See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Medicamente Diverse (12) - 2026
Описание: Obiectul contractului de produse constă în furnizarea în medicamente pentru Programele Naționale de Sănătate în condiții de siguranță și de bună calitate. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare, care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, în a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 4278728_2026_PAAPD1612959
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33652100 Антинеопластични средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: AFLIBERCEPTUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Описание: Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata acordului cadru, precum și ale cantităților minime și maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului cadru, se regăsesc în caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: AFLIBERCEPTUM CONC. PT. SOL. PERF. 200 MG
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ATEZOLIZUMAB CONC. PT. SOL. PERF. 1200 MG/20 ML
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: CALCII FOLINAS SOL. INJ./PERF. 200 MG
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: CARBOPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 150 MG
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: CARBOPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 450 MG
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: CISPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 25 MG
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 120 MG
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: DOCETAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 140 MG
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: DOXORUBICINUM LIPOZOMALA CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: DOXORUBICINUM LIPOZOMALA NON PEGHILATA PULB. + AMESTC. PT. CONC. PT.DISP. LIPOZOM.PT.PERF. 50 MG
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: DURVALUMABUM**1Ω CONC. PT. SOL. PERF. 120 MG
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: EPIRUBICINUM CONC. PT. SOL. INJ. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: EPIRUBICINUM SOL. INJ. /PERF. 50 MG
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: ETOPOSIDUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: ETOPOSIDUM CONC. PT. SOL. PERF. 200 MG
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: FLUOROURACILUM CONC. PT. SOL. INJ./PERF. 5000 MG
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: GEMCITABINUM PULB. PT. SOL. PERF. 1000 MG
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: IPILIMUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 200 MG
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: IPILIMUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: IRINOTECANUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: LEUPRORELINUM PULB+SOLV.PT.SOL. INJ. 22,5 MG
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: MITOXANTRONUM CONC. PT. SOL. INJ. 20 MG
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 120 MG
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: NIVOLUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 40 MG
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: OXALIPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: OXALIPLATINUM CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: PACLITAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: PACLITAXELUM CONC. PT. SOL. PERF. 260 MG
Вътрешен идентификатор: 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: PANITUMUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: PANITUMUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 400 MG
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: PERTUZUMABUM CONC. PT. SOL. PERF. 420 MG
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: TEBENTAFUSPUM CONC. PT. SOL. PERF. 100 µg/0,5 ml
Вътрешен идентификатор: 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: TRIPTORELINUM PULB. + SOLV. PT. SUSP. INJ. ELIB. PREL. 11,25 MG
Вътрешен идентификатор: 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: VINCRISTINUM PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 1 MG
Вътрешен идентификатор: 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: VINORELBINUM CONC. PT. SOL. INJ. / PERF. 10 MG
Вътрешен идентификатор: 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: VINORELBINUM CONC. PT. SOL. INJ. / PERF. 50 MG
Вътрешен идентификатор: 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: ABACAVIRUM+LAMIVUDINUM 600 MG/300 MG
Вътрешен идентификатор: 42
Основна класификация (cpv): 33651400 Антивируси за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: AGALSIDASUM BETA 35 mg PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.
Вътрешен идентификатор: 43
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
2. Řízení
Řízení
Název: Medicamente Diverse (12) - 2026
Interní identifikátor: 4278728_2026_PAAPD1612959
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33652100 Antineoplastika
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Interní identifikátor: 31
Část: LOT-0032
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Interní identifikátor: 36
Část: LOT-0037
Interní identifikátor: 37
Část: LOT-0038
Název: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Interní identifikátor: 38
Část: LOT-0039
Interní identifikátor: 39
Část: LOT-0040
Interní identifikátor: 40
Část: LOT-0041
Interní identifikátor: 41
Část: LOT-0042
Interní identifikátor: 42
Hlavní klasifikace (cpv): 33651400 Antivirotika pro systémové použití
Část: LOT-0043
Interní identifikátor: 43
Hlavní klasifikace (cpv): 33690000 Různé léčivé přípravky
2. Procedure
Procedure
Title: Medicamente Diverse (12) - 2026
Internal identifier: 4278728_2026_PAAPD1612959
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33652100 Antineoplastic agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 42
Main classification (cpv): 33651400 Antivirals for systemic use
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 43
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4278728_2026_PAAPD1612959
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33652100 Antineoplastilised ained
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: 37
Osa: LOT-0038
Pealkiri: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: 39
