2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykaszanie aren tokowych cietrzewia kosiarką bijakową/mulczerem
Описание: Przedmiotem zamówienia jest usługa z zakresu wykaszania aren tokowych cietrzewia na powierzchni 48 ha w celu utrzymania biotopu cietrzewia na terenie leśnictwa Jagarzewo, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Jedwabno w roku 2026.
Вътрешен идентификатор: ZG.270.4.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90700000 Услуги, свързани с околната среда
Допълнителна класификация (cpv): 77100000 Услуги, свързани със селското стопанство, 77110000 Растениевъдни услуги, 77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива, 77230000 Лесовъдни услуги, 77231000 Услуги по управление на горите
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: Wykaszanie aren tokowych cietrzewia kosiarką bijakową/mulczerem
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZG.270.4.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90700000 Environmentální služby
Další klasifikace (cpv): 77100000 Zemědělské služby, 77110000 Služby související se zemědělskou produkcí, 77200000 Služby v oblasti lesnictví, 77230000 Služby související s lesnictvím, 77231000 Služby lesní správy
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZG.270.4.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90700000 Tjenester på miljøområdet
Supplerende klassifikation (cpv): 77100000 Tjenesteydelser inden for landbrug, 77110000 Tjenesteydelser i forbindelse med landbrugsproduktion, 77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug, 77230000 Tjenesteydelser i forbindelse med skovbrug, 77231000 Administration af skovbrug
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZG.270.4.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90700000 Περιβαλλοντικές υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77100000 Γεωργικές υπηρεσίες, 77110000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη γεωργική παραγωγή, 77200000 Υπηρεσίες δασοκομίας, 77230000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη δασοκομία, 77231000 Υπηρεσίες διαχείρισης δασοκομίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZG.270.4.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90700000 Servicios medioambientales
Clasificación adicional (cpv): 77100000 Servicios agrícolas, 77110000 Servicios relacionados con la producción agrícola, 77200000 Servicios forestales, 77230000 Servicios relacionados con la silvicultura, 77231000 Servicios de gestión forestal
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZG.270.4.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90700000 Keskkonnateenused
Täiendav liigitus (cpv): 77100000 Põllumajandusteenused, 77110000 Põllumajandusliku tootmisega seotud teenused, 77200000 Metsandusteenused, 77230000 Mitmesugused metsandusega seotud teenused, 77231000 Metsade planeerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZG.270.4.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90700000 Services relatifs à l'environnement
Nomenclature complémentaire (cpv): 77100000 Services agricoles, 77110000 Services liés à la production agricole, 77200000 Services sylvicoles, 77230000 Services liés à la sylviculture, 77231000 Services de gestion des forêts
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZG.270.4.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90700000 Environmental services
Aicmiú breise (cpv): 77100000 Agricultural services, 77110000 Services incidental to agricultural production, 77200000 Forestry services, 77230000 Services incidental to forestry, 77231000 Forestry management services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZG.270.4.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 77100000 Mezőgazdasági szolgáltatások, 77110000 Mezőgazdasági termeléssel kapcsolatos szolgáltatások, 77200000 Erdészeti szolgáltatások, 77230000 Erdészettel kapcsolatos szolgáltatások, 77231000 Erdőgazdálkodási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZG.270.4.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90700000 Servizi ambientali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77100000 Servizi agricoli, 77110000 Servizi connessi alla produzione agricola, 77200000 Servizi forestali, 77230000 Servizi connessi alla silvicoltura, 77231000 Servizi di gestione silvicola
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ZG.270.4.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90700000 Vides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77100000 Lauksaimniecības pakalpojumi, 77110000 Lauksaimnieciskajai ražošanai raksturīgi pakalpojumi, 77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi, 77230000 Mežsaimniecībai raksturīgi pakalpojumi, 77231000 Mežsaimniecības pārvaldības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZG.270.4.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90700000 Usługi środowiska naturalnego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77100000 Usługi rolnicze, 77110000 Usługi doraźne produkcji rolnej, 77200000 Usługi leśnictwa, 77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa, 77231000 Usługi gospodarki leśnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90700000 Serviços ambientais
Classificação adicional (cpv): 77100000 Serviços relacionados com a agricultura, 77110000 Serviços relacionados com produção agrícola, 77200000 Serviços florestais, 77230000 Serviços relacionados com silvicultura, 77231000 Serviços de gestão florestal
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZG.270.4.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90700000 Environmentálne služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77100000 Poľnohospodárske služby, 77110000 Služby súvisiace s poľnohospodárskou výrobou, 77200000 Lesnícke služby, 77230000 Služby súvisiace s lesníctvom, 77231000 Správa lesov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZG.270.4.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90700000 Okoljske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 77100000 Storitve na področju kmetijstva, 77110000 Storitve v zvezi z kmetijsko pridelavo, 77200000 Gozdarske storitve, 77230000 Storitve v zvezi z gozdarstvom, 77231000 Storitve upravljanja v gozdarstvu
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZG.270.4.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster, 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion, 77200000 Skogstjänster, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk, 77231000 Skogsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001