464267-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Софтуерни пакети и информационни системи – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеIntegrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je návrh architektury, vývoj, dodávka a implementace nového Integrovaného cizineckého agendového systému (ICAS). Aplikační řešení bude odrážet nové legislativní požadavky v oblasti cizinecké pobytové problematiky, standardy služeb poskytovaných státní správou, kybernetické bezpečnosti a výkonu spisové služby. Plnění bude zahrnovat rovněž následnou správu, provoz a rozvoj ICAS na dobu neurčitou dle potřeb a požadavků zadavatele.
Вътрешен идентификаторMV-25756/VZ-2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Допълнителна класификация (cpv): 72230000 Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер, 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти, 72261000 Услуги по оказване на помощ, свързана със софтуерните продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je návrh architektury, vývoj, dodávka a implementace nového Integrovaného cizineckého agendového systému (ICAS). Plnění bude zahrnovat vytvoření funkčního celku agendového informačního systému včetně provozního prostředí, klientské části (profil cizince) v rámci frontendu, backend, aplikační řešení a dále včetně migrace dat ze stávajících informačních systémů. Aplikační řešení bude odrážet nové legislativní požadavky v oblasti cizinecké pobytové problematiky, standardy služeb poskytovaných státní správou, kybernetické bezpečnosti a výkonu spisové služby. Hlavními uživateli nové informačního systému budou zaměstnanci odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra ČR. Plnění bude zahrnovat rovněž následnou správu, provoz a rozvoj ICAS na dobu neurčitou dle potřeb a požadavků zadavatele.
Варианти
Описание на опциитеPodrobně viz ZD.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MV-25756/VZ-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 72230000 Vývoj programového vybavení na zakázku, 72263000 Implementace programového vybavení, 72261000 Podpora programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Podrobně viz ZD.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MV-25756/VZ-2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 72230000 Udvikling af kundespecificeret programmel, 72263000 Implementering af programmel, 72261000 Programmelsupport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Podrobně viz ZD.
464267-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungMV-25756/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPodrobně viz ZD.
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MV-25756/VZ-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 72230000 Tellimustarkvara arendusteenused, 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 72261000 Tarkvara tugiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Podrobně viz ZD.
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: MV-25756/VZ-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72230000 Asiakaskohtaisten ohjelmistojen kehittämispalvelut, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut, 72261000 Ohjelmistotuki
Optiot:
Optioiden kuvaus: Podrobně viz ZD.
464267-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Logiciels et systèmes d'information – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneMV-25756/VZ-2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 72230000 Services de développement de logiciels personnalisés, 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 72261000 Services d'assistance relative aux logiciels
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsPodrobně viz ZD.
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: MV-25756/VZ-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48000000 Software package and information systems
Aicmiú breise (cpv): 72230000 Custom software development services, 72263000 Software implementation services, 72261000 Software support services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Podrobně viz ZD.
464267-2026 - Nadmetanje
Češka – Programski paketi i informacijski sustavi – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaMV-25756/VZ-2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72230000 Usluge razvoja programske podrške po narudžbi korisnika, 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 72261000 Usluge podrške programa
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijaPodrobně viz ZD.
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: MV-25756/VZ-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: Podrobně viz ZD.
Interne identificatiecode: MV-25756/VZ-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software, 72263000 Software-implementatiediensten, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Podrobně viz ZD.
464267-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorMV-25756/VZ-2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72230000 Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjiPodrobně viz ZD.
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: MV-25756/VZ-2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 72230000 Serviços de desenvolvimento de software à medida, 72263000 Serviços de implementação de software, 72261000 Serviços de assistência em matéria de software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
Descrição das opções: Podrobně viz ZD.
464267-2026 - Javni razpis
Češka – Programski paketi in informacijski sistemi – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorMV-25756/VZ-2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72230000 Storitve razvoja programske opreme po naročilih uporabnikov, 72263000 Storitve izvajanja programske opreme, 72261000 Podporne storitve za programsko opremo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostiPodrobně viz ZD.
464267-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Programvara och informationssystem – Integrovaný cizinecký agendový systém (ICAS)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareMV-25756/VZ-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara, 72263000 Programimplementation, 72261000 Stödtjänster för programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenPodrobně viz ZD.