464192-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеLéčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem elektrolytů a jejich kombinace po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.
Вътрешен идентификатор103/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33621400 Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеČást 3
Вътрешен идентификатор3
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеČást 1
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеČást 7
Вътрешен идентификатор7
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеČást 2
Вътрешен идентификатор2
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеČást 4
Вътрешен идентификатор4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеČást 5
Вътрешен идентификатор5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеČást 6
Вътрешен идентификатор6
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеČást 8
Вътрешен идентификатор8
464192-2026 - Zadávání
Česko – Náhrady plazmy a perfúzní roztoky – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor103/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33621400 Náhrady plazmy a perfúzní roztoky
5. Část
ČástLOT-0003
NázevČást 3
Interní identifikátor3
ČástLOT-0001
NázevČást 1
Interní identifikátor1
ČástLOT-0007
NázevČást 7
Interní identifikátor7
ČástLOT-0002
NázevČást 2
Interní identifikátor2
ČástLOT-0004
NázevČást 4
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
NázevČást 5
Interní identifikátor5
ČástLOT-0006
NázevČást 6
Interní identifikátor6
ČástLOT-0008
NázevČást 8
Interní identifikátor8
464192-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Blod- og plasmasubstitutter samt infusionsvæsker – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID103/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33621400 Blod- og plasmasubstitutter samt infusionsvæsker
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0003
TitelČást 3
Intern ID3
DelkontraktLOT-0001
TitelČást 1
Intern ID1
DelkontraktLOT-0007
TitelČást 7
Intern ID7
DelkontraktLOT-0002
TitelČást 2
Intern ID2
DelkontraktLOT-0004
TitelČást 4
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
TitelČást 5
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
TitelČást 6
Intern ID6
DelkontraktLOT-0008
TitelČást 8
Intern ID8
464192-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Blutersatzmittel und Perfusionslösungen – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung103/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
5. Los
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0007
Interne Kennung7
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6
LosLOT-0008
Interne Kennung8
464192-2026 - Kilpailu
Tšekki – Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste103/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33621400 Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset
5. Osa
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiČást 3
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiČást 1
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiČást 7
Sisäinen tunniste7
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiČást 2
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiČást 4
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiČást 5
Sisäinen tunniste5
OsaLOT-0006
Ilmoituksen nimiČást 6
Sisäinen tunniste6
OsaLOT-0008
Ilmoituksen nimiČást 8
Sisäinen tunniste8
464192-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Blood substitutes and perfusion solutions – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach103/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0003
TeidealČást 3
Aitheantóir inmheánach3
LuchtógLOT-0001
TeidealČást 1
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0007
TeidealČást 7
Aitheantóir inmheánach7
LuchtógLOT-0002
TeidealČást 2
Aitheantóir inmheánach2
LuchtógLOT-0004
TeidealČást 4
Aitheantóir inmheánach4
LuchtógLOT-0005
TeidealČást 5
Aitheantóir inmheánach5
LuchtógLOT-0006
TeidealČást 6
Aitheantóir inmheánach6
LuchtógLOT-0008
TeidealČást 8
Aitheantóir inmheánach8
464192-2026 - Verseny
Csehország – Vérpótló szerek és perfúziós oldatok – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító103/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33621400 Vérpótló szerek és perfúziós oldatok
5. Rész
RészLOT-0003
CímČást 3
Belső azonosító3
RészLOT-0001
CímČást 1
Belső azonosító1
RészLOT-0007
CímČást 7
Belső azonosító7
RészLOT-0002
CímČást 2
Belső azonosító2
RészLOT-0004
CímČást 4
Belső azonosító4
RészLOT-0005
CímČást 5
Belső azonosító5
RészLOT-0006
CímČást 6
Belső azonosító6
RészLOT-0008
CímČást 8
Belső azonosító8
464192-2026 - Konkurss
Čehija – Asins aizstājēji un perfūzijas šķīdumi – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators103/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621400 Asins aizstājēji un perfūzijas šķīdumi
5. Daļa
DaļaLOT-0003
NosaukumsČást 3
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0001
NosaukumsČást 1
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0007
NosaukumsČást 7
Iekšējais identifikators7
DaļaLOT-0002
NosaukumsČást 2
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0004
NosaukumsČást 4
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
NosaukumsČást 5
Iekšējais identifikators5
DaļaLOT-0006
NosaukumsČást 6
Iekšējais identifikators6
DaļaLOT-0008
NosaukumsČást 8
Iekšējais identifikators8
464192-2026 - Mededinging
Tsjechië – Bloedvervangende middelen en bloedtransfusie-oplossingen – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode103/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621400 Bloedvervangende middelen en bloedtransfusie-oplossingen
5. Perceel
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecode7
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode6
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode8
See the notice on TED website
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 103/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Část 3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Část 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Část 7
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Část 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Část 4
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Část 5
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Část 6
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Část 8
Wewnętrzny identyfikator: 8
464192-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Blodsubstitut och infusionsvätskor – Léčivé přípravky s obsahem elektrolytů a jejich kombinace
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare103/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33621400 Blodsubstitut och infusionsvätskor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierare7
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierare8