See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Respond - Responsive Repairs and Voids Tender
Описание: Responsive Repairs and Void Works across 9 geographical Lots, including 24/7 responsive repairs and works to empty properties
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45453100 Строителни работи по възстановяване
Допълнителна класификация (cpv): 45453000 Строителни работи по възстановяване и възобновяване, 45400000 Довършителни строителни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45421000 Монтажни работи на дограма, 45442100 Работи по боядисване, 45261900 Работи по ремонт и поддържане на покриви, 44621220 Котли за централно отопление, 44621110 Радиатори за централно отопление, 45232141 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на разпределителна отоплителна мрежа, 45315000 Строителни и монтажни работи на електрическо отопление и други електрически уредби в сгради, 50720000 Услуги по ремонт и поддържане на котли за отопление
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Responsive Repairs and Voids - Donegal, Sligo, Mayo, Roscommon, Leitrim
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Galway, Clare
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Monoghan, Cavan, Longford, Louth, Meath
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Dublin North
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Dublin South
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Offaly, Kildare, Laois, Westmeath
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Kerry, Cork, Limerick
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Wicklow, Wexford, Carlow
Вътрешен идентификатор: 9
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45453100 Modernizace budov
Další klasifikace (cpv): 45453000 Opravy a modernizace budov, 45400000 Práce při dokončování budov, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45421000 Stavební zámečnictví, 45442100 Malířské práce, 45261900 Opravy a údržba střech, 44621220 Kotle k ústřednímu vytápění, 44621110 Radiátory ústředního topení, 45232141 Vytápění, 45315000 Elektroinstalační práce pro vytápění budov a montáž jiných elektrická zařízení, 50720000 Opravy a údržba ústředního topení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Galway, Clare
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: Dublin North
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: Dublin South
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Kerry, Cork, Limerick
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: Wicklow, Wexford, Carlow
Interní identifikátor: 9
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen, 44621110 Heizkörper für Zentralheizungen, 45232141 Heizanlage, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Galway, Clare
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Dublin North
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Dublin South
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kerry, Cork, Limerick
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Wicklow, Wexford, Carlow
Interne Kennung: 9
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45453100 Εργασίες αποκατάστασης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45453000 Εργασίες γενικής επισκευής και ανακαίνισης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45421000 Εργασίες ξυλουργικής, 45442100 Εργασίες βαφής, 45261900 Εργασίες επισκευής και συντήρησης στέγης, 44621220 Λέβητες κεντρικής θέρμανσης, 44621110 Σώματα καλοριφέρ κεντρικής θέρμανσης, 45232141 Εργασίες σε εγκαταστάσεις θέρμανσης, 45315000 Ηλεκτρολογικές εργασίες εγκατάστασης θέρμανσης και άλλου ηλεκτρολογικού εξοπλισμού κτιρίων, 50720000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κεντρικής θέρμανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Galway, Clare
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Dublin North
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Dublin South
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Kerry, Cork, Limerick
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Wicklow, Wexford, Carlow
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45453100 Refurbishment work
Additional classification (cpv): 45453000 Overhaul and refurbishment work, 45400000 Building completion work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45421000 Joinery work, 45442100 Painting work, 45261900 Roof repair and maintenance work, 44621220 Central-heating boilers, 44621110 Central-heating radiators, 45232141 Heating works, 45315000 Electrical installation work of heating and other electrical building-equipment, 50720000 Repair and maintenance services of central heating
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Galway, Clare
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Dublin North
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Dublin South
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Kerry, Cork, Limerick
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Wicklow, Wexford, Carlow
Internal identifier: 9
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45453100 Trabajos de reacondicionamiento
Clasificación adicional (cpv): 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento, 45400000 Acabado de edificios, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45421000 Trabajos de ebanistería, 45442100 Trabajos de pintura, 45261900 Reparación y mantenimiento de tejados, 44621220 Calderas para calefacción central, 44621110 Radiadores para calefacción central, 45232141 Trabajos relacionados con la calefacción, 45315000 Trabajos de instalación eléctrica de equipos de calefacción y otros equipos eléctricos para edificios, 50720000 Servicios de reparación y mantenimiento de calefacción central
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Galway, Clare
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Dublin North
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Dublin South
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Kerry, Cork, Limerick
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: Wicklow, Wexford, Carlow
Identificador interno: 9
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45453100 Kunnostustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45453000 Tarkastus- ja kunnostustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45330000 Putkityöt, 45421000 Puusepäntyöt, 45442100 Maalaustyöt, 45261900 Katon korjaus ja huolto, 44621220 Keskuslämmityskattilat, 44621110 Keskuslämmityspatterit, 45232141 Lämmitysjärjestelmän rakennustyöt, 45315000 Lämmityslaitteiden ja rakennusten muiden sähkölaitteiden sähköasennukset, 50720000 Keskuslämmitysjärjestelmän korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Galway, Clare
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Dublin North
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Dublin South
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Kerry, Cork, Limerick
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Wicklow, Wexford, Carlow
Sisäinen tunniste: 9
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45453100 Travaux de remise en état
Nomenclature complémentaire (cpv): 45453000 Travaux de remise en état et de remise à neuf, 45400000 Travaux de parachèvement de bâtiment, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45330000 Travaux de plomberie, 45421000 Travaux de menuiserie, 45442100 Travaux de peinture, 45261900 Réparation et entretien de toiture, 44621220 Chaudières pour chauffage central, 44621110 Radiateurs pour chauffage central, 45232141 Installations de chauffage, 45315000 Travaux d'installation de chauffage électrique et d'autres équipements électriques de bâtiment, 50720000 Services de réparation et d'entretien de chauffage central
Identifiant interne: 1
Titre: Galway, Clare
