464435-2026 - Състезателна процедура
Хърватия – Строителни работи по преустройство – Izvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji Konjičkog centra
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеIzvođenje radova na rekonstrukciji i dogradnji Konjičkog centra
ОписаниеRekonstrukcija i dogradnja konjičkog centra Barban na lokaciji k.č. 270 k.o. Barban, Istarska županija, Općina Barban s ciljem promocije i razvoja konjičkog sporta, zadovoljavanja potražnje lokalne zajednice, te očuvanja kulturne i povijesne baštine koju predstavlja tradicionalna sportska manifestacija „Trka na prstenac“.
Вътрешен идентификаторJN-34-26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtvoreni postupak
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45454000 Строителни работи по преустройство
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ОписаниеRekonstrukcija i dogradnja konjičkog centra Barban na k.č. k.č. 270 k.o. Barban s ciljem promocije i razvoja konjičkog sporta, zadovoljavanja potražnje lokalne zajednice, te očuvanja kulturne i povijesne baštine koju predstavlja tradicionalna sportska manifestacija „Trka na prstenac“. Konjički centar u Barbanu sastojat će se od kompleksa postojeće građevine za smještaj konja i proširenja iste, dogradnje novog objekta. Zgrada Konjičkog centra se sastoji od etaže prizemlja bruto površine 219,35 m2. Prizemlje se sastoji od postojećeg stajskog dijela za povremeni boravak konja za koji se planira rekonstrukcija, dodaju se prostori dodatnih boxeva za konje te spremište/sedlarnik i sanitarije (muške/ženske/za osobe smanjene pokretljivosti). Dograđuje se i kontinuirana nadstrešnica koja krovnom konstrukcijom povezuje i dodatni volumen građevine. U novom – sjeverozapadnom dijelu planira se ulazni prostor, garderobe, ured, sala za sastanke, sanitarije (muške/ženske/za osobe smanjene pokretljivosti) te manji ugostiteljski objekt sa spremištem i prostorom za zaposlenike (garderobom i sanitarijama). Prizemna etaža povezana je krovnom konstrukcijom koja natkriva vanjski prostor ugostiteljskog objekta (terasa) te prostore za hranjenje konja. Građevina Konjičkog centra namijenjena je privremenom smještaju konja. Bruto tlocrtna površina izgrađenosti Konjičkog centra iznosit će 1.032,00 m2 sa jednom nadzemnom etažom. Predmet nabave obuhvaća radove na rekonstrukciji i dogradnji konjičkog centra odnosno izvođenje sljedećih vrsta radova: građevinsko radovi, obrtnički radovi, elektroinstalaterski radovi, radovi strojarskih instalacija, te radovi vode i kanalizacije. Uspostavljenim konjičkim centrom, osim valorizacije i zaštite Trke na Prstenac stvorit će se pozitivan učinak na lokalnu zajednicu, promociju konjičkog sporta na području Općine Barban što će dugoročno doprinijeti razvoju na lokalnom području. Na taj način potaknut će se ljude da aktivnije sudjeluju u konjičkom sportu, a mladim ljudima pružit će se nova zanimljiva područja interesa i mogućnosti za sport i rekreativne aktivnosti. S obzirom da predstavlja prvi konjički centar u Istri, utječe na unapređenje turističke ponude Općine Barban i Istarske županije. Detaljni opis predmeta nabave stavljen je svim potencijalnim ponuditeljima na raspolaganje, putem Priloga 2. Izvedbeni projekt (napomena: Mapa 1 – Arhitektonski projekt, zbog veličine datoteke i mogućnosti učitavanja u EOJN, dostavljena je u komprimiranom obliku), te Priloga 1. Troškovnik.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45212000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на други сгради, 45212200 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на спортни съоръжения, 45212140 Съоръжения за отдих
464435-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDJN-34-26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenOtvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45454000 Omstrukturering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45212000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til fritidsaktiviteter, sport, kultur, indkvartering og restauranter, 45212200 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med idrætsanlæg, 45212140 Rekreativt anlæg
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-34-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212140 Freizeiteinrichtung
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-34-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45454000 Εργασίες αναδόμησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45212000 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια αναψυχής, αθλητισμού, πολιτιστικών εκδηλώσεων, στέγασης και εστιατορίων, 45212200 Κατασκευαστικές εργασίες για αθλητικές εγκαταστάσεις, 45212140 Εγκατάσταση αναψυχής
464435-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusJN-34-26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusOtvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45454000 Ümberehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd, 45212000 Vaba ajaga, spordiga, kultuuriga, majutusega ja restoranidega seotud hoonete ehitustööd, 45212200 Spordirajatiste ehitustööd, 45212140 Puhkerajatised
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-34-26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45454000 Travaux de restructuration
5. Lot
Lot: LOT-0000
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction, 45212000 Travaux de construction de bâtiments destinés aux loisirs, aux sports, à la culture, à l'hébergement et de restaurants, 45212200 Travaux de construction d'installations sportives, 45212140 Installation récréative
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-34-26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45454000 Radovi na rekonstrukciji
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45212000 Građevinski radovi na zgradama u vezi s odmorom i razonodom, sportom, kulturom, smještajem i restoranima, 45212200 Građevinski radovi na sportskim objektima, 45212140 Rekreacijski objekt
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-34-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45454000 Szerkezetátalakítás
5. Rész
Rész: LOT-0000
További osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák, 45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése, 45212200 Sportlétesítmények kivitelezése, 45212140 Rekreációs létesítmény
464435-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoJN-34-26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraOtvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45454000 Lavori di ristrutturazione
5. Lotto
LottoLOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45212000 Lavori di costruzione di centri ricreativi, sportivi, culturali, alberghi e ristoranti, 45212200 Lavori di costruzione di impianti sportivi, 45212140 Impianto ricreativo
464435-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusJN-34-26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiOtvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45454000 Pertvarkymo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45212000 Laisvalaikio, sporto, kultūros, laikino apsigyvenimo pastatų bei restoranų statybos darbai, 45212200 Sporto objektų statybos darbai, 45212140 Poilsio įrenginiai
464435-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
Iekšējais identifikatorsJN-34-26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtvoreni postupak
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45454000 Pārbūves darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45212000 Ar atpūtu, sportu, kultūru, nakšņošanu un ēdināšanu saistītu ēku būvniecība, 45212200 Sporta objektu celtniecības darbi, 45212140 Rekreācijas objekti
Interne identificatiecode: JN-34-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45454000 Herstructurering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant, 45212200 Bouwen van sportfaciliteiten, 45212140 Recreatiefaciliteiten
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-34-26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45454000 Lucrări de restructurare
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45212000 Lucrări de construcţii de clădiri destinate activităţilor de recreere, sportive, culturale, de cazare şi restaurante, 45212200 Lucrări de construcţii de complexe sportive, 45212140 Instalaţie de recreere
464435-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareJN-34-26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenOtvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45212000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för fritidsaktiviteter, idrott, kultur, inkvartering och restaurangverksamhet, 45212200 Bygg- och anläggningsarbeten: idrottsanläggningar, 45212140 Fritidsanläggning