464450-2026 - Състезателна процедура
Полша – Уреди за томография – Dostawa tomografu komputerowego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa tomografu komputerowego
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификаторPN-57/26/KK
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33115000 Уреди за томография
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификаторDostawa tomografu komputerowego, PN-57/26/KK
464450-2026 - Zadávání
Polsko – Tomografické přístroje – Dostawa tomografu komputerowego
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa tomografu komputerowego
Interní identifikátorPN-57/26/KK
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33115000 Tomografické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
464450-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Udstyr til tomografi – Dostawa tomografu komputerowego
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa tomografu komputerowego
Intern IDPN-57/26/KK
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33115000 Udstyr til tomografi
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
464450-2026 - Licitación
Polonia – Tomógrafos – Dostawa tomografu komputerowego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDostawa tomografu komputerowego
Identificador internoPN-57/26/KK
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33115000 Tomógrafos
5. Lote
LoteLOT-0001
464450-2026 - Hange
Poola – Tomograafiaseadmed – Dostawa tomografu komputerowego
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriDostawa tomografu komputerowego
Sisemine tunnusPN-57/26/KK
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33115000 Tomograafiaseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
464450-2026 - Kilpailu
Puola – Tomografialaitteet – Dostawa tomografu komputerowego
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiDostawa tomografu komputerowego
Sisäinen tunnistePN-57/26/KK
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33115000 Tomografialaitteet
464450-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Appareils de tomographie – Dostawa tomografu komputerowego
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreDostawa tomografu komputerowego
Identifiant internePN-57/26/KK
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33115000 Appareils de tomographie
5. Lot
LotLOT-0001
464450-2026 - Nadmetanje
Poljska – Tomografski uređaji – Dostawa tomografu komputerowego
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovDostawa tomografu komputerowego
Interna identifikacijska oznakaPN-57/26/KK
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33115000 Tomografski uređaji
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaDostawa tomografu komputerowego, PN-57/26/KK
464450-2026 - Verseny
Lengyelország – Tomográfiai berendezések – Dostawa tomografu komputerowego
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímDostawa tomografu komputerowego
Belső azonosítóPN-57/26/KK
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33115000 Tomográfiai berendezések
5. Rész
RészLOT-0001
464450-2026 - Gara
Polonia – Apparecchi per tomografia – Dostawa tomografu komputerowego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDostawa tomografu komputerowego
Identificativo internoPN-57/26/KK
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33115000 Apparecchi per tomografia
5. Lotto
LottoLOT-0001
464450-2026 - Konkursas
Lenkija – Tomografijos prietaisai – Dostawa tomografu komputerowego
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusPN-57/26/KK
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33115000 Tomografijos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
464450-2026 - Konkurss
Polija – Tomogrāfijas iekārtas – Dostawa tomografu komputerowego
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsPN-57/26/KK
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33115000 Tomogrāfijas iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
464450-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Apparati tat-tomografija – Dostawa tomografu komputerowego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa tomografu komputerowego
Identifikatur internPN-57/26/KK
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33115000 Apparati tat-tomografija
5. Lott
LottLOT-0001
464450-2026 - Mededinging
Polen – Instrumentarium voor tomografie – Dostawa tomografu komputerowego
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodePN-57/26/KK
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33115000 Instrumentarium voor tomografie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
464450-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia do tomografii – Dostawa tomografu komputerowego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
TytułDostawa tomografu komputerowego
Wewnętrzny identyfikatorPN-57/26/KK
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33115000 Urządzenia do tomografii
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
464450-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33115000 Aparelhos para tomografia
464450-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
NázovDostawa tomografu komputerowego
Interný identifikátorPN-57/26/KK
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33115000 Tomografické prístroje
5. Časť
ČasťLOT-0001
464450-2026 - Javni razpis
Poljska – Naprave za tomografijo – Dostawa tomografu komputerowego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorPN-57/26/KK
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33115000 Naprave za tomografijo
5. Sklop
SklopLOT-0001