468972-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства – Usługa sprzątania terenów zewnętrznych i powierzchni wewnątrz oraz wykonanie usługi sprzątania w ramach „zastępstw” w budynkach Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego BL-I.272.8.2026
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеUsługa sprzątania terenów zewnętrznych i powierzchni wewnątrz oraz wykonanie usługi sprzątania w ramach „zastępstw” w budynkach Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego BL-I.272.8.2026
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania terenów zewnętrznych i powierzchni wewnątrz oraz wykonanie usługi sprzątania w ramach zastępstw w budynkach Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku z podziałem na części: Część 1 – świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Okopowej 21/27, 80-810 w Gdańsku z opcją Część 2 – świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Chmielnej 74/76, 80-748 w Gdańsku Część 3 – świadczenie usługi sprzątania w budynkach przy ul. Sosnowej 2, 80-251 w Gdańsku oraz przy ul. Beniowskiego 7, 80-392 w Gdańsku Część 4 - świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Smoluchowskiego 18, 80-214 w Gdańsku Część 5 - świadczenie usługi sprzątania w budynkach przy ul. Mickiewicza 36, 81-834 w Sopocie oraz przy ul. 23 marca 110, 81-820 w Sopocie Część 6 - świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Jana Pawła II 1, 76-200, w Słupsku Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej lub wszystkich części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla danej części.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните, 90914000 Услуги по почистване на паркинги, 90620000 Услуги по почистване на улици от сняг, 90630000 Услуги по почистване на улици от лед, 90610000 Услуги, свързани с почистване и метене на улици
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść 1 - świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Okopowej 21/27, 80-810 w Gdańsku z opcją.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania terenów zewnętrznych i powierzchni wewnątrz budynków w budynku ul. Okopowa 21/27 w Gdańsku dzielącej się na : 1. Wykonanie stałej usługi sprzątania – zamówienie podstawowe 2. Wykonanie usługi sprzątania w ramach zastępstw - zamówienie opcjonalne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 1.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026 - Część 1
Допълнителна класификация (cpv): 90914000 Услуги по почистване на паркинги, 90620000 Услуги по почистване на улици от сняг, 90630000 Услуги по почистване на улици от лед, 90610000 Услуги, свързани с почистване и метене на улици
Варианти
Описание на опциитеWykonanie prawa opcji (dalej: „Opcja”) polegać będzie na zleceniu Wykonawcy dodatkowych usług sprzątania powierzchni wewnętrznych w budynku przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku, w przypadku braku możliwości realizacji tych usług przez pracowników Zamawiającego w szczególności z powodu choroby, urlopu, zdarzenia losowego, wakatu lub innych przyczyn organizacyjnych uniemożliwiających realizację usługi siłami własnymi. Zakres usług realizowanych w ramach Opcji obejmuje powierzchnie i częstotliwość sprzątania określone poniżej. Maksymalny zakres opcji wynosi po 150 dni roboczych dla każdej z niżej wymienionych usług wskazanych w tabeli w okresie realizacji zamówienia/obowiązywania umowy
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść 2 – świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Chmielnej 74/76, 80-748 w Gdańsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 2.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie stałej usługi sprzątania terenów zewnętrznych i powierzchni wewnątrz budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku zlokalizowanym w Gdańsku, ul. Chmielna 74/76. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 2.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026 - Część 2
Основна класификация (cpv): 90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść 3 - świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Sosnowej 2, 80-251 w Gdańsku oraz przy ul. Beniowskiego 7, 80-392 w Gdańsku
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie stałej usługi sprzątania powierzchni wewnątrz zajmowanej przez Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku (Centrum Powiadamiana Ratunkowego) na I piętrze budynku będącego w trwałym zarządzie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, położonym w Gdańsku przy ul. ul. Sosnowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 3.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026 - Część 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść 4 - świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Smoluchowskiego 18, 80-214 w Gdańsku
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie stałej usługi sprzątania powierzchni wewnątrz zajmowanej przez Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku (Wojewódzki Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Województwie Pomorskim) na parterze budynku należącym do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o, mieszczącym się przy ul. Smoluchowskiego 18 (parter w budynku C i F), 80-214 Gdańsk. Usługa będzie realizowana przez okres 2 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026r. do dnia 31.10.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 4.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026 - Część 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść 5 - świadczenie usługi sprzątania w budynkach przy ul. Mickiewicza 36, 81-834 w Sopocie oraz przy ul. 23 marca 110, 81-820 w Sopocie
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie stałej usługi sprzątania terenów zewnętrznych w budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku zlokalizowanym w Sopocie, ul. Mickiewicza 36. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 5.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026 -Część 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęść 6 - świadczenie usługi sprzątania w budynku przy ul. Jana Pawła II 1, 76-200 w Słupsku
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie stałej usługi sprzątania powierzchni wewnątrz w budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku zlokalizowanym w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1 w Słupsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 6.