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 40
Osa: LOT-0041
Sisemine tunnus: 41
Osa: LOT-0042
Sisemine tunnus: 42
Peamine liigitus (cpv): 33651400 Viirustevastased ained süsteemseks kasutamiseks
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 43
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33652100 Solunsalpaajat ja sytostaatit
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 6
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Sisäinen tunniste: 9
Sisäinen tunniste: 10
Sisäinen tunniste: 11
Sisäinen tunniste: 12
Sisäinen tunniste: 13
Sisäinen tunniste: 14
Sisäinen tunniste: 15
Sisäinen tunniste: 16
Sisäinen tunniste: 17
Sisäinen tunniste: 18
Ilmoituksen nimi: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Sisäinen tunniste: 19
Sisäinen tunniste: 20
Sisäinen tunniste: 21
Sisäinen tunniste: 22
Sisäinen tunniste: 23
Sisäinen tunniste: 24
Sisäinen tunniste: 25
Sisäinen tunniste: 26
Sisäinen tunniste: 27
Sisäinen tunniste: 28
Sisäinen tunniste: 29
Sisäinen tunniste: 30
Sisäinen tunniste: 31
Sisäinen tunniste: 32
Sisäinen tunniste: 33
Sisäinen tunniste: 34
Sisäinen tunniste: 35
Sisäinen tunniste: 36
Sisäinen tunniste: 37
Ilmoituksen nimi: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Sisäinen tunniste: 38
Sisäinen tunniste: 39
Sisäinen tunniste: 40
Sisäinen tunniste: 41
Sisäinen tunniste: 42
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651400 Systeemiset viruslääkkeet
Sisäinen tunniste: 43
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4278728_2026_PAAPD1612959
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Aitheantóir inmheánach: 41
Luchtóg: LOT-0042
Aitheantóir inmheánach: 42
Luchtóg: LOT-0043
Aitheantóir inmheánach: 43
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Medicamente Diverse (12) - 2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33652100 Daganatellenes szerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Cím: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Belső azonosító: 42
Fő osztályozás (cpv): 33651400 Vírusellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0043
Belső azonosító: 43
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
2. Procedura
Procedura
Titolo: Medicamente Diverse (12) - 2026
Identificativo interno: 4278728_2026_PAAPD1612959
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33652100 Agenti antineoplastici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Titolo: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Identificativo interno: 39
Lotto: LOT-0040
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Identificativo interno: 41
Lotto: LOT-0042
Identificativo interno: 42
Classificazione principale (cpv): 33651400 Antivirali per uso sistemico
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: 43
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4278728_2026_PAAPD1612959
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33652100 Antinavikiniai vaistai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Vidaus identifikatorius: 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Vidaus identifikatorius: 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Vidaus identifikatorius: 42
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33651400 Sistemiškai veikiantys priešvirusiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: 43
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Medicamente Diverse (12) - 2026
Identifikatur intern: 4278728_2026_PAAPD1612959
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33652100 Aġenti ta' l-antineoplastika
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Titlu: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 25
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: 28
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Identifikatur intern: 30
Lott: LOT-0031
Identifikatur intern: 31
Lott: LOT-0032
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Titlu: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Identifikatur intern: 37
Lott: LOT-0038
Titlu: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Identifikatur intern: 39
Lott: LOT-0040
Identifikatur intern: 40
Lott: LOT-0041
Identifikatur intern: 41
Lott: LOT-0042
Identifikatur intern: 42
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651400 Anti virali għall-użu sistematiku
Lott: LOT-0043
Identifikatur intern: 43
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
Titel: Medicamente Diverse (12) - 2026
Interne identificatiecode: 4278728_2026_PAAPD1612959
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33652100 Antineoplastische middelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Titel: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Titel: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Titel: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651400 Antivirale middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Tytuł: Medicamente Diverse (12) - 2026
Wewnętrzny identyfikator: 4278728_2026_PAAPD1612959
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33652100 Środki przeciwnowotworowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: 39
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: 41
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: 42
Główna klasyfikacja (cpv): 33651400 Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: 43
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
2. Postup
Postup
Názov: Medicamente Diverse (12) - 2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652100 Antineoplastické činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Názov: GOSERELINUM IMPLANT 10,8 MG
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 28
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: 30
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Názov: PEGFILGRASTIMUM SOL. INJ. 6 MG
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Názov: VINBLASTINUM SOL INJ. 10 MG
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Interný identifikátor: 39
Časť: LOT-0040
Interný identifikátor: 40
Časť: LOT-0041
Interný identifikátor: 41
Časť: LOT-0042
Interný identifikátor: 42
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651400 Antivírusové prostriedky na systémové použitie
Časť: LOT-0043
Interný identifikátor: 43
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá