469081-2026 - Състезателна процедура
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPrzebudowa, rozbudowa i odbudowa dawnej destylarni Ludwika Bauera o część mieszkalną wielorodzinną oraz garaż podziemny, przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Brzeskiej 5 oraz budowa urządzeń budowlanych i zagospodarowanie terenu, a także rozbiórka budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Brzeskiej 5A
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na: Przebudowie, rozbudowie i odbudowie dawnej destylarni Ludwika Bauera o część mieszkalną wielorodzinną oraz garaż podziemny, przebudowie ze zmianą sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Brzeskiej 5 oraz budowie urządzeń budowlanych i zagospodarowaniu terenu, a także rozbiórce budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Brzeskiej 5A zlokalizowanych we Włocławku przy ul. Cyganka 27 oraz Brzeskiej 1/3, 5 i 5A, na działkach ewidencyjnych nr 59, 60/1 i 60/2, obręb KM-45 Włocławek. 1. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych, instalacyjnych i zagospodarowania terenu niezbędnych do pełnej realizacji zamierzenia inwestycyjnego, w tym w szczególności: roboty rozbiórkowe, konstrukcyjne, murowe, żelbetowe i wykończeniowe; przebudowę, rozbudowę i odbudowę istniejącej zabudowy dawnej fabryki Bauera, realizację części nowoprojektowanych budynków mieszkalnych wielorodzinnych; wykonanie garażu podziemnego wraz z rampą zjazdową; wykonanie robót ziemnych w zakresie wynikającym z dokumentacji projektowej; wykonanie kompletnych instalacji wewnętrznych i zewnętrznych; realizację urządzeń budowlanych oraz pełnego zagospodarowania terenu. 2. Zakres funkcjonalny obiektu obejmuje: budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze; garaż podziemny; zagospodarowanie terenu obejmujące ciągi piesze, oświetlenie zewnętrzne oraz zieleń urządzoną; infrastrukturę techniczną i urządzenia budowlane; rozbiórkę wskazanego budynku istniejącego. Parametry techniczne i użytkowe obiektu: liczba kondygnacji nadziemnych: 2–3; liczba kondygnacji podziemnych: 1 (część garażowa); wysokość budynku: do 11,05 m; wymiary w rzucie: ok. 79,60 m na 22,30 do 24,74 m; liczba mieszkań: 26; liczba lokali usługowych: 2; powierzchnia zabudowy: 1 352,53 m2; powierzchnia użytkowa ogółem: 2 760,00 m2, w tym: – powierzchnia użytkowa mieszkań: 1 291,31 m2, powierzchnia użytkowa lokali usługowych: 270,58 m3; powierzchnia garażu podziemnego: 468,48 m3; powierzchnia całkowita: 4 064,94 m2; kubatura brutto nadziemna: 10 885,93 m3; kubatura brutto podziemna: 1 941,42 m3; kubatura netto: 8 134,25 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowo-kosztorysowa – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификаторMTBS/07/1/2026/RB
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45211000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на жилищни сгради
Допълнителна класификация (cpv): 45223500 Стоманобетонни конструкции, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45321000 Топлоизолационни строителни работи, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45332300 Строителни и монтажни работи на канализационни инсталации, 45331100 Строителни и монтажни работи на отоплителни тръбопроводни инсталации, 45331200 Строителни и монтажни работи на вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45233200 Строителни работи по полагане на пътна настилка на пътища, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45231400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни електропроводи, 45314300 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщителна инфраструктура, 45312200 Работи по инсталиране на сигнално-охранителни известителни системи, 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MTBS/07/1/2026/RB
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45211000 Stavební úpravy bytových domů a rodinných domů
Další klasifikace (cpv): 45223500 Železobetonové konstrukce, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45321000 Tepelné izolace, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45233200 Různé povrchové práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45231400 Stavební práce pro elektrické vedení, 45314300 Instalace a montáž kabelové infrastruktury, 45312200 Instalace a montáž systémů na ochranu před krádeží, 45110000 Demolice a zemní práce
5. Část
Část: LOT-0001
469081-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDMTBS/07/1/2026/RB
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45211000 Byggearbejder på enfamiliehuse og boligejendomme
Supplerende klassifikation (cpv): 45223500 Bygværker af armeret beton, 45262500 Murværks- og murerarbejder, 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45332300 Lægning af afløbsrør, 45331100 Installation af centralvarmeanlæg, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg, 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger, 45233200 Diverse belægningsarbejder, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45312200 Installation af tyverialarmsystem, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
