2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Вътрешен идентификатор: 26/WNP-038372/TUT
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50222000 Услуги по ремонт и поддържане на подвижен железопътен състав, без локомотиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
464763-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor26/WNP-038372/TUT
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50222000 Opravy a údržba kolejových vozidel
5. Část
ČástLOT-0001
464763-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID26/WNP-038372/TUT
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50222000 Reparation og vedligeholdelse af rullende materiel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50222000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης τροχαίου υλικού
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
Κατ’ αποκλειστικότητα συμμετοχή:
464763-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of rolling stock – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier26/WNP-038372/TUT
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50222000 Repair and maintenance services of rolling stock
5. Lot
LotLOT-0001
464763-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de reparación y mantenimiento de material móvil – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno26/WNP-038372/TUT
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50222000 Servicios de reparación y mantenimiento de material móvil
5. Lote
LoteLOT-0001
464763-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus26/WNP-038372/TUT
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50222000 Veeremi remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50222000 Liikkuvan kaluston korjaus ja huolto
Suorituspaikka
Maa: Puola
Uusiminen
Sopimuksen optiokausien enimmäismäärä: 0
464763-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de réparation et d'entretien de matériel roulant – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne26/WNP-038372/TUT
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50222000 Services de réparation et d'entretien de matériel roulant
464763-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach26/WNP-038372/TUT
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26/WNP-038372/TUT
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50222000 Gördülőállomány javítása és karbantartása
5. Rész
Rész: LOT-0001
464763-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de reparação e manutenção de material circulante – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50222000 Serviços de reparação e manutenção de material circulante
464763-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern26/WNP-038372/TUT
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50222000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialului rulant
464763-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor26/WNP-038372/TUT
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50222000 Opravy a údržba vozňov
5. Časť
ČasťLOT-0001
464763-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil – Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych do lokomotyw EU160
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator26/WNP-038372/TUT
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50222000 Storitve popravila in vzdrževanja tirnih vozil
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26/WNP-038372/TUT
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50222000 Reparation och underhåll av vagnpark
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001