2. Процедура
Процедура
Заглавие: Üritusturunduse teenus
Описание: Riigihanke eesmärgiks on leida üks üritusturundusagentuur, kes toetab Eesti Energia AS-i ja tema tütarettevõtjaid erinevate äri-, kliendi-, partner-, investor-, tööandjabrändi- ning töötajatele suunatud sündmuste korraldamisel Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas. Riigihanke tulemusena sõlmitakse raamleping ühe pakkujaga esialgu 36 kuuks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 306987-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79342000 Маркетингови услуги
Допълнителна класификация (cpv): 79952000 Услуги, свързани с организирането на събития
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Üritusturunduse teenus
Intern ID: 306987-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79342000 Marketing
Supplerende klassifikation (cpv): 79952000 Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 306987-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000
Title: Üritusturunduse teenus
Internal identifier: 306987-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
Additional classification (cpv): 79952000 Event services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Üritusturunduse teenus
Identificador interno: 306987-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79342000 Servicios de marketing
Clasificación adicional (cpv): 79952000 Servicios de eventos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Üritusturunduse teenus
Sisemine tunnus: 306987-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79342000 Turundusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Üritusturunduse teenus
Sisäinen tunniste: 306987-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79342000 Markkinointi
Lisäluokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Üritusturunduse teenus
Aitheantóir inmheánach: 306987-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Aicmiú breise (cpv): 79952000 Event services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Üritusturunduse teenus
Interna identifikacijska oznaka: 306987-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79342000 Usluge plasmana
Dodatna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Üritusturunduse teenus
Identificativo interno: 306987-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79342000 Servizi di marketing
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79952000 Servizi di organizzazione di eventi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Üritusturunduse teenus
Vidaus identifikatorius: 306987-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79342000 Rinkodaros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79952000 Su renginiais susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Interne identificatiecode: 306987-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79342000 Serviços de marketing
Classificação adicional (cpv): 79952000 Serviços de eventos
2. Procedură
Procedură
Titlu: Üritusturunduse teenus
Identificator intern: 306987-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79342000 Servicii de comercializare
Clasificare suplimentară (cpv): 79952000 Servicii pentru evenimente
2. Postup
Postup
Názov: Üritusturunduse teenus
Interný identifikátor: 306987-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79342000 Marketingové služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 79952000 Služby na organizovanie podujatí
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 306987-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79342000 Storitve trženja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79952000 Storitve, povezane z dogodki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 306987-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000