See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Διακήρυξη για την προμήθεια ειδών πληροφορικής
Описание: Διακήρυξη για την προμήθεια ειδών πληροφορικής ΤΜΗΜΑ 1 : «Ανανέωση αδειών ασφαλείας και αντιγράφων ασφαλείας», εκτιμώμενης αξίας 16.368,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ΤΜΗΜΑ 2 : «Προμήθεια λογισμικού προστασίας από ιούς ( Antivirus)», εκτιμώμενης αξίας 24.800,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ΤΜΗΜΑ 3 : «Προμήθεια λογισμικού ασφαλούς περιήγησης και πρόσβασης», εκτιμώμενης αξίας 31.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ με δυνατότητα προαίρεσης 31.000,00€ ΤΜΗΜΑ 4 : «Ανανέωση Εργοστασιακής εγγύησης εξυπηρετητών (Servers)», εκτιμώμενης αξίας 31.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ ΤΜΗΜΑ 5 : «Ανανέωση Εργοστασιακής εγγύησης τειχών προστασίας Firewalls», εκτιμώμενης αξίας 62.000,00€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Допълнителна класификация (cpv): 48760000 Софтуерни пакети за защита от вируси, 48730000 Софтуерни пакети за защита, 48732000 Софтуерни пакети за защита на данни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 1 Ανανέωση αδειών ασφαλείας και αντιγράφων ασφαλείας
Описание: ΤΜΗΜΑ 1 Ανανέωση αδειών ασφαλείας και αντιγράφων ασφαλείας
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 1
Количество: 105 броя
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 2 - Προμήθεια λογισμικού προστασίας από ιούς ( Antivirus)
Описание: ΤΜΗΜΑ 2 - Προμήθεια λογισμικού προστασίας από ιούς ( Antivirus)
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 2
Основна класификация (cpv): 48760000 Софтуерни пакети за защита от вируси
Количество: 800 броя
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 3 - Προμήθεια λογισμικού ασφαλούς περιήγησης και πρόσβασης
Описание: ΤΜΗΜΑ 3 - Προμήθεια λογισμικού ασφαλούς περιήγησης και πρόσβασης
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 3
Основна класификация (cpv): 48730000 Софтуерни пакети за защита
Количество: 200 броя
Варианти:
Описание на опциите: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 4 -Ανανέωση Εργοστασιακής εγγύησης εξυπηρετητών (Servers)
Описание: ΤΜΗΜΑ 4 - Ανανέωση Εργοστασιακής εγγύησης εξυπηρετητών (Servers)
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 4
Основна класификация (cpv): 48732000 Софтуерни пакети за защита на данни
Количество: 3 броя
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ΤΜΗΜΑ 5 - Ανανέωση Εργοστασιακής εγγύησης τειχών προστασίας Firewalls
Описание: ΤΜΗΜΑ 5 - Ανανέωση Εργοστασιακής εγγύησης τειχών προστασίας Firewalls
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 5
Количество: 255 броя
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 48760000 Virusbeskyttelsesprogrampakke, 48730000 Sikkerhedsprogrampakke, 48732000 Datasikkerhedsprogrampakke
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 1
Mængde: 105 stykker
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 2
Primær klassifikation (cpv): 48760000 Virusbeskyttelsesprogrampakke
Mængde: 800 stykker
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 3
Primær klassifikation (cpv): 48730000 Sikkerhedsprogrampakke
Mængde: 200 stykker
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 4
Primær klassifikation (cpv): 48732000 Datasikkerhedsprogrampakke
Mængde: 3 stykker
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 5
Mængde: 255 stykker
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 1
Menge: 105 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 2
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Menge: 800 Stück
Los: LOT-0003
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 3
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Menge: 200 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Los: LOT-0004
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 4
Haupteinstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0005
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 5
Menge: 255 Stück
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48760000 Πακέτα λογισμικού προστασίας από ιούς, 48730000 Πακέτα λογισμικού ασφαλείας, 48732000 Πακέτα λογισμικού ασφάλειας δεδομένων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 1
Ποσότητα: 105 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48760000 Πακέτα λογισμικού προστασίας από ιούς
Ποσότητα: 800 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48730000 Πακέτα λογισμικού ασφαλείας
Ποσότητα: 200 τεμάχια
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48732000 Πακέτα λογισμικού ασφάλειας δεδομένων
Ποσότητα: 3 τεμάχια
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 5
Ποσότητα: 255 τεμάχια
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48760000 Virus protection software package, 48730000 Security software package, 48732000 Data security software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Quantity: 105 pieces
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Main classification (cpv): 48760000 Virus protection software package
Quantity: 800 pieces
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3
Main classification (cpv): 48730000 Security software package
Quantity: 200 pieces
Options:
Description of the options: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4
Main classification (cpv): 48732000 Data security software package
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5
Quantity: 255 pieces
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 48760000 Viirusekaitse tarkvarapakett, 48730000 Turvatarkvarapakett, 48732000 Andmekaitse tarkvarapakett
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 1
Kogus: 105 tükki
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 2
Peamine liigitus (cpv): 48760000 Viirusekaitse tarkvarapakett
Kogus: 800 tükki
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 3
Peamine liigitus (cpv): 48730000 Turvatarkvarapakett
Kogus: 200 tükki
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 4
Peamine liigitus (cpv): 48732000 Andmekaitse tarkvarapakett
Kogus: 3 tükki
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 5
Kogus: 255 tükki
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48760000 Virussuojausohjelmatuotteet, 48730000 Tietoturvaohjelmatuotteet, 48732000 Tietosuojausohjelmatuotteet
Sisäinen tunniste: ΤΜΗΜΑ 1
