respirație artificială Elisa 800, Lowenstein , valvă proporțională O2 compatibil cu dispozitivul Elisa 800 cu instalare Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 206
Обособена позиция: LOT-0207
Заглавие: Lot nr. 207 Piesă ventilator p/u blocul de comandă pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă ventilator p/u blocul de comandă pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, ventilator pentru blocul de comandă 12V, compatibil cu incubator Bistos BT-500 Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 207
Обособена позиция: LOT-0208
Заглавие: Lot nr. 208 Piesă ventilator p/u circulare aer pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea,
Описание: Piesă ventilator p/u circulare aer pentru Incubator pentru nou-născuți BT-500, Bistos,Korea, ventilator pentru circulare aer compatibil cu incubator Bistos BT-500 Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 4000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 208
Обособена позиция: LOT-0209
Заглавие: Lot nr. 209 Pompa pentru alimentarea cu apă purificată a sterilizatorului. Sistema pentru pregătirea apei purificate
Описание: Pompa pentru alimentarea cu apă purificată a sterilizatorului. Sistema pentru pregătirea apei purificate Pompa pentru alimentarea cu apă purificată a sterilizatorului. Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 209
Обособена позиция: LOT-0210
Заглавие: Lot nr. 210 Prefilter de aer MAT LD521 XLS Matachana Group Spania
Описание: Prefilter de aer MAT LD521 XLS Matachana Group Spania Prefilter de aer pentru mașina de spălare și dezinfecție, MAT LD521XLS Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12680.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 210
Обособена позиция: LOT-0211
Заглавие: Lot nr. 211 Purger din oțel inoxidabil. 1/2" S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Purger din oțel inoxidabil. 1/2" S1008-E2/ Matachana Group Spania Purger din oțel inoxidabil. 1/2" p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7900.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 211
Обособена позиция: LOT-0212
Заглавие: Lot nr. 212 Reverse osmosis membrane TFC, 50GPD FILMTEC HYDRANAUTICS Sistema pentru pregătirea apei purificate
Описание: Reverse osmosis membrane TFC, 50GPD FILMTEC HYDRANAUTICS Sistema pentru pregătirea apei purificate Reverse osmosis membrane TFC, 50GPD FILMTEC HYDRANAUTICS Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 20720.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 212
Обособена позиция: LOT-0213
Заглавие: Lot nr. 213 Schimbător de căldură (EX2), p/u S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Schimbător de căldură (EX2), p/u S1008-E2/ Matachana Group Spania Piesă compatibilă cu sterilizator cu aburi "S1008-E2, Matachana" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12790.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 213
Обособена позиция: LOT-0214
Заглавие: Lot nr. 214 Sensor de presiune absoluta (0-4Bar, Prec.1%, 0.6% NL) S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Sensor de presiune absoluta (0-4Bar, Prec.1%, 0.6% NL) S1008-E2/ Matachana Group Spania Sensor de presiune absoluta (0-4Bar, Prec.1%, 0.6% NL), p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7360.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 214
Обособена позиция: LOT-0215
Заглавие: Lot nr. 215 Set conectoare endoscop "Olympus"
Описание: Set conectoare endoscop Olympus" cu masina "Mediavators"de reprocesare a endoscoapelor , aflate în dotare Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 215
Обособена позиция: LOT-0216
Заглавие: Lot nr. 216 Supapă de retur pentu sistem de vacuum (VR6), S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Supapă de retur pentu sistem de vacuum (VR6), S1008-E2/ Matachana Group Spania Supapă de retur pentu sistem de vacuum (VR6), p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1320.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 216
Обособена позиция: LOT-0217
Заглавие: Lot nr. 217 Supapă pneumatică pentru butonul de oprire de urgență, S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Supapă pneumatică pentru butonul de oprire de urgență, S1008-E2/ Matachana Group Spania Supapă pneumatică pentru butonul de oprire de urgență, p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3600.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 217
Обособена позиция: LOT-0218
Заглавие: Lot nr. 218 Supapă VR4 S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Supapă VR4 S1008-E2/ Matachana Group Spania Supapă VR4 p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1230.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 218
Обособена позиция: LOT-0219
Заглавие: Lot nr. 219 Tastatura garou hemostatic ATS-101 ATS-101 ,Wanrooe Medical Co., Ltd.
Описание: Tastatura garou hemostatic ATS-101 ATS-101 ,Wanrooe Medical Co., Ltd. Tastatura cu lipici pentru garou hemostatic ATS-101 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 219
Обособена позиция: LOT-0220
Заглавие: Lot nr. 220 THICK PROBE
Описание: THICK PROBE Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7377.05 MDL.
Вътрешен идентификатор: 220
Обособена позиция: LOT-0221
Заглавие: Lot nr. 221 Ulei pompa vacuum P 100 RT 106/ NOVAIR S.A.S Franţa
Описание: Ulei pompa vacuum P 100 RT 106/ NOVAIR S.A.S Franţa Ulei pompa vacuum P 100 Cantitate: 25 Litru. Valoarea estimată fără TVA: 4583.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 221
Обособена позиция: LOT-0222
Заглавие: Lot nr. 222 Valva electromagnetică pentru apă (dublu), S1008-E2/ Matachana Group Spania
Описание: Valva electromagnetică pentru apă (dublu), S1008-E2/ Matachana Group Spania Valva electromagnetică pentru apă (dublu), p/u Sterilizator cu aburi Matachana S1008 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2380.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 222
Обособена позиция: LOT-0223
Заглавие: Lot nr. 223 1. Baterie interna Falco 202 EVO/ Siare Engineering International Group S.r.l. Italia
Описание: 1. Baterie interna Falco 202 EVO/ Siare Engineering International Group S.r.l. Italia Baterie interna 12V 4.5AH, NIMH compatibila cu SIARE FALCO 202/202 EVO Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 223
Обособена позиция: LOT-0224
Заглавие: Lot nr. 224 2. Senzor de flux Falco 202 EVO/ Siare Engineering International Group S.r.l. Italia
Описание: 2. Senzor de flux Falco 202 EVO/ Siare Engineering International Group S.r.l. Italia Senzor de flux compatibil cu SIARE FALCO 202/202 EVO Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 224
Обособена позиция: LOT-0225
Заглавие: Lot nr. 225 ABPM Cuff. Medium, LatexFr.+Air Hose Dialog+ (V5), B.Braun
Описание: ABPM Cuff. Medium, LatexFr.+Air Hose Dialog+ (V5), B.Braun Piesă de schimb "ABPM Cuff. Medium, LatexFr.+Air Hose " compatibilă cu mașina de hemodializă "Dialog+ (V5), B.Braun", cod de referință: "7102771" Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 225
Обособена позиция: LOT-0226
Заглавие: Lot nr. 226 Acumulator Edan H100B
Описание: Acumulator compatibil cu pulsoximetru Edan H100B Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 9000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 226
Обособена позиция: LOT-0227
Заглавие: Lot nr. 227 Acumulator intern MAC 2000, GE
Описание: Acumulator intern MAC 2000, GE Tip acumulator: Litiu-Ion (Li-ion), reîncărcabil, Tensiune nominală: 14.4 V, Standard: 2250 mAh – 2600 mAh, Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 227
Обособена позиция: LOT-0228
Заглавие: Lot nr. 228 Adaptor camera umidificare H-80A , BMC Medical
Описание: Adaptor camera umidificare H-80A , BMC Medical Adaptor camera umidificare compatibil cu dispozidivul High Flow H-80A Ref: BM10410040 Cantitate: 12 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 6000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 228
Обособена позиция: LOT-0229
Заглавие: Lot nr. 229 Adaptor de alimentare Bistos BT-770
Описание: Adaptor de alimentare Bistos BT-770 Adaptor de alimentare; Intrare: CA 100-240V, 50/60 Hz; Ieșire: CC 15V, 2,4A, conector compatibil cu monitorul de pacient Bistos BT-770 Cantitate: 20 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 24000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 229
Обособена позиция: LOT-0230
Заглавие: Lot nr. 230 Adaptor de flux tip 2 ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia
Описание: Adaptor de flux tip 2 ETD4 BASIC GA/ Olympus Medical Systems Corp. Japonia piese compatibile cu ETD 4, Olympus Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 230
Обособена позиция: LOT-0231
Заглавие: Lot nr. 231 Adaptor de mînă NMT Wato EX-65 Pro
Описание: Adaptor de mînă NMT Wato EX-65 Pro Adaptor de mînă NMT reutilizabil pentru adulti . PN:115-058073-00 Cantitate: 8 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 8666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 231
Обособена позиция: LOT-0232
Заглавие: Lot nr. 232 Adaptor monopolar ICC 300,ERBE
Описание: Adaptor monopolar ICC 300,ERBE Adaptor monopolar cu 3 pini (international) Monopolar adapter , VIO ,ICC, ACC, Standard (MO 9/5mm) for connecting plug international (3 pin) ref: 20183-028 Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 232
Обособена позиция: LOT-0233
Заглавие: Lot nr. 233 Ansamblu lampă FCR CAPSULA XLII
Описание: Ansamblu lampă FCR CAPSULA XLII Compatibil cu FCR CAPSULA XLII Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 50000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 233
Обособена позиция: LOT-0234
Заглавие: Lot nr. 234 Aplicator pentru magnetoterapie tip multi disc cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL4800LM
Описание: Aplicator pentru magnetoterapie tip multi disc cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL4800LM Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 19166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 234
Обособена позиция: LOT-0235
Заглавие: Lot nr. 235 Aplicator pentru terapie cu ultrasunete cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL5825S;
Описание: Aplicator pentru terapie cu ultrasunete cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL5825S; Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 235
Обособена позиция: LOT-0236
Заглавие: Lot nr. 236 Aplicator pentru terapie laser cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL 4800 LM
Описание: Aplicator pentru terapie laser cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL 4800 LM Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 29166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 236
Обособена позиция: LOT-0237
Заглавие: Lot nr. 237 Aplicator pu magnetoterapie tip dublu disc cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL5825 SLM;
Описание: Aplicator pu magnetoterapie tip dublu disc cu conector tip M8 cu 7 pini pentru combina fizioterapeutica BTL5825 SLM; Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 14166.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 237
Обособена позиция: LOT-0238
Заглавие: Lot nr. 238 Aspirator cu efect Ventury
Описание: Aspirator cu efect venturi cu conexiune la priza de aer de standard te tip DIN, flux de aspirare minim 40 L/min ajustabilă, vacuum de minim 0.8 bar, cu manometru de vizualizare a vacuumului, container de aspirare a lichidelor de minim 0.5 L cu protecție de supraplin fixat prin filet la aspirator, furtun pentru conexiune a canulei de aspirare și rezervor Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 12500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 238
Обособена позиция: LOT-0239
Заглавие: Lot nr. 239 Bandaj pentru sensor NMT Wato EX-65 Pro
Описание: Bandaj pentru sensor NMT Wato EX-65 Pro Bandaj pentru sensor NMT de unica folosinta. PN:040-002258-00 Cantitate: 100 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 239
Обособена позиция: LOT-0240
Заглавие: Lot nr. 240 Barrel burr Elan 4 ,de tip Aesculap Inc.
Описание: Barrel burr Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Barrel burr Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 240
Обособена позиция: LOT-0241
Заглавие: Lot nr. 241 baterie H100B Edan Instruments, Inc.
Описание: baterie H100B Edan Instruments, Inc. Baterie: reincarcabila 4x1.5V AA IEC LR6 or 4.8v Ni-MH Cantitate: 25 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10416.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 241
Обособена позиция: LOT-0242
Заглавие: Lot nr. 242 Baterie de acumulatoare FX-7102, Fukuda Denshi Co. LTD.
Описание: Tip: Baterie; Tehnologie fabricare: Ni-Mh; Tensiune: 9,6V; Capacitate: 3,6...4,5 Ah; Produs compatibil cu Cardimax FX7102 ref. 8PH-4/3A3700-HJ1 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2916.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 242
Обособена позиция: LOT-0243
Заглавие: Lot nr. 243 Baterie de acumulatoare SE-1201, EDAN Instruments, Inc.
Описание: Tip: Baterie; Tehnologie fabricare: Li-Ion; Tensiune: 14,4V; Capacitate: 2,5...3,5 Ah; Produs compatibil cu EDAN SE-1200, SE-1201 ref. 21.21.064149 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1583.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 243
Обособена позиция: LOT-0244
Заглавие: Lot nr. 244 Baterie interna Prisma VENT50-C
Описание: Baterie interna Prisma VENT50-C Baterie interna compadibila cu Prisma Vent 50C REF:LMT 17814 Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 37500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 244
Обособена позиция: LOT-0245
Заглавие: Lot nr. 245 Baterie pentru Stat Fax 303
Описание: Baterie pentru Stat Fax 303 Cantitate: 1 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 2083.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 245
Обособена позиция: LOT-0246
Заглавие: Lot nr. 246 Baterii TEC-5521K Nihon Kohden
Описание: Baterii TEC-5521K Nihon Kohden Baterii reincarcabile pentru defibrilatorul TEC-5521k Nihon Kohden cu capacitate de 2800mAh/3000mAh, 12v Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3333.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 246
Обособена позиция: LOT-0247
Заглавие: Lot nr. 247 Baterii Cardio Aid 360-B
Описание: Baterii Cardio Aid 360-B Baterie internă - NiMH 10.8V, 3Ah, ref: R-5702-1 Cantitate: 3 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 5000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 247
Обособена позиция: LOT-0248
Заглавие: Lot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Описание: Bec halogen 12 V, 106 W compatibil cu sistem radiologic Shimadzu Rad Speed Cantitate: 4 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 14833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 248
Обособена позиция: LOT-0249
Заглавие: Lot nr. 249 Bec pentru laringoscop
Описание: Tensiune nominală: 2,7 V. Tip bec: Convențional (cu filament). Tip bază / montare: Cu filet standard universal pentru laringoscop (cu șină de ghidare laterală). Compatibilitate: Destinat lamei de laringoscop cu iluminare directă (seriile Macintosh și Miller, toate dimensiunile). Compatibil cu următoarele branduri: Gima, Riester, And, Kawe, Timesco Truphatek, Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 249
Обособена позиция: LOT-0250
Заглавие: Lot nr. 250 Bisturiu electric monopolar (reutilizabil) compatibil Bowa ARC
Описание: Bisturiu electric monopolar (reutilizabil), minim 100 de cicluri de sterilizare cu aburi, compatibil cu electrocoagulator ARC 250, 350, 400, Bowa; Cantitate: 200 Set. Valoarea estimată fără TVA: 93000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 250
Обособена позиция: LOT-0251
Заглавие: Lot nr. 251 Bisturiu electric monopolar (reutilizabil) compatibil Excell 400
Описание: Bisturiu electric monopolar (reutilizabil), minim 100 de cicluri de sterilizare cu aburi, compatibil cu unitate electrochirurgicala Excell 400 MCDSe Cantitate: 200 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 93000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 251
Обособена позиция: LOT-0252
Заглавие: Lot nr. 252 Bloc glisant dreapta la ușă MAT LD521 XLS Matachana Group Spania
Описание: Bloc glisant dreapta la ușă MAT LD521 XLS Matachana Group Spania Piesă compatibilă cu mașina de spălare și dezinfecție "MAT LD521XLS, Matachana" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 252
Обособена позиция: LOT-0253
Заглавие: Lot nr. 253 Bloc glisant stânga la ușă MAT LD521 XLS Matachana Group Spania
Описание: Bloc glisant stânga la ușă MAT LD521 XLS Matachana Group Spania Piesă compatibilă cu mașina de spălare și dezinfecție "MAT LD521XLS, Matachana" Cantitate: 2 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 10250.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 253
Обособена позиция: LOT-0254
Заглавие: Lot nr. 254 Bol umidificator compatibil cu Concentratoare de oxigen de model V8-WN-NS, 8L
Описание: Bol umidificator compatibil cu Concentratoare de oxigen de model V8-WN-NS, 8L Cantitate: 5 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 833.33 MDL.
Вътрешен идентификатор: 254
Обособена позиция: LOT-0255
Заглавие: Lot nr. 255 Bol umidificator compatibil cu Concentratoare de oxigen model 8F-5A, Yuwell, 5 L
Описание: Bol umidificator compatibil cu Concentratoare de oxigen model 8F-5A, Yuwell, 5 L Cantitate: 9 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 1500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 255
Обособена позиция: LOT-0256
Заглавие: Lot nr. 256 Borcan pentru aspirator 5000 ml, HOSPIVAC 400, CA-MI
Описание: Borcan pentru aspirator 5000 ml, compatibil HOSPIVAC 400, CA-MI Cantitate: 6 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 7500.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 256
Обособена позиция: LOT-0257
Заглавие: Lot nr. 257 Borcan umidificator RTM3, TECHNOLOGIE MEDICALE
Описание: Borcan umidificator RTM3, TECHNOLOGIE MEDICALE Capacitate: minim 250 ml; Material: policarbonat medical-grade; Conectori: filet de intrare standard 9/16" M; Debit maxim: 15 L/min; Sterilizabil: autoclavabil 134°C Cantitate: 30 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 14875.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 257
Обособена позиция: LOT-0258
Заглавие: Lot nr. 258 Borcane pentru aspirare SA01HT , ELMASLAR MEDIKAL
Описание: Borcane pentru aspirare SA01HT , ELMASLAR MEDIKAL Borcane pentru aspirare de 2 litri, cu capac și garnitură ermetică, reutilizabil, autoclavabil, din plastic. Cantitate: 50 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 66666.67 MDL.
Вътрешен идентификатор: 258
Обособена позиция: LOT-0259
Заглавие: Lot nr. 259 Burete abraziv pentru instrumente de coagulare
Описание: Burete abraziv pentru instrumente de coagulare Dimensiuni: 5x5 cm (±2cm). Steril. Ambalate individual. Cantitate: 250 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 3125.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 259
Обособена позиция: LOT-0260
Заглавие: Lot nr. 260 Burghiu de diamant Elan 4 ,de tip Aesculap, diametru 2,7mm.
Описание: Burghiu de diamant echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu de diamant, vârf rugos, reutilizabil, diametru 2,7mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 260
Обособена позиция: LOT-0261
Заглавие: Lot nr. 261 Burghiu de diamant Elan 4 ,de tip Aesculap, diametru 3,0mm.
Описание: Burghiu de diamant echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu de diamant, vârf rugos, reutilizabil, diametru 3,0mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 261
Обособена позиция: LOT-0262
Заглавие: Lot nr. 262 Burghiu de diamant Elan 4 ,de tip Aesculap, diametru 4,0mm.
Описание: Burghiu de diamant echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu de diamant, vârf rugos, reutilizabil, diametru 4,0mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 262
Обособена позиция: LOT-0263
Заглавие: Lot nr. 263 Burghiu de diamant Elan 4 ,de tip Aesculap, diametru 6,0mm.
Описание: Burghiu de diamant echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu de diamant, vârf rugos, reutilizabil, diametru 6,0mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 263
Обособена позиция: LOT-0264
Заглавие: Lot nr. 264 Burghiu elicoidal Elan 4 ,de tip Aesculap, diametru 2,0mm.
Описание: Burghiu elicoidal echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu elicoidal (tip spirala), reutilizabil, diametru 2,0mm. (Drill-bit) Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 264
Обособена позиция: LOT-0265
Заглавие: Lot nr. 265 Burghiu vârf spiralat 2,3mm Elan 4 ,de tip Aesculap diametru 2,3mm.
Описание: Burghiu vârf spiralat 2,3mm echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu vârf spiralat, reutilizabil, diametru 2,3mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 265
Обособена позиция: LOT-0266
Заглавие: Lot nr. 266 Burghiu vârf spiralat 3,0mm Elan 4 ,de tip Aesculap
Описание: Burghiu vârf spiralat 3,0mm echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu vârf spiralat, reutilizabil, diametru 3,0mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 266
Обособена позиция: LOT-0267
Заглавие: Lot nr. 267 Burghiu vârf spiralat 4,0mm Elan 4 ,de tip Aesculap
Описание: Burghiu vârf spiralat 4,0mm echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu vârf spiralat, reutilizabil, diametru 4,0mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 267
Обособена позиция: LOT-0268
Заглавие: Lot nr. 268 Burghiu vârf spiralat 6,0mm Elan 4 ,de tip Aesculap Inc.
Описание: Burghiu vârf spiralat 6,0mm echivalent cu Elan 4 ,de tip Aesculap Inc. Burghiu vârf spiralat, reutilizabil, diametru 6,0mm. Cantitate: 10 Bucată. Valoarea estimată fără TVA: 25000.00 MDL.
Вътрешен идентификатор: 268
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CAPCS-2027-PART1
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Lot nr. 12 Hidropneumocilindru
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Παρτίδα: LOT-0040
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Παρτίδα: LOT-0041
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Παρτίδα: LOT-0042
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Παρτίδα: LOT-0046
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Παρτίδα: LOT-0047
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Παρτίδα: LOT-0048
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Παρτίδα: LOT-0051
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Παρτίδα: LOT-0054
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
Παρτίδα: LOT-0055
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55
Παρτίδα: LOT-0056
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57
Παρτίδα: LOT-0058
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 58
Παρτίδα: LOT-0059
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 59
Παρτίδα: LOT-0060
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 60
Παρτίδα: LOT-0061
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 61
Παρτίδα: LOT-0062
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 62
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 63
Παρτίδα: LOT-0064
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 64
Παρτίδα: LOT-0065
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 65
Παρτίδα: LOT-0066
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 66
Παρτίδα: LOT-0067
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 67
Παρτίδα: LOT-0068
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 68
Παρτίδα: LOT-0069
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 69
Παρτίδα: LOT-0070
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 70
Παρτίδα: LOT-0071
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 71
Παρτίδα: LOT-0072
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 72
Παρτίδα: LOT-0073
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 73
Παρτίδα: LOT-0074
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 74
Παρτίδα: LOT-0075
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75
Παρτίδα: LOT-0076
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 76
Παρτίδα: LOT-0077
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 77
Παρτίδα: LOT-0078
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 78
Παρτίδα: LOT-0079
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79
Παρτίδα: LOT-0080
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 80
Παρτίδα: LOT-0081
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 81
Παρτίδα: LOT-0082
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 82
Παρτίδα: LOT-0083
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 83
Παρτίδα: LOT-0084
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 84
Παρτίδα: LOT-0085
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 85
Παρτίδα: LOT-0086
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 86
Παρτίδα: LOT-0087
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 87
Παρτίδα: LOT-0088
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 88
Παρτίδα: LOT-0089
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 89
Παρτίδα: LOT-0090
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 90
Παρτίδα: LOT-0091
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 91
Παρτίδα: LOT-0092
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 92
Παρτίδα: LOT-0093
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 93
Παρτίδα: LOT-0094
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 94
Παρτίδα: LOT-0095
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 95
Παρτίδα: LOT-0096
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 96
Παρτίδα: LOT-0097
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 97
Παρτίδα: LOT-0098
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 98
Παρτίδα: LOT-0099
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 99
Παρτίδα: LOT-0100
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 100
Παρτίδα: LOT-0101
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 101
Παρτίδα: LOT-0102
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 102
Παρτίδα: LOT-0103
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 103
Παρτίδα: LOT-0104
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 104
Παρτίδα: LOT-0105
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 105
Παρτίδα: LOT-0106
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 106
Παρτίδα: LOT-0107
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 107
Παρτίδα: LOT-0108
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 108
Παρτίδα: LOT-0109
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 109
Παρτίδα: LOT-0110
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 110
Παρτίδα: LOT-0111
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 111
Παρτίδα: LOT-0112
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 112
Παρτίδα: LOT-0113
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 113
Παρτίδα: LOT-0114
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 114
Παρτίδα: LOT-0115
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 115
Παρτίδα: LOT-0116
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 116
Παρτίδα: LOT-0117
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 117
Παρτίδα: LOT-0118
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 118
Παρτίδα: LOT-0119
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 119
Παρτίδα: LOT-0120
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 120
Παρτίδα: LOT-0121
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 121
Παρτίδα: LOT-0122
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 122
Παρτίδα: LOT-0123
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 123
Παρτίδα: LOT-0124
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 124
Παρτίδα: LOT-0125
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 125
Παρτίδα: LOT-0126
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 126
Παρτίδα: LOT-0127
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 127
Παρτίδα: LOT-0128
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 128
Παρτίδα: LOT-0129
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 129
Παρτίδα: LOT-0130
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 130
Παρτίδα: LOT-0131
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 131
Παρτίδα: LOT-0132
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 132
Παρτίδα: LOT-0133
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 133
Παρτίδα: LOT-0134
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 134
Παρτίδα: LOT-0135
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 135
Παρτίδα: LOT-0136
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 136
Παρτίδα: LOT-0137
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 137
Παρτίδα: LOT-0138
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 138
Παρτίδα: LOT-0139
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 139
Παρτίδα: LOT-0140
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 140
Παρτίδα: LOT-0141
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 141
Παρτίδα: LOT-0142
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 142
Παρτίδα: LOT-0143
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 143
Παρτίδα: LOT-0144
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 144
Παρτίδα: LOT-0145
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 145
Παρτίδα: LOT-0146
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 146
Παρτίδα: LOT-0147
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 147
Παρτίδα: LOT-0148
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 148
Παρτίδα: LOT-0149
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 149
Παρτίδα: LOT-0150
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 150
Παρτίδα: LOT-0151
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 151
Παρτίδα: LOT-0152
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 152
Παρτίδα: LOT-0153
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 153
Παρτίδα: LOT-0154
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 154
Παρτίδα: LOT-0155
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 155
Παρτίδα: LOT-0156
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 156
Παρτίδα: LOT-0157
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 157
Παρτίδα: LOT-0158
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 158
Παρτίδα: LOT-0159
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 159
Παρτίδα: LOT-0160
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 160
Παρτίδα: LOT-0161
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 161
Παρτίδα: LOT-0162
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 162
Παρτίδα: LOT-0163
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 163
Παρτίδα: LOT-0164
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 164
Παρτίδα: LOT-0165
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 165
Παρτίδα: LOT-0166
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 166
Παρτίδα: LOT-0167
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 167
Παρτίδα: LOT-0168
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 168
Παρτίδα: LOT-0169
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 169
Παρτίδα: LOT-0170
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 170
Παρτίδα: LOT-0171
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 171
Παρτίδα: LOT-0172
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 172
Παρτίδα: LOT-0173
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 173
Παρτίδα: LOT-0174
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 174
Παρτίδα: LOT-0175
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 175
Παρτίδα: LOT-0176
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 176
Παρτίδα: LOT-0177
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 177
Παρτίδα: LOT-0178
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 178
Παρτίδα: LOT-0179
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 179
Παρτίδα: LOT-0180
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 180
Παρτίδα: LOT-0181
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 181
Παρτίδα: LOT-0182
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 182
Παρτίδα: LOT-0183
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 183
Παρτίδα: LOT-0184
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 184
Παρτίδα: LOT-0185
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 185
Παρτίδα: LOT-0186
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 186
Παρτίδα: LOT-0187
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 187
Παρτίδα: LOT-0188
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 188
Παρτίδα: LOT-0189
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 189
Παρτίδα: LOT-0190
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 190
Παρτίδα: LOT-0191
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 191
Παρτίδα: LOT-0192
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 192
Παρτίδα: LOT-0193
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 193
Παρτίδα: LOT-0194
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 194
Παρτίδα: LOT-0195
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 195
Παρτίδα: LOT-0196
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 196
Παρτίδα: LOT-0197
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 197
Παρτίδα: LOT-0198
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 198
Παρτίδα: LOT-0199
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 199
Παρτίδα: LOT-0200
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 200
Παρτίδα: LOT-0201
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 201
Παρτίδα: LOT-0202
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 202
Παρτίδα: LOT-0203
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 203
Παρτίδα: LOT-0204
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 204
Παρτίδα: LOT-0205
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 205
Παρτίδα: LOT-0206
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 206
Παρτίδα: LOT-0207
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 207
Παρτίδα: LOT-0208
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 208
Παρτίδα: LOT-0209
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 209
Παρτίδα: LOT-0210
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 210
Παρτίδα: LOT-0211
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 211
Παρτίδα: LOT-0212
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 212
Παρτίδα: LOT-0213
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 213
Παρτίδα: LOT-0214
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 214
Παρτίδα: LOT-0215
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 215
Παρτίδα: LOT-0216
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 216
Παρτίδα: LOT-0217
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 217
Παρτίδα: LOT-0218
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 218
Παρτίδα: LOT-0219
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 219
Παρτίδα: LOT-0220
Τίτλος: Lot nr. 220 THICK PROBE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 220
Παρτίδα: LOT-0221
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 221
Παρτίδα: LOT-0222
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 222
Παρτίδα: LOT-0223
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 223
Παρτίδα: LOT-0224
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 224
Παρτίδα: LOT-0225
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 225
Παρτίδα: LOT-0226
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 226
Παρτίδα: LOT-0227
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 227
Παρτίδα: LOT-0228
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 228
Παρτίδα: LOT-0229
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 229
Παρτίδα: LOT-0230
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 230
Παρτίδα: LOT-0231
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 231
Παρτίδα: LOT-0232
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 232
Παρτίδα: LOT-0233
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 233
Παρτίδα: LOT-0234
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 234
Παρτίδα: LOT-0235
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 235
Παρτίδα: LOT-0236
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 236
Παρτίδα: LOT-0237
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 237
Παρτίδα: LOT-0238
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 238
Παρτίδα: LOT-0239
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 239
Παρτίδα: LOT-0240
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 240
Παρτίδα: LOT-0241
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 241
Παρτίδα: LOT-0242
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 242
Παρτίδα: LOT-0243
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 243
Παρτίδα: LOT-0244
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 244
Παρτίδα: LOT-0245
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 245
Παρτίδα: LOT-0246
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 246
Παρτίδα: LOT-0247
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 247
Παρτίδα: LOT-0248
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 248
Παρτίδα: LOT-0249
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 249
Παρτίδα: LOT-0250
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 250
Παρτίδα: LOT-0251
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 251
Παρτίδα: LOT-0252
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 252
Παρτίδα: LOT-0253
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 253
Παρτίδα: LOT-0254
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 254
Παρτίδα: LOT-0255
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 255
Παρτίδα: LOT-0256
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 256
Παρτίδα: LOT-0257
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 257
Παρτίδα: LOT-0258
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 258
Παρτίδα: LOT-0259
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 259
Παρτίδα: LOT-0260
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 260
Παρτίδα: LOT-0261
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 261
Παρτίδα: LOT-0262
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 262
Παρτίδα: LOT-0263
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 263
Παρτίδα: LOT-0264
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 264
Παρτίδα: LOT-0265
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 265
Παρτίδα: LOT-0266
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 266
Παρτίδα: LOT-0267
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 267
Παρτίδα: LOT-0268
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 268
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CAPCS-2027-PART1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: Lot nr. 12 Hidropneumocilindru
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 64
Lote: LOT-0065
Identificador interno: 65
Lote: LOT-0066
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Identificador interno: 76
Lote: LOT-0077
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: 79
Lote: LOT-0080
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Identificador interno: 89
Lote: LOT-0090
Identificador interno: 90
Lote: LOT-0091
Identificador interno: 91
Lote: LOT-0092
Identificador interno: 92
Lote: LOT-0093
Identificador interno: 93
Lote: LOT-0094
Identificador interno: 94
Lote: LOT-0095
Identificador interno: 95
Lote: LOT-0096
Identificador interno: 96
Lote: LOT-0097
Identificador interno: 97
Lote: LOT-0098
Identificador interno: 98
Lote: LOT-0099
Identificador interno: 99
Lote: LOT-0100
Identificador interno: 100
Lote: LOT-0101
Identificador interno: 101
Lote: LOT-0102
Identificador interno: 102
Lote: LOT-0103
Identificador interno: 103
Lote: LOT-0104
Identificador interno: 104
Lote: LOT-0105
Identificador interno: 105
Lote: LOT-0106
Identificador interno: 106
Lote: LOT-0107
Identificador interno: 107
Lote: LOT-0108
Identificador interno: 108
Lote: LOT-0109
Identificador interno: 109
Lote: LOT-0110
Identificador interno: 110
Lote: LOT-0111
Identificador interno: 111
Lote: LOT-0112
Identificador interno: 112
Lote: LOT-0113
Identificador interno: 113
Lote: LOT-0114
Identificador interno: 114
Lote: LOT-0115
Identificador interno: 115
Lote: LOT-0116
Identificador interno: 116
Lote: LOT-0117
Identificador interno: 117
Lote: LOT-0118
Identificador interno: 118
Lote: LOT-0119
Identificador interno: 119
Lote: LOT-0120
Identificador interno: 120
Lote: LOT-0121
Identificador interno: 121
Lote: LOT-0122
Identificador interno: 122
Lote: LOT-0123
Identificador interno: 123
Lote: LOT-0124
Identificador interno: 124
Lote: LOT-0125
Identificador interno: 125
Lote: LOT-0126
Identificador interno: 126
Lote: LOT-0127
Identificador interno: 127
Lote: LOT-0128
Identificador interno: 128
Lote: LOT-0129
Identificador interno: 129
Lote: LOT-0130
Identificador interno: 130
Lote: LOT-0131
Identificador interno: 131
Lote: LOT-0132
Identificador interno: 132
Lote: LOT-0133
Identificador interno: 133
Lote: LOT-0134
Identificador interno: 134
Lote: LOT-0135
Identificador interno: 135
Lote: LOT-0136
Identificador interno: 136
Lote: LOT-0137
Identificador interno: 137
Lote: LOT-0138
Identificador interno: 138
Lote: LOT-0139
Identificador interno: 139
Lote: LOT-0140
Identificador interno: 140
Lote: LOT-0141
Identificador interno: 141
Lote: LOT-0142
Identificador interno: 142
Lote: LOT-0143
Identificador interno: 143
Lote: LOT-0144
Identificador interno: 144