469081-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungMTBS/07/1/2026/RB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262500 Maurerarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Internal identifier: MTBS/07/1/2026/RB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses
Additional classification (cpv): 45223500 Reinforced-concrete structures, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45321000 Thermal insulation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45332300 Drain-laying work, 45331100 Central-heating installation work, 45331200 Ventilation and air-conditioning installation work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45233200 Various surface works, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45314300 Installation of cable infrastructure, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MTBS/07/1/2026/RB
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45211000 Korterelamute ja eramute ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45223500 Raudbetoonkonstruktsioonid, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45321000 Soojusisolatsioonitööd, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45332300 Drenaažipaigaldustööd, 45331100 Keskkütte paigaldamine, 45331200 Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldamine, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45233200 Mitmesugused pindamistööd, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd, 45231400 Elektriliinide ehitustööd, 45314300 Kaabli infrastruktuuri paigaldamine, 45312200 Valvesignalisatsioonisüsteemi paigaldustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: MTBS/07/1/2026/RB
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45211000 Travaux de construction d'immeubles collectifs et de maisons individuelles
Nomenclature complémentaire (cpv): 45223500 Structures en béton armé, 45262500 Travaux de maçonnerie et de briquetage, 45321000 Travaux d'isolation thermique, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45332300 Travaux de pose de conduits d'évacuation, 45331100 Travaux d'installation de chauffage central, 45331200 Travaux d'installation de matériel de ventilation et de climatisation, 45231300 Travaux de construction de conduites d'eau et de canalisations d'eaux usées à grande distance, 45233200 Travaux de revêtement divers, 45311000 Travaux de câblage et d'installations électriques, 45231400 Travaux de construction de lignes électriques, 45314300 Installation d'infrastructures de câblage, 45312200 Travaux d'installation de systèmes avertisseurs d'effraction, 45110000 Travaux de démolition de bâtiments et travaux de terrassement
469081-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachMTBS/07/1/2026/RB
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Aicmiú breise (cpv): 45223500 Reinforced-concrete structures, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45321000 Thermal insulation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45332300 Drain-laying work, 45331100 Central-heating installation work, 45331200 Ventilation and air-conditioning installation work, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45233200 Various surface works, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45314300 Installation of cable infrastructure, 45312200 Burglar-alarm system installation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: MTBS/07/1/2026/RB
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45211000 Radovi na podizanju višestambenih zgrada i obiteljskih kuća
Dodatna klasifikacija (cpv): 45223500 Konstrukcije od armiranog betona, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45321000 Radovi na toplinskoj izolaciji, 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda, 45332300 Radovi polaganja odvoda, 45331100 Radovi instaliranja centralnoga grijanja, 45331200 Radovi instaliranja ventilacije i klimatizacije, 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45233200 Različiti radovi na površinskom sloju, 45311000 Radovi električnog ožičenja i elektromontažni radovi, 45231400 Građevinski radovi na elektroenergetskim vodovima, 45314300 Ugradnja kabelske infrastrukture, 45312200 Radovi ugradnje protuprovalnog alarmnog sustava, 45110000 Radovi na rušenju objekata i radovi razbijanja te zemljani radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
469081-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoMTBS/07/1/2026/RB
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45211000 Lavori di costruzione di condomini e case unifamiliari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45223500 Strutture in cemento armato, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45321000 Lavori di isolamento termico, 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue, 45332300 Lavori di posa di drenaggi, 45331100 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento centrale, 45331200 Lavori di installazione di impianti di ventilazione e climatizzazione, 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45233200 Lavori di superficie vari, 45311000 Lavori di cablaggio e di connessione elettrici, 45231400 Lavori generali di costruzione di linee elettriche, 45314300 Installazione di infrastrutture per cavi, 45312200 Lavori di installazione di sistemi d'allarme antifurto, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra
5. Lotto
LottoLOT-0001
469081-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internMTBS/07/1/2026/RB
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45211000 Xogħol tal-kostruzzjoni ta’ binja b’ħafna abitazzjonijiet u ta’ djar individwali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45223500 Strutturi tal-konkrit rinfurzat, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45321000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni termali, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45332300 Xogħol tat-tqegħid tal-katusi tad-drena, 45331100 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana ċentrali, 45331200 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ, 45233200 Diversi xogħlijiet fuq l-uċuħ, 45311000 Xogħol ta' mogħdija ta' wajers u elettriku, 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika, 45314300 Stallazzjoni ta’ l-infrastruttura tal-cable, 45312200 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tas-sistema ta’ l-allarm fil-każ ta’ serq, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak
5. Lott
LottLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: MTBS/07/1/2026/RB
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45211000 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45223500 Konstrukcje z betonu zbrojonego, 45262500 Roboty murarskie i murowe, 45321000 Izolacja cieplna, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45332300 Roboty instalacyjne kanalizacyjne, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania, 45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45233200 Roboty w zakresie różnych nawierzchni, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, 45314300 Instalowanie infrastruktury okablowania, 45312200 Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych, 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: MTBS/07/1/2026/RB
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45211000 Construção de edifícios de vários fogos e de moradias independentes
Classificação adicional (cpv): 45223500 Estruturas de betão reforçado, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45321000 Obras de isolamento térmico, 45332000 Instalação de canalizações e drenos, 45332300 Instalação de drenos, 45331100 Instalação de aquecimento central, 45331200 Instalação de ventilação e de ar condicionado, 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45233200 Obras diversas de pavimentação, 45311000 Instalação de cabos e acessórios eléctricos, 45231400 Construção de linhas para o transporte de electricidade, 45314300 Instalação de infra-estruturas para cabos, 45312200 Instalação de sistemas de alarme contra roubo, 45110000 Demolição e destruição de edifícios e movimento de terras
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: MTBS/07/1/2026/RB
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45211000 Lucrări de construcţii de imobile colective şi de case individuale
Clasificare suplimentară (cpv): 45223500 Structuri din beton armat, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45321000 Lucrări de izolare termică, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45332300 Lucrări de instalare de conducte de evacuare, 45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat, 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă, 45233200 Diverse lucrări de îmbrăcare, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45231400 Lucrări de construcţii de linii electrice, 45314300 Instalare de infrastructuri de cabluri, 45312200 Lucrări de instalare de sisteme de alarmă antiefracţie, 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament
469081-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorMTBS/07/1/2026/RB
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45211000 Stavebné práce na stavbe viacbytových budov a rodinných domov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45223500 Konštrukcie zo železobetónu, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45332300 Kladenie kanalizačných potrubí, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie, 45231300 Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie, 45233200 Rôzne práce vrchnej stavby, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45231400 Stavebné práce na stavbe elektrických vedení, 45314300 Inštalovanie kabeláže, 45312200 Inštalovanie poplašného systému proti vlámaniu, 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce
5. Časť
ČasťLOT-0001
469081-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareMTBS/07/1/2026/RB
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
Ytterligare klassificering (cpv): 45223500 Konstruktioner av armerad betong, 45262500 Murning och tegelläggning, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45332300 Läggning av avloppsledningar, 45331100 Installation av centralvärme, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45233200 Diverse ytbehandling, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45231400 Anläggningsarbeten för kraftledningar, 45314300 Kabelutrustning, 45312200 Installation av inbrottssystem, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001