See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Reactivi chimici, Reactivi de laborator, Medii de cultura si Consumabile de laborator - 22 loturi, necesare pentru activitatea didactica si de cercetare
Описание: Reactivi chimici, Reactivi de laborator, Medii de cultura si Consumabile de laborator - 22 loturi, necesare pentru activitatea didactica si de cercetare Lot 1: Reactivi chimici Lot 2: Reactivi de laborator Lot 3: Medii de cultura Lot 4: Medii de cultura Lot 5: Reactivi de sange Lot 6: Reactivi de laborator Lot 7: Reactivi de sange Lot 8: Reactivi de laborator Lot 9: Consumabile de laborator – pipete; varfuri de pipete; tuburi Lot 10: Consumabile de laborator Lot 11: Consumabile de laborator - sticlarie Lot 12: Reactivi de laborator – kituri Elisa Lot 13: Reactivi de laborator Lot 14: Reactivi de laborator Lot 15: Consumabile de laborator Lot 16: Consumabile medicale – lame si anse Lot 17: Consumabile medicale – adaptoare si electrozi Lot 18: Consumabile medicale – trocare si pensa Lot 19: Consumabile de laborator Lot 20: Reactivi de laborator - kituri Elisa Lot 21: Reactivi de laborator: real time PCR ; mixuri de reactie; reactivi biologie moleculara Lot 22: Consumabile spectrometrie de masă compatibile 100 % cu sistemele QTOF G2Si și RMN MRI - MRS-3017 - Preclinical MR imaging system
Вътрешен идентификатор: 4288047/2026/poz. 3P; NR. 14232/28.05.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lot 1: Reactivi chimici
Описание: Lotul contine 26 de produse
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 33696300 Химически реактиви
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lot 2: Reactivi de laborator
Описание: Lotul contine 7 produse
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lot 3: Medii de cultura
Описание: Lotul contine 11 produse.
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 24931250 Среда за развитието на биологични култури
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lot 4: Medii de cultura
Описание: Lotul contine 15 produse.
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lot 5: Reactivi de sange
Описание: Lotul contine 17 produse.
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 33696200 Реактиви за кръвен анализ
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lot 6: Reactivi de laborator
Описание: Lotul contine 2 produse.
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lot 7: Reactivi de sange
Описание: Lotul contine 1 produs.
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lot 8: Reactivi de laborator
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lot 9: Consumabile de laborator – pipete; varfuri de pipete; tuburi
Описание: Lotul contine 18 produse.
Вътрешен идентификатор: 9
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lot 10: Consumabile de laborator
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lot 11: Consumabile de laborator - sticlarie
Описание: Lotul contine 20 produse.
Вътрешен идентификатор: 11
Основна класификация (cpv): 33793000 Стъклени изделия за лабораторна употреба
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lot 12: Reactivi de laborator – kituri Elisa
Описание: Lotul contine 10 produse.
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lot 13: Reactivi de laborator
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lot 14: Reactivi de laborator
Описание: Lotul contine 5 produse.
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lot 15: Consumabile de laborator
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lot 16: Consumabile medicale – lame si anse
Описание: Lotul contine 4 produse.
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lot 17: Consumabile medicale – adaptoare si electrozi
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Lot 18: Consumabile medicale – trocare si pensa
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Lot 19: Consumabile de laborator
Описание: Lotul contine 6 produse.
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Lot 20: Reactivi de laborator - kituri Elisa
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Lot 21: Reactivi de laborator: real time PCR ; mixuri de reactie; reactivi biologie moleculara
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Lot 22: Consumabile spectrometrie de masă compatibile 100 % cu sistemele QTOF G2Si și RMN MRI - MRS-3017 - Preclinical MR imaging system
Описание: Lotul contine 8 produse.
Вътрешен идентификатор: 22
469091-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
ČástLOT-0001
NázevLot 1: Reactivi chimici
PopisLotul contine 26 de produse
Interní identifikátor1
Hlavní klasifikace (cpv): 33696300 Chemická činidla
ČástLOT-0002
NázevLot 2: Reactivi de laborator
PopisLotul contine 7 produse
Interní identifikátor2
ČástLOT-0003
NázevLot 3: Medii de cultura
PopisLotul contine 11 produse.
Interní identifikátor3
Hlavní klasifikace (cpv): 24931250 Živná půda
ČástLOT-0004
NázevLot 4: Medii de cultura
PopisLotul contine 15 produse.
Interní identifikátor4
ČástLOT-0005
NázevLot 5: Reactivi de sange
PopisLotul contine 17 produse.
Interní identifikátor5
Hlavní klasifikace (cpv): 33696200 Činidla pro krevní testy
ČástLOT-0006
NázevLot 6: Reactivi de laborator
PopisLotul contine 2 produse.
Interní identifikátor6
ČástLOT-0007
NázevLot 7: Reactivi de sange
PopisLotul contine 1 produs.
Interní identifikátor7
ČástLOT-0008
NázevLot 8: Reactivi de laborator
Interní identifikátor8
ČástLOT-0009
PopisLotul contine 18 produse.
Interní identifikátor9
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
ČástLOT-0010
NázevLot 10: Consumabile de laborator
Interní identifikátor10
ČástLOT-0011
PopisLotul contine 20 produse.
Interní identifikátor11
Hlavní klasifikace (cpv): 33793000 Laboratorní sklo
ČástLOT-0012
PopisLotul contine 10 produse.
Interní identifikátor12
ČástLOT-0013
NázevLot 13: Reactivi de laborator
Interní identifikátor13
ČástLOT-0014
NázevLot 14: Reactivi de laborator
PopisLotul contine 5 produse.
Interní identifikátor14
ČástLOT-0015
NázevLot 15: Consumabile de laborator
Interní identifikátor15
ČástLOT-0016
PopisLotul contine 4 produse.
Interní identifikátor16
ČástLOT-0017
Interní identifikátor17
ČástLOT-0018
Interní identifikátor18
ČástLOT-0019
NázevLot 19: Consumabile de laborator
PopisLotul contine 6 produse.
Interní identifikátor19
ČástLOT-0020
Interní identifikátor20
ČástLOT-0021
Interní identifikátor21
ČástLOT-0022
PopisLotul contine 8 produse.
Interní identifikátor22
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lot 1: Reactivi chimici
Beskrivelse: Lotul contine 26 de produse
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 33696300 Kemiske reagenser
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Lot 2: Reactivi de laborator
Beskrivelse: Lotul contine 7 produse
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Lot 3: Medii de cultura
Beskrivelse: Lotul contine 11 produse.
Intern ID: 3
Primær klassifikation (cpv): 24931250 Vækstmedium
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Lot 4: Medii de cultura
Beskrivelse: Lotul contine 15 produse.
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Lot 5: Reactivi de sange
Beskrivelse: Lotul contine 17 produse.
Intern ID: 5
Primær klassifikation (cpv): 33696200 Reagensmidler til blodprøver
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Lot 6: Reactivi de laborator
Beskrivelse: Lotul contine 2 produse.
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Lot 7: Reactivi de sange
Beskrivelse: Lotul contine 1 produs.
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Lot 8: Reactivi de laborator
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Beskrivelse: Lotul contine 18 produse.
Intern ID: 9
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Lot 10: Consumabile de laborator
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Beskrivelse: Lotul contine 20 produse.
Intern ID: 11
Primær klassifikation (cpv): 33793000 Laboratorieartikler af glas
Delkontrakt: LOT-0012
Beskrivelse: Lotul contine 10 produse.
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Lot 13: Reactivi de laborator
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Lot 14: Reactivi de laborator
Beskrivelse: Lotul contine 5 produse.
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Lot 15: Consumabile de laborator
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Beskrivelse: Lotul contine 4 produse.
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Lot 19: Consumabile de laborator
Beskrivelse: Lotul contine 6 produse.
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Beskrivelse: Lotul contine 8 produse.
Intern ID: 22
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0002
Beschreibung: Lotul contine 7 produse
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Lotul contine 11 produse.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 24931250 Nährboden
Los: LOT-0004
Beschreibung: Lotul contine 15 produse.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Lotul contine 17 produse.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Los: LOT-0006
Beschreibung: Lotul contine 2 produse.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Lotul contine 1 produs.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Lotul contine 18 produse.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Lotul contine 20 produse.
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0012
Beschreibung: Lotul contine 10 produse.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Lotul contine 5 produse.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Lotul contine 4 produse.
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Beschreibung: Lotul contine 6 produse.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Beschreibung: Lotul contine 8 produse.
Interne Kennung: 22
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1: Reactivi chimici
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2: Reactivi de laborator
Description: Lotul contine 7 produse
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Lot 3: Medii de cultura
Description: Lotul contine 11 produse.
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 24931250 Culture medium
Lot: LOT-0004
Title: Lot 4: Medii de cultura
Description: Lotul contine 15 produse.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Lot 5: Reactivi de sange
Description: Lotul contine 17 produse.
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Lot: LOT-0006
Title: Lot 6: Reactivi de laborator
Description: Lotul contine 2 produse.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Lot 7: Reactivi de sange
Description: Lotul contine 1 produs.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Lot 8: Reactivi de laborator
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Description: Lotul contine 18 produse.
Internal identifier: 9
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0010
Title: Lot 10: Consumabile de laborator
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Description: Lotul contine 20 produse.
Internal identifier: 11
Main classification (cpv): 33793000 Laboratory glassware
Lot: LOT-0012
Description: Lotul contine 10 produse.
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Lot 13: Reactivi de laborator
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Lot 14: Reactivi de laborator
Description: Lotul contine 5 produse.
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Lot 15: Consumabile de laborator
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Description: Lotul contine 4 produse.
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Lot 19: Consumabile de laborator
Description: Lotul contine 6 produse.
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Description: Lotul contine 8 produse.
Internal identifier: 22
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Lot 1: Reactivi chimici
Kirjeldus: Lotul contine 26 de produse
Sisemine tunnus: 1
Peamine liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Lot 2: Reactivi de laborator
Kirjeldus: Lotul contine 7 produse
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Lot 3: Medii de cultura
Kirjeldus: Lotul contine 11 produse.
Sisemine tunnus: 3
Peamine liigitus (cpv): 24931250 Sööde
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Lot 4: Medii de cultura
Kirjeldus: Lotul contine 15 produse.
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Lot 5: Reactivi de sange
Kirjeldus: Lotul contine 17 produse.
Sisemine tunnus: 5
Peamine liigitus (cpv): 33696200 Vereanalüüsi reaktiivid
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Lot 6: Reactivi de laborator
Kirjeldus: Lotul contine 2 produse.
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Lot 7: Reactivi de sange
Kirjeldus: Lotul contine 1 produs.
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Lot 8: Reactivi de laborator
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Kirjeldus: Lotul contine 18 produse.
Sisemine tunnus: 9
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Kirjeldus: Lotul contine 20 produse.
Sisemine tunnus: 11
Peamine liigitus (cpv): 33793000 Laborites kasutatavad klaastooted
Osa: LOT-0012
Kirjeldus: Lotul contine 10 produse.
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Lot 13: Reactivi de laborator
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Lot 14: Reactivi de laborator
Kirjeldus: Lotul contine 5 produse.
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Kirjeldus: Lotul contine 4 produse.
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Kirjeldus: Lotul contine 6 produse.
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Kirjeldus: Lotul contine 8 produse.
Sisemine tunnus: 22
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Ilmoituksen nimi: Lot 1: Reactivi chimici
Kuvaus: Lotul contine 26 de produse
Sisäinen tunniste: 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
Ilmoituksen nimi: Lot 2: Reactivi de laborator
Kuvaus: Lotul contine 7 produse
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: Lot 3: Medii de cultura
Kuvaus: Lotul contine 11 produse.
Sisäinen tunniste: 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24931250 Elatusaineet
Ilmoituksen nimi: Lot 4: Medii de cultura
Kuvaus: Lotul contine 15 produse.
Sisäinen tunniste: 4
Ilmoituksen nimi: Lot 5: Reactivi de sange
Kuvaus: Lotul contine 17 produse.
Sisäinen tunniste: 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696200 Verikoereagenssit
Ilmoituksen nimi: Lot 6: Reactivi de laborator
Kuvaus: Lotul contine 2 produse.
Sisäinen tunniste: 6
Ilmoituksen nimi: Lot 7: Reactivi de sange
Kuvaus: Lotul contine 1 produs.
Sisäinen tunniste: 7
Ilmoituksen nimi: Lot 8: Reactivi de laborator
Sisäinen tunniste: 8
Kuvaus: Lotul contine 18 produse.
Sisäinen tunniste: 9
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Sisäinen tunniste: 10
Kuvaus: Lotul contine 20 produse.
Sisäinen tunniste: 11
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33793000 Laboratoriolasi
Kuvaus: Lotul contine 10 produse.
Sisäinen tunniste: 12
Ilmoituksen nimi: Lot 13: Reactivi de laborator
Sisäinen tunniste: 13
Ilmoituksen nimi: Lot 14: Reactivi de laborator
Kuvaus: Lotul contine 5 produse.
Sisäinen tunniste: 14
Sisäinen tunniste: 15
Kuvaus: Lotul contine 4 produse.
Sisäinen tunniste: 16
Sisäinen tunniste: 17
Sisäinen tunniste: 18
Kuvaus: Lotul contine 6 produse.
Sisäinen tunniste: 19
Sisäinen tunniste: 20
Sisäinen tunniste: 21
Kuvaus: Lotul contine 8 produse.
Sisäinen tunniste: 22
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Titre: Lot 1: Reactivi chimici
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 33696300 Réactifs chimiques
Titre: Lot 2: Reactivi de laborator
Identifiant interne: 2
Titre: Lot 3: Medii de cultura
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 24931250 Milieux de culture
Titre: Lot 4: Medii de cultura
Identifiant interne: 4
Titre: Lot 5: Reactivi de sange
Identifiant interne: 5
Nomenclature principale (cpv): 33696200 Réactifs pour analyses de sang
Titre: Lot 6: Reactivi de laborator
Identifiant interne: 6
Titre: Lot 7: Reactivi de sange
Identifiant interne: 7
Titre: Lot 8: Reactivi de laborator
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Lot 10: Consumabile de laborator
Identifiant interne: 10
Identifiant interne: 11
Nomenclature principale (cpv): 33793000 Verrerie de laboratoire
Identifiant interne: 12
Titre: Lot 13: Reactivi de laborator
Identifiant interne: 13
Titre: Lot 14: Reactivi de laborator
Identifiant interne: 14
Titre: Lot 15: Consumabile de laborator
Identifiant interne: 15
Identifiant interne: 16
Identifiant interne: 17
Identifiant interne: 18
Titre: Lot 19: Consumabile de laborator
Identifiant interne: 19
Identifiant interne: 20
Identifiant interne: 21
Identifiant interne: 22
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lot 1: Reactivi chimici
Cur síos: Lotul contine 26 de produse
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Lot 2: Reactivi de laborator
Cur síos: Lotul contine 7 produse
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Lot 3: Medii de cultura
Cur síos: Lotul contine 11 produse.
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Lot 4: Medii de cultura
Cur síos: Lotul contine 15 produse.
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Lot 5: Reactivi de sange
Cur síos: Lotul contine 17 produse.
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Lot 6: Reactivi de laborator
Cur síos: Lotul contine 2 produse.
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Lot 7: Reactivi de sange
Cur síos: Lotul contine 1 produs.
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Lot 8: Reactivi de laborator
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Cur síos: Lotul contine 18 produse.
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Cur síos: Lotul contine 20 produse.
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Cur síos: Lotul contine 10 produse.
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Lot 13: Reactivi de laborator
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Lot 14: Reactivi de laborator
Cur síos: Lotul contine 5 produse.
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Cur síos: Lotul contine 4 produse.
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Cur síos: Lotul contine 6 produse.
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Cur síos: Lotul contine 8 produse.
Aitheantóir inmheánach: 22
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lot 1: Reactivi chimici
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 33696300 Reattivi chimici
Lotto: LOT-0002
Titolo: Lot 2: Reactivi de laborator
Descrizione: Lotul contine 7 produse
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lot 3: Medii de cultura
Descrizione: Lotul contine 11 produse.
Identificativo interno: 3
Classificazione principale (cpv): 24931250 Mezzi di coltura
Lotto: LOT-0004
Titolo: Lot 4: Medii de cultura
Descrizione: Lotul contine 15 produse.
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Lot 5: Reactivi de sange
Descrizione: Lotul contine 17 produse.
Identificativo interno: 5
Classificazione principale (cpv): 33696200 Reattivi per l'analisi del sangue
Lotto: LOT-0006
Titolo: Lot 6: Reactivi de laborator
Descrizione: Lotul contine 2 produse.
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Lot 7: Reactivi de sange
Descrizione: Lotul contine 1 produs.
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Lot 8: Reactivi de laborator
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Descrizione: Lotul contine 18 produse.
Identificativo interno: 9
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Descrizione: Lotul contine 20 produse.
Identificativo interno: 11
Classificazione principale (cpv): 33793000 Articoli di vetro per laboratorio
Lotto: LOT-0012
Descrizione: Lotul contine 10 produse.
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Lot 13: Reactivi de laborator
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Lot 14: Reactivi de laborator
Descrizione: Lotul contine 5 produse.
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Descrizione: Lotul contine 4 produse.
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Descrizione: Lotul contine 6 produse.
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Descrizione: Lotul contine 8 produse.
Identificativo interno: 22
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lot 1: Reactivi chimici
Apraksts: Lotul contine 26 de produse
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Lot 2: Reactivi de laborator
Apraksts: Lotul contine 7 produse
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lot 3: Medii de cultura
Apraksts: Lotul contine 11 produse.
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 24931250 Kultivēšanas līdzekļi
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Lot 4: Medii de cultura
Apraksts: Lotul contine 15 produse.
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Lot 5: Reactivi de sange
Apraksts: Lotul contine 17 produse.
Iekšējais identifikators: 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696200 Reaģenti asins analīžu veikšanai
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Lot 6: Reactivi de laborator
Apraksts: Lotul contine 2 produse.
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Lot 7: Reactivi de sange
Apraksts: Lotul contine 1 produs.
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Lot 8: Reactivi de laborator
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Apraksts: Lotul contine 18 produse.
Iekšējais identifikators: 9
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Apraksts: Lotul contine 20 produse.
Iekšējais identifikators: 11
Galvenā klasifikācija (cpv): 33793000 Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām
Daļa: LOT-0012
Apraksts: Lotul contine 10 produse.
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Apraksts: Lotul contine 5 produse.
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Apraksts: Lotul contine 4 produse.
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Apraksts: Lotul contine 6 produse.
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Apraksts: Lotul contine 8 produse.
Iekšējais identifikators: 22
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lot 1: Reactivi chimici
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696300 Reaġenti kimiċi
Lott: LOT-0002
Titlu: Lot 2: Reactivi de laborator
Deskrizzjoni: Lotul contine 7 produse
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Lot 3: Medii de cultura
Deskrizzjoni: Lotul contine 11 produse.
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 24931250 Medja tal-kultura
Lott: LOT-0004
Titlu: Lot 4: Medii de cultura
Deskrizzjoni: Lotul contine 15 produse.
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Lot 5: Reactivi de sange
Deskrizzjoni: Lotul contine 17 produse.
Identifikatur intern: 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696200 Reaġenti tat-testijiet tad-demm
Lott: LOT-0006
Titlu: Lot 6: Reactivi de laborator
Deskrizzjoni: Lotul contine 2 produse.
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Lot 7: Reactivi de sange
Deskrizzjoni: Lotul contine 1 produs.
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Lot 8: Reactivi de laborator
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Deskrizzjoni: Lotul contine 18 produse.
Identifikatur intern: 9
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Lott: LOT-0010
Titlu: Lot 10: Consumabile de laborator
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Deskrizzjoni: Lotul contine 20 produse.
Identifikatur intern: 11
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33793000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju
Lott: LOT-0012
Deskrizzjoni: Lotul contine 10 produse.
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Lot 13: Reactivi de laborator
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Lot 14: Reactivi de laborator
Deskrizzjoni: Lotul contine 5 produse.
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Lot 15: Consumabile de laborator
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Deskrizzjoni: Lotul contine 4 produse.
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Titlu: Lot 19: Consumabile de laborator
Deskrizzjoni: Lotul contine 6 produse.
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Deskrizzjoni: Lotul contine 8 produse.
Identifikatur intern: 22
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lot 1: Reactivi chimici
Opis: Lotul contine 26 de produse
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lot 2: Reactivi de laborator
Opis: Lotul contine 7 produse
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Lot 3: Medii de cultura
Opis: Lotul contine 11 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 24931250 Nośniki kultur
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Lot 4: Medii de cultura
Opis: Lotul contine 15 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Lot 5: Reactivi de sange
Opis: Lotul contine 17 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 5
Główna klasyfikacja (cpv): 33696200 Odczynniki do badania krwi
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Lot 6: Reactivi de laborator
Opis: Lotul contine 2 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Lot 7: Reactivi de sange
Opis: Lotul contine 1 produs.
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Lot 8: Reactivi de laborator
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Opis: Lotul contine 18 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 9
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Lot 10: Consumabile de laborator
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Opis: Lotul contine 20 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 11
Główna klasyfikacja (cpv): 33793000 Laboratoryjne wyroby szklane
Część zamówienia: LOT-0012
Opis: Lotul contine 10 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Lot 13: Reactivi de laborator
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Lot 14: Reactivi de laborator
Opis: Lotul contine 5 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Lot 15: Consumabile de laborator
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Opis: Lotul contine 4 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Lot 19: Consumabile de laborator
Opis: Lotul contine 6 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Opis: Lotul contine 8 produse.
Wewnętrzny identyfikator: 22
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot 1: Reactivi chimici
Descrição: Lotul contine 26 de produse
Identificador interno: 1
Classificação principal (cpv): 33696300 Reagentes químicos
Lote: LOT-0002
Título: Lot 2: Reactivi de laborator
Descrição: Lotul contine 7 produse
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Lot 3: Medii de cultura
Descrição: Lotul contine 11 produse.
Identificador interno: 3
Classificação principal (cpv): 24931250 Meios de cultura
Lote: LOT-0004
Título: Lot 4: Medii de cultura
Descrição: Lotul contine 15 produse.
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Lot 5: Reactivi de sange
Descrição: Lotul contine 17 produse.
Identificador interno: 5
Classificação principal (cpv): 33696200 Reagentes para análises ao sangue
Lote: LOT-0006
Título: Lot 6: Reactivi de laborator
Descrição: Lotul contine 2 produse.
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Lot 7: Reactivi de sange
Descrição: Lotul contine 1 produs.
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Lot 8: Reactivi de laborator
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Descrição: Lotul contine 18 produse.
Identificador interno: 9
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Descrição: Lotul contine 20 produse.
Identificador interno: 11
Classificação principal (cpv): 33793000 Artigos de vidro para laboratório
Lote: LOT-0012
Descrição: Lotul contine 10 produse.
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: Lot 13: Reactivi de laborator
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: Lot 14: Reactivi de laborator
Descrição: Lotul contine 5 produse.
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Descrição: Lotul contine 4 produse.
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Descrição: Lotul contine 6 produse.
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Descrição: Lotul contine 8 produse.
Identificador interno: 22
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Descriere: Lotul contine 26 de produse
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 33696300 Reactivi chimici
Descriere: Lotul contine 7 produse
Identificator intern: 2
Descriere: Lotul contine 11 produse.
Identificator intern: 3
Clasificarea principală (cpv): 24931250 Medii de cultură
Descriere: Lotul contine 15 produse.
Identificator intern: 4
Descriere: Lotul contine 17 produse.
Identificator intern: 5
Clasificarea principală (cpv): 33696200 Reactivi pentru analize de sânge
Descriere: Lotul contine 2 produse.
Identificator intern: 6
Descriere: Lotul contine 1 produs.
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Descriere: Lotul contine 18 produse.
Identificator intern: 9
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern: 10
Descriere: Lotul contine 20 produse.
Identificator intern: 11
Clasificarea principală (cpv): 33793000 Sticlărie pentru laborator
Descriere: Lotul contine 10 produse.
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Descriere: Lotul contine 5 produse.
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Descriere: Lotul contine 4 produse.
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Descriere: Lotul contine 6 produse.
Identificator intern: 19
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Descriere: Lotul contine 8 produse.
Identificator intern: 22
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lot 1: Reactivi chimici
Interný identifikátor: 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
Časť: LOT-0002
Názov: Lot 2: Reactivi de laborator
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: Lot 3: Medii de cultura
Interný identifikátor: 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 24931250 Kultivačné prostredia
Časť: LOT-0004
Názov: Lot 4: Medii de cultura
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Lot 5: Reactivi de sange
Interný identifikátor: 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696200 Činidlá na zisťovanie krvných faktorov
Časť: LOT-0006
Názov: Lot 6: Reactivi de laborator
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: Lot 7: Reactivi de sange
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Lot 8: Reactivi de laborator
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Časť: LOT-0010
Názov: Lot 10: Consumabile de laborator
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Hlavná klasifikácia (cpv): 33793000 Sklenené výrobky pre laboratóriá
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Názov: Lot 13: Reactivi de laborator
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: Lot 14: Reactivi de laborator
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Názov: Lot 15: Consumabile de laborator
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Názov: Lot 19: Consumabile de laborator
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 22
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Lot 1: Reactivi chimici
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
Sklop: LOT-0002
Naslov: Lot 2: Reactivi de laborator
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Lot 3: Medii de cultura
Notranji identifikator: 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24931250 Podlaga
Sklop: LOT-0004
Naslov: Lot 4: Medii de cultura
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: Lot 5: Reactivi de sange
Notranji identifikator: 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696200 Reagenti za testiranje krvi
Sklop: LOT-0006
Naslov: Lot 6: Reactivi de laborator
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Naslov: Lot 7: Reactivi de sange
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Naslov: Lot 8: Reactivi de laborator
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33793000 Stekleni izdelki za laboratorijske namene
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Naslov: Lot 13: Reactivi de laborator
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Naslov: Lot 14: Reactivi de laborator
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
469091-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelLot 1: Reactivi chimici
BeskrivningLotul contine 26 de produse
Intern identifierare1
Huvudklassificering (cpv): 33696300 Kemiska reagenser
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLot 2: Reactivi de laborator
BeskrivningLotul contine 7 produse
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelLot 3: Medii de cultura
BeskrivningLotul contine 11 produse.
Intern identifierare3
Huvudklassificering (cpv): 24931250 Odlingssubstrat
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelLot 4: Medii de cultura
BeskrivningLotul contine 15 produse.
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelLot 5: Reactivi de sange
BeskrivningLotul contine 17 produse.
Intern identifierare5
Huvudklassificering (cpv): 33696200 Blodprovsreagenser
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelLot 6: Reactivi de laborator
BeskrivningLotul contine 2 produse.
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelLot 7: Reactivi de sange
BeskrivningLotul contine 1 produs.
Intern identifierare7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelLot 8: Reactivi de laborator
Intern identifierare8
Del (anbudsområde)LOT-0009
BeskrivningLotul contine 18 produse.
Intern identifierare9
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelLot 10: Consumabile de laborator
Intern identifierare10
Del (anbudsområde)LOT-0011
BeskrivningLotul contine 20 produse.
Intern identifierare11
Huvudklassificering (cpv): 33793000 Laboratorieglas
Del (anbudsområde)LOT-0012
BeskrivningLotul contine 10 produse.
Intern identifierare12
Del (anbudsområde)LOT-0013
TitelLot 13: Reactivi de laborator
Intern identifierare13
Del (anbudsområde)LOT-0014
TitelLot 14: Reactivi de laborator
BeskrivningLotul contine 5 produse.
Intern identifierare14
Del (anbudsområde)LOT-0015
TitelLot 15: Consumabile de laborator
Intern identifierare15
Del (anbudsområde)LOT-0016
BeskrivningLotul contine 4 produse.
Intern identifierare16
Del (anbudsområde)LOT-0017
Intern identifierare17
Del (anbudsområde)LOT-0018
Intern identifierare18
Del (anbudsområde)LOT-0019
TitelLot 19: Consumabile de laborator
BeskrivningLotul contine 6 produse.
Intern identifierare19
Del (anbudsområde)LOT-0020
Intern identifierare20
Del (anbudsområde)LOT-0021
Intern identifierare21
Del (anbudsområde)LOT-0022
BeskrivningLotul contine 8 produse.
Intern identifierare22