See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Agromelioracije - sanacija kmetijskih zemljišč 2026- 3. razpis
Описание: Agromelioracije - sanacija kmetijskih zemljišč 2026- 3. razpis
Вътрешен идентификатор: V_6/2026/S
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77100000 Услуги, свързани със селското стопанство
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sanacija plazu na zemljiščih parc. št. 157/2, 158 k.o. 569 Sp. Velka, skladno s projektno dokumentacijo IZN_83091_3 Geološko geotehnično poročilo o načinu sanacije pobočja na območju plazu parc. št. 157/2, 158 k.o. Sp. Velka, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana marec 2025
Описание: Sanacija plazu na zemljiščih parc. št. 157/2, 158 k.o. 569 Sp. Velka, skladno s projektno dokumentacijo IZN_83091_3 Geološko geotehnično poročilo o načinu sanacije pobočja na območju plazu parc. št. 157/2, 158 k.o. Sp. Velka, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana marec 2025
Вътрешен идентификатор: 506643
Допълнителна класификация (cpv): 77000000 Услуги, свързани със селското и горското стопанство, овощарството, аквакултурите и пчеларството
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 76/1 k.o. 651 Hrenca, skladno s projektno dokumentacijo IzN 83091_1 GGE, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana, marec 2025
Описание: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 76/1 k.o. 651 Hrenca, skladno s projektno dokumentacijo IzN 83091_1 GGE, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana, marec 2025
Вътрешен идентификатор: 506644
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 1831 k.o. Škalce na podlagi projektne dokumentacije Geološko geotehnično mnenje o načinu sanacije območja plazenja na zemljišču parc. št. 1831 k.o. 1105 Škalce, IZN št. 048/2024-TV, Atol 9 d.o.o., Velenje, julij 2024
Описание: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 1831 k.o. Škalce na podlagi projektne dokumentacije Geološko geotehnično mnenje o načinu sanacije območja plazenja na zemljišču parc. št. 1831 k.o. 1105 Škalce, IZN št. 048/2024-TV, Atol 9 d.o.o., Velenje, julij 2024
Вътрешен идентификатор: 506645
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 1876 k.o. Škalce na podlagi projektne dokumentacije Geološko geotehnično mnenje o načinu sanacije zemljišča parc. št. 1876 k.o. 1105 Škalce, IZN št. 084/2025-TV - dopolnitev, Atol 9 d.o.o., Velenje, september 2025
Описание: Sanacija plazu na zemljišču parc. št. 1876 k.o. Škalce na podlagi projektne dokumentacije Geološko geotehnično mnenje o načinu sanacije zemljišča parc. št. 1876 k.o. 1105 Škalce, IZN št. 084/2025-TV - dopolnitev, Atol 9 d.o.o., Velenje, september 2025
Вътрешен идентификатор: 506646
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Sanacija plazu na JZ delu zemljišča parc. št. 165/12 k.o. 2666 Selce, skladno s projektno dokumentacijo Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na JZ delu zemljišča parc. št. 165/12 k.o. 2666 – SELCE IZN 83508_S7_02, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana, april 2026
Описание: Sanacija plazu na JZ delu zemljišča parc. št. 165/12 k.o. 2666 Selce, skladno s projektno dokumentacijo Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na JZ delu zemljišča parc. št. 165/12 k.o. 2666 – SELCE IZN 83508_S7_02, Geoinženiring d.o.o., Ljubljana, april 2026
Вътрешен идентификатор: 506647
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Izvedba sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 598/1, 603/1, 607, 608/1, 608/6, 608/11, 608/12, 608/13, 612/1, 612/3, 612/4, 612/5 k. o. 608 Gačnik, Geoinženiring d.o.o., skladno s projektno dokumentacijo IZN 82978C, Ljubljana, november 2024
Описание: Izvedba sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 598/1, 603/1, 607, 608/1, 608/6, 608/11, 608/12, 608/13, 612/1, 612/3, 612/4, 612/5 k. o. 608 Gačnik, Geoinženiring d.o.o., skladno s projektno dokumentacijo IZN 82978C, Ljubljana, november 2024
Вътрешен идентификатор: 506648
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Sanacija plazov skladno s projektno dokumentacijo IZN št. 2636/2025 Geotehnično poročilo in načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 747/3, 747/8, 747/9, 772/1, 986/4, k. o. Kresnica,Gprocom d.o.o., Maribor, september 2025
Описание: Sanacija plazov skladno s projektno dokumentacijo IZN št. 2636/2025 Geotehnično poročilo in načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 747/3, 747/8, 747/9, 772/1, 986/4, k. o. Kresnica,Gprocom d.o.o., Maribor, september 2025
Вътрешен идентификатор: 506649
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Ureditev obstoječih dostopnih poti na zemljiščih parc. št. 1846/1 k.o. 2609 Pomjan, parc. št. 769, 770/5, 1175 in 1176/4 k.o. 2623 Boršt in parc. št. 2571/2 k.o. 2624 Koštabona
Описание: Ureditev obstoječih dostopnih poti na zemljiščih parc. št. 1846/1 k.o. 2609 Pomjan, parc. št. 769, 770/5, 1175 in 1176/4 k.o. 2623 Boršt in parc. št. 2571/2 k.o. 2624 Koštabona
Вътрешен идентификатор: 506650
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Odstranitev zidanega objekta št. 5909 na zemljišču 7483 k.o. 2631 Portorož in montažnega objekta št. 4906 na zemljišču parc. št. 7482 k.o. 2631 Portorož
Описание: Odstranitev zidanega objekta št. 5909 na zemljišču 7483 k.o. 2631 Portorož in montažnega objekta št. 4906 na zemljišču parc. št. 7482 k.o. 2631 Portorož
Вътрешен идентификатор: 506651
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Sanacija usada na zemljiščih parc. št. 5718/3 in 5806/1, obe k.o. Bertoki
Описание: Sanacija usada na zemljiščih parc. št. 5718/3 in 5806/1, obe k.o. Bertoki
Вътрешен идентификатор: 506652
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Sanacija poti na delu zemljišča parc. št. 4418/ k.o. Bertoki
Описание: Sanacija poti na delu zemljišča parc. št. 4418/ k.o. Bertoki
Вътрешен идентификатор: 506653
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Sanacija dostopne poti v vinogradu na zemljišču parc. št. 5926, 5931 in 6053, vse k.o. Bertoki
Описание: Sanacija dostopne poti v vinogradu na zemljišču parc. št. 5926, 5931 in 6053, vse k.o. Bertoki
Вътрешен идентификатор: 506654
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Sanacija dostopne poti na zemljišču parc. št. 747 in 775/10, obe k.o. Bertoki
Описание: Sanacija dostopne poti na zemljišču parc. št. 747 in 775/10, obe k.o. Bertoki
Вътрешен идентификатор: 506655
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Sanacije brežine in ureditev drenaže na zemljiščih parc. št. 5191 in 5199, obe k.o. Bertoki
Описание: Sanacije brežine in ureditev drenaže na zemljiščih parc. št. 5191 in 5199, obe k.o. Bertoki
Вътрешен идентификатор: 506656
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Sanacija poti v skupni dolžini 260m in širini 2,5m na zemljiščih parc. št. 6226/2, 6241/3, 6249/4, 6279/2, 6290/2, 6293, 6295, 6296/2 k.o. 2604 Bertoki in parc. št. 3296 k.o. 2610 Vanganel
Описание: Sanacija poti v skupni dolžini 260m in širini 2,5m na zemljiščih parc. št. 6226/2, 6241/3, 6249/4, 6279/2, 6290/2, 6293, 6295, 6296/2 k.o. 2604 Bertoki in parc. št. 3296 k.o. 2610 Vanganel
Вътрешен идентификатор: 506657
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Sanacija podpornega suhozidu na zemljišču parc. št. 4223/4, k.o. Bertoki
Описание: Sanacija podpornega suhozidu na zemljišču parc. št. 4223/4, k.o. Bertoki
Вътрешен идентификатор: 506658
2. Procedure
Procedure
Intern ID: V_6/2026/S
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77100000 Tjenesteydelser inden for landbrug
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 506643
Supplerende klassifikation (cpv): 77000000 Tjenesteydelser i forbindelse med landbrug, skovbrug, havebrug, akvakultur og biavl
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 506644
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 506645
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 506646
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 506647
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 506648
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 506649
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 506650
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 506651
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 506652
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 506653
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 506654
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 506655
