2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa wyposażenia medycznego
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyposażenia medycznego: Zad. 1 – Wielofunkcyjny stół do rehabilitacji dla Zakładu Rehabilitacji Leczniczej Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2b i 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.191.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33192200 Медицински маси, 33150000 Апарати за рентгенова терапия, механотерапия, електротерапия и физиотерапия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zad. 1 – Wielofunkcyjny stół do rehabilitacji dla Zakładu Rehabilitacji Leczniczej
Описание: 3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.), 3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowie. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: KRYTERIUM CENA waga: 60 % KRYTERIUM OKRES GWARANCJI waga: 20 % KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA waga: 20 %
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa wyposażenia medycznego
Intern ID: DZ.3321.191.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33192200 Borde til medicinsk brug, 33150000 Apparater til strålebehandling, mekanoterapi, elektroterapi og fysioterapi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZ.3321.191.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192200 Medizinische Tische, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZ.3321.191.2026 zad.1
469347-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Ιατρικές συσκευές – Dostawa wyposażenia medycznego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDostawa wyposażenia medycznego
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZ.3321.191.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33192200 Ιατρικές τράπεζες, 33150000 Συσκευές ακτινοθεραπείας, μηχανοθεραπείας, ηλεκτροθεραπείας και κινησιοθεραπείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZ.3321.191.2026 zad.1
469347-2026 - Licitación
Polonia – Equipamiento médico – Dostawa wyposażenia medycznego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDostawa wyposażenia medycznego
Identificador internoDZ.3321.191.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está acelerado
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33192200 Mesas para uso médico, 33150000 Aparatos de radioterapia, mecanoterapia, electroterapia y fisioterapia
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoDZ.3321.191.2026 zad.1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZ.3321.191.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33192200 Meditsiinilised lauad, 33150000 Radioteraapia-, taastusravi-, elekterravi- ja füsioteraapiaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZ.3321.191.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33192200 Sairaalapöydät, 33150000 Sädehoito-, mekanoterapia-, sähköhoito- ja fysioterapialaitteet
Sisäinen tunniste: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Procédure
Procédure
Titre: Dostawa wyposażenia medycznego
Identifiant interne: DZ.3321.191.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 33192200 Tables médicales, 33150000 Appareils de radiothérapie, de mécanothérapie, d'électrothérapie et de physiothérapie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawa wyposażenia medycznego
Aitheantóir inmheánach: DZ.3321.191.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
Aicmiú breise (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33192200 Medical tables, 33150000 Radiotherapy, mechanotherapy, electrotherapy and physical therapy devices
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawa wyposażenia medycznego
Interna identifikacijska oznaka: DZ.3321.191.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33192200 Medicinski stolovi, 33150000 Uređaji za radioterapiju, mehanoterapiju, elektroterapiju i fizikalnu terapiju
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawa wyposażenia medycznego
Belső azonosító: DZ.3321.191.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33192200 Orvosi asztalok, 33150000 Radioterápiás, mechanoterápiás, elektroterápiás és fizikoterápiás eszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: DZ.3321.191.2026 zad.1
469347-2026 - Gara
Polonia – Apparecchiature mediche – Dostawa wyposażenia medycznego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDostawa wyposażenia medycznego
Identificativo internoDZ.3321.191.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33192200 Tavoli medici, 33150000 Dispositivi per radioterapia, meccanoterapia, elettroterapia e terapia fisica
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.191.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33192200 Medicininiai stalai, 33150000 Radioterapijos, mechanoterapijos, elektraterapijos ir fizioterapijos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.191.2026 zad.1
Iekšējais identifikators: DZ.3321.191.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33192200 Medicīniskie galdi, 33150000 Staru terapijas, mehanoterapijas, elektroterapijas un fizioterapijas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: DZ.3321.191.2026 zad.1
469347-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Tagħmir mediku – Dostawa wyposażenia medycznego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa wyposażenia medycznego
Identifikatur internDZ.3321.191.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33192200 Imwejjed mediċi, 33150000 Mezzi għar-radjuterapija, mekkanoterapija, elettroterapija u terapija fiżika
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internDZ.3321.191.2026 zad.1
Interne identificatiecode: DZ.3321.191.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33192200 Medische tafels, 33150000 Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: DZ.3321.191.2026 zad.1
469347-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia medyczne – Dostawa wyposażenia medycznego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułDostawa wyposażenia medycznego
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.191.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33192200 Stoły medyczne, 33150000 Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.191.2026 zad.1
2. Procedimento
Procedimento
Título: Dostawa wyposażenia medycznego
Identificador interno: DZ.3321.191.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33192200 Mesas médicas, 33150000 Dispositivos de radioterapia, mecanoterapia, electroterapia e fisioterapia
Lote: LOT-0001
Identificador interno: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Procedură
Procedură
Titlu: Dostawa wyposażenia medycznego
Identificator intern: DZ.3321.191.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33192200 Mese medicale, 33150000 Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie şi de fizioterapie
Identificator intern: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Postup
Postup
Názov: Dostawa wyposażenia medycznego
Interný identifikátor: DZ.3321.191.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33192200 Lekárske stoly, 33150000 Prístroje na rádioterapiu, mechanoterapiu, elektroterapiu a fyzioterapiu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZ.3321.191.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 33192200 Medicinske mize, 33150000 Naprave za radioterapijo, mehanoterapijo, elektroterapijo in fizikalno terapijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: DZ.3321.191.2026 zad.1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZ.3321.191.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33192200 Bord för medicinska ändamål, 33150000 Apparatur för radioterapi, mekanoterapi, elektroterapi och sjukgymnastik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DZ.3321.191.2026 zad.1