Lote: LOT-0145
Identificador interno: 145
Lote: LOT-0146
Identificador interno: 146
Lote: LOT-0147
Identificador interno: 147
Lote: LOT-0148
Identificador interno: 148
Lote: LOT-0149
Identificador interno: 149
Lote: LOT-0150
Identificador interno: 150
Lote: LOT-0151
Identificador interno: 151
Lote: LOT-0152
Identificador interno: 152
Lote: LOT-0153
Identificador interno: 153
Lote: LOT-0154
Identificador interno: 154
Lote: LOT-0155
Identificador interno: 155
Lote: LOT-0156
Identificador interno: 156
Lote: LOT-0157
Identificador interno: 157
Lote: LOT-0158
Identificador interno: 158
Lote: LOT-0159
Identificador interno: 159
Lote: LOT-0160
Identificador interno: 160
Lote: LOT-0161
Identificador interno: 161
Lote: LOT-0162
Identificador interno: 162
Lote: LOT-0163
Identificador interno: 163
Lote: LOT-0164
Identificador interno: 164
Lote: LOT-0165
Identificador interno: 165
Lote: LOT-0166
Identificador interno: 166
Lote: LOT-0167
Identificador interno: 167
Lote: LOT-0168
Identificador interno: 168
Lote: LOT-0169
Identificador interno: 169
Lote: LOT-0170
Identificador interno: 170
Lote: LOT-0171
Identificador interno: 171
Lote: LOT-0172
Identificador interno: 172
Lote: LOT-0173
Identificador interno: 173
Lote: LOT-0174
Identificador interno: 174
Lote: LOT-0175
Identificador interno: 175
Lote: LOT-0176
Identificador interno: 176
Lote: LOT-0177
Identificador interno: 177
Lote: LOT-0178
Identificador interno: 178
Lote: LOT-0179
Identificador interno: 179
Lote: LOT-0180
Identificador interno: 180
Lote: LOT-0181
Identificador interno: 181
Lote: LOT-0182
Identificador interno: 182
Lote: LOT-0183
Identificador interno: 183
Lote: LOT-0184
Identificador interno: 184
Lote: LOT-0185
Identificador interno: 185
Lote: LOT-0186
Identificador interno: 186
Lote: LOT-0187
Identificador interno: 187
Lote: LOT-0188
Identificador interno: 188
Lote: LOT-0189
Identificador interno: 189
Lote: LOT-0190
Identificador interno: 190
Lote: LOT-0191
Identificador interno: 191
Lote: LOT-0192
Identificador interno: 192
Lote: LOT-0193
Identificador interno: 193
Lote: LOT-0194
Identificador interno: 194
Lote: LOT-0195
Identificador interno: 195
Lote: LOT-0196
Identificador interno: 196
Lote: LOT-0197
Identificador interno: 197
Lote: LOT-0198
Identificador interno: 198
Lote: LOT-0199
Identificador interno: 199
Lote: LOT-0200
Identificador interno: 200
Lote: LOT-0201
Identificador interno: 201
Lote: LOT-0202
Identificador interno: 202
Lote: LOT-0203
Identificador interno: 203
Lote: LOT-0204
Identificador interno: 204
Lote: LOT-0205
Identificador interno: 205
Lote: LOT-0206
Identificador interno: 206
Lote: LOT-0207
Identificador interno: 207
Lote: LOT-0208
Identificador interno: 208
Lote: LOT-0209
Identificador interno: 209
Lote: LOT-0210
Identificador interno: 210
Lote: LOT-0211
Identificador interno: 211
Lote: LOT-0212
Identificador interno: 212
Lote: LOT-0213
Identificador interno: 213
Lote: LOT-0214
Identificador interno: 214
Lote: LOT-0215
Identificador interno: 215
Lote: LOT-0216
Identificador interno: 216
Lote: LOT-0217
Identificador interno: 217
Lote: LOT-0218
Identificador interno: 218
Lote: LOT-0219
Identificador interno: 219
Lote: LOT-0220
Título: Lot nr. 220 THICK PROBE
Identificador interno: 220
Lote: LOT-0221
Identificador interno: 221
Lote: LOT-0222
Identificador interno: 222
Lote: LOT-0223
Identificador interno: 223
Lote: LOT-0224
Identificador interno: 224
Lote: LOT-0225
Identificador interno: 225
Lote: LOT-0226
Identificador interno: 226
Lote: LOT-0227
Identificador interno: 227
Lote: LOT-0228
Identificador interno: 228
Lote: LOT-0229
Identificador interno: 229
Lote: LOT-0230
Identificador interno: 230
Lote: LOT-0231
Identificador interno: 231
Lote: LOT-0232
Identificador interno: 232
Lote: LOT-0233
Identificador interno: 233
Lote: LOT-0234
Identificador interno: 234
Lote: LOT-0235
Identificador interno: 235
Lote: LOT-0236
Identificador interno: 236
Lote: LOT-0237
Identificador interno: 237
Lote: LOT-0238
Identificador interno: 238
Lote: LOT-0239
Identificador interno: 239
Lote: LOT-0240
Identificador interno: 240
Lote: LOT-0241
Identificador interno: 241
Lote: LOT-0242
Identificador interno: 242
Lote: LOT-0243
Identificador interno: 243
Lote: LOT-0244
Identificador interno: 244
Lote: LOT-0245
Identificador interno: 245
Lote: LOT-0246
Identificador interno: 246
Lote: LOT-0247
Identificador interno: 247
Lote: LOT-0248
Identificador interno: 248
Lote: LOT-0249
Identificador interno: 249
Lote: LOT-0250
Identificador interno: 250
Lote: LOT-0251
Identificador interno: 251
Lote: LOT-0252
Identificador interno: 252
Lote: LOT-0253
Identificador interno: 253
Lote: LOT-0254
Identificador interno: 254
Lote: LOT-0255
Identificador interno: 255
Lote: LOT-0256
Identificador interno: 256
Lote: LOT-0257
Identificador interno: 257
Lote: LOT-0258
Identificador interno: 258
Lote: LOT-0259
Identificador interno: 259
Lote: LOT-0260
Identificador interno: 260
Lote: LOT-0261
Identificador interno: 261
Lote: LOT-0262
Identificador interno: 262
Lote: LOT-0263
Identificador interno: 263
Lote: LOT-0264
Identificador interno: 264
Lote: LOT-0265
Identificador interno: 265
Lote: LOT-0266
Identificador interno: 266
Lote: LOT-0267
Identificador interno: 267
Lote: LOT-0268
Identificador interno: 268
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CAPCS-2027-PART1
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: 37
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: 39
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 40
Osa: LOT-0041
Sisemine tunnus: 41
Osa: LOT-0042
Sisemine tunnus: 42
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 43
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: 44
Osa: LOT-0045
Sisemine tunnus: 45
Osa: LOT-0046
Sisemine tunnus: 46
Osa: LOT-0047
Sisemine tunnus: 47
Osa: LOT-0048
Sisemine tunnus: 48
Osa: LOT-0049
Sisemine tunnus: 49
Osa: LOT-0050
Sisemine tunnus: 50
Osa: LOT-0051
Sisemine tunnus: 51
Osa: LOT-0052
Sisemine tunnus: 52
Osa: LOT-0053
Sisemine tunnus: 53
Osa: LOT-0054
Sisemine tunnus: 54
Osa: LOT-0055
Sisemine tunnus: 55
Osa: LOT-0056
Sisemine tunnus: 56
Osa: LOT-0057
Sisemine tunnus: 57
Osa: LOT-0058
Sisemine tunnus: 58
Osa: LOT-0059
Sisemine tunnus: 59
Osa: LOT-0060
Sisemine tunnus: 60
Osa: LOT-0061
Sisemine tunnus: 61
Osa: LOT-0062
Sisemine tunnus: 62
Osa: LOT-0063
Sisemine tunnus: 63
Osa: LOT-0064
Sisemine tunnus: 64
Osa: LOT-0065
Sisemine tunnus: 65
Osa: LOT-0066
Sisemine tunnus: 66
Osa: LOT-0067
Sisemine tunnus: 67
Osa: LOT-0068
Sisemine tunnus: 68
Osa: LOT-0069
Sisemine tunnus: 69
Osa: LOT-0070
Sisemine tunnus: 70
Osa: LOT-0071
Sisemine tunnus: 71
Osa: LOT-0072
Sisemine tunnus: 72
Osa: LOT-0073
Sisemine tunnus: 73
Osa: LOT-0074
Sisemine tunnus: 74
Osa: LOT-0075
Sisemine tunnus: 75
Osa: LOT-0076
Sisemine tunnus: 76
Osa: LOT-0077
Sisemine tunnus: 77
Osa: LOT-0078
Sisemine tunnus: 78
Osa: LOT-0079
Sisemine tunnus: 79
Osa: LOT-0080
Sisemine tunnus: 80
Osa: LOT-0081
Sisemine tunnus: 81
Osa: LOT-0082
Sisemine tunnus: 82
Osa: LOT-0083
Sisemine tunnus: 83
Osa: LOT-0084
Sisemine tunnus: 84
Osa: LOT-0085
Sisemine tunnus: 85
Osa: LOT-0086
Sisemine tunnus: 86
Osa: LOT-0087
Sisemine tunnus: 87
Osa: LOT-0088
Sisemine tunnus: 88
Osa: LOT-0089
Sisemine tunnus: 89
Osa: LOT-0090
Sisemine tunnus: 90
Osa: LOT-0091
Sisemine tunnus: 91
Osa: LOT-0092
Sisemine tunnus: 92
Osa: LOT-0093
Sisemine tunnus: 93
Osa: LOT-0094
Sisemine tunnus: 94
Osa: LOT-0095
Sisemine tunnus: 95
Osa: LOT-0096
Sisemine tunnus: 96
Osa: LOT-0097
Sisemine tunnus: 97
Osa: LOT-0098
Sisemine tunnus: 98
Osa: LOT-0099
Sisemine tunnus: 99
Osa: LOT-0100
Sisemine tunnus: 100
Osa: LOT-0101
Sisemine tunnus: 101
Osa: LOT-0102
Sisemine tunnus: 102
Osa: LOT-0103
Sisemine tunnus: 103
Osa: LOT-0104
Sisemine tunnus: 104
Osa: LOT-0105
Sisemine tunnus: 105
Osa: LOT-0106
Sisemine tunnus: 106
Osa: LOT-0107
Sisemine tunnus: 107
Osa: LOT-0108
Sisemine tunnus: 108
Osa: LOT-0109
Sisemine tunnus: 109
Osa: LOT-0110
Sisemine tunnus: 110
Osa: LOT-0111
Sisemine tunnus: 111
Osa: LOT-0112
Sisemine tunnus: 112
Osa: LOT-0113
Sisemine tunnus: 113
Osa: LOT-0114
Sisemine tunnus: 114
Osa: LOT-0115
Sisemine tunnus: 115
Osa: LOT-0116
Sisemine tunnus: 116
Osa: LOT-0117
Sisemine tunnus: 117
Osa: LOT-0118
Sisemine tunnus: 118
Osa: LOT-0119
Sisemine tunnus: 119
Osa: LOT-0120
Sisemine tunnus: 120
Osa: LOT-0121
Sisemine tunnus: 121
Osa: LOT-0122
Sisemine tunnus: 122
Osa: LOT-0123
Sisemine tunnus: 123
Osa: LOT-0124
Sisemine tunnus: 124
Osa: LOT-0125
Sisemine tunnus: 125
Osa: LOT-0126
Sisemine tunnus: 126
Osa: LOT-0127
Sisemine tunnus: 127
Osa: LOT-0128
Sisemine tunnus: 128
Osa: LOT-0129
Sisemine tunnus: 129
Osa: LOT-0130
Sisemine tunnus: 130
Osa: LOT-0131
Sisemine tunnus: 131
Osa: LOT-0132
Sisemine tunnus: 132
Osa: LOT-0133
Sisemine tunnus: 133
Osa: LOT-0134
Sisemine tunnus: 134
Osa: LOT-0135
Sisemine tunnus: 135
Osa: LOT-0136
Sisemine tunnus: 136
Osa: LOT-0137
Sisemine tunnus: 137
Osa: LOT-0138
Sisemine tunnus: 138
Osa: LOT-0139
Sisemine tunnus: 139
Osa: LOT-0140
Sisemine tunnus: 140
Osa: LOT-0141
Sisemine tunnus: 141
Osa: LOT-0142
Sisemine tunnus: 142
Osa: LOT-0143
Sisemine tunnus: 143
Osa: LOT-0144
Sisemine tunnus: 144
Osa: LOT-0145
Sisemine tunnus: 145
Osa: LOT-0146
Sisemine tunnus: 146
Osa: LOT-0147
Sisemine tunnus: 147
Osa: LOT-0148
Sisemine tunnus: 148
Osa: LOT-0149
Sisemine tunnus: 149
Osa: LOT-0150
Sisemine tunnus: 150
Osa: LOT-0151
Sisemine tunnus: 151
Osa: LOT-0152
Sisemine tunnus: 152
Osa: LOT-0153
Sisemine tunnus: 153
Osa: LOT-0154
Sisemine tunnus: 154
Osa: LOT-0155
Sisemine tunnus: 155
Osa: LOT-0156
Sisemine tunnus: 156
Osa: LOT-0157
Sisemine tunnus: 157
Osa: LOT-0158
Sisemine tunnus: 158
Osa: LOT-0159
Sisemine tunnus: 159
Osa: LOT-0160
Sisemine tunnus: 160
Osa: LOT-0161
Sisemine tunnus: 161
Osa: LOT-0162
Sisemine tunnus: 162
Osa: LOT-0163
Sisemine tunnus: 163
Osa: LOT-0164
Sisemine tunnus: 164
Osa: LOT-0165
Sisemine tunnus: 165
Osa: LOT-0166
Sisemine tunnus: 166
Osa: LOT-0167
Sisemine tunnus: 167
Osa: LOT-0168
Sisemine tunnus: 168
Osa: LOT-0169
Sisemine tunnus: 169
Osa: LOT-0170
Sisemine tunnus: 170
Osa: LOT-0171
Sisemine tunnus: 171
Osa: LOT-0172
Sisemine tunnus: 172
Osa: LOT-0173
Sisemine tunnus: 173
Osa: LOT-0174
Sisemine tunnus: 174
Osa: LOT-0175
Sisemine tunnus: 175
Osa: LOT-0176
Sisemine tunnus: 176
Osa: LOT-0177
Sisemine tunnus: 177
Osa: LOT-0178
Sisemine tunnus: 178
Osa: LOT-0179
Sisemine tunnus: 179
Osa: LOT-0180
Sisemine tunnus: 180
Osa: LOT-0181
Sisemine tunnus: 181
Osa: LOT-0182
Sisemine tunnus: 182
Osa: LOT-0183
Sisemine tunnus: 183
Osa: LOT-0184
Sisemine tunnus: 184
Osa: LOT-0185
Sisemine tunnus: 185
Osa: LOT-0186
Sisemine tunnus: 186
Osa: LOT-0187
Sisemine tunnus: 187
Osa: LOT-0188
Sisemine tunnus: 188
Osa: LOT-0189
Sisemine tunnus: 189
Osa: LOT-0190
Sisemine tunnus: 190
Osa: LOT-0191
Sisemine tunnus: 191
Osa: LOT-0192
Sisemine tunnus: 192
Osa: LOT-0193
Sisemine tunnus: 193
Osa: LOT-0194
Sisemine tunnus: 194
Osa: LOT-0195
Sisemine tunnus: 195
Osa: LOT-0196
Sisemine tunnus: 196
Osa: LOT-0197
Sisemine tunnus: 197
Osa: LOT-0198
Sisemine tunnus: 198
Osa: LOT-0199
Sisemine tunnus: 199
Osa: LOT-0200
Sisemine tunnus: 200
Osa: LOT-0201
Sisemine tunnus: 201
Osa: LOT-0202
Sisemine tunnus: 202
Osa: LOT-0203
Sisemine tunnus: 203
Osa: LOT-0204
Sisemine tunnus: 204
Osa: LOT-0205
Sisemine tunnus: 205
Osa: LOT-0206
Sisemine tunnus: 206
Osa: LOT-0207
Sisemine tunnus: 207
Osa: LOT-0208
Sisemine tunnus: 208
Osa: LOT-0209
Sisemine tunnus: 209
Osa: LOT-0210
Sisemine tunnus: 210
Osa: LOT-0211
Sisemine tunnus: 211
Osa: LOT-0212
Sisemine tunnus: 212
Osa: LOT-0213
Sisemine tunnus: 213
Osa: LOT-0214
Sisemine tunnus: 214
Osa: LOT-0215
Sisemine tunnus: 215
Osa: LOT-0216
Sisemine tunnus: 216
Osa: LOT-0217
Sisemine tunnus: 217
Osa: LOT-0218
Sisemine tunnus: 218
Osa: LOT-0219
Sisemine tunnus: 219
Osa: LOT-0220
Pealkiri: Lot nr. 220 THICK PROBE
Sisemine tunnus: 220
Osa: LOT-0221
Sisemine tunnus: 221
Osa: LOT-0222
Sisemine tunnus: 222
Osa: LOT-0223
Sisemine tunnus: 223
Osa: LOT-0224
Sisemine tunnus: 224
Osa: LOT-0225
Sisemine tunnus: 225
Osa: LOT-0226
Sisemine tunnus: 226
Osa: LOT-0227
Sisemine tunnus: 227
Osa: LOT-0228
Sisemine tunnus: 228
Osa: LOT-0229
Sisemine tunnus: 229
Osa: LOT-0230
Sisemine tunnus: 230
Osa: LOT-0231
Sisemine tunnus: 231
Osa: LOT-0232
Sisemine tunnus: 232
Osa: LOT-0233
Sisemine tunnus: 233
Osa: LOT-0234
Sisemine tunnus: 234
Osa: LOT-0235
Sisemine tunnus: 235
Osa: LOT-0236
Sisemine tunnus: 236
Osa: LOT-0237
Sisemine tunnus: 237
Osa: LOT-0238
Sisemine tunnus: 238
Osa: LOT-0239
Sisemine tunnus: 239
Osa: LOT-0240
Sisemine tunnus: 240
Osa: LOT-0241
Sisemine tunnus: 241
Osa: LOT-0242
Sisemine tunnus: 242
Osa: LOT-0243
Sisemine tunnus: 243
Osa: LOT-0244
Sisemine tunnus: 244
Osa: LOT-0245
Sisemine tunnus: 245
Osa: LOT-0246
Sisemine tunnus: 246
Osa: LOT-0247
Sisemine tunnus: 247
Osa: LOT-0248
Sisemine tunnus: 248
Osa: LOT-0249
Sisemine tunnus: 249
Osa: LOT-0250
Sisemine tunnus: 250
Osa: LOT-0251
Sisemine tunnus: 251
Osa: LOT-0252
Sisemine tunnus: 252
Osa: LOT-0253
Sisemine tunnus: 253
Osa: LOT-0254
Sisemine tunnus: 254
Osa: LOT-0255
Sisemine tunnus: 255
Osa: LOT-0256
Sisemine tunnus: 256
Osa: LOT-0257
Sisemine tunnus: 257
Osa: LOT-0258
Sisemine tunnus: 258
Osa: LOT-0259
Sisemine tunnus: 259
Osa: LOT-0260
Sisemine tunnus: 260
Osa: LOT-0261
Sisemine tunnus: 261
Osa: LOT-0262
Sisemine tunnus: 262
Osa: LOT-0263
Sisemine tunnus: 263
Osa: LOT-0264
Sisemine tunnus: 264
Osa: LOT-0265
Sisemine tunnus: 265
Osa: LOT-0266
Sisemine tunnus: 266
Osa: LOT-0267
Sisemine tunnus: 267
Osa: LOT-0268
Sisemine tunnus: 268
463638-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteCAPCS-2027-PART1
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunniste5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunniste6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunniste7
OsaLOT-0008
Sisäinen tunniste8
OsaLOT-0009
Sisäinen tunniste9
OsaLOT-0010
Sisäinen tunniste10
OsaLOT-0011
Sisäinen tunniste11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunniste12
OsaLOT-0013
Sisäinen tunniste13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunniste14
OsaLOT-0015
Sisäinen tunniste15
OsaLOT-0016
Sisäinen tunniste16
OsaLOT-0017
Sisäinen tunniste17
OsaLOT-0018
Sisäinen tunniste18
OsaLOT-0019
Ilmoituksen nimiLot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Sisäinen tunniste19
OsaLOT-0020
Sisäinen tunniste20
OsaLOT-0021
Sisäinen tunniste21
OsaLOT-0022
Sisäinen tunniste22
OsaLOT-0023
Sisäinen tunniste23
OsaLOT-0024
Sisäinen tunniste24
OsaLOT-0025
Sisäinen tunniste25
OsaLOT-0026
Sisäinen tunniste26
OsaLOT-0027
Sisäinen tunniste27
OsaLOT-0028
Sisäinen tunniste28
OsaLOT-0029
Sisäinen tunniste29
OsaLOT-0030
Sisäinen tunniste30
OsaLOT-0031
Sisäinen tunniste31
OsaLOT-0032
Sisäinen tunniste32
OsaLOT-0033
Sisäinen tunniste33
OsaLOT-0034
Sisäinen tunniste34
OsaLOT-0035
Sisäinen tunniste35
OsaLOT-0036
Sisäinen tunniste36
OsaLOT-0037
Sisäinen tunniste37
OsaLOT-0038
Sisäinen tunniste38
OsaLOT-0039
Sisäinen tunniste39
OsaLOT-0040
Sisäinen tunniste40
OsaLOT-0041
Sisäinen tunniste41
OsaLOT-0042
Sisäinen tunniste42
OsaLOT-0043
Sisäinen tunniste43
OsaLOT-0044
Sisäinen tunniste44
OsaLOT-0045
Sisäinen tunniste45
OsaLOT-0046
Sisäinen tunniste46
OsaLOT-0047
Sisäinen tunniste47
OsaLOT-0048
Sisäinen tunniste48
OsaLOT-0049
Sisäinen tunniste49
OsaLOT-0050
Sisäinen tunniste50
OsaLOT-0051
Sisäinen tunniste51
OsaLOT-0052
Sisäinen tunniste52
OsaLOT-0053
Sisäinen tunniste53
OsaLOT-0054
Sisäinen tunniste54
OsaLOT-0055
Sisäinen tunniste55
OsaLOT-0056
Sisäinen tunniste56
OsaLOT-0057
Sisäinen tunniste57
OsaLOT-0058
Sisäinen tunniste58
OsaLOT-0059
Sisäinen tunniste59
OsaLOT-0060
Sisäinen tunniste60
OsaLOT-0061
Sisäinen tunniste61
OsaLOT-0062
Sisäinen tunniste62
OsaLOT-0063
Sisäinen tunniste63
OsaLOT-0064
Sisäinen tunniste64
OsaLOT-0065
Sisäinen tunniste65
OsaLOT-0066
Sisäinen tunniste66
OsaLOT-0067
Sisäinen tunniste67
OsaLOT-0068
Sisäinen tunniste68
OsaLOT-0069
Sisäinen tunniste69
OsaLOT-0070
Sisäinen tunniste70
OsaLOT-0071
Sisäinen tunniste71
OsaLOT-0072
Sisäinen tunniste72
OsaLOT-0073
Sisäinen tunniste73
OsaLOT-0074
Sisäinen tunniste74
OsaLOT-0075
Sisäinen tunniste75
OsaLOT-0076
Sisäinen tunniste76
OsaLOT-0077
Sisäinen tunniste77
OsaLOT-0078
Sisäinen tunniste78
OsaLOT-0079
Sisäinen tunniste79
OsaLOT-0080
Sisäinen tunniste80
OsaLOT-0081
Sisäinen tunniste81
OsaLOT-0082
Sisäinen tunniste82
OsaLOT-0083
Sisäinen tunniste83
OsaLOT-0084
Sisäinen tunniste84
OsaLOT-0085
Sisäinen tunniste85
OsaLOT-0086
Sisäinen tunniste86
OsaLOT-0087
Sisäinen tunniste87
OsaLOT-0088
Sisäinen tunniste88
OsaLOT-0089
Sisäinen tunniste89
OsaLOT-0090
Sisäinen tunniste90
OsaLOT-0091
Sisäinen tunniste91
OsaLOT-0092
Sisäinen tunniste92
OsaLOT-0093
Sisäinen tunniste93
OsaLOT-0094
Sisäinen tunniste94
OsaLOT-0095
Sisäinen tunniste95
OsaLOT-0096
Sisäinen tunniste96
OsaLOT-0097
Sisäinen tunniste97
OsaLOT-0098
Sisäinen tunniste98
OsaLOT-0099
Sisäinen tunniste99
OsaLOT-0100
Sisäinen tunniste100
OsaLOT-0101
Sisäinen tunniste101
OsaLOT-0102
Sisäinen tunniste102
OsaLOT-0103
Sisäinen tunniste103
OsaLOT-0104
Sisäinen tunniste104
OsaLOT-0105
Sisäinen tunniste105
OsaLOT-0106
Sisäinen tunniste106
OsaLOT-0107
Sisäinen tunniste107
OsaLOT-0108
Sisäinen tunniste108
OsaLOT-0109
Sisäinen tunniste109
OsaLOT-0110
Sisäinen tunniste110
OsaLOT-0111
Sisäinen tunniste111
OsaLOT-0112
Sisäinen tunniste112
OsaLOT-0113
Sisäinen tunniste113
OsaLOT-0114
Sisäinen tunniste114
OsaLOT-0115
Sisäinen tunniste115
OsaLOT-0116
Sisäinen tunniste116
OsaLOT-0117
Sisäinen tunniste117
OsaLOT-0118
Sisäinen tunniste118
OsaLOT-0119
Sisäinen tunniste119
OsaLOT-0120
Sisäinen tunniste120
OsaLOT-0121
Sisäinen tunniste121
OsaLOT-0122
Sisäinen tunniste122
OsaLOT-0123
Sisäinen tunniste123
OsaLOT-0124
Sisäinen tunniste124
OsaLOT-0125
Sisäinen tunniste125
OsaLOT-0126
Sisäinen tunniste126
OsaLOT-0127
Sisäinen tunniste127
OsaLOT-0128
Sisäinen tunniste128
OsaLOT-0129
Sisäinen tunniste129
OsaLOT-0130
Sisäinen tunniste130
OsaLOT-0131
Sisäinen tunniste131
OsaLOT-0132
Sisäinen tunniste132
OsaLOT-0133
Sisäinen tunniste133
OsaLOT-0134
Sisäinen tunniste134
OsaLOT-0135
Sisäinen tunniste135
OsaLOT-0136
Sisäinen tunniste136
OsaLOT-0137
Sisäinen tunniste137
OsaLOT-0138
Sisäinen tunniste138
OsaLOT-0139
Sisäinen tunniste139
OsaLOT-0140
Sisäinen tunniste140
OsaLOT-0141
Sisäinen tunniste141
OsaLOT-0142
Sisäinen tunniste142
OsaLOT-0143
Sisäinen tunniste143
OsaLOT-0144
Sisäinen tunniste144
OsaLOT-0145
Sisäinen tunniste145
OsaLOT-0146
Sisäinen tunniste146
OsaLOT-0147
Sisäinen tunniste147
OsaLOT-0148
Sisäinen tunniste148
OsaLOT-0149
Sisäinen tunniste149
OsaLOT-0150
Sisäinen tunniste150
OsaLOT-0151
Sisäinen tunniste151
OsaLOT-0152
Sisäinen tunniste152
OsaLOT-0153
Sisäinen tunniste153
OsaLOT-0154
Sisäinen tunniste154
OsaLOT-0155
Sisäinen tunniste155
OsaLOT-0156
Sisäinen tunniste156
OsaLOT-0157
Sisäinen tunniste157
OsaLOT-0158
Sisäinen tunniste158
OsaLOT-0159
Sisäinen tunniste159
OsaLOT-0160
Sisäinen tunniste160
OsaLOT-0161
Sisäinen tunniste161
OsaLOT-0162
Sisäinen tunniste162
OsaLOT-0163
Sisäinen tunniste163
OsaLOT-0164
Sisäinen tunniste164
OsaLOT-0165
Sisäinen tunniste165
OsaLOT-0166
Sisäinen tunniste166
OsaLOT-0167
Sisäinen tunniste167
OsaLOT-0168
Sisäinen tunniste168
OsaLOT-0169
Sisäinen tunniste169
OsaLOT-0170
Sisäinen tunniste170
OsaLOT-0171
Sisäinen tunniste171
OsaLOT-0172
Sisäinen tunniste172
OsaLOT-0173
Sisäinen tunniste173
OsaLOT-0174
Sisäinen tunniste174
OsaLOT-0175
Sisäinen tunniste175
OsaLOT-0176
Sisäinen tunniste176
OsaLOT-0177
Sisäinen tunniste177
OsaLOT-0178
Sisäinen tunniste178
OsaLOT-0179
Sisäinen tunniste179
OsaLOT-0180
Sisäinen tunniste180
OsaLOT-0181
Sisäinen tunniste181
OsaLOT-0182
Sisäinen tunniste182
OsaLOT-0183
Sisäinen tunniste183
OsaLOT-0184
Sisäinen tunniste184
OsaLOT-0185
Sisäinen tunniste185
OsaLOT-0186
Sisäinen tunniste186
OsaLOT-0187
Sisäinen tunniste187
OsaLOT-0188
Sisäinen tunniste188
OsaLOT-0189
