464121-2026 - Състезателна процедура
Полша – Линейки – Zakup Ambulansów oraz sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Zespołu Ratownictwa Medycznego w lokalizacji: Wejherowo - Szpitale Pomorskie Sp. z o. o. w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup Ambulansów oraz sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Zespołu Ratownictwa Medycznego w lokalizacji: Wejherowo - Szpitale Pomorskie Sp. z o. o. w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP AMBULANSÓW ORAZ SPRZĘTU I APARATURY MEDYCZNEJ DLA POTRZEB ZESPOŁU RATOWNICTWA MEDYCZNEGO W LOKALIZACJI: WEJHEROWO - SZPITALE POMORSKIE SP. Z O. O. W RAMACH PROGRAMU „OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ” w 7 zadaniach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторD25C/251/N/35-83rj/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураNa mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34114121 Линейки
Допълнителна класификация (cpv): 33192160 Комбинирани носилки колички, 33194110 Помпи за перфузия, 44611200 Бутилки за дихателни апарати, 33193110 Превозни средства за лица с физически увреждания, 33182100 Дефибрилатор, 33157400 Медицински респиратори, 33190000 Различни медицински уреди и изделия
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеZadanie 1 Ambulans sanitarny, Nosze elektryczne
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ambulansów sanitarnych oraz noszy elektrycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 1
Допълнителна класификация (cpv): 33192160 Комбинирани носилки колички
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеZadanie 2 Pompa infuzyjna
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomp infuzyjnych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 2
Основна класификация (cpv): 33194110 Помпи за перфузия
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеZadanie 3 Respirator transportowy
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa respiratorów transportowych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 3
Основна класификация (cpv): 44611200 Бутилки за дихателни апарати
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеZadanie 4 Krzesełko transportowe
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa krzesełek transportowych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 4
Основна класификация (cpv): 33193110 Превозни средства за лица с физически увреждания
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеZadanie 5 Defibrylator
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa defibrylatorów dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 5
Основна класификация (cpv): 33182100 Дефибрилатор
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеZadanie 6 Urządzenie do kompresji klatki piersiowej
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń do kompresji klatki piersiowej dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 6
Основна класификация (cpv): 33157400 Медицински респиратори
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеZadanie 7 Ssak elektryczny
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ssaków elektrycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji Szpital w Wejherowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 oraz załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификаторZadanie 7
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
464121-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorD25C/251/N/35-83rj/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114121 Ambulance
Další klasifikace (cpv): 33192160 Lehátka, 33194110 Infúzní čerpadla, 44611200 Dýchací přístroje, 33193110 Vozíky pro invalidy, 33182100 Defibrilátor, 33157400 Zdravotnické dýchací přístroje, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorZadanie 1
Další klasifikace (cpv): 33192160 Lehátka
ČástLOT-0002
NázevZadanie 2 Pompa infuzyjna
Interní identifikátorZadanie 2
Hlavní klasifikace (cpv): 33194110 Infúzní čerpadla
ČástLOT-0003
NázevZadanie 3 Respirator transportowy
Interní identifikátorZadanie 3
Hlavní klasifikace (cpv): 44611200 Dýchací přístroje
ČástLOT-0004
NázevZadanie 4 Krzesełko transportowe
Interní identifikátorZadanie 4
Hlavní klasifikace (cpv): 33193110 Vozíky pro invalidy
ČástLOT-0005
NázevZadanie 5 Defibrylator
Interní identifikátorZadanie 5
Hlavní klasifikace (cpv): 33182100 Defibrilátor
ČástLOT-0006
Interní identifikátorZadanie 6
Hlavní klasifikace (cpv): 33157400 Zdravotnické dýchací přístroje
ČástLOT-0007
NázevZadanie 7 Ssak elektryczny
Interní identifikátorZadanie 7
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
464121-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDD25C/251/N/35-83rj/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34114121 Ambulancer