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 506656
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 506657
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 506658
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: V_6/2026/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 506643
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 506644
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 506645
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 506646
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 506647
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 506648
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 506649
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 506650
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 506651
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 506652
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 506653
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 506654
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 506655
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 506656
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 506657
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 506658
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: V_6/2026/S
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77100000 Γεωργικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506643
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77000000 Υπηρεσίες γεωργίας, δασοκομίας, φυτοκομίας, υδατοκαλλιέργειας και μελισσοκομίας
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506644
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506645
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506646
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506647
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506648
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506649
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506650
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506651
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506652
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506653
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506654
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506655
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506656
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506657
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 506658
Internal identifier: V_6/2026/S
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77100000 Agricultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 506643
Additional classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 506644
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 506645
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 506646
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 506647
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 506648
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 506649
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 506650
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 506651
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 506652
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 506653
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 506654
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 506655
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 506656
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 506657
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 506658
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: V_6/2026/S
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77100000 Servicios agrícolas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 506643
Clasificación adicional (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 506644
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 506645
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 506646
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 506647
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 506648
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 506649
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 506650
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 506651
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 506652
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 506653
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 506654
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 506655
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 506656
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 506657
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 506658
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: V_6/2026/S
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77100000 Usluge na području poljoprivrede
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 506643
Dodatna klasifikacija (cpv): 77000000 Usluge na području poljoprivrede, šumarstva, hortikulture, akvakulture i pčelarstva
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 506644
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 506645
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 506646
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 506647
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 506648
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 506649
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 506650
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 506651
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 506652
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 506653
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 506654
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 506655
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 506656
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 506657
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 506658
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: V_6/2026/S
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77100000 Mezőgazdasági szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 506643
További osztályozás (cpv): 77000000 Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 506644
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 506645
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 506646
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 506647
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 506648
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 506649
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 506650
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 506651
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 506652
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 506653
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 506654
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 506655
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 506656
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 506657
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 506658
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: V_6/2026/S
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77100000 Servizi agricoli
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 506643
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77000000 Servizi connessi all'agricoltura, alla silvicoltura, all'orticoltura, all'acquacoltura e all'apicoltura
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 506644
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 506645
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 506646
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 506647
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 506648
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 506649
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 506650
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 506651
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 506652
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 506653
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 506654
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 506655
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 506656
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 506657
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 506658
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: V_6/2026/S
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77100000 Žemės ūkio paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 506643
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77000000 Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 506644
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 506645
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 506646
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 506647
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 506648
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 506649
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 506650
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 506651
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 506652
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 506653
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 506654
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 506655
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 506656
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 506657
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 506658
Iekšējais identifikators: V_6/2026/S
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77100000 Lauksaimniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 506643
Papildu klasifikācija (cpv): 77000000 Lauksaimniecības, mežsaimniecības, dārzkopības, akvakultūras un biškopības pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 506644
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 506645
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 506646
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 506647
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 506648
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 506649
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 506650
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 506651
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 506652
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 506653
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 506654
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 506655
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 506656
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 506657
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 506658
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: V_6/2026/S
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77100000 Servizzi ta' l-agrikoltura
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 506643
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77000000 Servizzi agrikoli, forestali, ta' l-ortikoltura, ta' l-akkwakultura u ta' l-apikultura
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 506644
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 506645
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 506646
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 506647
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 506648
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 506649
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 506650
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 506651
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 506652
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 506653
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 506654
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 506655
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 506656
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 506657
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 506658
Wewnętrzny identyfikator: V_6/2026/S
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77100000 Usługi rolnicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 506643
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77000000 Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 506644
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 506645
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 506646
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 506647
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 506648
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 506649
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 506650
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 506651
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 506652
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 506653
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 506654
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 506655
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 506656
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 506657
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 506658
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77100000 Serviços relacionados com a agricultura
Classificação adicional (cpv): 77000000 Serviços de agricultura, silvicultura, horticultura, aquicultura e apicultura
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: V_6/2026/S
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77100000 Poľnohospodárske služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 506643
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77000000 Poľnohospodárske, lesnícke, záhradnícke služby a služby v oblasti akvakultúry a včelárstva
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 506644
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 506645
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 506646
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 506647
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 506648
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 506649
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 506650
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 506651
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 506652
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 506653
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 506654
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 506655
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 506656
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 506657
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 506658
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: V_6/2026/S
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77100000 Storitve na področju kmetijstva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 506643
Dodatna klasifikacija (cpv): 77000000 Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 506644
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 506645
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 506646
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 506647
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 506648
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 506649
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 506650
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 506651
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 506652
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 506653
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 506654
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 506655
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 506656
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 506657
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 506658
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: V_6/2026/S
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 506643
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 506644
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 506645
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 506646
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 506647
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 506648
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 506649
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 506650
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 506651
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 506652
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 506653
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 506654
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 506655
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 506656
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 506657
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 506658