469080-2026 - Състезателна процедура
Полша – Различни видове торове – Nawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеNawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
ОписаниеNawóz dolistny OSD Zn lub równoważny w ilości 500 litrów. Pakowany w opakowania o pojemności 20 litrów. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi płynny nawóz dolistny o następującym minimalnym składzie: azot (N) 4,8 % cynk (Zn) 7,5 % magnez (Mg) 2,3 % Stosowany w uprawach rolnych, zwłaszcza w kukurydzy i buraku cukrowym. Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Вътрешен идентификатор126/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 24440000 Различни видове торове
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 126/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24440000 Ostatní hnojiva
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 126/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24440000 Miscellaneous fertilisers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 126/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 24440000 Mitmesugused väetised
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 126/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24440000 Erilaiset lannoitteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 126/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 24440000 Engrais divers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 126/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
469080-2026 - Verseny
Lengyelország – Különféle talajjavító szerek – Nawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímNawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
Belső azonosító126/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24440000 Különféle talajjavító szerek
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 126/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 24440000 Fertilizzanti vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 126/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24440000 Dažādi mēslojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 126/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 24440000 Fertilizzanti varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
469080-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator126/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24440000 Różne nawozy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 126/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 24440000 Fertilizantes diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
469080-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Diverse tipuri de îngrăşăminte – Nawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern126/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 24440000 Diverse tipuri de îngrăşăminte
LotLOT-0001
469080-2026 - Javni razpis
Poljska – Razna gnojila – Nawóz dolistny OSD Zn lub równoważny
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator126/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24440000 Razna gnojila
5. Sklop
SklopLOT-0001