463788-2026 - Състезателна процедура
Полша – Уреди за контрол на физически характеристики – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеCzęść nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest zakup jednego zestawu pomiarowego do szerokopasmowych pomiarów mobilnych pól elektromagnetycznych w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem, przeprowadzone zostaną jednodniowe warsztaty dla użytkowników. W ramach zestawu pomiarowego wchodzi między innymi miernik pól elektromagnetycznych, dwie sondy pomiarowe i komputer przenośny (laptop). Dodatkowe informacje zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификаторDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38400000 Уреди за контрол на физически характеристики
Допълнителна класификация (cpv): 38500000 Уреди за контрол и изпитания
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
463788-2026 - Zadávání
Polsko – Nástroje pro kontrolu fyzických vlastností – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38400000 Nástroje pro kontrolu fyzických vlastností
Další klasifikace (cpv): 38500000 Kontrolní a zkušební přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
463788-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Instrumenter til kontrol af fysiske karakteristika – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38400000 Instrumenter til kontrol af fysiske karakteristika
Supplerende klassifikation (cpv): 38500000 Apparatur til kontrol og prøvning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
463788-2026 - Licitación
Polonia – Instrumentos de medida o control de características físicas – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38400000 Instrumentos de medida o control de características físicas
Clasificación adicional (cpv): 38500000 Aparatos de control y prueba
5. Lote
LoteLOT-0001
463788-2026 - Hange
Poola – Instrumendid füüsikaliste näitajate kontrollimiseks – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38400000 Instrumendid füüsikaliste näitajate kontrollimiseks
Täiendav liigitus (cpv): 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur
5. Osa
OsaLOT-0001
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38400000 Instruments de contrôle de propriétés physiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 38500000 Appareils de contrôle et d'essai
Lieu d’exécution
Adresse postale: Chmielna 132/134
Ville: Warszawa
Code postal: 00-805
463788-2026 - Nadmetanje
Poljska – Instrumenti za provjeru fizičkih značajki – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38400000 Instrumenti za provjeru fizičkih značajki
Dodatna klasifikacija (cpv): 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
463788-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Strumenti għall-verifika tal-karatteristiċi fiżiċi – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38400000 Strumenti għall-verifika tal-karatteristiċi fiżiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38500000 Apparat tal-verifika u t-testijiet
5. Lott
LottLOT-0001
463788-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Przyrządy do badania właściwości fizycznych – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorDAG-WZP. 26.1.45.2026.PW
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38400000 Przyrządy do badania właściwości fizycznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
463788-2026 - Javni razpis
Poljska – Instrumenti za preverjanje fizikalnih značilnosti – Część nr 1: Zakup i dostawa zestawu pomiarowego do pomiarów mobilnych pola elektromagnetycznego w środowisku wraz z dedykowanym oprogramowaniem
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38400000 Instrumenti za preverjanje fizikalnih značilnosti
Dodatna klasifikacija (cpv): 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
5. Sklop
SklopLOT-0001