2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Dostawa fabrycznie nowych 4 sztuk autobusów 12m – zeroemisyjnych o napędzie elektrycznym"
Описание: 1) Przedmiotem Zamówienia jest dostawa 4 nowych autobusów 12m – mild hybryd Opis techniczny pojedynczego modelu autobusu: 1. WYMIARY AUTOBUSU. 1.1. Długość autobusu: od 11,0 m do 12,2 m 1.2. Szerokość całkowita: od 2500 mm do 2555 mm 1.3. Wysokość całkowita: od 2700 mm do 3 500 mm (w stanie gotowości do jazdy) 1.4. Liczba osi: 2 2. POJEMNOŚĆ AUTOBUSU. 2.1. Pojemność całkowita: min. 60 osób. 2.2. Miejsca siedzące: min. 21+1 (kierowca); (miejsce siedzące dla 1,5 osoby będzie liczone, jako pojedyncze) 2.3. Liczba miejsc dostępna z niskiej podłogi: minimum 8. 2.4. Miejsce na wózek inwalidzki: min.1 i/lub min.1 miejsce na wózek dziecięcy 2.5. Napis podający dopuszczalną liczbę miejsc siedzących i stojących w autobusie umieszczony w przedniej części autobusu. Główne kody CPV określający przedmiot zamówienia: 34121000-1 – Autobusy i autokary 34120000-4 – Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób 34144910-0 - Autobusy elektryczne Dokładny Opis techniczny przedmiotu zamówienia znajduję się w Załączniku nr 2 do SWZ Opisie Przedmiotu Zamówienia
Вътрешен идентификатор: 01/03/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34121000 Автобуси за градски и за извънградски превоз
Допълнителна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства, 34121100 Автобуси за обществен транспорт
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 34120000 Моторни превозни средства за превоз на десет или повече пътника, 34144910 Електрически автобуси
Количество: 4 броя
464085-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID01/03/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34121000 Busser
Supplerende klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer, 34121100 Omnibusser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 34120000 Motorkøretøjer til befordring af 10 personer eller derover, 34144910 El-busser
Mængde4 stykker
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 01/03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen, 34144910 Elektrobusse
Menge: 4 Stück
464085-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό01/03/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34121000 Λεωφορεία και πούλμαν
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα, 34121100 Λεωφορεία δημόσιων συγκοινωνιών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34120000 Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά 10 ή περισσοτέρων ατόμων, 34144910 Ηλεκτρικά λεωφορεία
Ποσότητα4 τεμάχια
464085-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifier01/03/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34121000 Buses and coaches
Additional classification (cpv): 34100000 Motor vehicles, 34121100 Public-service buses
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 34120000 Motor vehicles for the transport of 10 or more persons, 34144910 Electric buses
Quantity4 pieces
464085-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno01/03/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34121000 Autobuses y autocares
Clasificación adicional (cpv): 34100000 Vehículos de motor, 34121100 Autobuses de servicio público
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 34120000 Vehículos de motor para el transporte de diez o más personas, 34144910 Autobuses eléctricos
Cantidad4 piezas
464085-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus01/03/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34121000 Linnabussid ja kaugsõidubussid
Täiendav liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid, 34121100 Ühistranspordibussid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 34120000 Mootorsõidukid 10 ja enama inimese veoks, 34144910 Elektribussid
Kogus4 tükki
464085-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne01/03/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34121000 Autobus et cars
Nomenclature complémentaire (cpv): 34100000 Véhicules à moteur, 34121100 Autobus publics
Nomenclature complémentaire (cpv): 34120000 Véhicules à moteur servant au transport de dix personnes ou plus, 34144910 Autobus électriques
Quantité4 pièces
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 01/03/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34121000 Buses and coaches
Aicmiú breise (cpv): 34100000 Motor vehicles, 34121100 Public-service buses
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 34120000 Motor vehicles for the transport of 10 or more persons, 34144910 Electric buses
Cainníocht: 4 píosa
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 01/03/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34121000 Autobusi i međugradski autobusi
Dodatna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila, 34121100 Autobusi za javni promet
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 34120000 Motorna vozila za prijevoz 10 ili više osoba, 34144910 Električni autobusi
Količina: 4 komadi
464085-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno01/03/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34121000 Autobus e pullman
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34100000 Veicoli a motore, 34121100 Autobus pubblici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34120000 Autoveicoli per il trasporto di dieci o più persone, 34144910 Autobus elettrici
Quantità4 pezzi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 01/03/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34121000 Autobusai ir tolimojo susisiekimo autobusai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34100000 Motorinės transporto priemonės, 34121100 Viešojo transporto paslaugų autobusai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34120000 Motorinės transporto priemonės, skirtos vežti 10 ir daugiau žmonių, 34144910 Elektrobusai
Kiekis: 4 víenetai
Iekšējais identifikators: 01/03/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
Papildu klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi, 34121100 Sabiedrisko pasažieru pārvadājumu autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 34120000 Mehāniskie transportlīdzekļi 10 un vairāk cilvēku pārvadāšanai, 34144910 Elektriskie autobusi
Daudzums: 4 gabali
Wewnętrzny identyfikator: 01/03/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34121000 Autobusy i autokary
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe, 34121100 Autobusy transportu publicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34120000 Pojazdy silnikowe do transportu 10 lub więcej osób, 34144910 Autobusy elektryczne
Ilość: 4 sztuki
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 01/03/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34121000 Autocarros urbanos e de turismo
Classificação adicional (cpv): 34100000 Veículos a motor, 34121100 Autocarros públicos
Lote: LOT-0001
Classificação adicional (cpv): 34120000 Veículos a motor para o transporte de dez ou mais pessoas, 34144910 Autocarros eléctricos
Quantidade: 4 artigos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 01/03/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34121000 Autobuze şi autocare
Clasificare suplimentară (cpv): 34100000 Autovehicule, 34121100 Autobuze publice
Lot: LOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 34120000 Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane, 34144910 Autobuze electrice
Cantitate: 4 unități
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 01/03/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34121000 Avtobusi in potovalni avtobusi
Dodatna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila, 34121100 Avtobusi za javni promet
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 34120000 Motorna vozila za prevoz 10 ali več oseb, 34144910 Električni avtobusi
Količina: 4 kosi