Вътрешен идентификаторBL-I.272.8.2026 - Część6
See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 90911200 Stavební úklid, 90914000 Čištění parkovišť, 90620000 Odklízení sněhu, 90630000 Odklízení ledu, 90610000 Čištění a zametání ulic
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Další klasifikace (cpv): 90914000 Čištění parkovišť, 90620000 Odklízení sněhu, 90630000 Odklízení ledu, 90610000 Čištění a zametání ulic
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Hlavní klasifikace (cpv): 90911200 Stavební úklid
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: BL-I.272.8.2026 - Część6
2. Procedure
Procedure
Intern ID: BL-I.272.8.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
Supplerende klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger, 90914000 Rengøring af parkeringsanlæg, 90620000 Snerydning, 90630000 Isrydning, 90610000 Gaderengøring og -fejning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Supplerende klassifikation (cpv): 90914000 Rengøring af parkeringsanlæg, 90620000 Snerydning, 90630000 Isrydning, 90610000 Gaderengøring og -fejning
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Primær klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: BL-I.272.8.2026 - Część6
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0003
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: BL-I.272.8.2026 - Część6
468972-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων, 90914000 Υπηρεσίες καθαρισμού χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων, 90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού, 90630000 Υπηρεσίες καθαρισμού από τον πάγο, 90610000 Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026 - Część 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90914000 Υπηρεσίες καθαρισμού χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων, 90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού, 90630000 Υπηρεσίες καθαρισμού από τον πάγο, 90610000 Υπηρεσίες καθαρισμού και σάρωσης οδών
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026 - Część 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026 - Część 3
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026 - Część 4
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026 -Część 5
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικόBL-I.272.8.2026 - Część6
Internal identifier: BL-I.272.8.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Additional classification (cpv): 90914000 Car park cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
Lot: LOT-0003
Internal identifier: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: BL-I.272.8.2026 - Część6
468972-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90911200 Siivouspalvelut, 90914000 Pysäköintialueiden siivouspalvelut, 90620000 Lumenaurauspalvelut, 90630000 Jäänpoisto, 90610000 Katujen puhtaanapito- ja lakaisupalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026 - Część 1
Lisäluokitus (cpv): 90914000 Pysäköintialueiden siivouspalvelut, 90620000 Lumenaurauspalvelut, 90630000 Jäänpoisto, 90610000 Katujen puhtaanapito- ja lakaisupalvelut
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026 - Część 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90911200 Siivouspalvelut
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026 - Część 3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026 - Część 4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026 -Część 5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnisteBL-I.272.8.2026 - Część6
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911200 Services de nettoyage de bâtiments, 90914000 Services de nettoyage de parkings, 90620000 Services de déneigement, 90630000 Services de déverglaçage, 90610000 Services de voirie et services de balayage des rues
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 90914000 Services de nettoyage de parkings, 90620000 Services de déneigement, 90630000 Services de déverglaçage, 90610000 Services de voirie et services de balayage des rues
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Nomenclature principale (cpv): 90911200 Services de nettoyage de bâtiments
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Identifiant interne: BL-I.272.8.2026 - Część6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: BL-I.272.8.2026 - Część6
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada, 90914000 Usluge čišćenja parkirališta, 90620000 Usluge čišćenja snijega, 90630000 Usluge uklanjanja leda, 90610000 Usluge čišćenje i metenja ulica
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 90914000 Usluge čišćenja parkirališta, 90620000 Usluge čišćenja snijega, 90630000 Usluge uklanjanja leda, 90610000 Usluge čišćenje i metenja ulica
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Glavna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: BL-I.272.8.2026 - Część6
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BL-I.272.8.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90910000 Takarítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90911200 Épülettakarítási szolgáltatások, 90914000 Gépjárműparkoló-tisztítási szolgáltatások, 90620000 Hólapátolási szolgáltatások, 90630000 Jégmentesítési szolgáltatások, 90610000 Utcatisztítási és -seprési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 90914000 Gépjárműparkoló-tisztítási szolgáltatások, 90620000 Hólapátolási szolgáltatások, 90630000 Jégmentesítési szolgáltatások, 90610000 Utcatisztítási és -seprési szolgáltatások
Opciók:
Rész: LOT-0002
Fő osztályozás (cpv): 90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90911200 Servizi di pulizia di edifici, 90914000 Servizi di pulizia di parcheggi, 90620000 Servizi di sgombero neve, 90630000 Servizi di lotta contro il gelo, 90610000 Servizi di pulizia e di spazzamento delle strade
