468818-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Медицинско оборудване – Dobava in vzdrževanje bolniških postelj za potrebe UKC Ljubljana
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDobava in vzdrževanje bolniških postelj za potrebe UKC Ljubljana
ОписаниеDobava in vzdrževanje bolniških postelj za potrebe UKC Ljubljana
Вътрешен идентификаторJN-76082
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеBolniške postelje za odrasle - krajša
ОписаниеBolniške postelje za odrasle - krajša
Вътрешен идентификатор507210
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеBolniške postelje odrasli
ОписаниеBolniške postelje odrasli
Вътрешен идентификатор507212
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеTerapevtske bolniške postelje
ОписаниеTerapevtske bolniške postelje
Вътрешен идентификатор507214
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-76082
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 507210
Část: LOT-0002
Název: Bolniške postelje odrasli
Popis: Bolniške postelje odrasli
Interní identifikátor: 507212
Část: LOT-0003
Název: Terapevtske bolniške postelje
Popis: Terapevtske bolniške postelje
Interní identifikátor: 507214
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-76082
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 507210
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Bolniške postelje odrasli
Beskrivelse: Bolniške postelje odrasli
Intern ID: 507212
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Terapevtske bolniške postelje
Beskrivelse: Terapevtske bolniške postelje
Intern ID: 507214
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-76082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 507210
Los: LOT-0002
Beschreibung: Bolniške postelje odrasli
Interne Kennung: 507212
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 507214
468818-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierJN-76082
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier507210
LotLOT-0002
TitleBolniške postelje odrasli
DescriptionBolniške postelje odrasli
Internal identifier507212
LotLOT-0003
TitleTerapevtske bolniške postelje
Internal identifier507214
468818-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoJN-76082
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno507210
LoteLOT-0002
TítuloBolniške postelje odrasli
DescripciónBolniške postelje odrasli
Identificador interno507212
LoteLOT-0003
TítuloTerapevtske bolniške postelje
Identificador interno507214
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76082
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 507210
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Bolniške postelje odrasli
Kuvaus: Bolniške postelje odrasli
Sisäinen tunniste: 507212
Osa: LOT-0003
Kuvaus: Terapevtske bolniške postelje
Sisäinen tunniste: 507214
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76082
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 507210
Lot: LOT-0002
Titre: Bolniške postelje odrasli
Description: Bolniške postelje odrasli
Identifiant interne: 507212
Lot: LOT-0003
Titre: Terapevtske bolniške postelje
Identifiant interne: 507214
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76082
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 507210
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Bolniške postelje odrasli
Cur síos: Bolniške postelje odrasli
Aitheantóir inmheánach: 507212
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Terapevtske bolniške postelje
Cur síos: Terapevtske bolniške postelje
Aitheantóir inmheánach: 507214
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-76082
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 507210
Rész: LOT-0002
Cím: Bolniške postelje odrasli
Leírás: Bolniške postelje odrasli
Belső azonosító: 507212
Rész: LOT-0003
Cím: Terapevtske bolniške postelje
Leírás: Terapevtske bolniške postelje
Belső azonosító: 507214
468818-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusJN-76082
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius507210
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasBolniške postelje odrasli
AprašymasBolniške postelje odrasli
Vidaus identifikatorius507212
Pirkimo dalisLOT-0003
AprašymasTerapevtske bolniške postelje
Vidaus identifikatorius507214
Iekšējais identifikators: JN-76082
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 507210
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Bolniške postelje odrasli
Apraksts: Bolniške postelje odrasli
Iekšējais identifikators: 507212
Daļa: LOT-0003
Apraksts: Terapevtske bolniške postelje
Iekšējais identifikators: 507214
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76082
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 507210
Lott: LOT-0002
Titlu: Bolniške postelje odrasli
Deskrizzjoni: Bolniške postelje odrasli
Identifikatur intern: 507212
Lott: LOT-0003
Titlu: Terapevtske bolniške postelje
Identifikatur intern: 507214
Interne identificatiecode: JN-76082
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 507210
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Bolniške postelje odrasli
Interne identificatiecode: 507212
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 507214
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-76082
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 507210
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Bolniške postelje odrasli
Opis: Bolniške postelje odrasli
Wewnętrzny identyfikator: 507212
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Terapevtske bolniške postelje
Opis: Terapevtske bolniške postelje
Wewnętrzny identyfikator: 507214
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-76082
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 507210
Lote: LOT-0002
Título: Bolniške postelje odrasli
Descrição: Bolniške postelje odrasli
Identificador interno: 507212
Lote: LOT-0003
Título: Terapevtske bolniške postelje
Identificador interno: 507214
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76082
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Identificator intern: 507210
Descriere: Bolniške postelje odrasli
Identificator intern: 507212
Identificator intern: 507214
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76082
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 507210
Sklop: LOT-0002
Naslov: Bolniške postelje odrasli
Notranji identifikator: 507212
Sklop: LOT-0003
Naslov: Terapevtske bolniške postelje
Notranji identifikator: 507214