469314-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Експлоатация на водопречиствателна станция – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеNajem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
ОписаниеNajem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Вътрешен идентификаторJN-76171
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 65120000 Експлоатация на водопречиствателна станция
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
Вътрешен идентификатор507199
469314-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Betrieb einer Wasseraufbereitungsanlage – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungJN-76171
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65120000 Betrieb einer Wasseraufbereitungsanlage
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung507199
469314-2026 - Διαγωνισμός
Σλοβενία – Λειτουργία σταθμού καθαρισμού του νερού – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόJN-76171
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 65120000 Λειτουργία σταθμού καθαρισμού του νερού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό507199
See the notice on TED website
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76171
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 65120000 Veepuhastusjaama käitus
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 507199
469314-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteJN-76171
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 65120000 Vedenpuhdistamon käyttö
OsaLOT-0000
Sisäinen tunniste507199
469314-2026 - Mise en concurrence
Slovénie – Exploitation d'une station d'épuration d'eau – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneJN-76171
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 65120000 Exploitation d'une station d'épuration d'eau
5. Lot
LotLOT-0000
Identifiant interne507199
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-76171
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 65120000 Upravljanje i vođenje postrojenja za pročišćivanje vode
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 507199
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-76171
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 65120000 Gestione di un impianto di purificazione dell'acqua
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 507199
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-76171
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 65120000 Vandens valymo įrenginių eksploatavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 507199
Iekšējais identifikators: JN-76171
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 65120000 Ūdens attīrīšanas iekārtu ekspluatācija
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 507199
469314-2026 - Mededinging
Slovenië – Exploitatie van een waterzuiveringsinstallatie – Najem opreme ter izvedba tehničnega varovanja območij Vodarne, Vodnjaka 9 in Centralne čistilne naprave
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeJN-76171
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 65120000 Exploitatie van een waterzuiveringsinstallatie
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode507199
Wewnętrzny identyfikator: JN-76171
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 65120000 Obsługa zakładów oczyszczania wody
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 507199
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-76171
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 65120000 Exploração de estações de depuração de água
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 507199
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76171
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 65120000 Exploatarea unei staţii de epurare a apei
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 507199
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76171
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 65120000 Obratovanje čistilne naprave za vodo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 507199