2. Процедура
Процедура
Заглавие: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Описание: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Вътрешен идентификатор: GA-00074
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85100000 Услуги на здравеопазването
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Campobasso - Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Описание: Campobasso - Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Вътрешен идентификатор: Lotto 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Isernia - Borse Lavoro - Centro salute mentale e Ser.d.
Описание: Isernia - Borse Lavoro - Centro salute mentale e Ser.d.
Вътрешен идентификатор: Lotto 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Termoli - Borse Lavoro - centri salute mentale e Ser.d.
Описание: Termoli - Borse Lavoro - centri salute mentale e Ser.d.
Вътрешен идентификатор: Lotto 3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: GA-00074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Lotto 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Lotto 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Lotto 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: GA-00074
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85100000 Υγειονομικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lotto 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lotto 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Lotto 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: GA-00074
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Lotto 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Lotto 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Lotto 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: GA-00074
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85100000 Servicios de salud
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Lotto 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Lotto 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Lotto 3
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: GA-00074
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85100000 Tervishoiuteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Lotto 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Lotto 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Lotto 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: GA-00074
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Lotto 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Lotto 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Lotto 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: GA-00074
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85100000 Usluge u području zdravstva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Lotto 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Lotto 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Lotto 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: GA-00074
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85100000 Sveikatos priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Lotto 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Lotto 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Lotto 3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: GA-00074
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85100000 Servizzi tas-saħħa
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Lotto 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Lotto 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Lotto 3
464547-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeGA-00074
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureBorse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeLotto 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeLotto 2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeLotto 3
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: GA-00074
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85100000 Usługi ochrony zdrowia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Lotto 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Lotto 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Lotto 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85100000 Serviços de saúde
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: GA-00074
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85100000 Zdravotnícke služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Lotto 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Lotto 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Lotto 3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: GA-00074
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85100000 Zdravstvene storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Lotto 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Lotto 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Lotto 3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: GA-00074
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Borse Lavoro - Centri salute mentale e Ser.d.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lotto 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Lotto 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Lotto 3