Sisäinen tunniste189
OsaLOT-0190
Sisäinen tunniste190
OsaLOT-0191
Sisäinen tunniste191
OsaLOT-0192
Sisäinen tunniste192
OsaLOT-0193
Sisäinen tunniste193
OsaLOT-0194
Sisäinen tunniste194
OsaLOT-0195
Sisäinen tunniste195
OsaLOT-0196
Sisäinen tunniste196
OsaLOT-0197
Sisäinen tunniste197
OsaLOT-0198
Sisäinen tunniste198
OsaLOT-0199
Sisäinen tunniste199
OsaLOT-0200
Sisäinen tunniste200
OsaLOT-0201
Sisäinen tunniste201
OsaLOT-0202
Sisäinen tunniste202
OsaLOT-0203
Sisäinen tunniste203
OsaLOT-0204
Sisäinen tunniste204
OsaLOT-0205
Sisäinen tunniste205
OsaLOT-0206
Sisäinen tunniste206
OsaLOT-0207
Sisäinen tunniste207
OsaLOT-0208
Sisäinen tunniste208
OsaLOT-0209
Sisäinen tunniste209
OsaLOT-0210
Sisäinen tunniste210
OsaLOT-0211
Sisäinen tunniste211
OsaLOT-0212
Sisäinen tunniste212
OsaLOT-0213
Sisäinen tunniste213
OsaLOT-0214
Sisäinen tunniste214
OsaLOT-0215
Sisäinen tunniste215
OsaLOT-0216
Sisäinen tunniste216
OsaLOT-0217
Sisäinen tunniste217
OsaLOT-0218
Sisäinen tunniste218
OsaLOT-0219
Sisäinen tunniste219
OsaLOT-0220
Ilmoituksen nimiLot nr. 220 THICK PROBE
Sisäinen tunniste220
OsaLOT-0221
Sisäinen tunniste221
OsaLOT-0222
Sisäinen tunniste222
OsaLOT-0223
Sisäinen tunniste223
OsaLOT-0224
Sisäinen tunniste224
OsaLOT-0225
Sisäinen tunniste225
OsaLOT-0226
Sisäinen tunniste226
OsaLOT-0227
Sisäinen tunniste227
OsaLOT-0228
Sisäinen tunniste228
OsaLOT-0229
Sisäinen tunniste229
OsaLOT-0230
Sisäinen tunniste230
OsaLOT-0231
Sisäinen tunniste231
OsaLOT-0232
Sisäinen tunniste232
OsaLOT-0233
Sisäinen tunniste233
OsaLOT-0234
Sisäinen tunniste234
OsaLOT-0235
Sisäinen tunniste235
OsaLOT-0236
Sisäinen tunniste236
OsaLOT-0237
Sisäinen tunniste237
OsaLOT-0238
Sisäinen tunniste238
OsaLOT-0239
Sisäinen tunniste239
OsaLOT-0240
Sisäinen tunniste240
OsaLOT-0241
Sisäinen tunniste241
OsaLOT-0242
Sisäinen tunniste242
OsaLOT-0243
Sisäinen tunniste243
OsaLOT-0244
Sisäinen tunniste244
OsaLOT-0245
Sisäinen tunniste245
OsaLOT-0246
Sisäinen tunniste246
OsaLOT-0247
Sisäinen tunniste247
OsaLOT-0248
Sisäinen tunniste248
OsaLOT-0249
Sisäinen tunniste249
OsaLOT-0250
Sisäinen tunniste250
OsaLOT-0251
Sisäinen tunniste251
OsaLOT-0252
Sisäinen tunniste252
OsaLOT-0253
Sisäinen tunniste253
OsaLOT-0254
Sisäinen tunniste254
OsaLOT-0255
Sisäinen tunniste255
OsaLOT-0256
Sisäinen tunniste256
OsaLOT-0257
Sisäinen tunniste257
OsaLOT-0258
Sisäinen tunniste258
OsaLOT-0259
Sisäinen tunniste259
OsaLOT-0260
Sisäinen tunniste260
OsaLOT-0261
Sisäinen tunniste261
OsaLOT-0262
Sisäinen tunniste262
OsaLOT-0263
Sisäinen tunniste263
OsaLOT-0264
Sisäinen tunniste264
OsaLOT-0265
Sisäinen tunniste265
OsaLOT-0266
Sisäinen tunniste266
OsaLOT-0267
Sisäinen tunniste267
OsaLOT-0268
Sisäinen tunniste268
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CAPCS-2027-PART1
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Lot nr. 12 Hidropneumocilindru
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Aitheantóir inmheánach: 41
Luchtóg: LOT-0042
Aitheantóir inmheánach: 42
Luchtóg: LOT-0043
Aitheantóir inmheánach: 43
Luchtóg: LOT-0044
Aitheantóir inmheánach: 44
Luchtóg: LOT-0045
Aitheantóir inmheánach: 45
Luchtóg: LOT-0046
Aitheantóir inmheánach: 46
Luchtóg: LOT-0047
Aitheantóir inmheánach: 47
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: 48
Luchtóg: LOT-0049
Aitheantóir inmheánach: 49
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: 50
Luchtóg: LOT-0051
Aitheantóir inmheánach: 51
Luchtóg: LOT-0052
Aitheantóir inmheánach: 52
Luchtóg: LOT-0053
Aitheantóir inmheánach: 53
Luchtóg: LOT-0054
Aitheantóir inmheánach: 54
Luchtóg: LOT-0055
Aitheantóir inmheánach: 55
Luchtóg: LOT-0056
Aitheantóir inmheánach: 56
Luchtóg: LOT-0057
Aitheantóir inmheánach: 57
Luchtóg: LOT-0058
Aitheantóir inmheánach: 58
Luchtóg: LOT-0059
Aitheantóir inmheánach: 59
Luchtóg: LOT-0060
Aitheantóir inmheánach: 60
Luchtóg: LOT-0061
Aitheantóir inmheánach: 61
Luchtóg: LOT-0062
Aitheantóir inmheánach: 62
Luchtóg: LOT-0063
Aitheantóir inmheánach: 63
Luchtóg: LOT-0064
Aitheantóir inmheánach: 64
Luchtóg: LOT-0065
Aitheantóir inmheánach: 65
Luchtóg: LOT-0066
Aitheantóir inmheánach: 66
Luchtóg: LOT-0067
Aitheantóir inmheánach: 67
Luchtóg: LOT-0068
Aitheantóir inmheánach: 68
Luchtóg: LOT-0069
Aitheantóir inmheánach: 69
Luchtóg: LOT-0070
Aitheantóir inmheánach: 70
Luchtóg: LOT-0071
Aitheantóir inmheánach: 71
Luchtóg: LOT-0072
Aitheantóir inmheánach: 72
Luchtóg: LOT-0073
Aitheantóir inmheánach: 73
Luchtóg: LOT-0074
Aitheantóir inmheánach: 74
Luchtóg: LOT-0075
Aitheantóir inmheánach: 75
Luchtóg: LOT-0076
Aitheantóir inmheánach: 76
Luchtóg: LOT-0077
Aitheantóir inmheánach: 77
Luchtóg: LOT-0078
Aitheantóir inmheánach: 78
Luchtóg: LOT-0079
Aitheantóir inmheánach: 79
Luchtóg: LOT-0080
Aitheantóir inmheánach: 80
Luchtóg: LOT-0081
Aitheantóir inmheánach: 81
Luchtóg: LOT-0082
Aitheantóir inmheánach: 82
Luchtóg: LOT-0083
Aitheantóir inmheánach: 83
Luchtóg: LOT-0084
Aitheantóir inmheánach: 84
Luchtóg: LOT-0085
Aitheantóir inmheánach: 85
Luchtóg: LOT-0086
Aitheantóir inmheánach: 86
Luchtóg: LOT-0087
Aitheantóir inmheánach: 87
Luchtóg: LOT-0088
Aitheantóir inmheánach: 88
Luchtóg: LOT-0089
Aitheantóir inmheánach: 89
Luchtóg: LOT-0090
Aitheantóir inmheánach: 90
Luchtóg: LOT-0091
Aitheantóir inmheánach: 91
Luchtóg: LOT-0092
Aitheantóir inmheánach: 92
Luchtóg: LOT-0093
Aitheantóir inmheánach: 93
Luchtóg: LOT-0094
Aitheantóir inmheánach: 94
Luchtóg: LOT-0095
Aitheantóir inmheánach: 95
Luchtóg: LOT-0096
Aitheantóir inmheánach: 96
Luchtóg: LOT-0097
Aitheantóir inmheánach: 97
Luchtóg: LOT-0098
Aitheantóir inmheánach: 98
Luchtóg: LOT-0099
Aitheantóir inmheánach: 99
Luchtóg: LOT-0100
Aitheantóir inmheánach: 100
Luchtóg: LOT-0101
Aitheantóir inmheánach: 101
Luchtóg: LOT-0102
Aitheantóir inmheánach: 102
Luchtóg: LOT-0103
Aitheantóir inmheánach: 103
Luchtóg: LOT-0104
Aitheantóir inmheánach: 104
Luchtóg: LOT-0105
Aitheantóir inmheánach: 105
Luchtóg: LOT-0106
Aitheantóir inmheánach: 106
Luchtóg: LOT-0107
Aitheantóir inmheánach: 107
Luchtóg: LOT-0108
Aitheantóir inmheánach: 108
Luchtóg: LOT-0109
Aitheantóir inmheánach: 109
Luchtóg: LOT-0110
Aitheantóir inmheánach: 110
Luchtóg: LOT-0111
Aitheantóir inmheánach: 111
Luchtóg: LOT-0112
Aitheantóir inmheánach: 112
Luchtóg: LOT-0113
Aitheantóir inmheánach: 113
Luchtóg: LOT-0114
Aitheantóir inmheánach: 114
Luchtóg: LOT-0115
Aitheantóir inmheánach: 115
Luchtóg: LOT-0116
Aitheantóir inmheánach: 116
Luchtóg: LOT-0117
Aitheantóir inmheánach: 117
Luchtóg: LOT-0118
Aitheantóir inmheánach: 118
Luchtóg: LOT-0119
Aitheantóir inmheánach: 119
Luchtóg: LOT-0120
Aitheantóir inmheánach: 120
Luchtóg: LOT-0121
Aitheantóir inmheánach: 121
Luchtóg: LOT-0122
Aitheantóir inmheánach: 122
Luchtóg: LOT-0123
Aitheantóir inmheánach: 123
Luchtóg: LOT-0124
Aitheantóir inmheánach: 124
Luchtóg: LOT-0125
Aitheantóir inmheánach: 125
Luchtóg: LOT-0126
Aitheantóir inmheánach: 126
Luchtóg: LOT-0127
Aitheantóir inmheánach: 127
Luchtóg: LOT-0128
Aitheantóir inmheánach: 128
Luchtóg: LOT-0129
Aitheantóir inmheánach: 129
Luchtóg: LOT-0130
Aitheantóir inmheánach: 130
Luchtóg: LOT-0131
Aitheantóir inmheánach: 131
Luchtóg: LOT-0132
Aitheantóir inmheánach: 132
Luchtóg: LOT-0133
Aitheantóir inmheánach: 133
Luchtóg: LOT-0134
Aitheantóir inmheánach: 134
Luchtóg: LOT-0135
Aitheantóir inmheánach: 135
Luchtóg: LOT-0136
Aitheantóir inmheánach: 136
Luchtóg: LOT-0137
Aitheantóir inmheánach: 137
Luchtóg: LOT-0138
Aitheantóir inmheánach: 138
Luchtóg: LOT-0139
Aitheantóir inmheánach: 139
Luchtóg: LOT-0140
Aitheantóir inmheánach: 140
Luchtóg: LOT-0141
Aitheantóir inmheánach: 141
Luchtóg: LOT-0142
Aitheantóir inmheánach: 142
Luchtóg: LOT-0143
Aitheantóir inmheánach: 143
Luchtóg: LOT-0144
Aitheantóir inmheánach: 144
Luchtóg: LOT-0145
Aitheantóir inmheánach: 145
Luchtóg: LOT-0146
Aitheantóir inmheánach: 146
Luchtóg: LOT-0147
Aitheantóir inmheánach: 147
Luchtóg: LOT-0148
Aitheantóir inmheánach: 148
Luchtóg: LOT-0149
Aitheantóir inmheánach: 149
Luchtóg: LOT-0150
Aitheantóir inmheánach: 150
Luchtóg: LOT-0151
Aitheantóir inmheánach: 151
Luchtóg: LOT-0152
Aitheantóir inmheánach: 152
Luchtóg: LOT-0153
Aitheantóir inmheánach: 153
Luchtóg: LOT-0154
Aitheantóir inmheánach: 154
Luchtóg: LOT-0155
Aitheantóir inmheánach: 155
Luchtóg: LOT-0156
Aitheantóir inmheánach: 156
Luchtóg: LOT-0157
Aitheantóir inmheánach: 157
Luchtóg: LOT-0158
Aitheantóir inmheánach: 158
Luchtóg: LOT-0159
Aitheantóir inmheánach: 159
Luchtóg: LOT-0160
Aitheantóir inmheánach: 160
Luchtóg: LOT-0161
Aitheantóir inmheánach: 161
Luchtóg: LOT-0162
Aitheantóir inmheánach: 162
Luchtóg: LOT-0163
Aitheantóir inmheánach: 163
Luchtóg: LOT-0164
Aitheantóir inmheánach: 164
Luchtóg: LOT-0165
Aitheantóir inmheánach: 165
Luchtóg: LOT-0166
Aitheantóir inmheánach: 166
Luchtóg: LOT-0167
Aitheantóir inmheánach: 167
Luchtóg: LOT-0168
Aitheantóir inmheánach: 168
Luchtóg: LOT-0169
Aitheantóir inmheánach: 169
Luchtóg: LOT-0170
Aitheantóir inmheánach: 170
Luchtóg: LOT-0171
Aitheantóir inmheánach: 171
Luchtóg: LOT-0172
Aitheantóir inmheánach: 172
Luchtóg: LOT-0173
Aitheantóir inmheánach: 173
Luchtóg: LOT-0174
Aitheantóir inmheánach: 174
Luchtóg: LOT-0175
Aitheantóir inmheánach: 175
Luchtóg: LOT-0176
Aitheantóir inmheánach: 176
Luchtóg: LOT-0177
Aitheantóir inmheánach: 177
Luchtóg: LOT-0178
Aitheantóir inmheánach: 178
Luchtóg: LOT-0179
Aitheantóir inmheánach: 179
Luchtóg: LOT-0180
Aitheantóir inmheánach: 180
Luchtóg: LOT-0181
Aitheantóir inmheánach: 181
Luchtóg: LOT-0182
Aitheantóir inmheánach: 182
Luchtóg: LOT-0183
Aitheantóir inmheánach: 183
Luchtóg: LOT-0184
Aitheantóir inmheánach: 184
Luchtóg: LOT-0185
Aitheantóir inmheánach: 185
Luchtóg: LOT-0186
Aitheantóir inmheánach: 186
Luchtóg: LOT-0187
Aitheantóir inmheánach: 187
Luchtóg: LOT-0188
Aitheantóir inmheánach: 188
Luchtóg: LOT-0189
Aitheantóir inmheánach: 189
Luchtóg: LOT-0190
Aitheantóir inmheánach: 190
Luchtóg: LOT-0191
Aitheantóir inmheánach: 191
Luchtóg: LOT-0192
Aitheantóir inmheánach: 192
Luchtóg: LOT-0193
Aitheantóir inmheánach: 193
Luchtóg: LOT-0194
Aitheantóir inmheánach: 194
Luchtóg: LOT-0195
Aitheantóir inmheánach: 195
Luchtóg: LOT-0196
Aitheantóir inmheánach: 196
Luchtóg: LOT-0197
Aitheantóir inmheánach: 197
Luchtóg: LOT-0198
Aitheantóir inmheánach: 198
Luchtóg: LOT-0199
Aitheantóir inmheánach: 199
Luchtóg: LOT-0200
Aitheantóir inmheánach: 200
Luchtóg: LOT-0201
Aitheantóir inmheánach: 201
Luchtóg: LOT-0202
Aitheantóir inmheánach: 202
Luchtóg: LOT-0203
Aitheantóir inmheánach: 203
Luchtóg: LOT-0204
Aitheantóir inmheánach: 204
Luchtóg: LOT-0205
Aitheantóir inmheánach: 205
Luchtóg: LOT-0206
Aitheantóir inmheánach: 206
Luchtóg: LOT-0207
Aitheantóir inmheánach: 207
Luchtóg: LOT-0208
Aitheantóir inmheánach: 208
Luchtóg: LOT-0209
Aitheantóir inmheánach: 209
Luchtóg: LOT-0210
Aitheantóir inmheánach: 210
Luchtóg: LOT-0211
Aitheantóir inmheánach: 211
Luchtóg: LOT-0212
Aitheantóir inmheánach: 212
Luchtóg: LOT-0213
Aitheantóir inmheánach: 213
Luchtóg: LOT-0214
Aitheantóir inmheánach: 214
Luchtóg: LOT-0215
Aitheantóir inmheánach: 215
Luchtóg: LOT-0216
Aitheantóir inmheánach: 216
Luchtóg: LOT-0217
Aitheantóir inmheánach: 217
Luchtóg: LOT-0218
Aitheantóir inmheánach: 218
Luchtóg: LOT-0219
Aitheantóir inmheánach: 219
Luchtóg: LOT-0220
Teideal: Lot nr. 220 THICK PROBE
Aitheantóir inmheánach: 220
Luchtóg: LOT-0221
Aitheantóir inmheánach: 221
Luchtóg: LOT-0222
Aitheantóir inmheánach: 222
Luchtóg: LOT-0223
Aitheantóir inmheánach: 223
Luchtóg: LOT-0224
Aitheantóir inmheánach: 224
Luchtóg: LOT-0225
Aitheantóir inmheánach: 225
Luchtóg: LOT-0226
Aitheantóir inmheánach: 226
Luchtóg: LOT-0227
Aitheantóir inmheánach: 227
Luchtóg: LOT-0228
Aitheantóir inmheánach: 228
Luchtóg: LOT-0229
Aitheantóir inmheánach: 229
Luchtóg: LOT-0230
Aitheantóir inmheánach: 230
Luchtóg: LOT-0231
Aitheantóir inmheánach: 231
Luchtóg: LOT-0232
Aitheantóir inmheánach: 232
Luchtóg: LOT-0233
Aitheantóir inmheánach: 233
Luchtóg: LOT-0234
Aitheantóir inmheánach: 234
Luchtóg: LOT-0235
Aitheantóir inmheánach: 235
Luchtóg: LOT-0236
Aitheantóir inmheánach: 236
Luchtóg: LOT-0237
Aitheantóir inmheánach: 237
Luchtóg: LOT-0238
Aitheantóir inmheánach: 238
Luchtóg: LOT-0239
Aitheantóir inmheánach: 239
Luchtóg: LOT-0240
Aitheantóir inmheánach: 240
Luchtóg: LOT-0241
Aitheantóir inmheánach: 241
Luchtóg: LOT-0242
Aitheantóir inmheánach: 242
Luchtóg: LOT-0243
Aitheantóir inmheánach: 243
Luchtóg: LOT-0244
Aitheantóir inmheánach: 244
Luchtóg: LOT-0245
Aitheantóir inmheánach: 245
Luchtóg: LOT-0246
Aitheantóir inmheánach: 246
Luchtóg: LOT-0247
Aitheantóir inmheánach: 247
Luchtóg: LOT-0248
Aitheantóir inmheánach: 248
Luchtóg: LOT-0249
Aitheantóir inmheánach: 249
Luchtóg: LOT-0250
Aitheantóir inmheánach: 250
Luchtóg: LOT-0251
Aitheantóir inmheánach: 251
Luchtóg: LOT-0252
Aitheantóir inmheánach: 252
Luchtóg: LOT-0253
Aitheantóir inmheánach: 253
Luchtóg: LOT-0254
Aitheantóir inmheánach: 254
Luchtóg: LOT-0255
Aitheantóir inmheánach: 255
Luchtóg: LOT-0256
Aitheantóir inmheánach: 256
Luchtóg: LOT-0257
Aitheantóir inmheánach: 257
Luchtóg: LOT-0258
Aitheantóir inmheánach: 258
Luchtóg: LOT-0259
Aitheantóir inmheánach: 259
Luchtóg: LOT-0260
Aitheantóir inmheánach: 260
Luchtóg: LOT-0261
Aitheantóir inmheánach: 261
Luchtóg: LOT-0262
Aitheantóir inmheánach: 262
Luchtóg: LOT-0263
Aitheantóir inmheánach: 263
Luchtóg: LOT-0264
Aitheantóir inmheánach: 264
Luchtóg: LOT-0265
Aitheantóir inmheánach: 265
Luchtóg: LOT-0266
Aitheantóir inmheánach: 266
Luchtóg: LOT-0267
Aitheantóir inmheánach: 267
Luchtóg: LOT-0268
Aitheantóir inmheánach: 268
463638-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaCAPCS-2027-PART1
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka4
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka9
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznaka10
GrupaLOT-0011
Interna identifikacijska oznaka11
GrupaLOT-0012
NaslovLot nr. 12 Hidropneumocilindru
Interna identifikacijska oznaka12
GrupaLOT-0013
Interna identifikacijska oznaka13
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznaka14
GrupaLOT-0015
Interna identifikacijska oznaka15
GrupaLOT-0016
Interna identifikacijska oznaka16
GrupaLOT-0017
Interna identifikacijska oznaka17
GrupaLOT-0018
Interna identifikacijska oznaka18
GrupaLOT-0019
NaslovLot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Interna identifikacijska oznaka19
GrupaLOT-0020
Interna identifikacijska oznaka20
GrupaLOT-0021
Interna identifikacijska oznaka21
GrupaLOT-0022
Interna identifikacijska oznaka22
GrupaLOT-0023
Interna identifikacijska oznaka23
GrupaLOT-0024
Interna identifikacijska oznaka24
GrupaLOT-0025
Interna identifikacijska oznaka25
GrupaLOT-0026
Interna identifikacijska oznaka26
GrupaLOT-0027
Interna identifikacijska oznaka27
GrupaLOT-0028
Interna identifikacijska oznaka28
GrupaLOT-0029
Interna identifikacijska oznaka29
GrupaLOT-0030
Interna identifikacijska oznaka30
GrupaLOT-0031
Interna identifikacijska oznaka31
GrupaLOT-0032
Interna identifikacijska oznaka32
GrupaLOT-0033
Interna identifikacijska oznaka33
GrupaLOT-0034
Interna identifikacijska oznaka34
GrupaLOT-0035
Interna identifikacijska oznaka35
GrupaLOT-0036
Interna identifikacijska oznaka36
GrupaLOT-0037
Interna identifikacijska oznaka37
GrupaLOT-0038
Interna identifikacijska oznaka38
GrupaLOT-0039
Interna identifikacijska oznaka39
GrupaLOT-0040
Interna identifikacijska oznaka40
GrupaLOT-0041
Interna identifikacijska oznaka41
GrupaLOT-0042
Interna identifikacijska oznaka42
GrupaLOT-0043
Interna identifikacijska oznaka43
GrupaLOT-0044
Interna identifikacijska oznaka44
GrupaLOT-0045
Interna identifikacijska oznaka45
GrupaLOT-0046
Interna identifikacijska oznaka46
GrupaLOT-0047
Interna identifikacijska oznaka47
GrupaLOT-0048
Interna identifikacijska oznaka48
GrupaLOT-0049
Interna identifikacijska oznaka49
GrupaLOT-0050
Interna identifikacijska oznaka50
GrupaLOT-0051
Interna identifikacijska oznaka51
GrupaLOT-0052
Interna identifikacijska oznaka52
GrupaLOT-0053
Interna identifikacijska oznaka53
GrupaLOT-0054
Interna identifikacijska oznaka54
GrupaLOT-0055
Interna identifikacijska oznaka55
GrupaLOT-0056
Interna identifikacijska oznaka56
GrupaLOT-0057
Interna identifikacijska oznaka57
GrupaLOT-0058
Interna identifikacijska oznaka58
GrupaLOT-0059
Interna identifikacijska oznaka59
GrupaLOT-0060
Interna identifikacijska oznaka60
GrupaLOT-0061
Interna identifikacijska oznaka61
GrupaLOT-0062
Interna identifikacijska oznaka62
GrupaLOT-0063
Interna identifikacijska oznaka63
GrupaLOT-0064
Interna identifikacijska oznaka64
GrupaLOT-0065
Interna identifikacijska oznaka65
GrupaLOT-0066
Interna identifikacijska oznaka66
GrupaLOT-0067
Interna identifikacijska oznaka67
GrupaLOT-0068
Interna identifikacijska oznaka68
GrupaLOT-0069
Interna identifikacijska oznaka69
GrupaLOT-0070
Interna identifikacijska oznaka70
GrupaLOT-0071
Interna identifikacijska oznaka71
GrupaLOT-0072
Interna identifikacijska oznaka72
GrupaLOT-0073
Interna identifikacijska oznaka73
GrupaLOT-0074
Interna identifikacijska oznaka74
GrupaLOT-0075
Interna identifikacijska oznaka75
GrupaLOT-0076
Interna identifikacijska oznaka76
GrupaLOT-0077
Interna identifikacijska oznaka77
GrupaLOT-0078
Interna identifikacijska oznaka78
GrupaLOT-0079
Interna identifikacijska oznaka79
GrupaLOT-0080
Interna identifikacijska oznaka80
GrupaLOT-0081
Interna identifikacijska oznaka81
GrupaLOT-0082
Interna identifikacijska oznaka82
GrupaLOT-0083
Interna identifikacijska oznaka83
GrupaLOT-0084
Interna identifikacijska oznaka84
GrupaLOT-0085
Interna identifikacijska oznaka85
GrupaLOT-0086
Interna identifikacijska oznaka86
GrupaLOT-0087
Interna identifikacijska oznaka87
GrupaLOT-0088
Interna identifikacijska oznaka88
GrupaLOT-0089
Interna identifikacijska oznaka89
GrupaLOT-0090
Interna identifikacijska oznaka90
GrupaLOT-0091
Interna identifikacijska oznaka91
GrupaLOT-0092
Interna identifikacijska oznaka92
GrupaLOT-0093
Interna identifikacijska oznaka93
GrupaLOT-0094
Interna identifikacijska oznaka94
GrupaLOT-0095
Interna identifikacijska oznaka95
GrupaLOT-0096
Interna identifikacijska oznaka96
GrupaLOT-0097
Interna identifikacijska oznaka97
GrupaLOT-0098
Interna identifikacijska oznaka98
GrupaLOT-0099
Interna identifikacijska oznaka99
GrupaLOT-0100
Interna identifikacijska oznaka100
GrupaLOT-0101
Interna identifikacijska oznaka101
GrupaLOT-0102
Interna identifikacijska oznaka102
GrupaLOT-0103
Interna identifikacijska oznaka103
GrupaLOT-0104
Interna identifikacijska oznaka104
GrupaLOT-0105
Interna identifikacijska oznaka105
GrupaLOT-0106
Interna identifikacijska oznaka106
GrupaLOT-0107
Interna identifikacijska oznaka107
GrupaLOT-0108
Interna identifikacijska oznaka108
GrupaLOT-0109
Interna identifikacijska oznaka109
GrupaLOT-0110
Interna identifikacijska oznaka110
GrupaLOT-0111
Interna identifikacijska oznaka111
GrupaLOT-0112
Interna identifikacijska oznaka112
GrupaLOT-0113
Interna identifikacijska oznaka113
GrupaLOT-0114
Interna identifikacijska oznaka114
GrupaLOT-0115
Interna identifikacijska oznaka115
GrupaLOT-0116
Interna identifikacijska oznaka116
GrupaLOT-0117
Interna identifikacijska oznaka117
GrupaLOT-0118
Interna identifikacijska oznaka118
GrupaLOT-0119
Interna identifikacijska oznaka119
GrupaLOT-0120
Interna identifikacijska oznaka120
GrupaLOT-0121
Interna identifikacijska oznaka121
GrupaLOT-0122
Interna identifikacijska oznaka122
GrupaLOT-0123
Interna identifikacijska oznaka123
GrupaLOT-0124
Interna identifikacijska oznaka124
GrupaLOT-0125
Interna identifikacijska oznaka125
GrupaLOT-0126
Interna identifikacijska oznaka126
GrupaLOT-0127
Interna identifikacijska oznaka127
GrupaLOT-0128
Interna identifikacijska oznaka128
GrupaLOT-0129
Interna identifikacijska oznaka129
GrupaLOT-0130
Interna identifikacijska oznaka130
GrupaLOT-0131
Interna identifikacijska oznaka131
GrupaLOT-0132
Interna identifikacijska oznaka132
GrupaLOT-0133
Interna identifikacijska oznaka133
GrupaLOT-0134
Interna identifikacijska oznaka134
GrupaLOT-0135
Interna identifikacijska oznaka135
GrupaLOT-0136
Interna identifikacijska oznaka136
