See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: OCMW Lichtervelde: WZC 't Hof - Perceel 1: Afbraakwerken, wind- waterdichte ruwbouw, afwerkingen, omgevingsaanleg en pilotage
Описание: Uitbreiding van het bestaande WZC 't Hof: Uitbreiding WZC (woonzorgcentrum), GAW (groep assistentiewoningen), LDC (lokaal dienstencentrum), nieuwbouw CVD (centrum voor dagverzorging) en bibliotheek met omgevingsaanleg - Perceel 1: Afbraakwerken, wind-waterdichte ruwbouw, afwerkingen, schilderwerken, omgevingsaanleg en pilotageopdracht
Вътрешен идентификатор: S1364/P1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: S1364/P1 - 1
Описание: Perceel 1: Afbraakwerken, wind-waterdichte ruwbouw, afwerkingen, schilderwerken, omgevingsaanleg en pilotageopdracht
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: S1364/P1
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: S1364/P1 - 1
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: S1364/P1
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: S1364/P1 - 1
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: S1364/P1
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: S1364/P1 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: S1364/P1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: S1364/P1 - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: S1364/P1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: S1364/P1 - 1
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: S1364/P1
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: S1364/P1 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: S1364/P1
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Ilmoituksen nimi: S1364/P1 - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: S1364/P1
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: S1364/P1 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: S1364/P1
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: S1364/P1 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: S1364/P1
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: S1364/P1 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: S1364/P1
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: S1364/P1 - 1
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: S1364/P1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: S1364/P1 - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: S1364/P1
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: S1364/P1 - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: S1364/P1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: S1364/P1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: S1364/P1 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: S1364/P1
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: S1364/P1
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: S1364/P1 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: S1364/P1
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1