Määrä: 105 kappaletta
Sisäinen tunniste: ΤΜΗΜΑ 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48760000 Virussuojausohjelmatuotteet
Määrä: 800 kappaletta
Sisäinen tunniste: ΤΜΗΜΑ 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48730000 Tietoturvaohjelmatuotteet
Määrä: 200 kappaletta
Optiot:
Sisäinen tunniste: ΤΜΗΜΑ 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48732000 Tietosuojausohjelmatuotteet
Määrä: 3 kappaletta
Sisäinen tunniste: ΤΜΗΜΑ 5
Määrä: 255 kappaletta
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 48760000 Logiciels de protection antivirus, 48730000 Logiciels de sécurité, 48732000 Logiciels de sécurité des données
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 1
Quantité: 105 pièces
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 2
Nomenclature principale (cpv): 48760000 Logiciels de protection antivirus
Quantité: 800 pièces
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 3
Nomenclature principale (cpv): 48730000 Logiciels de sécurité
Quantité: 200 pièces
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 4
Nomenclature principale (cpv): 48732000 Logiciels de sécurité des données
Quantité: 3 pièces
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 5
Quantité: 255 pièces
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 1
Cainníocht: 105 píosa
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 2
Cainníocht: 800 píosa
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 3
Cainníocht: 200 píosa
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 4
Cainníocht: 3 píosa
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 5
Cainníocht: 255 píosa
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48760000 Pacchetti software di protezione dai virus, 48730000 Pacchetti software di sicurezza, 48732000 Pacchetti software di sicurezza dei dati
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 1
Quantità: 105 pezzi
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 2
Classificazione principale (cpv): 48760000 Pacchetti software di protezione dai virus
Quantità: 800 pezzi
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 3
Classificazione principale (cpv): 48730000 Pacchetti software di sicurezza
Quantità: 200 pezzi
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 4
Classificazione principale (cpv): 48732000 Pacchetti software di sicurezza dei dati
Quantità: 3 pezzi
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 5
Quantità: 255 pezzi
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48760000 Apsaugos nuo virusų programinės įrangos paketai, 48730000 Apsaugos programinės įrangos paketai, 48732000 Duomenų apsaugos programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 1
Kiekis: 105 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48760000 Apsaugos nuo virusų programinės įrangos paketai
Kiekis: 800 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48730000 Apsaugos programinės įrangos paketai
Kiekis: 200 víenetai
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48732000 Duomenų apsaugos programinės įrangos paketai
Kiekis: 3 víenetai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 5
Kiekis: 255 víenetai
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48760000 Pakkett ta' softwer għall-protezzjoni mill-vajrusis, 48730000 Pakkett ta' softwer għas-sigurtà, 48732000 Pakkett ta' softwer għas-sigurtà tad-dejta
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 1
Kwantità: 105 bċejjeċ
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48760000 Pakkett ta' softwer għall-protezzjoni mill-vajrusis
Kwantità: 800 bċejjeċ
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48730000 Pakkett ta' softwer għas-sigurtà
Kwantità: 200 bċejjeċ
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ - ΛΗΞΗ 30/11/2027
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48732000 Pakkett ta' softwer għas-sigurtà tad-dejta
Kwantità: 3 bċejjeċ
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 5
Kwantità: 255 bċejjeċ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48760000 Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej, 48730000 Pakiety oprogramowania zabezpieczającego, 48732000 Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 1
Ilość: 105 sztuki
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 2
Główna klasyfikacja (cpv): 48760000 Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej
Ilość: 800 sztuki
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 3
Główna klasyfikacja (cpv): 48730000 Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
Ilość: 200 sztuki
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 4
Główna klasyfikacja (cpv): 48732000 Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych
Ilość: 3 sztuki
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 5
Ilość: 255 sztuki
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48760000 Softvérový balík na ochranu pred vírusmi, 48730000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti, 48732000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti dát
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 1
Množstvo: 105 kusy
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 48760000 Softvérový balík na ochranu pred vírusmi
Množstvo: 800 kusy
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 48730000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti
Množstvo: 200 kusy
Možnosti:
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 48732000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti dát
Množstvo: 3 kusy
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 5
Množstvo: 255 kusy
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48760000 Programski paket za zaščito pred virusi, 48730000 Varnostni programski paket, 48732000 Programski paket za varnost podatkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 1
Količina: 105 kosi
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48760000 Programski paket za zaščito pred virusi
Količina: 800 kosi
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48730000 Varnostni programski paket
Količina: 200 kosi
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48732000 Programski paket za varnost podatkov
Količina: 3 kosi
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 5
Količina: 255 kosi