GrupaLOT-0137
Interna identifikacijska oznaka137
GrupaLOT-0138
Interna identifikacijska oznaka138
GrupaLOT-0139
Interna identifikacijska oznaka139
GrupaLOT-0140
Interna identifikacijska oznaka140
GrupaLOT-0141
Interna identifikacijska oznaka141
GrupaLOT-0142
Interna identifikacijska oznaka142
GrupaLOT-0143
Interna identifikacijska oznaka143
GrupaLOT-0144
Interna identifikacijska oznaka144
GrupaLOT-0145
Interna identifikacijska oznaka145
GrupaLOT-0146
Interna identifikacijska oznaka146
GrupaLOT-0147
Interna identifikacijska oznaka147
GrupaLOT-0148
Interna identifikacijska oznaka148
GrupaLOT-0149
Interna identifikacijska oznaka149
GrupaLOT-0150
Interna identifikacijska oznaka150
GrupaLOT-0151
Interna identifikacijska oznaka151
GrupaLOT-0152
Interna identifikacijska oznaka152
GrupaLOT-0153
Interna identifikacijska oznaka153
GrupaLOT-0154
Interna identifikacijska oznaka154
GrupaLOT-0155
Interna identifikacijska oznaka155
GrupaLOT-0156
Interna identifikacijska oznaka156
GrupaLOT-0157
Interna identifikacijska oznaka157
GrupaLOT-0158
Interna identifikacijska oznaka158
GrupaLOT-0159
Interna identifikacijska oznaka159
GrupaLOT-0160
Interna identifikacijska oznaka160
GrupaLOT-0161
Interna identifikacijska oznaka161
GrupaLOT-0162
Interna identifikacijska oznaka162
GrupaLOT-0163
Interna identifikacijska oznaka163
GrupaLOT-0164
Interna identifikacijska oznaka164
GrupaLOT-0165
Interna identifikacijska oznaka165
GrupaLOT-0166
Interna identifikacijska oznaka166
GrupaLOT-0167
Interna identifikacijska oznaka167
GrupaLOT-0168
Interna identifikacijska oznaka168
GrupaLOT-0169
Interna identifikacijska oznaka169
GrupaLOT-0170
Interna identifikacijska oznaka170
GrupaLOT-0171
Interna identifikacijska oznaka171
GrupaLOT-0172
Interna identifikacijska oznaka172
GrupaLOT-0173
Interna identifikacijska oznaka173
GrupaLOT-0174
Interna identifikacijska oznaka174
GrupaLOT-0175
Interna identifikacijska oznaka175
GrupaLOT-0176
Interna identifikacijska oznaka176
GrupaLOT-0177
Interna identifikacijska oznaka177
GrupaLOT-0178
Interna identifikacijska oznaka178
GrupaLOT-0179
Interna identifikacijska oznaka179
GrupaLOT-0180
Interna identifikacijska oznaka180
GrupaLOT-0181
Interna identifikacijska oznaka181
GrupaLOT-0182
Interna identifikacijska oznaka182
GrupaLOT-0183
Interna identifikacijska oznaka183
GrupaLOT-0184
Interna identifikacijska oznaka184
GrupaLOT-0185
Interna identifikacijska oznaka185
GrupaLOT-0186
Interna identifikacijska oznaka186
GrupaLOT-0187
Interna identifikacijska oznaka187
GrupaLOT-0188
Interna identifikacijska oznaka188
GrupaLOT-0189
Interna identifikacijska oznaka189
GrupaLOT-0190
Interna identifikacijska oznaka190
GrupaLOT-0191
Interna identifikacijska oznaka191
GrupaLOT-0192
Interna identifikacijska oznaka192
GrupaLOT-0193
Interna identifikacijska oznaka193
GrupaLOT-0194
Interna identifikacijska oznaka194
GrupaLOT-0195
Interna identifikacijska oznaka195
GrupaLOT-0196
Interna identifikacijska oznaka196
GrupaLOT-0197
Interna identifikacijska oznaka197
GrupaLOT-0198
Interna identifikacijska oznaka198
GrupaLOT-0199
Interna identifikacijska oznaka199
GrupaLOT-0200
Interna identifikacijska oznaka200
GrupaLOT-0201
Interna identifikacijska oznaka201
GrupaLOT-0202
Interna identifikacijska oznaka202
GrupaLOT-0203
Interna identifikacijska oznaka203
GrupaLOT-0204
Interna identifikacijska oznaka204
GrupaLOT-0205
Interna identifikacijska oznaka205
GrupaLOT-0206
Interna identifikacijska oznaka206
GrupaLOT-0207
Interna identifikacijska oznaka207
GrupaLOT-0208
Interna identifikacijska oznaka208
GrupaLOT-0209
Interna identifikacijska oznaka209
GrupaLOT-0210
Interna identifikacijska oznaka210
GrupaLOT-0211
Interna identifikacijska oznaka211
GrupaLOT-0212
Interna identifikacijska oznaka212
GrupaLOT-0213
Interna identifikacijska oznaka213
GrupaLOT-0214
Interna identifikacijska oznaka214
GrupaLOT-0215
Interna identifikacijska oznaka215
GrupaLOT-0216
Interna identifikacijska oznaka216
GrupaLOT-0217
Interna identifikacijska oznaka217
GrupaLOT-0218
Interna identifikacijska oznaka218
GrupaLOT-0219
Interna identifikacijska oznaka219
GrupaLOT-0220
NaslovLot nr. 220 THICK PROBE
Interna identifikacijska oznaka220
GrupaLOT-0221
Interna identifikacijska oznaka221
GrupaLOT-0222
Interna identifikacijska oznaka222
GrupaLOT-0223
Interna identifikacijska oznaka223
GrupaLOT-0224
Interna identifikacijska oznaka224
GrupaLOT-0225
Interna identifikacijska oznaka225
GrupaLOT-0226
NaslovLot nr. 226 Acumulator Edan H100B
Interna identifikacijska oznaka226
GrupaLOT-0227
Interna identifikacijska oznaka227
GrupaLOT-0228
Interna identifikacijska oznaka228
GrupaLOT-0229
Interna identifikacijska oznaka229
GrupaLOT-0230
Interna identifikacijska oznaka230
GrupaLOT-0231
Interna identifikacijska oznaka231
GrupaLOT-0232
Interna identifikacijska oznaka232
GrupaLOT-0233
Interna identifikacijska oznaka233
GrupaLOT-0234
Interna identifikacijska oznaka234
GrupaLOT-0235
Interna identifikacijska oznaka235
GrupaLOT-0236
Interna identifikacijska oznaka236
GrupaLOT-0237
Interna identifikacijska oznaka237
GrupaLOT-0238
Interna identifikacijska oznaka238
GrupaLOT-0239
Interna identifikacijska oznaka239
GrupaLOT-0240
Interna identifikacijska oznaka240
GrupaLOT-0241
Interna identifikacijska oznaka241
GrupaLOT-0242
Interna identifikacijska oznaka242
GrupaLOT-0243
Interna identifikacijska oznaka243
GrupaLOT-0244
Interna identifikacijska oznaka244
GrupaLOT-0245
Interna identifikacijska oznaka245
GrupaLOT-0246
Interna identifikacijska oznaka246
GrupaLOT-0247
Interna identifikacijska oznaka247
GrupaLOT-0248
NaslovLot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Interna identifikacijska oznaka248
GrupaLOT-0249
Interna identifikacijska oznaka249
GrupaLOT-0250
Interna identifikacijska oznaka250
GrupaLOT-0251
Interna identifikacijska oznaka251
GrupaLOT-0252
Interna identifikacijska oznaka252
GrupaLOT-0253
Interna identifikacijska oznaka253
GrupaLOT-0254
Interna identifikacijska oznaka254
GrupaLOT-0255
Interna identifikacijska oznaka255
GrupaLOT-0256
Interna identifikacijska oznaka256
GrupaLOT-0257
Interna identifikacijska oznaka257
GrupaLOT-0258
Interna identifikacijska oznaka258
GrupaLOT-0259
Interna identifikacijska oznaka259
GrupaLOT-0260
Interna identifikacijska oznaka260
GrupaLOT-0261
Interna identifikacijska oznaka261
GrupaLOT-0262
Interna identifikacijska oznaka262
GrupaLOT-0263
Interna identifikacijska oznaka263
GrupaLOT-0264
Interna identifikacijska oznaka264
GrupaLOT-0265
Interna identifikacijska oznaka265
GrupaLOT-0266
Interna identifikacijska oznaka266
GrupaLOT-0267
Interna identifikacijska oznaka267
GrupaLOT-0268
Interna identifikacijska oznaka268
463638-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóCAPCS-2027-PART1
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
RészLOT-0002
Belső azonosító2
RészLOT-0003
Belső azonosító3
RészLOT-0004
Belső azonosító4
RészLOT-0005
Belső azonosító5
RészLOT-0006
Belső azonosító6
RészLOT-0007
Belső azonosító7
RészLOT-0008
Belső azonosító8
RészLOT-0009
Belső azonosító9
RészLOT-0010
Belső azonosító10
RészLOT-0011
Belső azonosító11
RészLOT-0012
CímLot nr. 12 Hidropneumocilindru
Belső azonosító12
RészLOT-0013
Belső azonosító13
RészLOT-0014
Belső azonosító14
RészLOT-0015
Belső azonosító15
RészLOT-0016
Belső azonosító16
RészLOT-0017
Belső azonosító17
RészLOT-0018
Belső azonosító18
RészLOT-0019
CímLot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Belső azonosító19
RészLOT-0020
Belső azonosító20
RészLOT-0021
Belső azonosító21
RészLOT-0022
Belső azonosító22
RészLOT-0023
Belső azonosító23
RészLOT-0024
Belső azonosító24
RészLOT-0025
Belső azonosító25
RészLOT-0026
Belső azonosító26
RészLOT-0027
Belső azonosító27
RészLOT-0028
Belső azonosító28
RészLOT-0029
Belső azonosító29
RészLOT-0030
Belső azonosító30
RészLOT-0031
Belső azonosító31
RészLOT-0032
Belső azonosító32
RészLOT-0033
Belső azonosító33
RészLOT-0034
Belső azonosító34
RészLOT-0035
Belső azonosító35
RészLOT-0036
Belső azonosító36
RészLOT-0037
Belső azonosító37
RészLOT-0038
Belső azonosító38
RészLOT-0039
Belső azonosító39
RészLOT-0040
Belső azonosító40
RészLOT-0041
Belső azonosító41
RészLOT-0042
Belső azonosító42
RészLOT-0043
Belső azonosító43
RészLOT-0044
Belső azonosító44
RészLOT-0045
Belső azonosító45
RészLOT-0046
Belső azonosító46
RészLOT-0047
Belső azonosító47
RészLOT-0048
Belső azonosító48
RészLOT-0049
Belső azonosító49
RészLOT-0050
Belső azonosító50
RészLOT-0051
Belső azonosító51
RészLOT-0052
Belső azonosító52
RészLOT-0053
Belső azonosító53
RészLOT-0054
Belső azonosító54
RészLOT-0055
Belső azonosító55
RészLOT-0056
Belső azonosító56
RészLOT-0057
Belső azonosító57
RészLOT-0058
Belső azonosító58
RészLOT-0059
Belső azonosító59
RészLOT-0060
Belső azonosító60
RészLOT-0061
Belső azonosító61
RészLOT-0062
Belső azonosító62
RészLOT-0063
Belső azonosító63
RészLOT-0064
Belső azonosító64
RészLOT-0065
Belső azonosító65
RészLOT-0066
Belső azonosító66
RészLOT-0067
Belső azonosító67
RészLOT-0068
Belső azonosító68
RészLOT-0069
Belső azonosító69
RészLOT-0070
Belső azonosító70
RészLOT-0071
Belső azonosító71
RészLOT-0072
Belső azonosító72
RészLOT-0073
Belső azonosító73
RészLOT-0074
Belső azonosító74
RészLOT-0075
Belső azonosító75
RészLOT-0076
Belső azonosító76
RészLOT-0077
Belső azonosító77
RészLOT-0078
Belső azonosító78
RészLOT-0079
Belső azonosító79
RészLOT-0080
Belső azonosító80
RészLOT-0081
Belső azonosító81
RészLOT-0082
Belső azonosító82
RészLOT-0083
Belső azonosító83
RészLOT-0084
Belső azonosító84
RészLOT-0085
Belső azonosító85
RészLOT-0086
Belső azonosító86
RészLOT-0087
Belső azonosító87
RészLOT-0088
Belső azonosító88
RészLOT-0089
Belső azonosító89
RészLOT-0090
Belső azonosító90
RészLOT-0091
Belső azonosító91
RészLOT-0092
Belső azonosító92
RészLOT-0093
Belső azonosító93
RészLOT-0094
Belső azonosító94
RészLOT-0095
Belső azonosító95
RészLOT-0096
Belső azonosító96
RészLOT-0097
Belső azonosító97
RészLOT-0098
Belső azonosító98
RészLOT-0099
Belső azonosító99
RészLOT-0100
Belső azonosító100
RészLOT-0101
Belső azonosító101
RészLOT-0102
Belső azonosító102
RészLOT-0103
Belső azonosító103
RészLOT-0104
Belső azonosító104
RészLOT-0105
Belső azonosító105
RészLOT-0106
Belső azonosító106
RészLOT-0107
Belső azonosító107
RészLOT-0108
Belső azonosító108
RészLOT-0109
Belső azonosító109
RészLOT-0110
Belső azonosító110
RészLOT-0111
Belső azonosító111
RészLOT-0112
Belső azonosító112
RészLOT-0113
Belső azonosító113
RészLOT-0114
Belső azonosító114
RészLOT-0115
Belső azonosító115
RészLOT-0116
Belső azonosító116
RészLOT-0117
Belső azonosító117
RészLOT-0118
Belső azonosító118
RészLOT-0119
Belső azonosító119
RészLOT-0120
Belső azonosító120
RészLOT-0121
Belső azonosító121
RészLOT-0122
Belső azonosító122
RészLOT-0123
Belső azonosító123
RészLOT-0124
Belső azonosító124
RészLOT-0125
Belső azonosító125
RészLOT-0126
Belső azonosító126
RészLOT-0127
Belső azonosító127
RészLOT-0128
Belső azonosító128
RészLOT-0129
Belső azonosító129
RészLOT-0130
Belső azonosító130
RészLOT-0131
Belső azonosító131
RészLOT-0132
Belső azonosító132
RészLOT-0133
Belső azonosító133
RészLOT-0134
Belső azonosító134
RészLOT-0135
Belső azonosító135
RészLOT-0136
Belső azonosító136
RészLOT-0137
Belső azonosító137
RészLOT-0138
Belső azonosító138
RészLOT-0139
Belső azonosító139
RészLOT-0140
Belső azonosító140
RészLOT-0141
Belső azonosító141
RészLOT-0142
Belső azonosító142
RészLOT-0143
Belső azonosító143
RészLOT-0144
Belső azonosító144
RészLOT-0145
Belső azonosító145
RészLOT-0146
Belső azonosító146
RészLOT-0147
Belső azonosító147
RészLOT-0148
Belső azonosító148
RészLOT-0149
Belső azonosító149
RészLOT-0150
Belső azonosító150
RészLOT-0151
Belső azonosító151
RészLOT-0152
Belső azonosító152
RészLOT-0153
Belső azonosító153
RészLOT-0154
Belső azonosító154
RészLOT-0155
Belső azonosító155
RészLOT-0156
Belső azonosító156
RészLOT-0157
Belső azonosító157
RészLOT-0158
Belső azonosító158
RészLOT-0159
Belső azonosító159
RészLOT-0160
Belső azonosító160
RészLOT-0161
Belső azonosító161
RészLOT-0162
Belső azonosító162
RészLOT-0163
Belső azonosító163
RészLOT-0164
Belső azonosító164
RészLOT-0165
Belső azonosító165
RészLOT-0166
Belső azonosító166
RészLOT-0167
Belső azonosító167
RészLOT-0168
Belső azonosító168
RészLOT-0169
Belső azonosító169
RészLOT-0170
Belső azonosító170
RészLOT-0171
Belső azonosító171
RészLOT-0172
Belső azonosító172
RészLOT-0173
Belső azonosító173
RészLOT-0174
Belső azonosító174
RészLOT-0175
Belső azonosító175
RészLOT-0176
Belső azonosító176
RészLOT-0177
Belső azonosító177
RészLOT-0178
Belső azonosító178
RészLOT-0179
Belső azonosító179
RészLOT-0180
Belső azonosító180
RészLOT-0181
Belső azonosító181
RészLOT-0182
Belső azonosító182
RészLOT-0183
Belső azonosító183
RészLOT-0184
Belső azonosító184
RészLOT-0185
Belső azonosító185
RészLOT-0186
Belső azonosító186
RészLOT-0187
Belső azonosító187
RészLOT-0188
Belső azonosító188
RészLOT-0189
Belső azonosító189
RészLOT-0190
Belső azonosító190
RészLOT-0191
Belső azonosító191
RészLOT-0192
Belső azonosító192
RészLOT-0193
Belső azonosító193
RészLOT-0194
Belső azonosító194
RészLOT-0195
Belső azonosító195
RészLOT-0196
Belső azonosító196
RészLOT-0197
Belső azonosító197
RészLOT-0198
Belső azonosító198
RészLOT-0199
Belső azonosító199
RészLOT-0200
Belső azonosító200
RészLOT-0201
Belső azonosító201
RészLOT-0202
Belső azonosító202
RészLOT-0203
Belső azonosító203
RészLOT-0204
Belső azonosító204
RészLOT-0205
Belső azonosító205
RészLOT-0206
Belső azonosító206
RészLOT-0207
Belső azonosító207
RészLOT-0208
Belső azonosító208
RészLOT-0209
Belső azonosító209
RészLOT-0210
Belső azonosító210
RészLOT-0211
Belső azonosító211
RészLOT-0212
Belső azonosító212
RészLOT-0213
Belső azonosító213
RészLOT-0214
Belső azonosító214
RészLOT-0215
Belső azonosító215
RészLOT-0216
Belső azonosító216
RészLOT-0217
Belső azonosító217
RészLOT-0218
Belső azonosító218
RészLOT-0219
Belső azonosító219
RészLOT-0220
CímLot nr. 220 THICK PROBE
Belső azonosító220
RészLOT-0221
Belső azonosító221
RészLOT-0222
Belső azonosító222
RészLOT-0223
Belső azonosító223
RészLOT-0224
Belső azonosító224
RészLOT-0225
Belső azonosító225
RészLOT-0226
CímLot nr. 226 Acumulator Edan H100B
Belső azonosító226
RészLOT-0227
Belső azonosító227
RészLOT-0228
Belső azonosító228
RészLOT-0229
Belső azonosító229
RészLOT-0230
Belső azonosító230
RészLOT-0231
Belső azonosító231
RészLOT-0232
Belső azonosító232
RészLOT-0233
Belső azonosító233
RészLOT-0234
Belső azonosító234
RészLOT-0235
Belső azonosító235
RészLOT-0236
Belső azonosító236
RészLOT-0237
Belső azonosító237
RészLOT-0238
Belső azonosító238
RészLOT-0239
Belső azonosító239
RészLOT-0240
Belső azonosító240
RészLOT-0241
Belső azonosító241
RészLOT-0242
Belső azonosító242
RészLOT-0243
Belső azonosító243
RészLOT-0244
Belső azonosító244
RészLOT-0245
Belső azonosító245
RészLOT-0246
Belső azonosító246
RészLOT-0247
CímLot nr. 247 Baterii Cardio Aid 360-B
Belső azonosító247
RészLOT-0248
CímLot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Belső azonosító248
RészLOT-0249
CímLot nr. 249 Bec pentru laringoscop
Belső azonosító249
RészLOT-0250
Belső azonosító250
RészLOT-0251
Belső azonosító251
RészLOT-0252
Belső azonosító252
RészLOT-0253
Belső azonosító253
RészLOT-0254
Belső azonosító254
RészLOT-0255
Belső azonosító255
RészLOT-0256
Belső azonosító256
RészLOT-0257
Belső azonosító257
RészLOT-0258
Belső azonosító258
RészLOT-0259
Belső azonosító259
RészLOT-0260
Belső azonosító260
RészLOT-0261
Belső azonosító261
RészLOT-0262
Belső azonosító262
RészLOT-0263
Belső azonosító263
RészLOT-0264
Belső azonosító264
RészLOT-0265
Belső azonosító265
RészLOT-0266
Belső azonosító266
RészLOT-0267
Belső azonosító267
RészLOT-0268
Belső azonosító268
463638-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoCAPCS-2027-PART1
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
Identificativo interno5
LottoLOT-0006
Identificativo interno6
LottoLOT-0007
Identificativo interno7
LottoLOT-0008
Identificativo interno8
LottoLOT-0009
Identificativo interno9
LottoLOT-0010
Identificativo interno10
LottoLOT-0011
Identificativo interno11
LottoLOT-0012
TitoloLot nr. 12 Hidropneumocilindru
Identificativo interno12
LottoLOT-0013
Identificativo interno13
LottoLOT-0014
Identificativo interno14
LottoLOT-0015
Identificativo interno15
LottoLOT-0016
Identificativo interno16
LottoLOT-0017
Identificativo interno17
LottoLOT-0018
Identificativo interno18
LottoLOT-0019
TitoloLot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Identificativo interno19
LottoLOT-0020
Identificativo interno20
LottoLOT-0021
Identificativo interno21
LottoLOT-0022
Identificativo interno22
LottoLOT-0023
Identificativo interno23
LottoLOT-0024
Identificativo interno24
LottoLOT-0025
Identificativo interno25
LottoLOT-0026
Identificativo interno26
LottoLOT-0027
Identificativo interno27
LottoLOT-0028
Identificativo interno28
LottoLOT-0029
Identificativo interno29
LottoLOT-0030
Identificativo interno30
LottoLOT-0031
Identificativo interno31
LottoLOT-0032
Identificativo interno32
LottoLOT-0033
Identificativo interno33
LottoLOT-0034
Identificativo interno34
LottoLOT-0035
Identificativo interno35
LottoLOT-0036
Identificativo interno36
LottoLOT-0037
Identificativo interno37
LottoLOT-0038
Identificativo interno38
LottoLOT-0039
Identificativo interno39
LottoLOT-0040
Identificativo interno40
LottoLOT-0041
Identificativo interno41
LottoLOT-0042
Identificativo interno42
LottoLOT-0043
Identificativo interno43
LottoLOT-0044
Identificativo interno44
LottoLOT-0045
Identificativo interno45
LottoLOT-0046
Identificativo interno46
LottoLOT-0047
Identificativo interno47
LottoLOT-0048
Identificativo interno48
LottoLOT-0049
Identificativo interno49
LottoLOT-0050
Identificativo interno50
LottoLOT-0051
Identificativo interno51
LottoLOT-0052
Identificativo interno52
LottoLOT-0053
Identificativo interno53
LottoLOT-0054
Identificativo interno54
LottoLOT-0055
Identificativo interno55
LottoLOT-0056
Identificativo interno56
LottoLOT-0057
Identificativo interno57
LottoLOT-0058
Identificativo interno58
LottoLOT-0059
Identificativo interno59
LottoLOT-0060
Identificativo interno60
LottoLOT-0061
Identificativo interno61
LottoLOT-0062
Identificativo interno62
LottoLOT-0063
Identificativo interno63
LottoLOT-0064
Identificativo interno64
LottoLOT-0065
Identificativo interno65
LottoLOT-0066
Identificativo interno66
LottoLOT-0067
Identificativo interno67
LottoLOT-0068
Identificativo interno68
LottoLOT-0069
Identificativo interno69
LottoLOT-0070
Identificativo interno70
LottoLOT-0071
Identificativo interno71
LottoLOT-0072
Identificativo interno72
LottoLOT-0073
Identificativo interno73
LottoLOT-0074
Identificativo interno74
LottoLOT-0075
Identificativo interno75
LottoLOT-0076
Identificativo interno76
LottoLOT-0077
Identificativo interno77
LottoLOT-0078
Identificativo interno78
LottoLOT-0079
Identificativo interno79
LottoLOT-0080
Identificativo interno80
LottoLOT-0081
Identificativo interno81
LottoLOT-0082
Identificativo interno82
LottoLOT-0083
Identificativo interno83
LottoLOT-0084
Identificativo interno84
LottoLOT-0085
Identificativo interno85
LottoLOT-0086
Identificativo interno86
LottoLOT-0087
Identificativo interno87
LottoLOT-0088
Identificativo interno88
LottoLOT-0089
Identificativo interno89
LottoLOT-0090
Identificativo interno90
LottoLOT-0091
Identificativo interno91
LottoLOT-0092
Identificativo interno92
LottoLOT-0093
Identificativo interno93
LottoLOT-0094
Identificativo interno94
LottoLOT-0095
Identificativo interno95
LottoLOT-0096
Identificativo interno96
LottoLOT-0097
Identificativo interno97
LottoLOT-0098
Identificativo interno98
LottoLOT-0099
Identificativo interno99
LottoLOT-0100
Identificativo interno100
LottoLOT-0101
Identificativo interno101
LottoLOT-0102
Identificativo interno102
LottoLOT-0103
Identificativo interno103
LottoLOT-0104
Identificativo interno104
LottoLOT-0105
Identificativo interno105
LottoLOT-0106
Identificativo interno106
LottoLOT-0107
Identificativo interno107
LottoLOT-0108
Identificativo interno108
LottoLOT-0109
Identificativo interno109
LottoLOT-0110
Identificativo interno110
LottoLOT-0111
Identificativo interno111
LottoLOT-0112
Identificativo interno112
LottoLOT-0113
Identificativo interno113
LottoLOT-0114
Identificativo interno114
LottoLOT-0115
Identificativo interno115
LottoLOT-0116
Identificativo interno116
LottoLOT-0117
Identificativo interno117
LottoLOT-0118
Identificativo interno118
LottoLOT-0119
Identificativo interno119
LottoLOT-0120
Identificativo interno120
LottoLOT-0121
Identificativo interno121
LottoLOT-0122
Identificativo interno122
LottoLOT-0123
Identificativo interno123
LottoLOT-0124
Identificativo interno124
LottoLOT-0125
Identificativo interno125
LottoLOT-0126
Identificativo interno126
LottoLOT-0127
Identificativo interno127
LottoLOT-0128
Identificativo interno128
LottoLOT-0129
Identificativo interno129
LottoLOT-0130
Identificativo interno130
LottoLOT-0131
Identificativo interno131
LottoLOT-0132
Identificativo interno132
LottoLOT-0133
Identificativo interno133
LottoLOT-0134
Identificativo interno134
LottoLOT-0135
Identificativo interno135
LottoLOT-0136
Identificativo interno136
LottoLOT-0137
Identificativo interno137
LottoLOT-0138
Identificativo interno138
LottoLOT-0139
Identificativo interno139
LottoLOT-0140
Identificativo interno140
LottoLOT-0141
Identificativo interno141
LottoLOT-0142
Identificativo interno142
LottoLOT-0143
Identificativo interno143
LottoLOT-0144
Identificativo interno144
LottoLOT-0145
Identificativo interno145
LottoLOT-0146
Identificativo interno146
LottoLOT-0147
Identificativo interno147
LottoLOT-0148
Identificativo interno148
LottoLOT-0149
Identificativo interno149
LottoLOT-0150
Identificativo interno150
LottoLOT-0151
Identificativo interno151
LottoLOT-0152
Identificativo interno152
LottoLOT-0153
Identificativo interno153
LottoLOT-0154
Identificativo interno154
LottoLOT-0155
Identificativo interno155
LottoLOT-0156
Identificativo interno156
LottoLOT-0157
Identificativo interno157
LottoLOT-0158
Identificativo interno158
LottoLOT-0159
Identificativo interno159
LottoLOT-0160
Identificativo interno160
LottoLOT-0161
Identificativo interno161
LottoLOT-0162
Identificativo interno162
LottoLOT-0163
Identificativo interno163
LottoLOT-0164
Identificativo interno164
LottoLOT-0165
Identificativo interno165
LottoLOT-0166
Identificativo interno166
LottoLOT-0167
Identificativo interno167
LottoLOT-0168
Identificativo interno168
LottoLOT-0169
Identificativo interno169
LottoLOT-0170
Identificativo interno170
LottoLOT-0171
Identificativo interno171
LottoLOT-0172
Identificativo interno172
LottoLOT-0173
Identificativo interno173
LottoLOT-0174
Identificativo interno174
LottoLOT-0175
Identificativo interno175
LottoLOT-0176
Identificativo interno176
LottoLOT-0177
Identificativo interno177
LottoLOT-0178
Identificativo interno178
LottoLOT-0179
Identificativo interno179
LottoLOT-0180
Identificativo interno180
LottoLOT-0181
Identificativo interno181
LottoLOT-0182
Identificativo interno182
LottoLOT-0183
Identificativo interno183
LottoLOT-0184
Identificativo interno184
LottoLOT-0185
Identificativo interno185
LottoLOT-0186
Identificativo interno186
LottoLOT-0187
Identificativo interno187
LottoLOT-0188
Identificativo interno188
LottoLOT-0189
Identificativo interno189
LottoLOT-0190
Identificativo interno190
LottoLOT-0191
Identificativo interno191
LottoLOT-0192
Identificativo interno192
LottoLOT-0193
Identificativo interno193
LottoLOT-0194
Identificativo interno194
LottoLOT-0195
Identificativo interno195
LottoLOT-0196
Identificativo interno196
LottoLOT-0197
Identificativo interno197
LottoLOT-0198
Identificativo interno198
LottoLOT-0199
Identificativo interno199
LottoLOT-0200
Identificativo interno200
LottoLOT-0201
Identificativo interno201
LottoLOT-0202
Identificativo interno202
LottoLOT-0203
Identificativo interno203
LottoLOT-0204
Identificativo interno204
LottoLOT-0205
Identificativo interno205
LottoLOT-0206
Identificativo interno206
LottoLOT-0207
Identificativo interno207
LottoLOT-0208
Identificativo interno208
LottoLOT-0209
Identificativo interno209
LottoLOT-0210
Identificativo interno210
LottoLOT-0211
Identificativo interno211
LottoLOT-0212
Identificativo interno212
LottoLOT-0213
Identificativo interno213
LottoLOT-0214
Identificativo interno214
LottoLOT-0215
Identificativo interno215
LottoLOT-0216
Identificativo interno216
LottoLOT-0217
Identificativo interno217
LottoLOT-0218
Identificativo interno218
LottoLOT-0219
Identificativo interno219
LottoLOT-0220
TitoloLot nr. 220 THICK PROBE
Identificativo interno220
LottoLOT-0221
Identificativo interno221
LottoLOT-0222
Identificativo interno222
LottoLOT-0223
Identificativo interno223
LottoLOT-0224
Identificativo interno224
LottoLOT-0225
Identificativo interno225
LottoLOT-0226
TitoloLot nr. 226 Acumulator Edan H100B
Identificativo interno226
LottoLOT-0227
Identificativo interno227
LottoLOT-0228
Identificativo interno228
LottoLOT-0229
Identificativo interno229
LottoLOT-0230
Identificativo interno230
LottoLOT-0231
Identificativo interno231
LottoLOT-0232
Identificativo interno232
LottoLOT-0233
Identificativo interno233
LottoLOT-0234
Identificativo interno234
LottoLOT-0235
Identificativo interno235
LottoLOT-0236
Identificativo interno236
LottoLOT-0237
Identificativo interno237
LottoLOT-0238
Identificativo interno238
LottoLOT-0239
Identificativo interno239
LottoLOT-0240
Identificativo interno240
LottoLOT-0241
Identificativo interno241
LottoLOT-0242
Identificativo interno242
LottoLOT-0243
Identificativo interno243
LottoLOT-0244
Identificativo interno244
LottoLOT-0245
Identificativo interno245
LottoLOT-0246
Identificativo interno246
LottoLOT-0247
Identificativo interno247
LottoLOT-0248
TitoloLot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Identificativo interno248
LottoLOT-0249
Identificativo interno249
LottoLOT-0250
Identificativo interno250
LottoLOT-0251
Identificativo interno251
LottoLOT-0252
Identificativo interno252
LottoLOT-0253
Identificativo interno253
LottoLOT-0254
Identificativo interno254
LottoLOT-0255
Identificativo interno255
LottoLOT-0256
Identificativo interno256
LottoLOT-0257
Identificativo interno257
LottoLOT-0258
Identificativo interno258
LottoLOT-0259
Identificativo interno259
LottoLOT-0260
Identificativo interno260
LottoLOT-0261
Identificativo interno261
LottoLOT-0262
Identificativo interno262
LottoLOT-0263
Identificativo interno263
LottoLOT-0264
Identificativo interno264
LottoLOT-0265
Identificativo interno265
LottoLOT-0266
Identificativo interno266
LottoLOT-0267
Identificativo interno267
LottoLOT-0268
Identificativo interno268
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: CAPCS-2027-PART1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Iekšējais identifikators: 61
Daļa: LOT-0062
Iekšējais identifikators: 62
Daļa: LOT-0063
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Iekšējais identifikators: 64
Daļa: LOT-0065
Iekšējais identifikators: 65
Daļa: LOT-0066
Iekšējais identifikators: 66
Daļa: LOT-0067
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Iekšējais identifikators: 68
Daļa: LOT-0069
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Iekšējais identifikators: 72
Daļa: LOT-0073
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 74
Daļa: LOT-0075
Iekšējais identifikators: 75
Daļa: LOT-0076
Iekšējais identifikators: 76
Daļa: LOT-0077
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Iekšējais identifikators: 79
Daļa: LOT-0080
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Iekšējais identifikators: 89
Daļa: LOT-0090
Iekšējais identifikators: 90
Daļa: LOT-0091
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Iekšējais identifikators: 92
Daļa: LOT-0093
Iekšējais identifikators: 93
Daļa: LOT-0094
Iekšējais identifikators: 94
Daļa: LOT-0095
Iekšējais identifikators: 95
Daļa: LOT-0096
Iekšējais identifikators: 96
Daļa: LOT-0097
Iekšējais identifikators: 97
Daļa: LOT-0098
Iekšējais identifikators: 98
Daļa: LOT-0099
Iekšējais identifikators: 99
Daļa: LOT-0100
Iekšējais identifikators: 100
Daļa: LOT-0101
Iekšējais identifikators: 101
Daļa: LOT-0102
Iekšējais identifikators: 102
Daļa: LOT-0103
Iekšējais identifikators: 103
Daļa: LOT-0104
Iekšējais identifikators: 104
Daļa: LOT-0105
Iekšējais identifikators: 105
Daļa: LOT-0106
Iekšējais identifikators: 106
Daļa: LOT-0107
Iekšējais identifikators: 107
Daļa: LOT-0108
Iekšējais identifikators: 108
Daļa: LOT-0109
Iekšējais identifikators: 109
Daļa: LOT-0110
Iekšējais identifikators: 110
Daļa: LOT-0111
Iekšējais identifikators: 111
Daļa: LOT-0112
Iekšējais identifikators: 112
Daļa: LOT-0113
Iekšējais identifikators: 113
Daļa: LOT-0114
Iekšējais identifikators: 114
Daļa: LOT-0115
Iekšējais identifikators: 115
Daļa: LOT-0116
Iekšējais identifikators: 116
Daļa: LOT-0117
Iekšējais identifikators: 117
Daļa: LOT-0118
Iekšējais identifikators: 118
Daļa: LOT-0119
Iekšējais identifikators: 119
Daļa: LOT-0120
Iekšējais identifikators: 120
Daļa: LOT-0121
Iekšējais identifikators: 121
Daļa: LOT-0122
Iekšējais identifikators: 122
Daļa: LOT-0123
Iekšējais identifikators: 123
Daļa: LOT-0124
Iekšējais identifikators: 124
Daļa: LOT-0125
Iekšējais identifikators: 125
Daļa: LOT-0126
Iekšējais identifikators: 126
Daļa: LOT-0127
Iekšējais identifikators: 127
Daļa: LOT-0128
Iekšējais identifikators: 128
Daļa: LOT-0129
Iekšējais identifikators: 129
Daļa: LOT-0130
Iekšējais identifikators: 130
Daļa: LOT-0131
Iekšējais identifikators: 131
Daļa: LOT-0132
Iekšējais identifikators: 132
Daļa: LOT-0133
Iekšējais identifikators: 133
Daļa: LOT-0134
Iekšējais identifikators: 134
Daļa: LOT-0135
Iekšējais identifikators: 135
Daļa: LOT-0136
Iekšējais identifikators: 136
Daļa: LOT-0137
Iekšējais identifikators: 137
Daļa: LOT-0138
Iekšējais identifikators: 138
Daļa: LOT-0139
Iekšējais identifikators: 139
Daļa: LOT-0140
Iekšējais identifikators: 140
Daļa: LOT-0141
Iekšējais identifikators: 141
Daļa: LOT-0142
Iekšējais identifikators: 142
Daļa: LOT-0143
Iekšējais identifikators: 143
Daļa: LOT-0144
Iekšējais identifikators: 144
Daļa: LOT-0145
Iekšējais identifikators: 145
Daļa: LOT-0146
Iekšējais identifikators: 146
Daļa: LOT-0147
Iekšējais identifikators: 147
Daļa: LOT-0148
Iekšējais identifikators: 148
Daļa: LOT-0149
Iekšējais identifikators: 149
Daļa: LOT-0150
Iekšējais identifikators: 150
Daļa: LOT-0151
Iekšējais identifikators: 151
Daļa: LOT-0152
Iekšējais identifikators: 152
Daļa: LOT-0153
Iekšējais identifikators: 153
Daļa: LOT-0154
Iekšējais identifikators: 154
Daļa: LOT-0155
Iekšējais identifikators: 155
Daļa: LOT-0156
Iekšējais identifikators: 156
Daļa: LOT-0157
Iekšējais identifikators: 157
Daļa: LOT-0158
Iekšējais identifikators: 158
Daļa: LOT-0159
Iekšējais identifikators: 159
Daļa: LOT-0160
Iekšējais identifikators: 160
Daļa: LOT-0161
Iekšējais identifikators: 161
Daļa: LOT-0162
Iekšējais identifikators: 162
Daļa: LOT-0163
Iekšējais identifikators: 163
Daļa: LOT-0164
Iekšējais identifikators: 164
Daļa: LOT-0165
Iekšējais identifikators: 165
Daļa: LOT-0166
Iekšējais identifikators: 166
Daļa: LOT-0167
Iekšējais identifikators: 167
Daļa: LOT-0168
Iekšējais identifikators: 168
Daļa: LOT-0169
Iekšējais identifikators: 169
Daļa: LOT-0170
Iekšējais identifikators: 170
Daļa: LOT-0171
Iekšējais identifikators: 171
Daļa: LOT-0172
Iekšējais identifikators: 172
Daļa: LOT-0173
Iekšējais identifikators: 173
Daļa: LOT-0174
Iekšējais identifikators: 174
Daļa: LOT-0175
Iekšējais identifikators: 175
Daļa: LOT-0176
Iekšējais identifikators: 176
Daļa: LOT-0177
Iekšējais identifikators: 177
Daļa: LOT-0178
Iekšējais identifikators: 178
Daļa: LOT-0179
Iekšējais identifikators: 179
Daļa: LOT-0180
Iekšējais identifikators: 180
Daļa: LOT-0181
Iekšējais identifikators: 181
Daļa: LOT-0182
Iekšējais identifikators: 182
Daļa: LOT-0183
Iekšējais identifikators: 183
Daļa: LOT-0184
Iekšējais identifikators: 184
Daļa: LOT-0185
Iekšējais identifikators: 185
Daļa: LOT-0186
Iekšējais identifikators: 186
Daļa: LOT-0187
Iekšējais identifikators: 187
Daļa: LOT-0188
Iekšējais identifikators: 188
Daļa: LOT-0189
Iekšējais identifikators: 189
Daļa: LOT-0190
Iekšējais identifikators: 190
Daļa: LOT-0191
Iekšējais identifikators: 191
Daļa: LOT-0192
Iekšējais identifikators: 192
Daļa: LOT-0193
Iekšējais identifikators: 193
Daļa: LOT-0194
Iekšējais identifikators: 194
Daļa: LOT-0195
Iekšējais identifikators: 195
Daļa: LOT-0196
Iekšējais identifikators: 196
Daļa: LOT-0197
Iekšējais identifikators: 197
Daļa: LOT-0198
Iekšējais identifikators: 198
Daļa: LOT-0199
Iekšējais identifikators: 199
Daļa: LOT-0200
Iekšējais identifikators: 200
Daļa: LOT-0201
Iekšējais identifikators: 201
Daļa: LOT-0202
Iekšējais identifikators: 202
Daļa: LOT-0203
Iekšējais identifikators: 203
Daļa: LOT-0204
Iekšējais identifikators: 204
Daļa: LOT-0205
Iekšējais identifikators: 205
Daļa: LOT-0206
Iekšējais identifikators: 206
Daļa: LOT-0207
Iekšējais identifikators: 207
Daļa: LOT-0208
Iekšējais identifikators: 208
Daļa: LOT-0209
Iekšējais identifikators: 209
Daļa: LOT-0210
Iekšējais identifikators: 210
Daļa: LOT-0211
Iekšējais identifikators: 211
Daļa: LOT-0212
Iekšējais identifikators: 212
Daļa: LOT-0213
Iekšējais identifikators: 213
Daļa: LOT-0214
Iekšējais identifikators: 214
Daļa: LOT-0215
Iekšējais identifikators: 215
Daļa: LOT-0216
Iekšējais identifikators: 216
Daļa: LOT-0217
Iekšējais identifikators: 217
Daļa: LOT-0218
Iekšējais identifikators: 218
Daļa: LOT-0219
Iekšējais identifikators: 219
Daļa: LOT-0220
Nosaukums: Lot nr. 220 THICK PROBE
Iekšējais identifikators: 220
Daļa: LOT-0221
Iekšējais identifikators: 221
Daļa: LOT-0222
Iekšējais identifikators: 222
Daļa: LOT-0223
Iekšējais identifikators: 223
Daļa: LOT-0224
Iekšējais identifikators: 224
Daļa: LOT-0225
Iekšējais identifikators: 225
Daļa: LOT-0226
Iekšējais identifikators: 226
Daļa: LOT-0227
Iekšējais identifikators: 227
Daļa: LOT-0228
Iekšējais identifikators: 228
Daļa: LOT-0229
Iekšējais identifikators: 229
Daļa: LOT-0230
Iekšējais identifikators: 230
Daļa: LOT-0231
Iekšējais identifikators: 231
Daļa: LOT-0232
Iekšējais identifikators: 232
Daļa: LOT-0233
Iekšējais identifikators: 233
Daļa: LOT-0234
Iekšējais identifikators: 234
Daļa: LOT-0235
Iekšējais identifikators: 235
Daļa: LOT-0236
Iekšējais identifikators: 236
Daļa: LOT-0237
Iekšējais identifikators: 237
Daļa: LOT-0238
Iekšējais identifikators: 238
Daļa: LOT-0239
Iekšējais identifikators: 239
Daļa: LOT-0240
Iekšējais identifikators: 240
Daļa: LOT-0241
Iekšējais identifikators: 241
Daļa: LOT-0242
Iekšējais identifikators: 242
Daļa: LOT-0243
Iekšējais identifikators: 243
Daļa: LOT-0244
Iekšējais identifikators: 244
Daļa: LOT-0245
Iekšējais identifikators: 245
Daļa: LOT-0246
Iekšējais identifikators: 246
Daļa: LOT-0247
Iekšējais identifikators: 247
Daļa: LOT-0248
Iekšējais identifikators: 248
Daļa: LOT-0249
Iekšējais identifikators: 249
Daļa: LOT-0250
Iekšējais identifikators: 250
Daļa: LOT-0251
Iekšējais identifikators: 251
Daļa: LOT-0252
Iekšējais identifikators: 252
Daļa: LOT-0253
Iekšējais identifikators: 253
Daļa: LOT-0254
Iekšējais identifikators: 254
Daļa: LOT-0255
Iekšējais identifikators: 255
Daļa: LOT-0256
Iekšējais identifikators: 256
Daļa: LOT-0257
Iekšējais identifikators: 257
Daļa: LOT-0258
Iekšējais identifikators: 258
Daļa: LOT-0259
Iekšējais identifikators: 259
Daļa: LOT-0260
Iekšējais identifikators: 260
Daļa: LOT-0261
Iekšējais identifikators: 261
Daļa: LOT-0262
Iekšējais identifikators: 262
Daļa: LOT-0263
Iekšējais identifikators: 263
Daļa: LOT-0264
Iekšējais identifikators: 264
Daļa: LOT-0265
Iekšējais identifikators: 265
Daļa: LOT-0266
Iekšējais identifikators: 266
Daļa: LOT-0267
Iekšējais identifikators: 267
Daļa: LOT-0268
Iekšējais identifikators: 268
Wewnętrzny identyfikator: CAPCS-2027-PART1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Lot nr. 12 Hidropneumocilindru
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Lot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: 39
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: 41
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: 42
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: 43
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: 45
Część zamówienia: LOT-0046
Wewnętrzny identyfikator: 46
Część zamówienia: LOT-0047
Wewnętrzny identyfikator: 47
Część zamówienia: LOT-0048
Wewnętrzny identyfikator: 48
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0051
Wewnętrzny identyfikator: 51
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: 52
Część zamówienia: LOT-0053
Wewnętrzny identyfikator: 53
Część zamówienia: LOT-0054
Wewnętrzny identyfikator: 54
Część zamówienia: LOT-0055
Wewnętrzny identyfikator: 55
Część zamówienia: LOT-0056
Wewnętrzny identyfikator: 56
Część zamówienia: LOT-0057
Wewnętrzny identyfikator: 57
Część zamówienia: LOT-0058
Wewnętrzny identyfikator: 58
Część zamówienia: LOT-0059
Wewnętrzny identyfikator: 59
Część zamówienia: LOT-0060
Wewnętrzny identyfikator: 60
Część zamówienia: LOT-0061
Wewnętrzny identyfikator: 61
Część zamówienia: LOT-0062
Wewnętrzny identyfikator: 62
Część zamówienia: LOT-0063
Wewnętrzny identyfikator: 63
Część zamówienia: LOT-0064
Wewnętrzny identyfikator: 64
Część zamówienia: LOT-0065
Wewnętrzny identyfikator: 65
Część zamówienia: LOT-0066
Wewnętrzny identyfikator: 66
Część zamówienia: LOT-0067
Wewnętrzny identyfikator: 67
Część zamówienia: LOT-0068
Wewnętrzny identyfikator: 68
Część zamówienia: LOT-0069
Wewnętrzny identyfikator: 69
Część zamówienia: LOT-0070
Wewnętrzny identyfikator: 70
Część zamówienia: LOT-0071
Wewnętrzny identyfikator: 71
Część zamówienia: LOT-0072
Wewnętrzny identyfikator: 72
Część zamówienia: LOT-0073
Wewnętrzny identyfikator: 73
Część zamówienia: LOT-0074
Wewnętrzny identyfikator: 74
Część zamówienia: LOT-0075
Wewnętrzny identyfikator: 75
Część zamówienia: LOT-0076
Wewnętrzny identyfikator: 76
Część zamówienia: LOT-0077
Wewnętrzny identyfikator: 77
Część zamówienia: LOT-0078
Wewnętrzny identyfikator: 78
Część zamówienia: LOT-0079
Wewnętrzny identyfikator: 79
Część zamówienia: LOT-0080
Wewnętrzny identyfikator: 80
Część zamówienia: LOT-0081
Wewnętrzny identyfikator: 81
Część zamówienia: LOT-0082
Wewnętrzny identyfikator: 82
Część zamówienia: LOT-0083
Wewnętrzny identyfikator: 83
Część zamówienia: LOT-0084
Wewnętrzny identyfikator: 84
Część zamówienia: LOT-0085
Wewnętrzny identyfikator: 85
Część zamówienia: LOT-0086
Wewnętrzny identyfikator: 86
Część zamówienia: LOT-0087
Wewnętrzny identyfikator: 87
Część zamówienia: LOT-0088
Wewnętrzny identyfikator: 88
Część zamówienia: LOT-0089
Wewnętrzny identyfikator: 89
Część zamówienia: LOT-0090
Wewnętrzny identyfikator: 90
Część zamówienia: LOT-0091
Wewnętrzny identyfikator: 91
Część zamówienia: LOT-0092
Wewnętrzny identyfikator: 92
Część zamówienia: LOT-0093
Wewnętrzny identyfikator: 93
Część zamówienia: LOT-0094
Wewnętrzny identyfikator: 94
Część zamówienia: LOT-0095
Wewnętrzny identyfikator: 95
Część zamówienia: LOT-0096
Wewnętrzny identyfikator: 96
Część zamówienia: LOT-0097
Wewnętrzny identyfikator: 97
Część zamówienia: LOT-0098
Wewnętrzny identyfikator: 98
Część zamówienia: LOT-0099
Wewnętrzny identyfikator: 99
Część zamówienia: LOT-0100
Wewnętrzny identyfikator: 100
Część zamówienia: LOT-0101
Wewnętrzny identyfikator: 101
Część zamówienia: LOT-0102
Wewnętrzny identyfikator: 102
Część zamówienia: LOT-0103
Wewnętrzny identyfikator: 103
Część zamówienia: LOT-0104
Wewnętrzny identyfikator: 104
Część zamówienia: LOT-0105
Wewnętrzny identyfikator: 105
Część zamówienia: LOT-0106
Wewnętrzny identyfikator: 106
Część zamówienia: LOT-0107
Wewnętrzny identyfikator: 107
Część zamówienia: LOT-0108
Wewnętrzny identyfikator: 108
Część zamówienia: LOT-0109
Wewnętrzny identyfikator: 109
Część zamówienia: LOT-0110
Wewnętrzny identyfikator: 110
Część zamówienia: LOT-0111
Wewnętrzny identyfikator: 111
Część zamówienia: LOT-0112
Wewnętrzny identyfikator: 112
Część zamówienia: LOT-0113
Wewnętrzny identyfikator: 113
Część zamówienia: LOT-0114
