2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usług cateringowych dla szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych w mieście Kobyłka
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych w mieście Kobyłka w roku szkolnym 2026/2027. Przedmiot zamówienia gwarantowanego obejmuje świadczenie usług cateringowych dla następujących szkół podstawowych oraz oddziałów przedszkolnych w Kobyłce: 1) Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej, ul. Jezuicka 1, 05-230 Kobyłka wraz z dodatkową lokalizacją prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w budynku przy ul. Dworkowej 5; 2) Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, wchodząca w skład Zespołu Szkół Publicznych Nr 2 w Kobyłce, ul. E. Orzeszkowej 3/5, 05-230 Kobyłka; 3) Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły w Kobyłce, ul. Załuskiego 57, 05-230 Kobyłka; 4) Publiczne Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce w dodatkowej lokalizacji prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w budynku przy ul. Dworkowej 5,05-230 Kobyłka, z zastrzeżeniem, że usługi cateringowe w ramach lokalizacji przy ul. Dworkowej 5 (pkt 1 i 4 powyżej) będą realizowane na rzecz Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Przedszkolnymi w Kobyłce prowadzonej przez Miasto Kobyłka, która zostanie utworzona 1 września 2026 r.
Вътрешен идентификатор: WZP.271.24.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne w celu skrócenia terminu składania ofert
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 55523100 Услуги, свързани с храната за ученически столове и бюфети
Допълнителна класификация (cpv): 55520000 Услуги на заведения за приготвяне и доставяне на храна, 55321000 Услуги по приготвяне на храни за консумация, 55320000 Услуги по предлагане на храни за консумация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiotem świadczenia w ramach prawa opcji jest zapewnienie identycznych usług jak opisane w zamówieniu gwarantowanym, tj. świadczenie usług cateringowych dla szkół podstawowych oraz oddziałów przedszkolnych w Kobyłce w roku szkolnym 2027/2028. Prawo opcji dla ww. okoliczności, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie gwarantowane. Szczegółowe informacje dot. prawa opcji znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: WZP.271.24.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55523100 Poskytování jídel pro školy
Další klasifikace (cpv): 55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky, 55321000 Příprava jídel, 55320000 Podávání jídel
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: WZP.271.24.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55523100 Tjenesteydelser i forbindelse med skolemåltider
Supplerende klassifikation (cpv): 55520000 Cateringvirksomhed, 55321000 Forberedelse af måltider, 55320000 Servering af måltider
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: WZP.271.24.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55523100 Υπηρεσίες σχολικών γευμάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 55520000 Υπηρεσίες τροφοδοσίας, 55321000 Υπηρεσίες προετοιμασίας γευμάτων, 55320000 Υπηρεσίες παροχής γευμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
464167-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierWZP.271.24.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55523100 School-meal services
Additional classification (cpv): 55520000 Catering services, 55321000 Meal-preparation services, 55320000 Meal-serving services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: WZP.271.24.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55523100 Koolisöögiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 55520000 Toitlustusteenused, 55321000 Toiduvalmistusteenused, 55320000 Toiduserveerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: WZP.271.24.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55523100 Services de restauration scolaire
Nomenclature complémentaire (cpv): 55520000 Services traiteur, 55321000 Services de préparation de repas, 55320000 Services de distribution de repas
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: WZP.271.24.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 55523100 School-meal services
Aicmiú breise (cpv): 55520000 Catering services, 55321000 Meal-preparation services, 55320000 Meal-serving services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
464167-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWZP.271.24.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55523100 Usluge školskih obroka
Dodatna klasifikacija (cpv): 55520000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering), 55321000 Usluge pripravljanja obroka, 55320000 Usluge posluživanja obroka
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: WZP.271.24.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55523100 Iskolai ebédszolgáltatás
További osztályozás (cpv): 55520000 Élelmezési szolgáltatások, 55321000 Ételkészítési szolgáltatások, 55320000 Ételfelszolgálási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: WZP.271.24.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 55523100 Servizzi ta’ l-ikel għall-iskejjel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 55520000 Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel, 55321000 Servizzi tal-preparazzjoni ta’ l-ikel, 55320000 Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: WZP.271.24.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 55523100 Serviços de cantinas escolares
Classificação adicional (cpv): 55520000 Serviços de fornecimento de refeições (catering), 55321000 Serviços de preparação de refeições, 55320000 Serviços de provimento de refeições
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: WZP.271.24.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 55523100 Servicii de restaurant pentru şcoli
Clasificare suplimentară (cpv): 55520000 Servicii de catering, 55321000 Servicii de preparare a mâncării, 55320000 Servicii de distribuire a mâncării
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: WZP.271.24.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55523100 Školské stravovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55520000 Služby hromadného stravovania, 55321000 Služby spojené s prípravou jedál, 55320000 Služby spojené s podávaním jedál
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: WZP.271.24.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55523100 Storitve dobave šolskih obrokov
Dodatna klasifikacija (cpv): 55520000 Storitve priprave in dostave hrane, 55321000 Storitve priprave obrokov, 55320000 Storitve serviranja obrokov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: WZP.271.24.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55523100 Servering av skolmåltider
Ytterligare klassificering (cpv): 55520000 Catering, 55321000 Matberedning, 55320000 Måltidsservering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: