2. Процедура
Процедура
Заглавие: Αποκομιδή απορριμμάτων του Δήμου Αλμυρού
Описание: Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90511100 Услуги по събиране на твърди отпадъци в населените места
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Η παροχή υπηρεσίας αφορά στην αποκομιδή των σύμμεικτων απορριμμάτων (Αποκομιδή απορριμμάτων CPV: 90511100-2) στο σύνολο των Δημοτικών Ενοτήτων του Δήμου Αλμυρού και τη μεταφορά τους στο Σταθμό Μεταφόρτωσης Απορριμμάτων στην θέση «Κέγγυρο» ή σε περιπτώσεις που αυτό δεν είναι δυνατό για λόγους ανωτέρας βίας, στον ΧΥΤΑ Βόλου. Επίσης προβλέπεται η εκτέλεση εργασιών πλύσης κάδων σύμμεικτων απορριμμάτων (CPV: 90918000-5) στο σύνολο των Δημοτικών Ενοτήτων του Δήμου Αλμυρού.
Вътрешен идентификатор: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Варианти:
Описание на опциите: Προαίρεση
2. Řízení
Řízení
Popis: Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90511100 Sběr tuhého městského odpadu
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Možnosti:
Popis možností: Προαίρεση
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Προαίρεση
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90511100 Υπηρεσίες αποκομιδής στερεών αστικών απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Προαίρεση
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511100 Urban solid-refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Options:
Description of the options: Προαίρεση
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90511100 Servicios de recogida de desperdicios sólidos urbanos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Opciones:
Descripción de las opciones: Προαίρεση
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90511100 Tahkete asulajäätmete kogumisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Προαίρεση
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90511100 Kiinteiden yhdyskuntajätteiden keräyspalvelut
Sisäinen tunniste: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Optiot:
Optioiden kuvaus: Προαίρεση
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90511100 Services de collecte de déchets solides urbains
Identifiant interne: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Description des options: Προαίρεση
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Προαίρεση
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90511100 Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Μαγνησία, Σποράδες (EL613)
Zemlja: Grčka
Vrijednost
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 880 178,52 EUR
2. Eljárás
Eljárás
Leírás: Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90511100 Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Opciók:
A lehetőségek leírása: Προαίρεση
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90511100 Miestų kietųjų atliekų rinkimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Προαίρεση
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90511100 Pilsētvides cieto atkritumu savākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Iespējas:
Opciju apraksts: Προαίρεση
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90511100 Servizzi tal-ġbir ta' l-iskart solidu urban
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Προαίρεση
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511100 Ophalen van vast stadsafval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Opties:
Beschrijving van de opties: Προαίρεση
2. Procedura
Procedura
Opis: Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90511100 Usługi gromadzenia stałych odpadów miejskich
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Opcje:
Opis opcji: Προαίρεση
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90511100 Serviços de recolha de resíduos sólidos urbanos
Opções:
Descrição das opções: Προαίρεση
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90511100 Servicii de colectare a deşeurilor urbane solide
Identificator intern: Α/Σ ΕΣΗΔΗΣ 500098
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Προαίρεση
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90511100 Zber tuhého komunálneho odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90511100 Storitve zbiranja trdnih komunalnih odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: Προαίρεση