Wewnętrzny identyfikator: 114
Część zamówienia: LOT-0115
Wewnętrzny identyfikator: 115
Część zamówienia: LOT-0116
Wewnętrzny identyfikator: 116
Część zamówienia: LOT-0117
Wewnętrzny identyfikator: 117
Część zamówienia: LOT-0118
Wewnętrzny identyfikator: 118
Część zamówienia: LOT-0119
Wewnętrzny identyfikator: 119
Część zamówienia: LOT-0120
Wewnętrzny identyfikator: 120
Część zamówienia: LOT-0121
Wewnętrzny identyfikator: 121
Część zamówienia: LOT-0122
Wewnętrzny identyfikator: 122
Część zamówienia: LOT-0123
Wewnętrzny identyfikator: 123
Część zamówienia: LOT-0124
Wewnętrzny identyfikator: 124
Część zamówienia: LOT-0125
Wewnętrzny identyfikator: 125
Część zamówienia: LOT-0126
Wewnętrzny identyfikator: 126
Część zamówienia: LOT-0127
Wewnętrzny identyfikator: 127
Część zamówienia: LOT-0128
Wewnętrzny identyfikator: 128
Część zamówienia: LOT-0129
Wewnętrzny identyfikator: 129
Część zamówienia: LOT-0130
Wewnętrzny identyfikator: 130
Część zamówienia: LOT-0131
Wewnętrzny identyfikator: 131
Część zamówienia: LOT-0132
Wewnętrzny identyfikator: 132
Część zamówienia: LOT-0133
Wewnętrzny identyfikator: 133
Część zamówienia: LOT-0134
Wewnętrzny identyfikator: 134
Część zamówienia: LOT-0135
Wewnętrzny identyfikator: 135
Część zamówienia: LOT-0136
Wewnętrzny identyfikator: 136
Część zamówienia: LOT-0137
Wewnętrzny identyfikator: 137
Część zamówienia: LOT-0138
Wewnętrzny identyfikator: 138
Część zamówienia: LOT-0139
Wewnętrzny identyfikator: 139
Część zamówienia: LOT-0140
Wewnętrzny identyfikator: 140
Część zamówienia: LOT-0141
Wewnętrzny identyfikator: 141
Część zamówienia: LOT-0142
Wewnętrzny identyfikator: 142
Część zamówienia: LOT-0143
Wewnętrzny identyfikator: 143
Część zamówienia: LOT-0144
Wewnętrzny identyfikator: 144
Część zamówienia: LOT-0145
Wewnętrzny identyfikator: 145
Część zamówienia: LOT-0146
Wewnętrzny identyfikator: 146
Część zamówienia: LOT-0147
Wewnętrzny identyfikator: 147
Część zamówienia: LOT-0148
Wewnętrzny identyfikator: 148
Część zamówienia: LOT-0149
Wewnętrzny identyfikator: 149
Część zamówienia: LOT-0150
Wewnętrzny identyfikator: 150
Część zamówienia: LOT-0151
Wewnętrzny identyfikator: 151
Część zamówienia: LOT-0152
Wewnętrzny identyfikator: 152
Część zamówienia: LOT-0153
Wewnętrzny identyfikator: 153
Część zamówienia: LOT-0154
Wewnętrzny identyfikator: 154
Część zamówienia: LOT-0155
Wewnętrzny identyfikator: 155
Część zamówienia: LOT-0156
Wewnętrzny identyfikator: 156
Część zamówienia: LOT-0157
Wewnętrzny identyfikator: 157
Część zamówienia: LOT-0158
Wewnętrzny identyfikator: 158
Część zamówienia: LOT-0159
Wewnętrzny identyfikator: 159
Część zamówienia: LOT-0160
Wewnętrzny identyfikator: 160
Część zamówienia: LOT-0161
Wewnętrzny identyfikator: 161
Część zamówienia: LOT-0162
Wewnętrzny identyfikator: 162
Część zamówienia: LOT-0163
Wewnętrzny identyfikator: 163
Część zamówienia: LOT-0164
Wewnętrzny identyfikator: 164
Część zamówienia: LOT-0165
Wewnętrzny identyfikator: 165
Część zamówienia: LOT-0166
Wewnętrzny identyfikator: 166
Część zamówienia: LOT-0167
Wewnętrzny identyfikator: 167
Część zamówienia: LOT-0168
Wewnętrzny identyfikator: 168
Część zamówienia: LOT-0169
Wewnętrzny identyfikator: 169
Część zamówienia: LOT-0170
Wewnętrzny identyfikator: 170
Część zamówienia: LOT-0171
Wewnętrzny identyfikator: 171
Część zamówienia: LOT-0172
Wewnętrzny identyfikator: 172
Część zamówienia: LOT-0173
Wewnętrzny identyfikator: 173
Część zamówienia: LOT-0174
Wewnętrzny identyfikator: 174
Część zamówienia: LOT-0175
Wewnętrzny identyfikator: 175
Część zamówienia: LOT-0176
Wewnętrzny identyfikator: 176
Część zamówienia: LOT-0177
Wewnętrzny identyfikator: 177
Część zamówienia: LOT-0178
Wewnętrzny identyfikator: 178
Część zamówienia: LOT-0179
Wewnętrzny identyfikator: 179
Część zamówienia: LOT-0180
Wewnętrzny identyfikator: 180
Część zamówienia: LOT-0181
Wewnętrzny identyfikator: 181
Część zamówienia: LOT-0182
Wewnętrzny identyfikator: 182
Część zamówienia: LOT-0183
Wewnętrzny identyfikator: 183
Część zamówienia: LOT-0184
Wewnętrzny identyfikator: 184
Część zamówienia: LOT-0185
Wewnętrzny identyfikator: 185
Część zamówienia: LOT-0186
Wewnętrzny identyfikator: 186
Część zamówienia: LOT-0187
Wewnętrzny identyfikator: 187
Część zamówienia: LOT-0188
Wewnętrzny identyfikator: 188
Część zamówienia: LOT-0189
Wewnętrzny identyfikator: 189
Część zamówienia: LOT-0190
Wewnętrzny identyfikator: 190
Część zamówienia: LOT-0191
Wewnętrzny identyfikator: 191
Część zamówienia: LOT-0192
Wewnętrzny identyfikator: 192
Część zamówienia: LOT-0193
Wewnętrzny identyfikator: 193
Część zamówienia: LOT-0194
Wewnętrzny identyfikator: 194
Część zamówienia: LOT-0195
Wewnętrzny identyfikator: 195
Część zamówienia: LOT-0196
Wewnętrzny identyfikator: 196
Część zamówienia: LOT-0197
Wewnętrzny identyfikator: 197
Część zamówienia: LOT-0198
Wewnętrzny identyfikator: 198
Część zamówienia: LOT-0199
Wewnętrzny identyfikator: 199
Część zamówienia: LOT-0200
Wewnętrzny identyfikator: 200
Część zamówienia: LOT-0201
Wewnętrzny identyfikator: 201
Część zamówienia: LOT-0202
Wewnętrzny identyfikator: 202
Część zamówienia: LOT-0203
Wewnętrzny identyfikator: 203
Część zamówienia: LOT-0204
Wewnętrzny identyfikator: 204
Część zamówienia: LOT-0205
Wewnętrzny identyfikator: 205
Część zamówienia: LOT-0206
Wewnętrzny identyfikator: 206
Część zamówienia: LOT-0207
Wewnętrzny identyfikator: 207
Część zamówienia: LOT-0208
Wewnętrzny identyfikator: 208
Część zamówienia: LOT-0209
Wewnętrzny identyfikator: 209
Część zamówienia: LOT-0210
Wewnętrzny identyfikator: 210
Część zamówienia: LOT-0211
Wewnętrzny identyfikator: 211
Część zamówienia: LOT-0212
Wewnętrzny identyfikator: 212
Część zamówienia: LOT-0213
Wewnętrzny identyfikator: 213
Część zamówienia: LOT-0214
Wewnętrzny identyfikator: 214
Część zamówienia: LOT-0215
Wewnętrzny identyfikator: 215
Część zamówienia: LOT-0216
Wewnętrzny identyfikator: 216
Część zamówienia: LOT-0217
Wewnętrzny identyfikator: 217
Część zamówienia: LOT-0218
Wewnętrzny identyfikator: 218
Część zamówienia: LOT-0219
Wewnętrzny identyfikator: 219
Część zamówienia: LOT-0220
Tytuł: Lot nr. 220 THICK PROBE
Wewnętrzny identyfikator: 220
Część zamówienia: LOT-0221
Wewnętrzny identyfikator: 221
Część zamówienia: LOT-0222
Wewnętrzny identyfikator: 222
Część zamówienia: LOT-0223
Wewnętrzny identyfikator: 223
Część zamówienia: LOT-0224
Wewnętrzny identyfikator: 224
Część zamówienia: LOT-0225
Wewnętrzny identyfikator: 225
Część zamówienia: LOT-0226
Wewnętrzny identyfikator: 226
Część zamówienia: LOT-0227
Wewnętrzny identyfikator: 227
Część zamówienia: LOT-0228
Wewnętrzny identyfikator: 228
Część zamówienia: LOT-0229
Wewnętrzny identyfikator: 229
Część zamówienia: LOT-0230
Wewnętrzny identyfikator: 230
Część zamówienia: LOT-0231
Wewnętrzny identyfikator: 231
Część zamówienia: LOT-0232
Wewnętrzny identyfikator: 232
Część zamówienia: LOT-0233
Wewnętrzny identyfikator: 233
Część zamówienia: LOT-0234
Wewnętrzny identyfikator: 234
Część zamówienia: LOT-0235
Wewnętrzny identyfikator: 235
Część zamówienia: LOT-0236
Wewnętrzny identyfikator: 236
Część zamówienia: LOT-0237
Wewnętrzny identyfikator: 237
Część zamówienia: LOT-0238
Wewnętrzny identyfikator: 238
Część zamówienia: LOT-0239
Wewnętrzny identyfikator: 239
Część zamówienia: LOT-0240
Wewnętrzny identyfikator: 240
Część zamówienia: LOT-0241
Wewnętrzny identyfikator: 241
Część zamówienia: LOT-0242
Wewnętrzny identyfikator: 242
Część zamówienia: LOT-0243
Wewnętrzny identyfikator: 243
Część zamówienia: LOT-0244
Wewnętrzny identyfikator: 244
Część zamówienia: LOT-0245
Wewnętrzny identyfikator: 245
Część zamówienia: LOT-0246
Wewnętrzny identyfikator: 246
Część zamówienia: LOT-0247
Wewnętrzny identyfikator: 247
Część zamówienia: LOT-0248
Tytuł: Lot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Wewnętrzny identyfikator: 248
Część zamówienia: LOT-0249
Wewnętrzny identyfikator: 249
Część zamówienia: LOT-0250
Wewnętrzny identyfikator: 250
Część zamówienia: LOT-0251
Wewnętrzny identyfikator: 251
Część zamówienia: LOT-0252
Wewnętrzny identyfikator: 252
Część zamówienia: LOT-0253
Wewnętrzny identyfikator: 253
Część zamówienia: LOT-0254
Wewnętrzny identyfikator: 254
Część zamówienia: LOT-0255
Wewnętrzny identyfikator: 255
Część zamówienia: LOT-0256
Wewnętrzny identyfikator: 256
Część zamówienia: LOT-0257
Wewnętrzny identyfikator: 257
Część zamówienia: LOT-0258
Wewnętrzny identyfikator: 258
Część zamówienia: LOT-0259
Wewnętrzny identyfikator: 259
Część zamówienia: LOT-0260
Wewnętrzny identyfikator: 260
Część zamówienia: LOT-0261
Wewnętrzny identyfikator: 261
Część zamówienia: LOT-0262
Wewnętrzny identyfikator: 262
Część zamówienia: LOT-0263
Wewnętrzny identyfikator: 263
Część zamówienia: LOT-0264
Wewnętrzny identyfikator: 264
Część zamówienia: LOT-0265
Wewnętrzny identyfikator: 265
Część zamówienia: LOT-0266
Wewnętrzny identyfikator: 266
Część zamówienia: LOT-0267
Wewnętrzny identyfikator: 267
Część zamówienia: LOT-0268
Wewnętrzny identyfikator: 268
463638-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoCAPCS-2027-PART1
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Identificador interno3
LoteLOT-0004
Identificador interno4
LoteLOT-0005
Identificador interno5
LoteLOT-0006
Identificador interno6
LoteLOT-0007
Identificador interno7
LoteLOT-0008
Identificador interno8
LoteLOT-0009
Identificador interno9
LoteLOT-0010
Identificador interno10
LoteLOT-0011
Identificador interno11
LoteLOT-0012
TítuloLot nr. 12 Hidropneumocilindru
Identificador interno12
LoteLOT-0013
Identificador interno13
LoteLOT-0014
Identificador interno14
LoteLOT-0015
Identificador interno15
LoteLOT-0016
Identificador interno16
LoteLOT-0017
Identificador interno17
LoteLOT-0018
Identificador interno18
LoteLOT-0019
TítuloLot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Identificador interno19
LoteLOT-0020
Identificador interno20
LoteLOT-0021
Identificador interno21
LoteLOT-0022
Identificador interno22
LoteLOT-0023
Identificador interno23
LoteLOT-0024
Identificador interno24
LoteLOT-0025
Identificador interno25
LoteLOT-0026
Identificador interno26
LoteLOT-0027
Identificador interno27
LoteLOT-0028
Identificador interno28
LoteLOT-0029
Identificador interno29
LoteLOT-0030
Identificador interno30
LoteLOT-0031
Identificador interno31
LoteLOT-0032
Identificador interno32
LoteLOT-0033
Identificador interno33
LoteLOT-0034
Identificador interno34
LoteLOT-0035
Identificador interno35
LoteLOT-0036
Identificador interno36
LoteLOT-0037
Identificador interno37
LoteLOT-0038
Identificador interno38
LoteLOT-0039
Identificador interno39
LoteLOT-0040
Identificador interno40
LoteLOT-0041
Identificador interno41
LoteLOT-0042
Identificador interno42
LoteLOT-0043
Identificador interno43
LoteLOT-0044
Identificador interno44
LoteLOT-0045
Identificador interno45
LoteLOT-0046
Identificador interno46
LoteLOT-0047
Identificador interno47
LoteLOT-0048
Identificador interno48
LoteLOT-0049
Identificador interno49
LoteLOT-0050
Identificador interno50
LoteLOT-0051
Identificador interno51
LoteLOT-0052
Identificador interno52
LoteLOT-0053
Identificador interno53
LoteLOT-0054
Identificador interno54
LoteLOT-0055
Identificador interno55
LoteLOT-0056
Identificador interno56
LoteLOT-0057
Identificador interno57
LoteLOT-0058
Identificador interno58
LoteLOT-0059
Identificador interno59
LoteLOT-0060
Identificador interno60
LoteLOT-0061
Identificador interno61
LoteLOT-0062
Identificador interno62
LoteLOT-0063
Identificador interno63
LoteLOT-0064
Identificador interno64
LoteLOT-0065
Identificador interno65
LoteLOT-0066
Identificador interno66
LoteLOT-0067
Identificador interno67
LoteLOT-0068
Identificador interno68
LoteLOT-0069
Identificador interno69
LoteLOT-0070
Identificador interno70
LoteLOT-0071
Identificador interno71
LoteLOT-0072
Identificador interno72
LoteLOT-0073
Identificador interno73
LoteLOT-0074
Identificador interno74
LoteLOT-0075
Identificador interno75
LoteLOT-0076
Identificador interno76
LoteLOT-0077
Identificador interno77
LoteLOT-0078
Identificador interno78
LoteLOT-0079
Identificador interno79
LoteLOT-0080
Identificador interno80
LoteLOT-0081
Identificador interno81
LoteLOT-0082
Identificador interno82
LoteLOT-0083
Identificador interno83
LoteLOT-0084
Identificador interno84
LoteLOT-0085
Identificador interno85
LoteLOT-0086
Identificador interno86
LoteLOT-0087
Identificador interno87
LoteLOT-0088
Identificador interno88
LoteLOT-0089
Identificador interno89
LoteLOT-0090
Identificador interno90
LoteLOT-0091
Identificador interno91
LoteLOT-0092
Identificador interno92
LoteLOT-0093
Identificador interno93
LoteLOT-0094
Identificador interno94
LoteLOT-0095
Identificador interno95
LoteLOT-0096
Identificador interno96
LoteLOT-0097
Identificador interno97
LoteLOT-0098
Identificador interno98
LoteLOT-0099
Identificador interno99
LoteLOT-0100
Identificador interno100
LoteLOT-0101
Identificador interno101
LoteLOT-0102
Identificador interno102
LoteLOT-0103
Identificador interno103
LoteLOT-0104
Identificador interno104
LoteLOT-0105
Identificador interno105
LoteLOT-0106
Identificador interno106
LoteLOT-0107
Identificador interno107
LoteLOT-0108
Identificador interno108
LoteLOT-0109
Identificador interno109
LoteLOT-0110
Identificador interno110
LoteLOT-0111
Identificador interno111
LoteLOT-0112
Identificador interno112
LoteLOT-0113
Identificador interno113
LoteLOT-0114
Identificador interno114
LoteLOT-0115
Identificador interno115
LoteLOT-0116
Identificador interno116
LoteLOT-0117
Identificador interno117
LoteLOT-0118
Identificador interno118
LoteLOT-0119
Identificador interno119
LoteLOT-0120
Identificador interno120
LoteLOT-0121
Identificador interno121
LoteLOT-0122
Identificador interno122
LoteLOT-0123
Identificador interno123
LoteLOT-0124
Identificador interno124
LoteLOT-0125
Identificador interno125
LoteLOT-0126
Identificador interno126
LoteLOT-0127
Identificador interno127
LoteLOT-0128
Identificador interno128
LoteLOT-0129
Identificador interno129
LoteLOT-0130
Identificador interno130
LoteLOT-0131
Identificador interno131
LoteLOT-0132
Identificador interno132
LoteLOT-0133
Identificador interno133
LoteLOT-0134
Identificador interno134
LoteLOT-0135
Identificador interno135
LoteLOT-0136
Identificador interno136
LoteLOT-0137
Identificador interno137
LoteLOT-0138
Identificador interno138
LoteLOT-0139
Identificador interno139
LoteLOT-0140
Identificador interno140
LoteLOT-0141
Identificador interno141
LoteLOT-0142
Identificador interno142
LoteLOT-0143
Identificador interno143
LoteLOT-0144
Identificador interno144
LoteLOT-0145
Identificador interno145
LoteLOT-0146
Identificador interno146
LoteLOT-0147
Identificador interno147
LoteLOT-0148
Identificador interno148
LoteLOT-0149
Identificador interno149
LoteLOT-0150
Identificador interno150
LoteLOT-0151
Identificador interno151
LoteLOT-0152
Identificador interno152
LoteLOT-0153
Identificador interno153
LoteLOT-0154
Identificador interno154
LoteLOT-0155
Identificador interno155
LoteLOT-0156
Identificador interno156
LoteLOT-0157
Identificador interno157
LoteLOT-0158
Identificador interno158
LoteLOT-0159
Identificador interno159
LoteLOT-0160
Identificador interno160
LoteLOT-0161
Identificador interno161
LoteLOT-0162
Identificador interno162
LoteLOT-0163
Identificador interno163
LoteLOT-0164
Identificador interno164
LoteLOT-0165
Identificador interno165
LoteLOT-0166
Identificador interno166
LoteLOT-0167
Identificador interno167
LoteLOT-0168
Identificador interno168
LoteLOT-0169
Identificador interno169
LoteLOT-0170
Identificador interno170
LoteLOT-0171
Identificador interno171
LoteLOT-0172
Identificador interno172
LoteLOT-0173
Identificador interno173
LoteLOT-0174
Identificador interno174
LoteLOT-0175
Identificador interno175
LoteLOT-0176
Identificador interno176
LoteLOT-0177
Identificador interno177
LoteLOT-0178
Identificador interno178
LoteLOT-0179
Identificador interno179
LoteLOT-0180
Identificador interno180
LoteLOT-0181
Identificador interno181
LoteLOT-0182
Identificador interno182
LoteLOT-0183
Identificador interno183
LoteLOT-0184
Identificador interno184
LoteLOT-0185
Identificador interno185
LoteLOT-0186
Identificador interno186
LoteLOT-0187
Identificador interno187
LoteLOT-0188
Identificador interno188
LoteLOT-0189
Identificador interno189
LoteLOT-0190
Identificador interno190
LoteLOT-0191
Identificador interno191
LoteLOT-0192
Identificador interno192
LoteLOT-0193
Identificador interno193
LoteLOT-0194
Identificador interno194
LoteLOT-0195
Identificador interno195
LoteLOT-0196
Identificador interno196
LoteLOT-0197
Identificador interno197
LoteLOT-0198
Identificador interno198
LoteLOT-0199
Identificador interno199
LoteLOT-0200
Identificador interno200
LoteLOT-0201
Identificador interno201
LoteLOT-0202
Identificador interno202
LoteLOT-0203
Identificador interno203
LoteLOT-0204
Identificador interno204
LoteLOT-0205
Identificador interno205
LoteLOT-0206
Identificador interno206
LoteLOT-0207
Identificador interno207
LoteLOT-0208
Identificador interno208
LoteLOT-0209
Identificador interno209
LoteLOT-0210
Identificador interno210
LoteLOT-0211
Identificador interno211
LoteLOT-0212
Identificador interno212
LoteLOT-0213
Identificador interno213
LoteLOT-0214
Identificador interno214
LoteLOT-0215
Identificador interno215
LoteLOT-0216
Identificador interno216
LoteLOT-0217
Identificador interno217
LoteLOT-0218
Identificador interno218
LoteLOT-0219
Identificador interno219
LoteLOT-0220
TítuloLot nr. 220 THICK PROBE
Identificador interno220
LoteLOT-0221
Identificador interno221
LoteLOT-0222
Identificador interno222
LoteLOT-0223
Identificador interno223
LoteLOT-0224
Identificador interno224
LoteLOT-0225
Identificador interno225
LoteLOT-0226
TítuloLot nr. 226 Acumulator Edan H100B
Identificador interno226
LoteLOT-0227
Identificador interno227
LoteLOT-0228
Identificador interno228
LoteLOT-0229
Identificador interno229
LoteLOT-0230
Identificador interno230
LoteLOT-0231
Identificador interno231
LoteLOT-0232
Identificador interno232
LoteLOT-0233
Identificador interno233
LoteLOT-0234
Identificador interno234
LoteLOT-0235
Identificador interno235
LoteLOT-0236
Identificador interno236
LoteLOT-0237
Identificador interno237
LoteLOT-0238
Identificador interno238
LoteLOT-0239
Identificador interno239
LoteLOT-0240
Identificador interno240
LoteLOT-0241
Identificador interno241
LoteLOT-0242
Identificador interno242
LoteLOT-0243
Identificador interno243
LoteLOT-0244
Identificador interno244
LoteLOT-0245
Identificador interno245
LoteLOT-0246
Identificador interno246
LoteLOT-0247
Identificador interno247
LoteLOT-0248
TítuloLot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Identificador interno248
LoteLOT-0249
Identificador interno249
LoteLOT-0250
Identificador interno250
LoteLOT-0251
Identificador interno251
LoteLOT-0252
Identificador interno252
LoteLOT-0253
Identificador interno253
LoteLOT-0254
Identificador interno254
LoteLOT-0255
Identificador interno255
LoteLOT-0256
Identificador interno256
LoteLOT-0257
Identificador interno257
LoteLOT-0258
Identificador interno258
LoteLOT-0259
Identificador interno259
LoteLOT-0260
Identificador interno260
LoteLOT-0261
Identificador interno261
LoteLOT-0262
Identificador interno262
LoteLOT-0263
Identificador interno263
LoteLOT-0264
Identificador interno264
LoteLOT-0265
Identificador interno265
LoteLOT-0266
Identificador interno266
LoteLOT-0267
Identificador interno267
LoteLOT-0268
Identificador interno268
463638-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internCAPCS-2027-PART1
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern1
LotLOT-0002
Identificator intern2
LotLOT-0003
Identificator intern3
LotLOT-0004
Identificator intern4
LotLOT-0005
Identificator intern5
LotLOT-0006
Identificator intern6
LotLOT-0007
Identificator intern7
LotLOT-0008
Identificator intern8
LotLOT-0009
Identificator intern9
LotLOT-0010
Identificator intern10
LotLOT-0011
Identificator intern11
LotLOT-0012
TitluLot nr. 12 Hidropneumocilindru