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90914000 Servizi di pulizia di parcheggi, 90620000 Servizi di sgombero neve, 90630000 Servizi di lotta contro il gelo, 90610000 Servizi di pulizia e di spazzamento delle strade
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Classificazione principale (cpv): 90911200 Servizi di pulizia di edifici
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: BL-I.272.8.2026 - Część6
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi, 90914000 Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi, 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi, 90630000 Ledus tīrīšanas pakalpojumi, 90610000 Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Papildu klasifikācija (cpv): 90914000 Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi, 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi, 90630000 Ledus tīrīšanas pakalpojumi, 90610000 Ielu tīrīšanas un slaucīšanas pakalpojumi
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: BL-I.272.8.2026 - Część6
468972-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBL-I.272.8.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini, 90914000 Servizzi ta' tindif ta' parkeġġi, 90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra, 90630000 Servizzi tat-tindif tas-silġ, 90610000 Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internBL-I.272.8.2026 - Część 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90914000 Servizzi ta' tindif ta' parkeġġi, 90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra, 90630000 Servizzi tat-tindif tas-silġ, 90610000 Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internBL-I.272.8.2026 - Część 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
LottLOT-0003
Identifikatur internBL-I.272.8.2026 - Część 3
LottLOT-0004
Identifikatur internBL-I.272.8.2026 - Część 4
LottLOT-0005
Identifikatur internBL-I.272.8.2026 -Część 5
LottLOT-0006
Identifikatur internBL-I.272.8.2026 - Część6
468972-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen, 90914000 Reinigingsdiensten van parkeerplaatsen, 90620000 Sneeuwruimingsdiensten, 90630000 IJsbestrijdingsdiensten, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026 - Część 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90914000 Reinigingsdiensten van parkeerplaatsen, 90620000 Sneeuwruimingsdiensten, 90630000 IJsbestrijdingsdiensten, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026 - Część 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026 - Część 3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026 - Część 4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026 -Część 5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodeBL-I.272.8.2026 - Część6
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: BL-I.272.8.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Classificação adicional (cpv): 90911200 Serviços de limpeza de edifícios, 90914000 Serviços de limpeza de parques de estacionamento, 90620000 Serviços de limpeza de neve, 90630000 Serviços de limpeza de gelo, 90610000 Serviços de limpeza e varrimento de ruas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Classificação adicional (cpv): 90914000 Serviços de limpeza de parques de estacionamento, 90620000 Serviços de limpeza de neve, 90630000 Serviços de limpeza de gelo, 90610000 Serviços de limpeza e varrimento de ruas
Opções:
Lote: LOT-0002
Classificação principal (cpv): 90911200 Serviços de limpeza de edifícios
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: BL-I.272.8.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
Clasificare suplimentară (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor, 90914000 Servicii de curăţare a parcărilor, 90620000 Servicii de deszăpezire, 90630000 Servicii de înlăturare a gheţii, 90610000 Servicii de curăţare şi măturare a străzilor
Identificator intern: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Clasificare suplimentară (cpv): 90914000 Servicii de curăţare a parcărilor, 90620000 Servicii de deszăpezire, 90630000 Servicii de înlăturare a gheţii, 90610000 Servicii de curăţare şi măturare a străzilor
Opțiuni:
Identificator intern: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Clasificarea principală (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
Identificator intern: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Identificator intern: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Identificator intern: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Identificator intern: BL-I.272.8.2026 - Część6
468972-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb, 90914000 Storitve čiščenja parkirnih prostorov, 90620000 Storitve odstranjevanja snega, 90630000 Storitve odstranjevanja ledu, 90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026 - Część 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 90914000 Storitve čiščenja parkirnih prostorov, 90620000 Storitve odstranjevanja snega, 90630000 Storitve odstranjevanja ledu, 90610000 Storitve čiščenja in pometanja cest
Možnosti
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026 - Część 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026 - Część 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026 - Część 4
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026 -Część 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorBL-I.272.8.2026 - Część6
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90914000 Rengöring av bilparkeringar, 90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning, 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026 - Część 1
Ytterligare klassificering (cpv): 90914000 Rengöring av bilparkeringar, 90620000 Snöröjning, 90630000 Isröjning, 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026 - Część 2
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026 - Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026 - Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026 -Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: BL-I.272.8.2026 - Część6