2. Процедура
Процедура
Заглавие: Būvuzraudzība objektam “Kompostēšanas laukuma un saistītās infrastruktūras izveide sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā “Ķīvītes””
Описание: Būvuzraudzība objektam “Kompostēšanas laukuma un saistītās infrastruktūras izveide sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā “Ķīvītes””
Вътрешен идентификатор: LRAS 2026/5
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71520000 Строителен надзор
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: LRAS 2026/5
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71520000 Stavební dohled
5. Část
Část: LOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: LRAS 2026/5
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71520000 Tilsyn med bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: LRAS 2026/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LRAS 2026/5
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71520000 Υπηρεσίες επίβλεψης κατασκευών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
463809-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoLRAS 2026/5
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71520000 Servicios de supervisión de obras
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: LRAS 2026/5
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71520000 Ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: LRAS 2026/5
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71520000 Rakennustöiden valvonta
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: LRAS 2026/5
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71520000 Construction supervision services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: LRAS 2026/5
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71520000 Építésfelügyeleti szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: LRAS 2026/5
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71520000 Servizi di controllo di costruzioni
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: LRAS 2026/5
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71520000 Celtniecības uzraudzības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: LRAS 2026/5
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71520000 Servizzi tas-superviżjoni tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: LRAS 2026/5
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71520000 Usługi nadzoru budowlanego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: LRAS 2026/5
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71520000 Serviços de supervisão da construção
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: LRAS 2026/5
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71520000 Servicii de supraveghere a lucrărilor
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LRAS 2026/5
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71520000 Stavebný dozor
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: LRAS 2026/5
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71520000 Storitve gradbenega nadzora
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
463809-2026 - Konkurrensutsättning
Lettland – Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten – Būvuzraudzība objektam “Kompostēšanas laukuma un saistītās infrastruktūras izveide sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā “Ķīvītes””
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareLRAS 2026/5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71520000 Övervakning av bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000