Identificator intern12
LotLOT-0013
Identificator intern13
LotLOT-0014
Identificator intern14
LotLOT-0015
Identificator intern15
LotLOT-0016
Identificator intern16
LotLOT-0017
Identificator intern17
LotLOT-0018
Identificator intern18
LotLOT-0019
TitluLot nr. 19 PHOTOMETRIC LAMP
Identificator intern19
LotLOT-0020
Identificator intern20
LotLOT-0021
Identificator intern21
LotLOT-0022
Identificator intern22
LotLOT-0023
Identificator intern23
LotLOT-0024
Identificator intern24
LotLOT-0025
Identificator intern25
LotLOT-0026
Identificator intern26
LotLOT-0027
Identificator intern27
LotLOT-0028
Identificator intern28
LotLOT-0029
Identificator intern29
LotLOT-0030
Identificator intern30
LotLOT-0031
Identificator intern31
LotLOT-0032
Identificator intern32
LotLOT-0033
Identificator intern33
LotLOT-0034
Identificator intern34
LotLOT-0035
Identificator intern35
LotLOT-0036
Identificator intern36
LotLOT-0037
Identificator intern37
LotLOT-0038
Identificator intern38
LotLOT-0039
Identificator intern39
LotLOT-0040
Identificator intern40
LotLOT-0041
Identificator intern41
LotLOT-0042
Identificator intern42
LotLOT-0043
Identificator intern43
LotLOT-0044
Identificator intern44
LotLOT-0045
Identificator intern45
LotLOT-0046
Identificator intern46
LotLOT-0047
Identificator intern47
LotLOT-0048
Identificator intern48
LotLOT-0049
Identificator intern49
LotLOT-0050
Identificator intern50
LotLOT-0051
Identificator intern51
LotLOT-0052
Identificator intern52
LotLOT-0053
Identificator intern53
LotLOT-0054
Identificator intern54
LotLOT-0055
Identificator intern55
LotLOT-0056
Identificator intern56
LotLOT-0057
Identificator intern57
LotLOT-0058
Identificator intern58
LotLOT-0059
Identificator intern59
LotLOT-0060
Identificator intern60
LotLOT-0061
Identificator intern61
LotLOT-0062
Identificator intern62
LotLOT-0063
Identificator intern63
LotLOT-0064
Identificator intern64
LotLOT-0065
Identificator intern65
LotLOT-0066
Identificator intern66
LotLOT-0067
Identificator intern67
LotLOT-0068
Identificator intern68
LotLOT-0069
Identificator intern69
LotLOT-0070
Identificator intern70
LotLOT-0071
Identificator intern71
LotLOT-0072
Identificator intern72
LotLOT-0073
Identificator intern73
LotLOT-0074
Identificator intern74
LotLOT-0075
Identificator intern75
LotLOT-0076
Identificator intern76
LotLOT-0077
Identificator intern77
LotLOT-0078
Identificator intern78
LotLOT-0079
Identificator intern79
LotLOT-0080
Identificator intern80
LotLOT-0081
Identificator intern81
LotLOT-0082
Identificator intern82
LotLOT-0083
Identificator intern83
LotLOT-0084
Identificator intern84
LotLOT-0085
Identificator intern85
LotLOT-0086
Identificator intern86
LotLOT-0087
Identificator intern87
LotLOT-0088
Identificator intern88
LotLOT-0089
Identificator intern89
LotLOT-0090
Identificator intern90
LotLOT-0091
Identificator intern91
LotLOT-0092
Identificator intern92
LotLOT-0093
Identificator intern93
LotLOT-0094
Identificator intern94
LotLOT-0095
Identificator intern95
LotLOT-0096
Identificator intern96
LotLOT-0097
Identificator intern97
LotLOT-0098
Identificator intern98
LotLOT-0099
Identificator intern99
LotLOT-0100
Identificator intern100
LotLOT-0101
Identificator intern101
LotLOT-0102
Identificator intern102
LotLOT-0103
Identificator intern103
LotLOT-0104
Identificator intern104
LotLOT-0105
Identificator intern105
LotLOT-0106
Identificator intern106
LotLOT-0107
Identificator intern107
LotLOT-0108
Identificator intern108
LotLOT-0109
Identificator intern109
LotLOT-0110
Identificator intern110
LotLOT-0111
Identificator intern111
LotLOT-0112
Identificator intern112
LotLOT-0113
Identificator intern113
LotLOT-0114
Identificator intern114
LotLOT-0115
Identificator intern115
LotLOT-0116
Identificator intern116
LotLOT-0117
Identificator intern117
LotLOT-0118
Identificator intern118
LotLOT-0119
Identificator intern119
LotLOT-0120
Identificator intern120
LotLOT-0121
Identificator intern121
LotLOT-0122
Identificator intern122
LotLOT-0123
Identificator intern123
LotLOT-0124
Identificator intern124
LotLOT-0125
Identificator intern125
LotLOT-0126
Identificator intern126
LotLOT-0127
Identificator intern127
LotLOT-0128
Identificator intern128
LotLOT-0129
Identificator intern129
LotLOT-0130
Identificator intern130
LotLOT-0131
Identificator intern131
LotLOT-0132
Identificator intern132
LotLOT-0133
Identificator intern133
LotLOT-0134
Identificator intern134
LotLOT-0135
Identificator intern135
LotLOT-0136
Identificator intern136
LotLOT-0137
Identificator intern137
LotLOT-0138
Identificator intern138
LotLOT-0139
Identificator intern139
LotLOT-0140
Identificator intern140
LotLOT-0141
Identificator intern141
LotLOT-0142
Identificator intern142
LotLOT-0143
Identificator intern143
LotLOT-0144
Identificator intern144
LotLOT-0145
Identificator intern145
LotLOT-0146
Identificator intern146
LotLOT-0147
Identificator intern147
LotLOT-0148
Identificator intern148
LotLOT-0149
Identificator intern149
LotLOT-0150
Identificator intern150
LotLOT-0151
Identificator intern151
LotLOT-0152
Identificator intern152
LotLOT-0153
Identificator intern153
LotLOT-0154
Identificator intern154
LotLOT-0155
Identificator intern155
LotLOT-0156
Identificator intern156
LotLOT-0157
Identificator intern157
LotLOT-0158
Identificator intern158
LotLOT-0159
Identificator intern159
LotLOT-0160
Identificator intern160
LotLOT-0161
Identificator intern161
LotLOT-0162
Identificator intern162
LotLOT-0163
Identificator intern163
LotLOT-0164
Identificator intern164
LotLOT-0165
Identificator intern165
LotLOT-0166
Identificator intern166
LotLOT-0167
Identificator intern167
LotLOT-0168
Identificator intern168
LotLOT-0169
Identificator intern169
LotLOT-0170
Identificator intern170
LotLOT-0171
Identificator intern171
LotLOT-0172
Identificator intern172
LotLOT-0173
Identificator intern173
LotLOT-0174
Identificator intern174
LotLOT-0175
Identificator intern175
LotLOT-0176
Identificator intern176
LotLOT-0177
Identificator intern177
LotLOT-0178
Identificator intern178
LotLOT-0179
Identificator intern179
LotLOT-0180
Identificator intern180
LotLOT-0181
Identificator intern181
LotLOT-0182
Identificator intern182
LotLOT-0183
Identificator intern183
LotLOT-0184
Identificator intern184
LotLOT-0185
Identificator intern185
LotLOT-0186
Identificator intern186
LotLOT-0187
Identificator intern187
LotLOT-0188
Identificator intern188
LotLOT-0189
Identificator intern189
LotLOT-0190
Identificator intern190
LotLOT-0191
Identificator intern191
LotLOT-0192
Identificator intern192
LotLOT-0193
Identificator intern193
LotLOT-0194
Identificator intern194
LotLOT-0195
Identificator intern195
LotLOT-0196
Identificator intern196
LotLOT-0197
Identificator intern197
LotLOT-0198
Identificator intern198
LotLOT-0199
Identificator intern199
LotLOT-0200
Identificator intern200
LotLOT-0201
Identificator intern201
LotLOT-0202
Identificator intern202
LotLOT-0203
Identificator intern203
LotLOT-0204
Identificator intern204
LotLOT-0205
Identificator intern205
LotLOT-0206
Identificator intern206
LotLOT-0207
Identificator intern207
LotLOT-0208
Identificator intern208
LotLOT-0209
Identificator intern209
LotLOT-0210
Identificator intern210
LotLOT-0211
Identificator intern211
LotLOT-0212
Identificator intern212
LotLOT-0213
Identificator intern213
LotLOT-0214
Identificator intern214
LotLOT-0215
Identificator intern215
LotLOT-0216
Identificator intern216
LotLOT-0217
Identificator intern217
LotLOT-0218
Identificator intern218
LotLOT-0219
Identificator intern219
LotLOT-0220
TitluLot nr. 220 THICK PROBE
Identificator intern220
LotLOT-0221
Identificator intern221
LotLOT-0222
Identificator intern222
LotLOT-0223
Identificator intern223
LotLOT-0224
Identificator intern224
LotLOT-0225
Identificator intern225
LotLOT-0226
TitluLot nr. 226 Acumulator Edan H100B
Identificator intern226
LotLOT-0227
Identificator intern227
LotLOT-0228
Identificator intern228
LotLOT-0229
Identificator intern229
LotLOT-0230
Identificator intern230
LotLOT-0231
Identificator intern231
LotLOT-0232
Identificator intern232
LotLOT-0233
Identificator intern233
LotLOT-0234
Identificator intern234
LotLOT-0235
Identificator intern235
LotLOT-0236
Identificator intern236
LotLOT-0237
Identificator intern237
LotLOT-0238
Identificator intern238
LotLOT-0239
Identificator intern239
LotLOT-0240
Identificator intern240
LotLOT-0241
Identificator intern241
LotLOT-0242
Identificator intern242
LotLOT-0243
Identificator intern243
LotLOT-0244
Identificator intern244
LotLOT-0245
Identificator intern245
LotLOT-0246
Identificator intern246
LotLOT-0247
Identificator intern247
LotLOT-0248
TitluLot nr. 248 Bec Halogen Shimadzu
Identificator intern248
LotLOT-0249
TitluLot nr. 249 Bec pentru laringoscop
Identificator intern249
LotLOT-0250
Identificator intern250
LotLOT-0251
Identificator intern251
LotLOT-0252
Identificator intern252
LotLOT-0253
Identificator intern253
LotLOT-0254
Identificator intern254
LotLOT-0255
Identificator intern255
LotLOT-0256
Identificator intern256
LotLOT-0257
Identificator intern257
LotLOT-0258
Identificator intern258
LotLOT-0259
Identificator intern259
LotLOT-0260
Identificator intern260
LotLOT-0261
Identificator intern261
LotLOT-0262
Identificator intern262
LotLOT-0263
Identificator intern263
LotLOT-0264
Identificator intern264
LotLOT-0265
Identificator intern265
LotLOT-0266
Identificator intern266
LotLOT-0267
Identificator intern267
LotLOT-0268
Identificator intern268
463638-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorCAPCS-2027-PART1
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
SklopLOT-0009
Notranji identifikator9
SklopLOT-0010
Notranji identifikator10
SklopLOT-0011
Notranji identifikator11
SklopLOT-0012
Notranji identifikator12
SklopLOT-0013
Notranji identifikator13
SklopLOT-0014
Notranji identifikator14
SklopLOT-0015
Notranji identifikator15
SklopLOT-0016
Notranji identifikator16
SklopLOT-0017
Notranji identifikator17
SklopLOT-0018
Notranji identifikator18
SklopLOT-0019
Notranji identifikator19
SklopLOT-0020
Notranji identifikator20
SklopLOT-0021
Notranji identifikator21
SklopLOT-0022
Notranji identifikator22
SklopLOT-0023
Notranji identifikator23
SklopLOT-0024
Notranji identifikator24
SklopLOT-0025
Notranji identifikator25
SklopLOT-0026
Notranji identifikator26
SklopLOT-0027
Notranji identifikator27
SklopLOT-0028
Notranji identifikator28
SklopLOT-0029
Notranji identifikator29
SklopLOT-0030
Notranji identifikator30
SklopLOT-0031
Notranji identifikator31
SklopLOT-0032
Notranji identifikator32
SklopLOT-0033
Notranji identifikator33
SklopLOT-0034
Notranji identifikator34
SklopLOT-0035
Notranji identifikator35
SklopLOT-0036
Notranji identifikator36
SklopLOT-0037
Notranji identifikator37
SklopLOT-0038
Notranji identifikator38
SklopLOT-0039
Notranji identifikator39
SklopLOT-0040
Notranji identifikator40
SklopLOT-0041
Notranji identifikator41
SklopLOT-0042
Notranji identifikator42
SklopLOT-0043
Notranji identifikator43
SklopLOT-0044
Notranji identifikator44
SklopLOT-0045
Notranji identifikator45
SklopLOT-0046
Notranji identifikator46
SklopLOT-0047
Notranji identifikator47
SklopLOT-0048
Notranji identifikator48
SklopLOT-0049
Notranji identifikator49
SklopLOT-0050
Notranji identifikator50
SklopLOT-0051
Notranji identifikator51
SklopLOT-0052
Notranji identifikator52
SklopLOT-0053
Notranji identifikator53
SklopLOT-0054
Notranji identifikator54
SklopLOT-0055
Notranji identifikator55
SklopLOT-0056
Notranji identifikator56
SklopLOT-0057
Notranji identifikator57
SklopLOT-0058
Notranji identifikator58
SklopLOT-0059
Notranji identifikator59
SklopLOT-0060
Notranji identifikator60
SklopLOT-0061
Notranji identifikator61
SklopLOT-0062
Notranji identifikator62
SklopLOT-0063
Notranji identifikator63
SklopLOT-0064
Notranji identifikator64
SklopLOT-0065
Notranji identifikator65
SklopLOT-0066
Notranji identifikator66
SklopLOT-0067
Notranji identifikator67
SklopLOT-0068
Notranji identifikator68
SklopLOT-0069
Notranji identifikator69
SklopLOT-0070
Notranji identifikator70
SklopLOT-0071
Notranji identifikator71
SklopLOT-0072
Notranji identifikator72
SklopLOT-0073
Notranji identifikator73
SklopLOT-0074
Notranji identifikator74
SklopLOT-0075
Notranji identifikator75
SklopLOT-0076
Notranji identifikator76
SklopLOT-0077
Notranji identifikator77
SklopLOT-0078
Notranji identifikator78
SklopLOT-0079
Notranji identifikator79
SklopLOT-0080
Notranji identifikator80
SklopLOT-0081
Notranji identifikator81
SklopLOT-0082
Notranji identifikator82
SklopLOT-0083
Notranji identifikator83
SklopLOT-0084
Notranji identifikator84
SklopLOT-0085
Notranji identifikator85
SklopLOT-0086
Notranji identifikator86
SklopLOT-0087
Notranji identifikator87
SklopLOT-0088
Notranji identifikator88
SklopLOT-0089
Notranji identifikator89
SklopLOT-0090
Notranji identifikator90
SklopLOT-0091
Notranji identifikator91
SklopLOT-0092
Notranji identifikator92
SklopLOT-0093
Notranji identifikator93
SklopLOT-0094
Notranji identifikator94
SklopLOT-0095
Notranji identifikator95
SklopLOT-0096
Notranji identifikator96
SklopLOT-0097
Notranji identifikator97
SklopLOT-0098
Notranji identifikator98
SklopLOT-0099
Notranji identifikator99
SklopLOT-0100
Notranji identifikator100
SklopLOT-0101
Notranji identifikator101
SklopLOT-0102
Notranji identifikator102
SklopLOT-0103
Notranji identifikator103
SklopLOT-0104
Notranji identifikator104
SklopLOT-0105
Notranji identifikator105
SklopLOT-0106
Notranji identifikator106
SklopLOT-0107
Notranji identifikator107
SklopLOT-0108
Notranji identifikator108
SklopLOT-0109
Notranji identifikator109
SklopLOT-0110
Notranji identifikator110
SklopLOT-0111
Notranji identifikator111
SklopLOT-0112
Notranji identifikator112
SklopLOT-0113
Notranji identifikator113
SklopLOT-0114
Notranji identifikator114
SklopLOT-0115
Notranji identifikator115
SklopLOT-0116
Notranji identifikator116
SklopLOT-0117
Notranji identifikator117
SklopLOT-0118
Notranji identifikator118
SklopLOT-0119
Notranji identifikator119
SklopLOT-0120
Notranji identifikator120
SklopLOT-0121
Notranji identifikator121
SklopLOT-0122
Notranji identifikator122
SklopLOT-0123
Notranji identifikator123
SklopLOT-0124
Notranji identifikator124
SklopLOT-0125
Notranji identifikator125
SklopLOT-0126
Notranji identifikator126
SklopLOT-0127
Notranji identifikator127
SklopLOT-0128
Notranji identifikator128
SklopLOT-0129
Notranji identifikator129
SklopLOT-0130
Notranji identifikator130
SklopLOT-0131
Notranji identifikator131
SklopLOT-0132
Notranji identifikator132
SklopLOT-0133
Notranji identifikator133
SklopLOT-0134
Notranji identifikator134
SklopLOT-0135
Notranji identifikator135
SklopLOT-0136
Notranji identifikator136
SklopLOT-0137
Notranji identifikator137
SklopLOT-0138
Notranji identifikator138
SklopLOT-0139
Notranji identifikator139
SklopLOT-0140
Notranji identifikator140
SklopLOT-0141
Notranji identifikator141
SklopLOT-0142
Notranji identifikator142
SklopLOT-0143
Notranji identifikator143
SklopLOT-0144
Notranji identifikator144
SklopLOT-0145
Notranji identifikator145
SklopLOT-0146
Notranji identifikator146
SklopLOT-0147
Notranji identifikator147
SklopLOT-0148
Notranji identifikator148
SklopLOT-0149
Notranji identifikator149
SklopLOT-0150
Notranji identifikator150
SklopLOT-0151
Notranji identifikator151
SklopLOT-0152
Notranji identifikator152
SklopLOT-0153
Notranji identifikator153
SklopLOT-0154
Notranji identifikator154
SklopLOT-0155
Notranji identifikator155
SklopLOT-0156
Notranji identifikator156
SklopLOT-0157
Notranji identifikator157
SklopLOT-0158
Notranji identifikator158
SklopLOT-0159
Notranji identifikator159
SklopLOT-0160
Notranji identifikator160
SklopLOT-0161
Notranji identifikator161
SklopLOT-0162
Notranji identifikator162
SklopLOT-0163
Notranji identifikator163
SklopLOT-0164
Notranji identifikator164
SklopLOT-0165
Notranji identifikator165
SklopLOT-0166
Notranji identifikator166
SklopLOT-0167
Notranji identifikator167
SklopLOT-0168
Notranji identifikator168
SklopLOT-0169
Notranji identifikator169
SklopLOT-0170
Notranji identifikator170
SklopLOT-0171
Notranji identifikator171
SklopLOT-0172
Notranji identifikator172
SklopLOT-0173
Notranji identifikator173
SklopLOT-0174
Notranji identifikator174
SklopLOT-0175
Notranji identifikator175
SklopLOT-0176
Notranji identifikator176
SklopLOT-0177
Notranji identifikator177
SklopLOT-0178
Notranji identifikator178
SklopLOT-0179
Notranji identifikator179
SklopLOT-0180
Notranji identifikator180
SklopLOT-0181
Notranji identifikator181
SklopLOT-0182
Notranji identifikator182
SklopLOT-0183
Notranji identifikator183
SklopLOT-0184
Notranji identifikator184
SklopLOT-0185
Notranji identifikator185
SklopLOT-0186
Notranji identifikator186
SklopLOT-0187
Notranji identifikator187
SklopLOT-0188
Notranji identifikator188
SklopLOT-0189
Notranji identifikator189
SklopLOT-0190
Notranji identifikator190
SklopLOT-0191
Notranji identifikator191
SklopLOT-0192
Notranji identifikator192
SklopLOT-0193
Notranji identifikator193
SklopLOT-0194
Notranji identifikator194
SklopLOT-0195
Notranji identifikator195
SklopLOT-0196
Notranji identifikator196
SklopLOT-0197
Notranji identifikator197
SklopLOT-0198
Notranji identifikator198
SklopLOT-0199
Notranji identifikator199
SklopLOT-0200
Notranji identifikator200
SklopLOT-0201
Notranji identifikator201
SklopLOT-0202
Notranji identifikator202
SklopLOT-0203
Notranji identifikator203
SklopLOT-0204
Notranji identifikator204
SklopLOT-0205
Notranji identifikator205
SklopLOT-0206
Notranji identifikator206
SklopLOT-0207
Notranji identifikator207
SklopLOT-0208
Notranji identifikator208
SklopLOT-0209
Notranji identifikator209
SklopLOT-0210
Notranji identifikator210
SklopLOT-0211
Notranji identifikator211
SklopLOT-0212
Notranji identifikator212
SklopLOT-0213
Notranji identifikator213
SklopLOT-0214
Notranji identifikator214
SklopLOT-0215
Notranji identifikator215
SklopLOT-0216
Notranji identifikator216
SklopLOT-0217
Notranji identifikator217
SklopLOT-0218
Notranji identifikator218
SklopLOT-0219
Notranji identifikator219
SklopLOT-0220
Notranji identifikator220
SklopLOT-0221
Notranji identifikator221
SklopLOT-0222
Notranji identifikator222
SklopLOT-0223
Notranji identifikator223
SklopLOT-0224
Notranji identifikator224
SklopLOT-0225
Notranji identifikator225
SklopLOT-0226
Notranji identifikator226
SklopLOT-0227
Notranji identifikator227
SklopLOT-0228
Notranji identifikator228
SklopLOT-0229
Notranji identifikator229
SklopLOT-0230
Notranji identifikator230
SklopLOT-0231
Notranji identifikator231
SklopLOT-0232
Notranji identifikator232
SklopLOT-0233
Notranji identifikator233
SklopLOT-0234
Notranji identifikator234
SklopLOT-0235
Notranji identifikator235
SklopLOT-0236
Notranji identifikator236
SklopLOT-0237
Notranji identifikator237
SklopLOT-0238
Notranji identifikator238
SklopLOT-0239
Notranji identifikator239
SklopLOT-0240
Notranji identifikator240
SklopLOT-0241
Notranji identifikator241
SklopLOT-0242
Notranji identifikator242
SklopLOT-0243
Notranji identifikator243
SklopLOT-0244
Notranji identifikator244
SklopLOT-0245
Notranji identifikator245
SklopLOT-0246
Notranji identifikator246
SklopLOT-0247
Notranji identifikator247
SklopLOT-0248
Notranji identifikator248
SklopLOT-0249
Notranji identifikator249
SklopLOT-0250
Notranji identifikator250
SklopLOT-0251
Notranji identifikator251
SklopLOT-0252
Notranji identifikator252
SklopLOT-0253
Notranji identifikator253
SklopLOT-0254
Notranji identifikator254
SklopLOT-0255
Notranji identifikator255
SklopLOT-0256
Notranji identifikator256
SklopLOT-0257
Notranji identifikator257
SklopLOT-0258
Notranji identifikator258
SklopLOT-0259
Notranji identifikator259
SklopLOT-0260
Notranji identifikator260
SklopLOT-0261
Notranji identifikator261
SklopLOT-0262
Notranji identifikator262
SklopLOT-0263
Notranji identifikator263
SklopLOT-0264
Notranji identifikator264
SklopLOT-0265
Notranji identifikator265
SklopLOT-0266
Notranji identifikator266
SklopLOT-0267
Notranji identifikator267
SklopLOT-0268
Notranji identifikator268