468792-2026 - Състезателна процедура
Полша – Сървъри – Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.
Описание1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Gdańskich Nieruchomości. 2.Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a)Zadanie (Część) 1 - Dostawa serwera - 1 sztuka. b)Zadanie (Część) 2 - Dostawa komputerów z monitorami i pakietami oprogramowania biurowego (50 kompletów), 3. Szczegóły opisano w pkt 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификаторTZ.250.39.2026.JR
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 30213300 Настолен компютър, 30231300 Дисплеи, 48771000 Обслужващи софтуерни пакети с общо предназначение
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеDostawa serwera na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.
Описание1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jednego serwera na potrzeby Gdańskich Nieruchomości.. 2. Szczegóły opisano w pkt. 2 PODZIAŁ NA CZĘŚCI dla zadania 1 i pkt. 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификаторTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеDostawa komputerów z monitorami i pakietami oprogramowania biurowego.
Описание1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów z monitorami i pakietami oprogramowania biurowego (50 kompletów) na potrzeby Gdańskich Nieruchomości. 2. Szczegóły opisano w pkt. 2 PODZIAŁ NA CZĘŚCI dla zadania 2 i pkt. 3 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификаторTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Основна класификация (cpv): 30213300 Настолен компютър
Допълнителна класификация (cpv): 30231300 Дисплеи, 48771000 Обслужващи софтуерни пакети с общо предназначение
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Supplerende klassifikation (cpv): 30213300 Stationære pc'er, 30231300 Dataskærme, 48771000 Programpakke med almene værktøjsprogrammer
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Gdański (PL634)
Land: Polen
Generelle oplysninger
468792-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungTZ.250.39.2026.JR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
LosLOT-0002
Interne KennungTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TZ.250.39.2026.JR
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48820000 Servidores
Clasificación adicional (cpv): 30213300 Ordenadores de mesa, 30231300 Pantallas de visualización, 48771000 Paquetes de software de utilidades generales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Clasificación principal (cpv): 30213300 Ordenadores de mesa
Clasificación adicional (cpv): 30231300 Pantallas de visualización, 48771000 Paquetes de software de utilidades generales
468792-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusTZ.250.39.2026.JR
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Täiendav liigitus (cpv): 30213300 Lauaarvutid, 30231300 Kuvarid, 48771000 Üldtarkvarapakett
5. Osa
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
Peamine liigitus (cpv): 30213300 Lauaarvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30231300 Kuvarid, 48771000 Üldtarkvarapakett
468792-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneTZ.250.39.2026.JR
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 48820000 Serveurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 30213300 Ordinateur de bureau, 30231300 Écrans de visualisation, 48771000 Utilitaires généraux
5. Lot
LotLOT-0001
LotLOT-0002
Nomenclature principale (cpv): 30213300 Ordinateur de bureau
Nomenclature complémentaire (cpv): 30231300 Écrans de visualisation, 48771000 Utilitaires généraux
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: TZ.250.39.2026.JR
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
Aicmiú breise (cpv): 30213300 Desktop computer, 30231300 Display screens, 48771000 General utility software package
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Príomhaicmiú (cpv): 30213300 Desktop computer
Aicmiú breise (cpv): 30231300 Display screens, 48771000 General utility software package
468792-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaTZ.250.39.2026.JR
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48820000 Poslužitelji
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213300 Stolno računalo, 30231300 Zasloni za prikaz, 48771000 Programski paket za opću podršku
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Glavna klasifikacija (cpv): 30213300 Stolno računalo
Dodatna klasifikacija (cpv): 30231300 Zasloni za prikaz, 48771000 Programski paket za opću podršku
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: TZ.250.39.2026.JR
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48820000 Szerverek
További osztályozás (cpv): 30213300 Asztali számítógépek, 30231300 Kijelző képernyők, 48771000 Általános kezelőszoftver-csomag
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Fő osztályozás (cpv): 30213300 Asztali számítógépek
További osztályozás (cpv): 30231300 Kijelző képernyők, 48771000 Általános kezelőszoftver-csomag
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48820000 Server
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30213300 Computer modello desktop, 30231300 Schermi di visualizzazione, 48771000 Paccheti software generali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 30213300 Computer modello desktop
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30231300 Schermi di visualizzazione, 48771000 Paccheti software generali
468792-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusTZ.250.39.2026.JR
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30213300 Staliniai kompiuteriai, 30231300 Displėjaus ekranai, 48771000 Bendrųjų paslaugų programinės įrangos paketai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213300 Staliniai kompiuteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30231300 Displėjaus ekranai, 48771000 Bendrųjų paslaugų programinės įrangos paketai
468792-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeTZ.250.39.2026.JR
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
Aanvullende classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers, 30231300 Beeldschermen, 48771000 Algemene softwarefaciliteiten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen, 48771000 Algemene softwarefaciliteiten
Wewnętrzny identyfikator: TZ.250.39.2026.JR
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48820000 Serwery
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy, 30231300 Monitory ekranowe, 48771000 Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Główna klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30231300 Monitory ekranowe, 48771000 Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 30213300 Computadores de secretária (desktop computers), 30231300 Visores, 48771000 Pacote de software para utilitário geral
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Gdański (PL634)
País: Polónia
Informações gerais
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: TZ.250.39.2026.JR
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Clasificare suplimentară (cpv): 30213300 Computer de birou, 30231300 Ecrane de afişare, 48771000 Pachete software utilitare generale
Lot: LOT-0001
Identificator intern: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: TZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Clasificarea principală (cpv): 30213300 Computer de birou
Clasificare suplimentară (cpv): 30231300 Ecrane de afişare, 48771000 Pachete software utilitare generale
468792-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorTZ.250.39.2026.JR
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48820000 Servery
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30213300 Stolový počítač, 30231300 Zobrazovacie jednotky (obrazovky), 48771000 Softvérový balík všeobecných obslužných programov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213300 Stolový počítač
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30231300 Zobrazovacie jednotky (obrazovky), 48771000 Softvérový balík všeobecných obslužných programov
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48820000 Strežniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213300 Namizni računalnik, 30231300 Zasloni (za prikaz), 48771000 Programski paket s splošnimi pripomočki
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Gdański (PL634)
Država: Poljska
Splošne informacije
468792-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareTZ.250.39.2026.JR
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
Ytterligare klassificering (cpv): 30213300 Stationär dator, 30231300 Bildskärmar, 48771000 Allmänna verktygsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTZ.250.39.2026.JR - zadanie 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareTZ.250.39.2026.JR - zadanie 2
Huvudklassificering (cpv): 30213300 Stationär dator
Ytterligare klassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar, 48771000 Allmänna verktygsprogram