2. Процедура
Процедура
Заглавие: Košulje za ovlaštene carinske službenike
Описание: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (košulje), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24 i 14/26) i Propisnicima, Troškovniku i pojedinim artiklima te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovniku iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u: - Propisniku za košulje muške dugih rukava, - Propisniku za košulje ženske dugih rukava, - Propisniku za košulje muške kratkih rukava, - Propisniku za košulje ženske kratkih rukava, - Propisniku broj 26 - Oznake. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24 i 14/26). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave. Odjeća od pamuka treba imati u sastavu najmanje 60% organskog pamuka uzgojenog u skladu s relevantnim normama. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno Troškovniku i Propisnicima za predmet nabave kao i svim ostalim uvjetima navedenim u ovoj Dokumentaciji.
Вътрешен идентификатор: 42-VV-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18332000 Ризи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 42-VV-26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18332000 Košile
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 42-VV-26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 18332000 Skjorter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 42-VV-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42-VV-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18332000 Πουκάμισα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: 42-VV-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18332000 Shirts
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 42-VV-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18332000 Camisas
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 42-VV-26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18332000 Särgid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 42-VV-26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 18332000 Paidat
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 42-VV-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 18332000 Shirts
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 42-VV-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 18332000 Ing
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 42-VV-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 18332000 Marškiniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 42-VV-26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18332000 Qomos
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 42-VV-26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 18332000 Koszule
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 42-VV-26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 18332000 Cămăşi
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 42-VV-26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 18332000 Srajce
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 42-VV-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18332000 Skjortor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000