2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dodávky dialyzačních roztoků a spotřebního materiálu k přístroji multiFiltrate (PRO) a multifiltrate CiCa
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky dialyzačních roztoků a spotřebního materiálu k přístroji multiFiltrate (PRO) a multifiltrate CiCa po dobu 4 let. Součástí dodávek je doprava zboží do místa plnění. Veškeré zboží nabídnuté v rámci tohoto výběrového řízení musí být způsobilé k užití v souladu s jeho určením a zboží musí splňovat veškeré požadavky příslušných obecně závazných právních předpisů a norem. S vítězným účastníkem bude uzavřena rámcová kupní smlouva na spotřební materiál na dobu 4 let.
Вътрешен идентификатор: 145/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33692800 Разтвори за диализа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Kompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků dle § 100 odst. 1 zákona jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je přílohou zadávací dokumentace.
464681-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID145/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33692800 Dialyseopløsninger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 145/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 145/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692800 Διαλύματα αιμοδιύλισης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 145/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33692800 Dialüüslahused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 145/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692800 Solutions de dialyse
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 145/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
Aicmiú breise (cpv): 33692800 Dialysis solutions
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 145/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33692800 Otopine za dijalizu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
464681-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno145/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33692800 Soluzioni per dialisi
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
464681-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius145/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33692800 Tirpalai dializei
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
464681-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode145/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33692800 Dialyseoplossingen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 145/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33692800 Dialyzačné roztoky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 145/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33692800 Raztopine za dializo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 145/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33692800 Dialyslösningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: