2. Процедура
Процедура
Заглавие: Pořízení videokonferenčních zařízení (setů) včetně zobrazovacích panelů II
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je postupné pořizování videokonferenčních zařízení, ať už jako kompletních setů nebo samostatných jednotlivých zařízení, pro Zadavatele, včetně odborné montáže a dopravy, které je co do kvalitativních požadavků a technického označení specifikováno v technické specifikaci uvedené v příloze č. 1 Rámcové dohody a poskytnutí záručního servisu pro tato zařízení. Dále v ZD.
Вътрешен идентификатор: č.j. 623 Pořízení videokonferenčních zařízení (setů) včetně zobrazovacích panelů II
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32232000 Оборудване за видеоконферентна връзка
Допълнителна класификация (cpv): 30230000 Компютърно оборудване, 31682230 Табла с графичен екран
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: Pořízení videokonferenčních zařízení (setů) včetně zobrazovacích panelů II
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku – možnou změnu ceny na základě inflační doložky (čl. 5. Smlouvy). Zadavatel si dle § 100 odst. 2 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen ZZVZ) vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění smlouvy, a to v případě, že smlouva bude ukončena některým z dále uvedených způsobů: a) odstoupením zadavatele od smlouvy či její výpovědi pro porušení či porušování práv a povinností druhé smluvní strany z důvodu vymezených ve smlouvě či v právních předpisech, b) odstoupením od smlouvy nebo její výpovědí z důvodů dle § 223 ZZVZ, c) zánikem dodavatele bez právního nástupce, d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, pokud zbývající dodavatelé nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu. Dále v ZD.
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32232000 Zařízení pro videokonference
Další klasifikace (cpv): 30230000 Zařízení související s počítači, 31682230 Grafické zobrazovací panely
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32232000 Videokonferenceudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 30230000 Computerrelateret udstyr, 31682230 Grafiske lystavler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
463850-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32232000 Εξοπλισμός τηλεδιασκέψεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών, 31682230 Πίνακες απεικόνισης γραφικών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32232000 Equipo de videoconferencia
Clasificación adicional (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática, 31682230 Paneles de visualización de gráficos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32232000 Videokonverentside seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 30230000 Arvutiga seotud seadmed, 31682230 Graafilised kuvapaneelid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32232000 Videoneuvottelulaitteet
Lisäluokitus (cpv): 30230000 Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet, 31682230 Graafiset näyttöpinnat
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32232000 Matériel de visioconférence
Nomenclature complémentaire (cpv): 30230000 Matériel informatique, 31682230 Panneaux à écran graphique
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 32232000 Video-conferencing equipment
Aicmiú breise (cpv): 30230000 Computer-related equipment, 31682230 Graphic display panels
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32232000 Oprema za videokonferencije
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Računalna oprema, 31682230 Ploče za grafičke prikaze
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32232000 Videokonferencia-berendezések
További osztályozás (cpv): 30230000 Számítógéppel kapcsolatos eszközök, 31682230 Grafikus kijelzőtáblák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32232000 Vaizdo konferencijų įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga, 31682230 Grafiniai displėjų skydai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32232000 Videokonferenču iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 30230000 Datoru iekārtas, 31682230 Grafiskie displeji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32232000 Uitrusting voor videoconferentie
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 31682230 Grafische beeldschermpanelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32232000 Sprzęt wideokonferencyjny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami, 31682230 Graficzne panele wyświetlające
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32232000 Equipamento para videoconferências
Classificação adicional (cpv): 30230000 Equipamento informático, 31682230 Painéis de visualização
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32232000 Echipament pentru videoconferinţe
Clasificare suplimentară (cpv): 30230000 Material informatic, 31682230 Panouri cu ecran grafic
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32232000 Zariadenie na videokonferencie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi, 31682230 Grafické zobrazovacie panely
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32232000 Oprema za video konference
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Oprema za računalnike, 31682230 Grafične prikazovalne plošče
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32232000 Videokonferensutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 31682230 Grafiska avläsningstavlor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: