463848-2026 - Състезателна процедура
Полша – Полицейски коли – Dostawa czterech samochodów osobowych w policyjnej wersji nieoznakowanej z napędem elektrycznym oraz dwóch stacji ładowania wraz z montażem
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa czterech samochodów osobowych w policyjnej wersji nieoznakowanej z napędem elektrycznym oraz dwóch stacji ładowania wraz z montażem
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech samochodów osobowych w policyjnej wersji nieoznakowanej z napędem elektrycznym (zwanych dalej pojazdem lub pojazdami) oraz dwóch stacji ładowania wraz z montażem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 4. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 23 kwietnia 2016 r. Zmawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp. policja.gov.pl. 6. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane. 7. Rodzaj i zakres zmian umowy wskazane zostały w Rozdz. XIX SWZ.
Вътрешен идентификаторWZP-1978/26/100/T
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. O udzielenie przedmiotowego zamówienia, w każdym zadaniu, mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i 2 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 7, 8 i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) ze zm., dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1) oraz zmienionym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34114200 Полицейски коли
Допълнителна класификация (cpv): 45311200 Работи по свързване на електрически инсталации
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorWZP-1978/26/100/T
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114200 Policejní automobily
Další klasifikace (cpv): 45311200 Instalace a montáž elektrických zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
463848-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDWZP-1978/26/100/T
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34114200 Politibiler
Supplerende klassifikation (cpv): 45311200 Installation af elarmaturer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoWZP-1978/26/100/T
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34114200 Automóviles de policía
Clasificación adicional (cpv): 45311200 Trabajos de instalación de accesorios eléctricos
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneWZP-1978/26/100/T
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy, oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. O udzielenie przedmiotowego zamówienia, w każdym zadaniu, mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i 2 ustawy oraz art. 109 ust. 1 pkt 1, 4, 7, 8 i 10 ustawy oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514) oraz art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1) ze zm., dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuacje na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L111 z 8.4.2022 str. 1) oraz zmienionym Rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114200 Voitures de police
Nomenclature complémentaire (cpv): 45311200 Travaux d'installations électriques
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoWZP-1978/26/100/T
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34114200 Autoveicoli della polizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45311200 Lavori di connessione elettrici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioniZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusWZP-1978/26/100/T
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114200 Policijos automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45311200 Elektros įrengimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
463848-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWZP-1978/26/100/T
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114200 Karozzi tal-pulizija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45311200 Xogħol tal-apparati elettriċi
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeWZP-1978/26/100/T
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114200 Politieauto's
Aanvullende classificatie (cpv): 45311200 Aanbrengen van elektrische fittings
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesZamawiający nie przewiduje opcji.
463848-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internWZP-1978/26/100/T
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34114200 Maşini de poliţie
Clasificare suplimentară (cpv): 45311200 Lucrări de conexiuni electrice
Opțiuni
463848-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareWZP-1978/26/100/T
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114200 Polisbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 45311200 Elektriska kopplingsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie przewiduje opcji.