468794-2026 - Състезателна процедура
Полша – Различни медицински уреди и изделия – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ОписаниеZakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej z podziałem na 14 Pakietów Termin i miejsce realizacji zamówienia 1.Termin realizacji zamówienia: dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń oraz szkolenie personelu Oddziału Onkologii do 4 tygodni od dnia zawarcia umowy. 2.Miejsce realizacji: Oddział Onkologii Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej z siedzibą przy ul. Ogińskiego 6 w Jeleniej Górze.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Допълнителна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеWaga dla pacjentów
ОписаниеWaga dla pacjentów
Варианти
Описание на опциитеNie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеFotel z zagłówkiem do chemioterapii
ОписаниеFotel z zagłówkiem do chemioterapii
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеStanowisko do pobierania krwi
ОписаниеStanowisko do pobierania krwi
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеKardiomonitor na podstawie jezdnej
ОписаниеKardiomonitor na podstawie jezdnej
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPulsoksymetr z ciśnieniomierzem na statywie jezdnym
ОписаниеPulsoksymetr z ciśnieniomierzem na statywie jezdnym
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеDermatoskop
ОписаниеDermatoskop
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеUSG przenośne
ОписаниеUSG przenośne
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеSsak chirurgiczny z akcesoriami na platformie jezdnej
ОписаниеSsak chirurgiczny z akcesoriami na platformie jezdnej
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеSystem chłodzenia skóry głowy pacjenta podczas chemioterapii wraz z systemem ogrzewania
ОписаниеSystem chłodzenia skóry głowy pacjenta podczas chemioterapii wraz z systemem ogrzewania
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеSystem do terapii termicznej
ОписаниеSystem do terapii termicznej
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеPompy infuzyjne objętościowe na stojakach
ОписаниеPompy infuzyjne objętościowe na stojakach
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеPompy strzykawkowe na stojakach
ОписаниеPompy strzykawkowe na stojakach
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеDefibrylator
ОписаниеDefibrylator
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеEKG ze stojakiem
ОписаниеEKG ze stojakiem
468794-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelWaga dla pacjentów
BeschreibungWaga dla pacjentów
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
LosLOT-0003
TitelStanowisko do pobierania krwi
BeschreibungStanowisko do pobierania krwi
LosLOT-0004
TitelKardiomonitor na podstawie jezdnej
LosLOT-0005
LosLOT-0006
TitelDermatoskop
BeschreibungDermatoskop
LosLOT-0007
TitelUSG przenośne
BeschreibungUSG przenośne
LosLOT-0008
LosLOT-0009
LosLOT-0010
TitelSystem do terapii termicznej
BeschreibungSystem do terapii termicznej
LosLOT-0011
LosLOT-0012
TitelPompy strzykawkowe na stojakach
BeschreibungPompy strzykawkowe na stojakach
LosLOT-0013
TitelDefibrylator
BeschreibungDefibrylator
LosLOT-0014
TitelEKG ze stojakiem
BeschreibungEKG ze stojakiem
468794-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleWaga dla pacjentów
DescriptionWaga dla pacjentów
Options
Description of the optionsNie dotyczy
LotLOT-0002
LotLOT-0003
TitleStanowisko do pobierania krwi
LotLOT-0004
TitleKardiomonitor na podstawie jezdnej
LotLOT-0005
LotLOT-0006
TitleDermatoskop
DescriptionDermatoskop
LotLOT-0007
TitleUSG przenośne
DescriptionUSG przenośne
LotLOT-0008
LotLOT-0009
LotLOT-0010
TitleSystem do terapii termicznej
DescriptionSystem do terapii termicznej
LotLOT-0011
LotLOT-0012
TitlePompy strzykawkowe na stojakach
LotLOT-0013
TitleDefibrylator
DescriptionDefibrylator
LotLOT-0014
TitleEKG ze stojakiem
DescriptionEKG ze stojakiem
468794-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiWaga dla pacjentów
KuvausWaga dla pacjentów
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
KuvausStanowisko do pobierania krwi
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
Ilmoituksen nimiDermatoskop
KuvausDermatoskop
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiUSG przenośne
KuvausUSG przenośne
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
KuvausSystem do terapii termicznej
OsaLOT-0011
OsaLOT-0012
KuvausPompy strzykawkowe na stojakach
OsaLOT-0013
Ilmoituksen nimiDefibrylator
KuvausDefibrylator
OsaLOT-0014
Ilmoituksen nimiEKG ze stojakiem
KuvausEKG ze stojakiem
468794-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealWaga dla pacjentów
Cur síosWaga dla pacjentów
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
TeidealStanowisko do pobierania krwi
Cur síosStanowisko do pobierania krwi
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
TeidealDermatoskop
Cur síosDermatoskop
LuchtógLOT-0007
TeidealUSG przenośne
Cur síosUSG przenośne
LuchtógLOT-0008
LuchtógLOT-0009
LuchtógLOT-0010
TeidealSystem do terapii termicznej
Cur síosSystem do terapii termicznej
LuchtógLOT-0011
LuchtógLOT-0012
TeidealPompy strzykawkowe na stojakach
Cur síosPompy strzykawkowe na stojakach
LuchtógLOT-0013
TeidealDefibrylator
Cur síosDefibrylator
LuchtógLOT-0014
TeidealEKG ze stojakiem
Cur síosEKG ze stojakiem
468794-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovWaga dla pacjentów
OpisWaga dla pacjentów
Opcije
Opis opcijaNie dotyczy
GrupaLOT-0002
OpisFotel z zagłówkiem do chemioterapii
GrupaLOT-0003
NaslovStanowisko do pobierania krwi
OpisStanowisko do pobierania krwi
GrupaLOT-0004
OpisKardiomonitor na podstawie jezdnej
GrupaLOT-0005
GrupaLOT-0006
NaslovDermatoskop
OpisDermatoskop
GrupaLOT-0007
NaslovUSG przenośne
OpisUSG przenośne
GrupaLOT-0008
GrupaLOT-0009
GrupaLOT-0010
NaslovSystem do terapii termicznej
OpisSystem do terapii termicznej
GrupaLOT-0011
GrupaLOT-0012
NaslovPompy strzykawkowe na stojakach
OpisPompy strzykawkowe na stojakach
GrupaLOT-0013
NaslovDefibrylator
OpisDefibrylator
GrupaLOT-0014
NaslovEKG ze stojakiem
OpisEKG ze stojakiem
468794-2026 - Verseny
Lengyelország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
További osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
CímWaga dla pacjentów
LeírásWaga dla pacjentów
Opciók
A lehetőségek leírásaNie dotyczy
RészLOT-0002
CímFotel z zagłówkiem do chemioterapii
RészLOT-0003
CímStanowisko do pobierania krwi
LeírásStanowisko do pobierania krwi
RészLOT-0004
CímKardiomonitor na podstawie jezdnej
RészLOT-0005
RészLOT-0006
CímDermatoskop
LeírásDermatoskop
RészLOT-0007
CímUSG przenośne
LeírásUSG przenośne
RészLOT-0008
RészLOT-0009
RészLOT-0010
CímSystem do terapii termicznej
LeírásSystem do terapii termicznej
RészLOT-0011
RészLOT-0012
CímPompy strzykawkowe na stojakach
LeírásPompy strzykawkowe na stojakach
RészLOT-0013
CímDefibrylator
LeírásDefibrylator
RészLOT-0014
CímEKG ze stojakiem
LeírásEKG ze stojakiem
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Jeleniogórski (PL515)
Paese: Polonia
Informazioni generali
468794-2026 - Konkursas
Lenkija – Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasWaga dla pacjentów
AprašymasWaga dla pacjentów
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasNie dotyczy
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
AprašymasStanowisko do pobierania krwi
Pirkimo dalisLOT-0004
Pirkimo dalisLOT-0005
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasDermatoskop
AprašymasDermatoskop
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasUSG przenośne
AprašymasUSG przenośne
Pirkimo dalisLOT-0008
Pirkimo dalisLOT-0009
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasSystem do terapii termicznej
AprašymasSystem do terapii termicznej
Pirkimo dalisLOT-0011
Pirkimo dalisLOT-0012
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasDefibrylator
AprašymasDefibrylator
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasEKG ze stojakiem
AprašymasEKG ze stojakiem
468794-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
LottLOT-0001
TitluWaga dla pacjentów
DeskrizzjoniWaga dla pacjentów
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietNie dotyczy
LottLOT-0002
LottLOT-0003
TitluStanowisko do pobierania krwi
LottLOT-0004
TitluKardiomonitor na podstawie jezdnej
LottLOT-0005
LottLOT-0006
TitluDermatoskop
DeskrizzjoniDermatoskop
LottLOT-0007
TitluUSG przenośne
DeskrizzjoniUSG przenośne
LottLOT-0008
LottLOT-0009
LottLOT-0010
TitluSystem do terapii termicznej
LottLOT-0011
LottLOT-0012
TitluPompy strzykawkowe na stojakach
LottLOT-0013
TitluDefibrylator
DeskrizzjoniDefibrylator
LottLOT-0014
TitluEKG ze stojakiem
DeskrizzjoniEKG ze stojakiem
468794-2026 - Mededinging
Polen – Diverse medische instrumenten en producten – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
PerceelLOT-0001
BeschrijvingWaga dla pacjentów
Opties
Beschrijving van de optiesNie dotyczy
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
PerceelLOT-0006
BeschrijvingDermatoskop
PerceelLOT-0007
BeschrijvingUSG przenośne
PerceelLOT-0008
PerceelLOT-0009
PerceelLOT-0010
PerceelLOT-0011
PerceelLOT-0012
PerceelLOT-0013
BeschrijvingDefibrylator
PerceelLOT-0014
BeschrijvingEKG ze stojakiem
468794-2026 - Concurso
Polónia – Dispositivos e produtos médicos variados – Zakup sprzętu medycznego na potrzeby Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Classificação adicional (cpv): 33100000 Equipamento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloWaga dla pacjentów
DescriçãoWaga dla pacjentów
Opções
Descrição das opçõesNie dotyczy
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
TítuloStanowisko do pobierania krwi
DescriçãoStanowisko do pobierania krwi
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
TítuloDermatoskop
DescriçãoDermatoskop
LoteLOT-0007
TítuloUSG przenośne
DescriçãoUSG przenośne
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
TítuloSystem do terapii termicznej
DescriçãoSystem do terapii termicznej
LoteLOT-0011
LoteLOT-0012
TítuloPompy strzykawkowe na stojakach
LoteLOT-0013
TítuloDefibrylator
DescriçãoDefibrylator
LoteLOT-0014
TítuloEKG ze stojakiem
DescriçãoEKG ze stojakiem
468794-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale
DescriereWaga dla pacjentów
Opțiuni
Descrierea opțiunilorNie dotyczy
DescriereStanowisko do pobierania krwi
DescriereDermatoskop
DescriereUSG przenośne
DescriereSystem do terapii termicznej
DescriereDefibrylator
DescriereEKG ze stojakiem
468794-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovWaga dla pacjentów
Možnosti
Popis možnostíNie dotyczy
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
NázovStanowisko do pobierania krwi
ČasťLOT-0004
NázovKardiomonitor na podstawie jezdnej
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
NázovDermatoskop
ČasťLOT-0007
NázovUSG przenośne
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009
ČasťLOT-0010
NázovSystem do terapii termicznej
ČasťLOT-0011
ČasťLOT-0012
NázovPompy strzykawkowe na stojakach
ČasťLOT-0013
NázovDefibrylator
ČasťLOT-0014
NázovEKG ze stojakiem
468794-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningWaga dla pacjentów
Optioner
Beskrivning av alternativenNie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006
BeskrivningDermatoskop
Del (anbudsområde)LOT-0007
BeskrivningUSG przenośne
Del (anbudsområde)LOT-0008
Del (anbudsområde)LOT-0009
Del (anbudsområde)LOT-0010
BeskrivningSystem do terapii termicznej
Del (anbudsområde)LOT-0011
Del (anbudsområde)LOT-0012
Del (anbudsområde)LOT-0013
BeskrivningDefibrylator
Del (anbudsområde)LOT-0014
BeskrivningEKG ze stojakiem