Supplerende klassifikation (cpv): 33192160 Bårer, 33194110 Infusionspumper, 44611200 Indåndingsapparater, 33193110 Invalidekøretøjer, 33182100 Defibrillator, 33157400 Medicinske respirationsapparater, 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDZadanie 1
Supplerende klassifikation (cpv): 33192160 Bårer
DelkontraktLOT-0002
TitelZadanie 2 Pompa infuzyjna
Intern IDZadanie 2
Primær klassifikation (cpv): 33194110 Infusionspumper
DelkontraktLOT-0003
TitelZadanie 3 Respirator transportowy
Intern IDZadanie 3
Primær klassifikation (cpv): 44611200 Indåndingsapparater
DelkontraktLOT-0004
TitelZadanie 4 Krzesełko transportowe
Intern IDZadanie 4
Primær klassifikation (cpv): 33193110 Invalidekøretøjer
DelkontraktLOT-0005
TitelZadanie 5 Defibrylator
Intern IDZadanie 5
Primær klassifikation (cpv): 33182100 Defibrillator
DelkontraktLOT-0006
Intern IDZadanie 6
Primær klassifikation (cpv): 33157400 Medicinske respirationsapparater
DelkontraktLOT-0007
TitelZadanie 7 Ssak elektryczny
Intern IDZadanie 7
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
464121-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόD25C/251/N/35-83rj/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114121 Ασθενοφόρα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33192160 Φορεία, 33194110 Αντλίες ενδοφλέβιας έγχυσης, 44611200 Αναπνευστικές συσκευές, 33193110 Αναπηρικά καρότσια, 33182100 Απινιδωτής, 33157400 Ιατρικές αναπνευστικές συσκευές, 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33192160 Φορεία
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςZadanie 2 Pompa infuzyjna
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33194110 Αντλίες ενδοφλέβιας έγχυσης
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςZadanie 3 Respirator transportowy
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44611200 Αναπνευστικές συσκευές
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςZadanie 4 Krzesełko transportowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33193110 Αναπηρικά καρότσια
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςZadanie 5 Defibrylator
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182100 Απινιδωτής
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33157400 Ιατρικές αναπνευστικές συσκευές
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςZadanie 7 Ssak elektryczny
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
464121-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteD25C/251/N/35-83rj/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114121 Ambulanssit
Lisäluokitus (cpv): 33192160 Paarit, 33194110 Infuusiopumput, 44611200 Hengityslaitteet, 33193110 Invalidiajoneuvot, 33182100 Defibrillaattori, 33157400 Lääketieteelliset hengityslaitteet, 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteZadanie 1
Lisäluokitus (cpv): 33192160 Paarit
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiZadanie 2 Pompa infuzyjna
Sisäinen tunnisteZadanie 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33194110 Infuusiopumput
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteZadanie 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44611200 Hengityslaitteet
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteZadanie 4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33193110 Invalidiajoneuvot
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiZadanie 5 Defibrylator
Sisäinen tunnisteZadanie 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182100 Defibrillaattori
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnisteZadanie 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33157400 Lääketieteelliset hengityslaitteet
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiZadanie 7 Ssak elektryczny
Sisäinen tunnisteZadanie 7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
464121-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachD25C/251/N/35-83rj/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34114121 Ambulances
Aicmiú breise (cpv): 33192160 Stretchers, 33194110 Infusion pumps, 44611200 Breathing apparatus, 33193110 Invalid carriages, 33182100 Defibrillator, 33157400 Medical breathing devices, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZadanie 1
Aicmiú breise (cpv): 33192160 Stretchers
LuchtógLOT-0002
TeidealZadanie 2 Pompa infuzyjna
Aitheantóir inmheánachZadanie 2
Príomhaicmiú (cpv): 33194110 Infusion pumps
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachZadanie 3
Príomhaicmiú (cpv): 44611200 Breathing apparatus
LuchtógLOT-0004
TeidealZadanie 4 Krzesełko transportowe
Aitheantóir inmheánachZadanie 4
Príomhaicmiú (cpv): 33193110 Invalid carriages
LuchtógLOT-0005
TeidealZadanie 5 Defibrylator
Aitheantóir inmheánachZadanie 5
Príomhaicmiú (cpv): 33182100 Defibrillator
