Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09344000 Радиоизотопи
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Galaţi (RO224)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: STR. BRAILEI, NR. 177, GALATI
Стойност
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09344000 Radioaktivní isotopy
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Galaţi (RO224)
Země: Rumunsko
Další informace: STR. BRAILEI, NR. 177, GALATI
Hodnota
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09344000 Ραδιοϊσότοπα
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Galaţi (RO224)
Χώρα: Ρουμανία
Πρόσθετες πληροφορίες: STR. BRAILEI, NR. 177, GALATI
Αξία
463801-2026 - Competition
Romania – Radio-isotopes – FLUDEOXIGLUCOZA (18F)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFLUDEOXIGLUCOZA (18F)
DescriptionFLUDEOXICLUCOZA (18F)
Internal identifierPAAP1104975
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 09344000 Radio-isotopes
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionCANTITATILE NECESARE SE REGASESC IN CAIETUL DE SARCINI ATASAT
Internal identifier1
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09344000 Radioaktiivsed isotoobid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Galaţi (RO224)
Riik: Rumeenia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09344000 Radioisotoopit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Galaţi (RO224)
Maa: Romania
Arvo
463801-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealFLUDEOXIGLUCOZA (18F)
Cur síosFLUDEOXICLUCOZA (18F)
Aitheantóir inmheánachPAAP1104975
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
463801-2026 - Verseny
Románia – Radioaktív izotópok – FLUDEOXIGLUCOZA (18F)
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímFLUDEOXIGLUCOZA (18F)
LeírásFLUDEOXICLUCOZA (18F)
Belső azonosítóPAAP1104975
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09344000 Radioaktív izotópok
5. Rész
RészLOT-0000
CímDefault lot
Belső azonosító1
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09344000 Radioisotopi
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Galaţi (RO224)
Paese: Romania
Informazioni supplementari: STR. BRAILEI, NR. 177, GALATI
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09344000 Radioaktyvieji izotopai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Galaţi (RO224)
Šalis: Rumunija
Papildoma informacija: STR. BRAILEI, NR. 177, GALATI
Vertė
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09344000 Radioaktīvie izotopi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Galaţi (RO224)
Valsts: Rumānija
Vērtība
463801-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Radjo-iżotopi – FLUDEOXIGLUCOZA (18F)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluFLUDEOXIGLUCOZA (18F)
DeskrizzjoniFLUDEOXICLUCOZA (18F)
Identifikatur internPAAP1104975
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09344000 Radjo-iżotopi
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09344000 Izotopy promieniotwórcze
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Galaţi (RO224)
Kraj: Rumunia
Wartość
463801-2026 - Konkurrensutsättning
Rumänien – Radioisotoper – FLUDEOXIGLUCOZA (18F)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFLUDEOXIGLUCOZA (18F)
BeskrivningFLUDEOXICLUCOZA (18F)
Intern identifierarePAAP1104975
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09344000 Radioisotoper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDefault lot
Intern identifierare1