2. Процедура
Процедура
Заглавие: Warme en koude drankenvoorziening
Описание: Met deze aanbesteding wil Opdrachtgever komen tot een betrouwbare, kwalitatief goede en duurzame drankenvoorziening die past bij een professionele organisatie met een continue bedrijfsvoering. 1
Вътрешен идентификатор: 26.EA.8
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15860000 Кафе, чай и свързани с тях продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: 4 keer 1 jaar
464416-2026 - Διαγωνισμός
Κάτω Χώρες – Καφές, τσάι και συναφή προϊόντα – Warme en koude drankenvoorziening
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςWarme en koude drankenvoorziening
Εσωτερικό αναγνωριστικό26.EA.8
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15860000 Καφές, τσάι και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογών4 keer 1 jaar
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26.EA.8
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 4 keer 1 jaar
464416-2026 - Licitación
Países Bajos – Café, té y productos conexos – Warme en koude drankenvoorziening
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloWarme en koude drankenvoorziening
Identificador interno26.EA.8
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opciones4 keer 1 jaar
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26.EA.8
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15860000 Kohv, tee ja samalaadsed tooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: 4 keer 1 jaar
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26.EA.8
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15860000 Kahvi, tee ja vastaavat tuotteet
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: 4 keer 1 jaar
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26.EA.8
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15860000 Café, thé et produits connexes
Identifiant interne: 1
Description des options: 4 keer 1 jaar
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26.EA.8
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: 4 keer 1 jaar
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26.EA.8
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15860000 Kava, čaj i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: 4 keer 1 jaar
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Warme en koude drankenvoorziening
Belső azonosító: 26.EA.8
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15860000 Kávé, tea és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: 4 keer 1 jaar
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26.EA.8
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15860000 Kava, arbata ir kiti panašūs produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: 4 keer 1 jaar
Iekšējais identifikators: 26.EA.8
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15860000 Kafija, tēja un saistītie produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: 4 keer 1 jaar
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 26.EA.8
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15860000 Kafe, te u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: 4 keer 1 jaar
Interne identificatiecode: 26.EA.8
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 4 keer 1 jaar
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 26.EA.8
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15860000 Kawa, herbata i podobne produkty
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: 4 keer 1 jaar
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 26.EA.8
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15860000 Café, chá e produtos afins
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opções:
Descrição das opções: 4 keer 1 jaar
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26.EA.8
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15860000 Cafea, ceai şi produse conexe
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: 4 keer 1 jaar
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26.EA.8
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15860000 Káva, čaj a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: 4 keer 1 jaar
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26.EA.8
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: 4 keer 1 jaar
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26.EA.8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 4 keer 1 jaar