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Titre: Dublin North
Identifiant interne: 4
Titre: Dublin South
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
Titre: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Identifiant interne: 7
Titre: Kerry, Cork, Limerick
Identifiant interne: 8
Titre: Wicklow, Wexford, Carlow
Identifiant interne: 9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Galway, Clare
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Dublin North
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Dublin South
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Kerry, Cork, Limerick
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Wicklow, Wexford, Carlow
Aitheantóir inmheánach: 9
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45453100 Sanacijski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45453000 Remontni i sanacijski radovi, 45400000 Završni građevinski radovi, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 45330000 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi, 45421000 Stolarski radovi, 45442100 Ličilački radovi, 45261900 Radovi popravka i održavanja krova, 44621220 Kotlovi za centralno grijanje, 44621110 Radijatori za centralno grijanje, 45232141 Postrojenje za grijanje, 45315000 Radovi na postavljanju električne instalacije za grijanje i druge električne opreme u zgradama, 50720000 Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Galway, Clare
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Dublin North
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Dublin South
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Kerry, Cork, Limerick
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Wicklow, Wexford, Carlow
Interna identifikacijska oznaka: 9
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45453100 Lavori di riparazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45453000 Lavori di riparazione e ripristino, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45330000 Lavori di idraulica, 45421000 Lavori di falegnameria, 45442100 Lavori di tinteggiatura, 45261900 Lavori di riparazione e manutenzione di tetti, 44621220 Caldaie per il riscaldamento centrale, 44621110 Radiatori per il riscaldamento centrale, 45232141 Centrale termica, 45315000 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento e di altri impianti elettrici per edifici, 50720000 Servizi di riparazione e manutenzione di riscaldamenti centrali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Galway, Clare
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Dublin North
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Dublin South
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Kerry, Cork, Limerick
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Wicklow, Wexford, Carlow
Identificativo interno: 9
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45453100 Xogħol tal-manteniment sħiħ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45453000 Xogħol tal-manteniment sħiħ u l-aġġornament ta’ bini, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45330000 Xogħlijiet tal-kanen u katusi sanitarji, 45421000 Xogħol ta’ l-injam, 45442100 Xogħol ta’ żebgħa, 45261900 Xogħol ta' tiswija u manutenzjoni ta' bjut, 44621220 Boilers tas-sħana ċentrali, 44621110 Radjaturi tas-sħana ċentrali, 45232141 Xogħlijiet tas-sħana, 45315000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni elettrika ta’ l-apparat tas-sħana u apparat elettriku ieħor tal-bini, 50720000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tas-sħana ċentrali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Galway, Clare
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Dublin North
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Dublin South
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Kerry, Cork, Limerick
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Wicklow, Wexford, Carlow
Identifikatur intern: 9
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45453100 Opknapwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45453000 Revisie- en opknapwerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45421000 Bouwtimmerwerk, 45442100 Schilderwerk, 45261900 Reparatie en onderhoud van daken, 44621220 Ketels voor centrale verwarming, 44621110 Radiatoren voor centrale verwarming, 45232141 Aanleg van verwarming, 45315000 Elektrische installatiewerkzaamheden voor verwarming en andere elektrische apparatuur in gebouwen, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45453100 Roboty renowacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45453000 Roboty remontowe i renowacyjne, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45421000 Roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45442100 Roboty malarskie, 45261900 Naprawa i konserwacja dachów, 44621220 Kotły grzewcze centralnego ogrzewania, 44621110 Grzejniki centralnego ogrzewania, 45232141 Roboty grzewcze, 45315000 Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach, 50720000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Galway, Clare
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Dublin North
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Dublin South
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Kerry, Cork, Limerick
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Wicklow, Wexford, Carlow
Wewnętrzny identyfikator: 9
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45453100 Obras de recuperação
Classificação adicional (cpv): 45453000 Obras de revisão e recuperação, 45400000 Obras de acabamento de edifícios, 45300000 Instalações em edifícios, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45330000 Instalação de canalizações, 45421000 Obras de marcenaria, 45442100 Obras de pintura, 45261900 Obras de reparação e manutenção de coberturas, 44621220 Caldeiras para aquecimento central, 44621110 Radiadores para aquecimento central, 45232141 Obras relacionadas com aquecimento, 45315000 Instalação de equipamento para aquecimento e de outro equipamento eléctrico em edifícios, 50720000 Serviços de reparação e manutenção de aquecimento central
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45453100 Lucrări de renovare
Clasificare suplimentară (cpv): 45453000 Lucrări de reparaţii generale şi de renovare, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45421000 Lucrări de tâmplărie, 45442100 Lucrări de vopsire, 45261900 Lucrări de reparare şi de întreţinere de acoperişuri, 44621220 Boilere pentru încălzire centrală, 44621110 Radiatoare pentru încălzire centrală, 45232141 Instalaţii de încălzire, 45315000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire şi de alte echipamente electrice pentru clădiri, 50720000 Servicii de reparare şi de întreţinere a încălzirii centrale
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45453100 Renovačné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45453000 Generálne opravy a renovačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45421000 Stolárske práce, 45442100 Maliarske a natieračské práce, 45261900 Opravy a údržba striech, 44621220 Kotly ústredného kúrenia, 44621110 Radiátory ústredného kúrenia, 45232141 Vykurovacie práce, 45315000 Elektroinštalácie kúrenia a iných elektrických zariadení v budovách, 50720000 Opravy a údržba ústredného kúrenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Galway, Clare
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Dublin North
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Dublin South
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: Tipperary, Kilkenny, Waterford
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Kerry, Cork, Limerick
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: Wicklow, Wexford, Carlow
Interný identifikátor: 9