2. Процедура
Процедура
Заглавие: TENDER FOR THE REGENERATION OF OPEN SPACE AT PJAZZA TEMI ZAMMIT, OVERLOOKING TRIQ ZAMMIT AND TRIQ AGIUS FERRANTE, IN MTARFA
Описание: The subject of this tender is the regeneration of open space at Pjazza Temi Zammit, overlooking Triq Zammit and Triq Agius Ferrante, in Mtarfa.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45211360 Строителни и монтажни работи по градско благоустройство
Допълнителна класификация (cpv): 44110000 Строителни материали, 44100000 Строителни материали и свързани с тях изделия, 39142000 Градинска мебел, 71421000 Услуги по естетично оформяне и озеленяване на паркове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: n/a
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45211360 Stavební práce na městské výstavbě
Další klasifikace (cpv): 44110000 Stavební materiály, 44100000 Stavební materiály a příbuzné prvky, 39142000 Zahradní nábytek, 71421000 Zahradní architektura
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: n/a
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45211360 Bygge- og anlægsarbejder i forbindelse med byudvikling
Supplerende klassifikation (cpv): 44110000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder, 44100000 Materialer til bygge- og anlægsarbejder og hermed beslægtede varer, 39142000 Havemøbler, 71421000 Landskabsarkitekturarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: n/a
468855-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45211360 Linnaarendusega seotud ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 44110000 Ehitusmaterjalid, 44100000 Ehitusmaterjalid ja seonduvad tooted, 39142000 Aiamööbel, 71421000 Aiakujundusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusn/a
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45211360 Xogħol ta' kostruzzjoni għall-iżvilupp urban
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44110000 Materjali tal-kostruzzjoni, 44100000 Materjali tal-kostruzzjoni u oġġetti relatati, 39142000 Għamara tal-ġonna, 71421000 Servizzi ta' ġardinaġġ għall-pajsaġġar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: n/a
468855-2026 - Mededinging
Malta – Bouwwerkzaamheden voor stadsontwikkeling – TENDER FOR THE REGENERATION OF OPEN SPACE AT PJAZZA TEMI ZAMMIT, OVERLOOKING TRIQ ZAMMIT AND TRIQ AGIUS FERRANTE, IN MTARFA
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211360 Bouwwerkzaamheden voor stadsontwikkeling
Aanvullende classificatie (cpv): 44110000 Constructiematerialen, 44100000 Bouwmaterialen en aanverwante artikelen, 39142000 Tuinmeubilair, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesn/a
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45211360 Roboty budowlane w zakresie rozwoju miast
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 44110000 Materiały konstrukcyjne, 44100000 Materiały konstrukcyjne i elementy podobne, 39142000 Meble ogrodowe, 71421000 Usługi wkomponowywania ogrodów w krajobraz
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45211360 Lucrări de construcţii de dezvoltare urbană
Clasificare suplimentară (cpv): 44110000 Materiale de construcţii, 44100000 Materiale de construcţii şi articole conexe, 39142000 Mobilier de grădină, 71421000 Servicii de amenajare peisagistică
5. Lot
Lot: LOT-0001
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: n/a
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45211360 Stavebné práce na rozvoji miest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44110000 Konštrukčné materiály, 44100000 Konštrukčné materiály a súvisiace prvky, 39142000 Záhradný nábytok, 71421000 Služby v oblasti záhradnej architektúry
5. Časť
Časť: LOT-0001
468855-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45211360 Gradbena dela pri urbanističnem razvoju
Dodatna klasifikacija (cpv): 44110000 Material za gradnjo, 44100000 Material in pribor za gradnjo, 39142000 Vrtno pohištvo, 71421000 Storitve krajinskega vrtnarstva
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostin/a
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211360 Byggnation i samband med stadsplanering
Ytterligare klassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial, 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 39142000 Trädgårdsmöbler, 71421000 Trädgårdsarkitektur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: n/a