2. Процедура
Процедура
Заглавие: POTROŠNI MATERIAL ZA ENDOSKOPSKI SISTEM ZA AMBULANTNO LASERSKO KIRURGIJO GRLA IN ZG.AERODIGESTIVNEGA TRAKTA
Описание: Predmet javnega naročila je nabava Potrošnega materiala za endoskopski sistem za ambulantno lasersko kirurgijo grla in zg. aerodigestivnega trakta.
Вътрешен идентификатор: JN-76211
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33196000 Медицински помощни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet javnega naročila je nabava Potrošnega materiala za endoskopski sistem za mabulantno lasersko kirurgijo grla in zg. aerodigestivnega trakta.
Вътрешен идентификатор: 506595
464294-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorJN-76211
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33196000 Zdravotnické pomůcky
5. Část
ČástLOT-0000
Interní identifikátor506595
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-76211
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33196000 Medicinske hjælpemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 506595
464294-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungJN-76211
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung506595
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-76211
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33196000 Ιατρικά βοηθήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506595
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76211
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33196000 Aides médicales
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 506595
464294-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachJN-76211
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33196000 Medical aids
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
Aitheantóir inmheánach506595
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-76211
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33196000 Gyógyászati segédeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 506595
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-76211
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33196000 Ausili medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 506595
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76211
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 506595
Iekšējais identifikators: JN-76211
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33196000 Medicīniskās palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 506595
464294-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internJN-76211
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33196000 Għajnuniet mediċi
5. Lott
LottLOT-0000
Identifikatur intern506595
Interne identificatiecode: JN-76211
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 506595
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76211
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33196000 Mijloace auxiliare medicale
Identificator intern: 506595
464294-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorJN-76211
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33196000 Medicinski pripomočki
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator506595
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-76211
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 506595