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachZadanie 6
Príomhaicmiú (cpv): 33157400 Medical breathing devices
LuchtógLOT-0007
TeidealZadanie 7 Ssak elektryczny
Aitheantóir inmheánachZadanie 7
Príomhaicmiú (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
464121-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóD25C/251/N/35-83rj/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114121 Ambulanciás járművek
További osztályozás (cpv): 33192160 Hordágyak, 33194110 Infúziós szivattyúk, 44611200 Légzőkészülékek, 33193110 Rokkantkocsik, 33182100 Defibrillátor, 33157400 Gyógyászati légzőkészülékek, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóZadanie 1
További osztályozás (cpv): 33192160 Hordágyak
RészLOT-0002
CímZadanie 2 Pompa infuzyjna
Belső azonosítóZadanie 2
Fő osztályozás (cpv): 33194110 Infúziós szivattyúk
RészLOT-0003
CímZadanie 3 Respirator transportowy
Belső azonosítóZadanie 3
Fő osztályozás (cpv): 44611200 Légzőkészülékek
RészLOT-0004
CímZadanie 4 Krzesełko transportowe
Belső azonosítóZadanie 4
Fő osztályozás (cpv): 33193110 Rokkantkocsik
RészLOT-0005
CímZadanie 5 Defibrylator
Belső azonosítóZadanie 5
Fő osztályozás (cpv): 33182100 Defibrillátor
RészLOT-0006
Belső azonosítóZadanie 6
Fő osztályozás (cpv): 33157400 Gyógyászati légzőkészülékek
RészLOT-0007
CímZadanie 7 Ssak elektryczny
Belső azonosítóZadanie 7
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
464121-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoD25C/251/N/35-83rj/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34114121 Ambulanze
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33192160 Barelle, 33194110 Pompe per infusione, 44611200 Apparecchi respiratori, 33193110 Veicoli per invalidi, 33182100 Defibrillatore cardiaco, 33157400 Apparecchi respiratori per uso medico, 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZadanie 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33192160 Barelle
LottoLOT-0002
TitoloZadanie 2 Pompa infuzyjna
Identificativo internoZadanie 2
Classificazione principale (cpv): 33194110 Pompe per infusione
LottoLOT-0003
TitoloZadanie 3 Respirator transportowy
Identificativo internoZadanie 3
Classificazione principale (cpv): 44611200 Apparecchi respiratori
LottoLOT-0004
TitoloZadanie 4 Krzesełko transportowe
Identificativo internoZadanie 4
Classificazione principale (cpv): 33193110 Veicoli per invalidi
LottoLOT-0005
TitoloZadanie 5 Defibrylator
Identificativo internoZadanie 5
Classificazione principale (cpv): 33182100 Defibrillatore cardiaco
LottoLOT-0006
Identificativo internoZadanie 6
Classificazione principale (cpv): 33157400 Apparecchi respiratori per uso medico
LottoLOT-0007
TitoloZadanie 7 Ssak elektryczny
Identificativo internoZadanie 7
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
464121-2026 - Konkursas
Lenkija – Greitosios medicinos pagalbos automobiliai – Zakup Ambulansów oraz sprzętu i aparatury medycznej dla potrzeb Zespołu Ratownictwa Medycznego w lokalizacji: Wejherowo - Szpitale Pomorskie Sp. z o. o. w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusD25C/251/N/35-83rj/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114121 Greitosios medicinos pagalbos automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33192160 Neštuvai, 33194110 Infuzinės pompos, 44611200 Kvėpavimo aparatai, 33193110 Invalidų vežimėliai, 33182100 Defibriliatorius, 33157400 Medicininiai kvėpavimo prietaisai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZadanie 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33192160 Neštuvai
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasZadanie 2 Pompa infuzyjna
Vidaus identifikatoriusZadanie 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33194110 Infuzinės pompos
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusZadanie 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44611200 Kvėpavimo aparatai
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusZadanie 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33193110 Invalidų vežimėliai
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasZadanie 5 Defibrylator
Vidaus identifikatoriusZadanie 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182100 Defibriliatorius
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatoriusZadanie 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33157400 Medicininiai kvėpavimo prietaisai
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasZadanie 7 Ssak elektryczny
Vidaus identifikatoriusZadanie 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
464121-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internD25C/251/N/35-83rj/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34114121 Ambulanţe
Clasificare suplimentară (cpv): 33192160 Tărgi, 33194110 Pompe de perfuzie, 44611200 Aparate de respirat, 33193110 Vehicule pentru persoane invalide, 33182100 Defibrilator, 33157400 Aparate medicale respiratorii, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internZadanie 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33192160 Tărgi
LotLOT-0002
TitluZadanie 2 Pompa infuzyjna
Identificator internZadanie 2
Clasificarea principală (cpv): 33194110 Pompe de perfuzie
LotLOT-0003
TitluZadanie 3 Respirator transportowy
Identificator internZadanie 3
Clasificarea principală (cpv): 44611200 Aparate de respirat
LotLOT-0004
TitluZadanie 4 Krzesełko transportowe
Identificator internZadanie 4
Clasificarea principală (cpv): 33193110 Vehicule pentru persoane invalide
LotLOT-0005
TitluZadanie 5 Defibrylator
Identificator internZadanie 5
Clasificarea principală (cpv): 33182100 Defibrilator
LotLOT-0006
Identificator internZadanie 6
Clasificarea principală (cpv): 33157400 Aparate medicale respiratorii
LotLOT-0007
TitluZadanie 7 Ssak elektryczny
Identificator internZadanie 7
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
464121-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114121 Sanitky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192160 Nosidlá, 33194110 Infúzne čerpadlá, 44611200 Dýchacie prístroje, 33193110 Vozíky pre invalidov, 33182100 Defribrilátory, 33157400 Lekárske dýchacie prístroje, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZadanie 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192160 Nosidlá
ČasťLOT-0002
NázovZadanie 2 Pompa infuzyjna
Interný identifikátorZadanie 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33194110 Infúzne čerpadlá
ČasťLOT-0003
NázovZadanie 3 Respirator transportowy
Interný identifikátorZadanie 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 44611200 Dýchacie prístroje
ČasťLOT-0004
NázovZadanie 4 Krzesełko transportowe
Interný identifikátorZadanie 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 33193110 Vozíky pre invalidov
ČasťLOT-0005
NázovZadanie 5 Defibrylator
Interný identifikátorZadanie 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182100 Defribrilátory
ČasťLOT-0006
Interný identifikátorZadanie 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 33157400 Lekárske dýchacie prístroje
ČasťLOT-0007
NázovZadanie 7 Ssak elektryczny
Interný identifikátorZadanie 7
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
464121-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorD25C/251/N/35-83rj/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114121 Rešilni avtomobili
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192160 Nosila, 33194110 Infuzijske črpalke, 44611200 Dihalni aparati, 33193110 Vozila za invalide, 33182100 Defibrilator, 33157400 Dihalni aparati za medicinsko uporabo, 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZadanie 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192160 Nosila
SklopLOT-0002
NaslovZadanie 2 Pompa infuzyjna
Notranji identifikatorZadanie 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33194110 Infuzijske črpalke
SklopLOT-0003
NaslovZadanie 3 Respirator transportowy
Notranji identifikatorZadanie 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44611200 Dihalni aparati
SklopLOT-0004
NaslovZadanie 4 Krzesełko transportowe
Notranji identifikatorZadanie 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33193110 Vozila za invalide
SklopLOT-0005
NaslovZadanie 5 Defibrylator
Notranji identifikatorZadanie 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33182100 Defibrilator
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorZadanie 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33157400 Dihalni aparati za medicinsko uporabo
SklopLOT-0007
NaslovZadanie 7 Ssak elektryczny
Notranji identifikatorZadanie 7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
464121-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareD25C/251/N/35-83rj/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
Ytterligare klassificering (cpv): 33192160 Bårar, 33194110 Infusionspumpar, 44611200 Andningsapparater, 33193110 Invalidfordon, 33182100 Defibrillator, 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareZadanie 1
Ytterligare klassificering (cpv): 33192160 Bårar
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareZadanie 2
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareZadanie 3
Huvudklassificering (cpv): 44611200 Andningsapparater
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareZadanie 4
Huvudklassificering (cpv): 33193110 Invalidfordon
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareZadanie 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareZadanie 6
Huvudklassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareZadanie 7
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter