2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Substante si Reactivi de Laborator_eBio-hub_17phe”
Описание: Substante si Reactivi de Laborator_eBio-hub_17phe - in cantitatile si cu specificatiile tehnice minimale solicitate prin caietul de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: -Substante de laborator_1
Описание: Substante de laborator_1- conform caiet de sarcini
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: -Substante de laborator_2
Описание: Substante de laborator_2 - Conform caiet de sarcini
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: -Substante de laborator_3
Описание: Substante de laborator_3 - Conform caiet de sarcini
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Reactivi de laborator_17phe
Вътрешен идентификатор: 4
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: -Substante de laborator_1
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: -Substante de laborator_2
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: -Substante de laborator_3
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Reactivi de laborator_17phe
Intern ID: 4
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: -Substante de laborator_1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: -Substante de laborator_2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: -Substante de laborator_3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Reactivi de laborator_17phe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
464787-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
LotLOT-0001
Title-Substante de laborator_1
Internal identifier1
LotLOT-0002
Title-Substante de laborator_2
Internal identifier2
LotLOT-0003
Title-Substante de laborator_3
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleReactivi de laborator_17phe
Internal identifier4
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: -Substante de laborator_1
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: -Substante de laborator_2
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: -Substante de laborator_3
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Reactivi de laborator_17phe
Identificador interno: 4
464787-2026 - Hange
Rumeenia – Laboratooriumireaktiivid – „Substante si Reactivi de Laborator_eBio-hub_17phe”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0001
Pealkiri-Substante de laborator_1
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Pealkiri-Substante de laborator_2
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Pealkiri-Substante de laborator_3
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
PealkiriReactivi de laborator_17phe
Sisemine tunnus4
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: -Substante de laborator_1
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: -Substante de laborator_2
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: -Substante de laborator_3
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Reactivi de laborator_17phe
Sisäinen tunniste: 4
464787-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Titre-Substante de laborator_1
Identifiant interne1
Titre-Substante de laborator_2
Identifiant interne2
Titre-Substante de laborator_3
Identifiant interne3
TitreReactivi de laborator_17phe
Identifiant interne4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: -Substante de laborator_1
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: -Substante de laborator_2
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: -Substante de laborator_3
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Reactivi de laborator_17phe
Aitheantóir inmheánach: 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: -Substante de laborator_1
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: -Substante de laborator_2
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: -Substante de laborator_3
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Reactivi de laborator_17phe
Interna identifikacijska oznaka: 4
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: -Substante de laborator_1
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: -Substante de laborator_2
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: -Substante de laborator_3
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Reactivi de laborator_17phe
Belső azonosító: 4
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: -Substante de laborator_1
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: -Substante de laborator_2
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: -Substante de laborator_3
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Reactivi de laborator_17phe
Identificativo interno: 4
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: -Substante de laborator_1
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: -Substante de laborator_2
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: -Substante de laborator_3
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: -Substante de laborator_1
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: -Substante de laborator_2
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: -Substante de laborator_3
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Reactivi de laborator_17phe
Iekšējais identifikators: 4
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: -Substante de laborator_1
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: -Substante de laborator_2
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: -Substante de laborator_3
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Reactivi de laborator_17phe
Identifikatur intern: 4
464787-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Titel-Substante de laborator_1
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Titel-Substante de laborator_2
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Titel-Substante de laborator_3
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
TitelReactivi de laborator_17phe
Interne identificatiecode4
Wewnętrzny identyfikator: 48467613_ PAAP_101087007_2026_2.
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: -Substante de laborator_1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: -Substante de laborator_2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: -Substante de laborator_3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Reactivi de laborator_17phe
Wewnętrzny identyfikator: 4
464787-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
LoteLOT-0001
Título-Substante de laborator_1
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Título-Substante de laborator_2
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Título-Substante de laborator_3
Identificador interno3
LoteLOT-0004
TítuloReactivi de laborator_17phe
Identificador interno4
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: -Substante de laborator_1
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: -Substante de laborator_2
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: -Substante de laborator_3
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Reactivi de laborator_17phe
Interný identifikátor: 4
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
464787-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare4